Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Jogász topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-02-11 07:27:19

LOGOUT.hu

A topikban minden törvénytelen módszer megvitatása tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4033) LuckyL válasza bitpork (#4031) üzenetére


LuckyL
őstag

előfordulhat ilyen esetben is, hogy bírósági elidegenítés legyen rajta, de az csak a kereskedő sara miatt lehet esetleg (mivel már a nevén van)

neked hogy került olyan autó a nevedre amin elidegenítési tilalom volt, hiszen az kizáró ok ?
az okmányirodában is volt csaló? remélem feljelentetted...

ha nem tehermentes a kocsi visszajár a foglaló természetesen, bár az nem árt ha benne van a szerződésben is

én azért javasoltam a srácnak hogy intéztessen el mindent a kereskedővel, mert ha már a nevére kerül az autó, akkor nincs semmi gond, se bírósági se nav terhelés rajta

egyébként nekem azért furcsa ez az egész mert én ha itt debrecenbe eladok egy autót, akkor amennyiben a vevő ezt igényli akkor vele együtt csináltatok egy eredetvizsgát aztán 10 perc alatt egy átírós vállalkozóval a nevére iratom (teljesen legális, a debreceni okmányirodában külön ablak van a részükre, bemész fizetsz 3.000 forintot nekik és pár perc alatt minden megvan). vagy ha nem igényli, akkor kifizettetem vele a vételárat és elintézem neki egyedül
mivel úgyis be kellene mennem az okmányba leadni az adásvételit, ezért az egész pluszmunka az eredetvizsga ami szintén 10-15 perc max
egy cigi egy kávé és kész

a napokban adtam egy volvot, a megtekintés kipróbálás több idő volt mint az egész ügyintézés

cryptot minden termékemért elfogadom

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Jogász topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.