Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Jogász topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-02-11 07:27:19

LOGOUT.hu

A topikban minden törvénytelen módszer megvitatása tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24001) asdf_ válasza Stonerice (#23999) üzenetére


asdf_
veterán

Intézhetem-e kártya nélkül a fizetési meghagyásos ügyemet?

Magánszemélyként igen. Ha elmegy a legközelebbi közjegyzőhöz, vagy letölti a papír alapú kérelmet a "letöltések" menüpont alatt és kitöltés után postai úton feladja a legközelebbi közjegyző címére.
Jogi személy csak elektronikus úton kezdeményezheti az eljárást.

De elektronikus aláírással rendelkező e-személyivel is el lehet intézni valahogy azt hiszem (az a tanúsítvány ingyen van, ott persze a kártyaolvasó 10+ ezer Ft), de lehet, hogy tévedek/már nem így van.

[ Szerkesztve ]

(#24002) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Sziasztok,

Munkajogban jártas valaki?

Van egy főállásom, bejelentett, stb. Ami fizikai munkának van minősítve. És van egy mellékállásom, 4 órás , bejelentett, irodai.
Az érdekelne, hogy ha ortopédiai orvosi problémám van, amivel a főállásomból táppénzre kell menjek, akkor az irodai munkát a táppénz mellett csinálhatom-e? Az ugye nem fizikai munka, hanem szellemi, irodás.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#24003) , válasza Stonerice (#23991) üzenetére


,
addikt

De egyébként nem akarja a fát sem visszaadni?

(#24004) Magnum_ válasza V.Stryker (#24002) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Ha 'tappenzre' mesz, akkor keresokeptelen vagy, minden munkadra vonatkozik.

I humbly and respectfully decline™

(#24005) V.Stryker válasza Magnum_ (#24004) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Közben keresgéltem. Van elvileg jogszabály, hogy simán megoldható ez.

A kérdése megválaszolása orvosszakmai feladat. A 102/1995. Kormányrendelet a keresőképtelenség és a keresőképesség orvosi elbírálásáról és annak ellenőrzéséről 2019. január 1-től hatályba lépő módosítása alapján a kezelőorvosának külön-külön kell elbírálnia a keresőképtelenségét minden jogviszonyának megfelelően. Az ön háziorvosa vagy kezelőorvosa tudja megítélni az egészségi állapotából, hogy a főállásán kívül más jogviszonyban el tudja-e látni a munkáját, vagy nem. Amennyiben nem, jogviszonyonként állítja ki a szükséges igazolásokat, amelyekre fel kell vezetnie a munkakörét.
Lehetséges, hogy a főállásában a munkáját ellátni nem tudja, de az alkalmi foglalkoztatásban kapott feladatainak elvégzésére egészségi állapota megfelelő.

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#24006) Magnum_ válasza V.Stryker (#24005) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Oke, jo lehet: (5)45 Az Ebtv. 43. § (2) bekezdése alapján a kezelőorvos minden egyes jogviszonyban külön-külön elbírálja a keresőképtelenséget, és minden jogviszony esetében külön naplószámon rögzíti az Orvosi Naplóba, kiállítja az 5. számú mellékletnek vagy a 6. számú mellékletnek megfelelő igazolást, valamint rögzíti a nyomtatványon a biztosított munkakörét. A kezelőorvosnak a biztosított munkaköreinek ismeretében kell elbírálnia jogviszonyonként a keresőképtelenséget.

I humbly and respectfully decline™

(#24007) B.i.L válasza B.i.L (#23989) üzenetére


B.i.L
senior tag

Elnézést - erre valaki esetleg?

Horgászni mentem...B.i.L

(#24008) Amilo02


Amilo02
aktív tag

Üdv!
Segítséget szeretnék kérni:
Térköveztettük az udvarunkat.
Pár hónap után elkezdtek süllyedni a kövek, illesztéseknél egyre nagyobb hézagok vannak. Jeleztük a kivitelezőnek, de több mint fél éve csak ígérgetést kapunk részükről a javításra.
Számla, igazolás van a munkáról.
Van valami javítási kötelezettsége a kivitelezőnek ha nem jó munkát végeztek, valamint hol lehet az ügyben bejelentést tenni?

