Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#93301) Viktor0610 válasza Márton (#93300) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Csak annak, aki a vizsgált időszakban nem lépett be. (Talán 3 hónapot nézett a Yettel? 🤔 )

Samsung Galaxy A54

(#93302) Márton válasza Viktor0610 (#93301) üzenetére


Márton
nagyúr

de most a honlapon nincs is ingyenes ajanlat.
akkor vege

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#93303) Viktor0610 válasza Márton (#93302) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Persze, hogy nincs.
Mert már nem megrendelhető.
De akinek aktív ÉS belépett a vizsgált időszakban, annak megmaradt.

Samsung Galaxy A54

(#93304) Márton válasza Viktor0610 (#93303) üzenetére


Márton
nagyúr

értem köszi :R

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#93305) 4Grider válasza Márton (#93298) üzenetére


4Grider
nagyúr

A közszolgálati csatornákat elég sok platformon ingyen lehet nézni. Ott van pl. a Telekom Go, vagy az ittott.tv, meg hasonlók.

(#93306) Márton válasza 4Grider (#93305) üzenetére


Márton
nagyúr

köszönöm!
:R

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#93307) akaszajanos válasza 4Grider (#93305) üzenetére


akaszajanos
tag

Vagy a Mediaklikk.hu, ott regisztrálni sem kell. :)

[ Szerkesztve ]

M1 MacBook Air / iPad Air M1 2022 Celluar /iPhone 13 Mini / Watch 7 45 mm / AirPods Pro 2 (USB-C)

(#93308) bacus


bacus
őstag

Aki sim-es okos órát használ, hogy érdemes használja? Gondolok itt arra, hogy ha telefon nélkül akar hívást fogadni, akkor át van irányítva a telefon?

Nincs valami belső info, hogy yettel mikor vezeti be a multiSIM-t? a yettel.bg -n már feldobta a googli keresés, azaz a bulgároknál már van.

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#93309) zenefalo


zenefalo
csendes tag

Gyöngyös, Tesco-parkolóban is megjelent az 5G! Sajna nem töltődik fel az erről készült screenshot! Miért?

[ Szerkesztve ]

(#93310) burgatshow válasza bacus (#93308) üzenetére


burgatshow
veterán

Nincs info egyelore.
A mostani megoldas Yettelnel pedig egy onallo telefonszam ami tok fuggetlen a telefontol. Ugye ezert lenne jo a multi SIM de hat majd talan egyszer, ugy 2030-ban.

(#93311) Viktor0610 válasza zenefalo (#93309) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nálam működik a képfeltöltés.
Ha aktív bármilyen reklám- vagy egyéb blokkoló, akkor azt kapcsold ki, nézd meg úgy. Esetleg böngésző restart, előzmények, sütik törlése.
A továbbiakban ide írj: Bugok, problémák a PROHARDVER lapcsaládon

Samsung Galaxy A54

(#93312) Landsmann


Landsmann
addikt


Ma délelőtt ismét kóvályogtam Debrecenben. Auchan, Tesco és a Segner téri MOL kútnál. Most rendesen mutatja a Network Cell Info, hogy nagyjából fele időben 5G-n volt a telefon. Van amikor meg egyáltalán nem mutatja, hogy 5G-n volt a telefon.

[ Szerkesztve ]

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#93313) rin33


rin33
senior tag

Orosházán pár éve volt komolyabb fejlesztés, bekapcsolták mindenhol a B3-at, lett pár saját (B3 only) állomás. Nem tudom hogy ez egy újabb fejlesztés vagy Cellmapper hiba: megjelent a már létező eNB2254 újra, mintha új bázisállomás lenne, be igazítottam a helyére de nagyon úgy tűnik hogy ez a bázis egyik (új?) szektora ami eddig nem volt fel térképezve, most pedig valamiért új bázisállomásnak veszi a Cellmapper.

[ Szerkesztve ]

(#93314) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

A letöltési sebesség az összes mérés esetén szinte fix volt...

