Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#30045) mephi666 válasza tibi666 (#30043) üzenetére


mephi666
nagyúr

hát igen... a nők a bunkó f@szokat szeretik... meg ha lesz@rják őket nagy ívben... :) pont hasonló helyzetben vagyok... van 1 nő, akivel nem működne különböző okokból sem a kapcsolat (távolság, munkahely, neki gyerekek... sokmindent fel kellene adni mindkettőnknek) pár hete még rengeteget hívtam meg beszélgettünk, aztán ezen filóztam, hogy nem működne... leálltam... kevesebbet hívtam, távolságtartóbb lettem... azóta ő kattant rám teljesen... (teljesen odavan, hogy nem zaklatom folyamatosan, egyébként meg azért kedves vagyok vele, mert nincs is miért haragudnom rá...) ilyenek a nők, ha kiteszed a lelked és mindig lesed minden kívánságát, akkor gerinctelenül megaláznak... ha pedig te vagy bunkó paraszt velük, akkor fordul a kocka... érdekes jelenség... a nő olyan, mint a busz: nem kell futni utána... majd jön másik :) ha ezt érezteti velük az ember, akkor ők is képesek többet adni a kapcsolatba...

(persze most csak általánosságban írtam, mindig vannak kivételek...)

#30046: megjöttem már pár kapcsolatból és nem tagadom, hogy én nem aláztam szénné magam időnként... de aztán rájöttem, hogy ilyet nem szabad... meg pl ha van pár a másik számára negatív tulajdonsága az embernek, akkor nem feltétlenül kell neki lemondani, hanem mindig kompromisszumokra kell törekedni... ha megerőszakolja magát az ember és lemond 1ről, akkor még 3-at akar a másik... gyakran van ilyen... aztán az ember teljesen megerőszakolja már magát és úgy él a kapcsolatban, mint egy börtönben... ez rohadt sz@r dolog... én még mindig azon a véleményen vagyok, hogy egy kapcsolatban is kell a szabadság mindkét félnek: legyen hűségesek egymáshoz, de ne próbáljanak elvenni a másikból semmit... mindenkinek van egy személyisége/ízlésvilága... ebbe nem szabad beletúrni...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.