Alig volt eltérés amíg tartott a mérés, olyan mint ha lenne valami limit.
Ma sok hbo Max-ot használtam, nekem továbbra is él a gyanúm hogy ha azon belül elér egy bizonyos adatmennyiséget a forgalmazott adat, akkor elkezdik be lassítani annyira hogy már a sima HD felbontást se bírja el.

(#93315) bociusz válasza rin33 (#93313) üzenetére


bociusz
aktív tag

Más annak a szektornak a Tracking Area Code-ja, azért került fel új toronyként.

(#93316) bacus válasza burgatshow (#93310) üzenetére


bacus
őstag

Köszi a választ. Elég szomorú. hogy lassan 5 éve van telekomnak, yettel meg leszarja.
Ez a hívásátirányítás elég nehézkes, meg kifele ugye nem is működik..

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#93317) 4Grider válasza aprokaroka87 (#93314) üzenetére


4Grider
nagyúr

Yettelnek nem telik ilyesmire. Inkább kapacitásgondok lesznek ezen a bázisállomáson. Ha jól sejtem, idáig még nem ért el a hálózatfejlesztés.

(#93318) dokee78


dokee78
félisten

Hali.
Hol tudom jelezni,ha egy adott településen rossz a térerő azaz akad a hang hívás meg is szakad sok esetben.

(#93319) FattyDove


FattyDove
őstag

Azt meg lehet nézni valahol, hogy hol vannak Yettel adótornyok?

(#93320) Bl.Gyo. válasza FattyDove (#93319) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

cellmapper.net oldalon, menu és providers alatt Yettel kiválaszt és térképen mutatja.

(#93321) FattyDove válasza Bl.Gyo. (#93320) üzenetére


FattyDove
őstag

:R

(#93322) Energie X


Energie X
őstag

Sziaszok!

Samsung Galaxy S21FE-n és Galaxy A52s-en minden hívás után megjelenik egy olyan felirat hogy Connectivity false, és yettel appos ikonja van. Ez mi lehet?

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#93323) gabor9991 válasza Energie X (#93322) üzenetére


gabor9991
őstag

(#93324) FattyDove válasza Energie X (#93322) üzenetére


FattyDove
őstag

Letörlöd az yettel alkalmazást, majd ismét felrakod és eltűnik. Pont ma jött elő nálam is.

(#93325) pdr755 válasza FattyDove (#93324) üzenetére


pdr755
tag

Illetve letiltod az értesítéseket (úgyse kell semmire)

(#93326) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Sziasztok!

Tavaly áprilisban vettem használtan egy telefont (S21U), amit az eladó kb. Két nappal azelőtt vett, szerintem cég nevére a Telenor-nál. Csak a lepecsételt garancia jegyet adta oda, a számlát nem.
A Yettel-nél el tudom így vajon küldeni garanciális javításra?

A Samsung ügyfélszolgálattal beszéltem, nekik mindenképpen kell mindkét dokumentum, tehát a számla és a garancia jegy is.

(#93327) 4Grider válasza -FreaK- (#93326) üzenetére


4Grider
nagyúr

Yetinél a telefonnal náluk nem kapcsolatban lévő (utcáról besétálók) elég nehezen tudják egy év után a jótállást érvényesíteni. De próbálkozz meg vele, maximum elhajtanak.

(#93328) -FreaK- válasza 4Grider (#93327) üzenetére


-FreaK-
veterán

Köszi! Mi az oka, hogy pont egy év után?

A számlát nem fogom tudni beszerezni hozzá, mert az eladó fiókja törölve van már itt, és a telefonszáma sincs meg :/

[ Szerkesztve ]

(#93329) 4Grider válasza -FreaK- (#93328) üzenetére


4Grider
nagyúr

Mert tavaly még egy évre volt kötelező jótállást adni, az összes többi év önként vállalt volt, saját szabályokkal. Idéntől lett 100e és 200e Ft felett kötelező a 2-3 év.

(#93330) sfdrakex válasza 4Grider (#93329) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Ha cég névre veszik, arra most is csak 1 év, szerintem. Vagy változott ez is már?

A magánszemélyeknek ár függő gari tavaly lépett életbe.

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#93331) 4Grider válasza -FreaK- (#93328) üzenetére


4Grider
nagyúr

Közben leesett, hogy már 2021 óta van az új értéktől függő jótállási szabályozás, így a jótállási jegyet is kötelesek (sőt elsősorban azt kell) elfogadni.
A jogszabály ui. így szól:
4. § * (1) * A jótállásból eredő jogok - a (3) bekezdésben foglalt kivétellel - a jótállási jeggyel érvényesíthetőek, amelynek nem tehető feltételévé a fogyasztási cikk felbontott csomagolásának a fogyasztó általi visszaszolgáltatása.
A négyes paragrafusban szereplő harmadik bekezdésre utalás arra vonatkozik, ha a fogyasztó nem kapta meg a jótállási jegyet, akkor számlával is igazolhatja a jótállási igényét.
A Samsung márkaszervíz ebből ki tudja számla nélkül húzni a fejét, mert ha nem minősül a vásárló fogyasztónak, akkor nem köteles egy év után a jótállást vállalni. A yeti viszont a saját maga által kiadott jótállási jegy által biztosított jogok alól nem igazán húzhatja ki a nyakát.

(#93332) -FreaK- válasza 4Grider (#93331) üzenetére


-FreaK-
veterán

Rendben, köszönöm. A jótállási hegyen ráadásul három év szavatosság szerepel,úgyhogy remélem nem fognak akadékoskodni.

(#93333) Somatom


Somatom
veterán

Hátha idetartozik a kérdésem. Mostanában volt pár hívásom egzotikus számokról. Ezt a visszahívós trükköt ismerem. De, ma egy német számról kaptam egy ilyen SMS -t:
"Kuldemenykiserlet 2/2 - 003620 a számom - az On IPS számok HU csomagja, vissza lesz kuldve 14-11-2022, ha nem erositi meg: ijaked.com/betűk"
A szám: +491779032334
Van közöm Németországhoz, ott dolgozok, de nem várok semmilyen csomagot. Tud vki ilyen trükközésről?

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#93334) 4Grider válasza Somatom (#93333) üzenetére


4Grider
nagyúr

Smishing-nek hívják (SMS Phishing).

(#93335) Somatom válasza 4Grider (#93334) üzenetére


Somatom
veterán

Köszi! Ráböktem droidon, böngészőben vmi Microsoft Bing -izét akart. Felejtő.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#93336) Viktor0610 válasza Somatom (#93335) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Régen találkoztam már ilyennel.
Letöltetne veled egy appot, ahol elvileg megnézhetnéd a küldeményt, gyakorlatilag pedig SMS-ekkel, nemzetközi SMS-ekkel bombázná a telefonkönyvedben szereplőket, ezzel szép számlát generálna neked, lekapná a kártyádról a pénzt.

Samsung Galaxy A54

(#93337) Somatom válasza Viktor0610 (#93336) üzenetére


Somatom
veterán

Köszi! Akkor valahogy felkerült a számom az adatbázisukba. Örömatta bódottá! :O

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#93338) #70086736 válasza Somatom (#93333) üzenetére


#70086736
törölt tag

Telekomos céges számra én is kaptam ilyet. Iphoneban van a sim.
Láttam hogy idegen számról jön és link van benne, már töröltem is le az sms-t.

(#93339) Keput


Keput
csendes tag

Sziasztok!

Szeretném kérdezni, hogy esetleg van-e tapasztalatotok arról, hogy a Yettel a B1-es tornyait a hálózatmodernizációból kifolyólag általában milyen frekvenciákra szokta fejleszteni? Látom felkerült a településünk a modernizációs listára most novemberben és a fejlesztendő torony ID-je alapján ez egy B1-es torony. Egyébként egy teljesen másik B20-as torony van még a környéken, ami már eléggé lassú. Ez a B1-es torony jelen pillanatban pedig még csak 3G-t sugároz.

(#93340) -FreaK- válasza Somatom (#93333) üzenetére


-FreaK-
veterán

Ugyan ez nekem is, de én nem dolgozom külföldön, utoljára áprilisban jártam a Németeknél.

"Kuldemenykiserlet 2/2 - 3630*** - az On IPS208855542HU csomagja, vissza lesz kuldve 14-11-2022, ha nem erositi meg: upiyici.com/*****"

Ráadásul én Telekomos vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#93341) prozodus válasza -FreaK- (#93340) üzenetére


prozodus
őstag

Ha nem vársz csomagot, nem kell vele foglalkozni. Azt meg csak tudod már, h rendeltél-e vmit :D

Ha meg igazi futár sms-e tévedt el, az úgyis hívni fog, és megmondod neki, h téves.
Két hete volt pont egy ilyenem, pedig aszittem az sms érkezésekor, h "csak" csalók :D

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#93342) 4Grider válasza Keput (#93339) üzenetére


4Grider
nagyúr

A hálózatmodernizáció során legalább 4-5 4G frekvenciát egyszerre használni képes rru-kat tesznek fel. Hogy ebből mit kapcsolnak be, az viszont helyszínfüggő. A B28-at, B3-at és B1-et jellemzően mindenhol bekapcsolják, a B8 szokott még kérdés lenni vidéken. És persze ott a B20 is, amit viszont a Dunától keletre a yetiseknek a Telekom ad, így a modernizáció tekintetében ott nem igazán játszik.

(#93343) malor


malor
aktív tag

Számhordozással másik szolgáltatóhoz vittünk két számot a Yetteltől. A Yettel kiállította az utolsó számlát és látszik, hogy a korábbi 20% havidíj-kedvezményt elvette, így az utolsó számla a szokásosnál magasabb lett. Csak azt szeretném kérdezni, hogy ez így rendben van vagy érdemes megreklamálni?

(#93344) Schnorkel válasza malor (#93343) üzenetére


Schnorkel
tag

Mindig érdemes reklamálni - a legrosszabb ami történhet, hogy elutasítják :)

Személyi edzőt keresel? tutitrener.hu

(#93345) malor válasza Schnorkel (#93344) üzenetére


malor
aktív tag

Köszi :)

(#93346) AtHoS válasza prozodus (#93341) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Ha vársz csomagot akkor sem kell megerősíteni, mert hozzák azt anélkül is. Szóval a megerősítős SMS-ek az mind behúzás...

read-only mode on the forum

(#93347) prozodus válasza AtHoS (#93346) üzenetére


prozodus
őstag

Igazad van, az az igazi sms nem megerositest, hanem nyomonkovetest irt :D

[ Szerkesztve ]

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#93348) delibab


delibab
senior tag

Sziasztok,

Segítséget szeretnék kérni mert elakadtam...

Évek óta használok mobilnetet iPad-be de most átraktam a kártyát egy új eszközbe és nem csatlakozik a hálózathoz. 10.5 iPad pro-ba jó volt 12.9 iPad pro-ba nem megy, ez utóbbi már az M1 chip-es. Voltam szervizbe de a táblagép hibátlan, más kártyával megy, cserélték a szolgáltatónál a kártyát és ott próbálta belőni a srác, de semmi.... beállításokba látszik, hogy yettel kártya van benne de továbbra sem csatlakozik a hálózathoz :F

Táblagépet újratelepítettem, beállítottam újnak is de semmi...

Valakinek van ötlete?

Előre is köszönöm! :R

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#93349) 4Grider válasza delibab (#93348) üzenetére


4Grider
nagyúr

Milyen apn van beállítva? Online vagy net?

(#93350) delibab válasza 4Grider (#93349) üzenetére


delibab
senior tag

net de próbálták online-al is

[ Szerkesztve ]

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.