[ Szerkesztve ]

(#24009) envagyok


envagyok
veterán

Sziasztok,
Segítségre lenne szükségem.
Jogilag tudom, hogy igazam van, csak nem tudom, hogyan, miképp lépjek tovább.
Sajnos a régebben írt, óvodával kapcsolatos harcunk miatt jelenleg állásom sincs, mert nekem kell vigyáznom a kicsire, megzasroltak, hogy délben vigyem haza, emiatt anyagilag se tudnám finanszírozni, és az ügyvédek sem segítenek, mert önkormányzat ellen nem vállalnak munkát, mivel elveszítenék az önkormányzati megbízásokat.

Szóval a probléma:
Kis falunkban 5 éve árokfelújítási munkákat hajtottam végre, és a képen látható, jobbról balra haladva 2 utca vizét egy önkormányzati tulajdonban lévő úton vezetik le a legalsó utcába, ahol az én házam is van bekarikázva.
Az a környék legmélyebb pontja.
Szép is, jó is a terv, viszont annyi gond van, hogy a homokos önkormányzati úton sem árok, sem más vízelvezetés nincs, gyakorlatilag a homokra köpi ki az 50-es cső 2 utca összegyűjtött eső-, és utcára kivezetett vizét.
A terv szerint ott is kellett volna árok/cső, de az nem készült el.
Emiatt gyakorlatilag minden átlagosnál kicsit nagyobb esőnél lehordja az egész önkormányzati út felületét, az előttünk lévő árokba, teljesen eltömíti a beállók alatti átereszeket, majd miután eltűnik minden, utoljára körülbelül 20 köbméter homok és 100 köbméter víz úgy gondolta, bezúdul az udvarunkra, ahol kb 1m magasságban kis tó képződik, ami szépen lassan elszivárog, és ott marad 30-40 cm vastagon az iszap.
Ez megtörtént 2021-ben, 2019-ben, és 2017-ben is.
Ha szólunk mindig ígérget az önkormányzat, majd szól, hogy szuper, megoldották, többet nem lesz ilyen, majd mégis.

Térkép:
[kép]

Pár kép, az egyiken az árok hűlt helye, a másikon az udvar/garázs:
[kép] [kép]
A második képen, ahol fű volt, ott most 20-30cm magasan agyag, és a bejárón is vastagon agyag volt, de az már ki lett termelve, ott vannak a kupacok a képen.

Az lenne a kérdés, hogy miképp és hogyan tudnám rábírni az önkormányzatot, hogy valamit tegyen, hiszen tudatosan, mivel tudják hogy ez így nem jó kárt okoznak a tulajdonomban.
Illetve milyen alapon, és hol lehetne bejelentést/feljelentést tenni vagy pert indítani?
Szerintem itt több minden megáll, hiszen gyakrolatilag az ő tulajdonuk folyik be hozzánk iszapként, és tesz kárt.

[ Szerkesztve ]

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#24010) amargo válasza Amilo02 (#24008) üzenetére


amargo
addikt

Iparkamara és békéltető testület, ha normális, akkor pár hónap és kimegy. Amúgy meg : [link]
(jelenleg elég csúnyán berobbantak az árak rengeteg munkája van, ha viszont megsüllyedt, akkor rossz az alapozás azaz az elején elrontották már)

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#24011) Fryskitt


Fryskitt
addikt

Üdv, ha valakit próbaidő alatt kiraknak, és az illető terhes, megállhat az egyenlő bánásmód megsértésének esete? Természetesen tudták, hogy terhes. Egészségügyi jogviszonyról van szó.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#24012) Sanyi.mTs válasza Fryskitt (#24011) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

Próbaidő alatt jelentette be a hölgy, hogy terhes vagy már úgy vették fel, hogy tudta a munkáltató?

(#24013) Fryskitt válasza Sanyi.mTs (#24012) üzenetére


Fryskitt
addikt

Próbaidő alatt lett terhes és akkor szólt. A kötelező három hónap próbaidő helyett 4 hónapot állapítottak meg neki és kb a harmadik hónap végén lett terhes és akkor szólt is, mert vannak olyan munkahelyek amik veszélyesek egy terhes nőre. Szóval nem volt az, amikor felvették.

[ Szerkesztve ]

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#24014) Magnum_ válasza Fryskitt (#24011) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Szia!
Az Mt. 65. (3) es (5) bek.* Probaido alatt is alkalmazhato, ha tudja igazolni, hogy a varandossagot bejelentette (pl emailben).
Ha igen, akkor nem csak EBH fele lehet eljarni, de velemenyem szerint a felmondas jogszerutlensege miatt is lehet birosaghoz fordulni.

*65. § (1) A munkaviszonyt mind a munkavállaló, mind a munkáltató felmondással megszüntetheti.

(2) A felek megállapodása esetén – legfeljebb a munkaviszony kezdetétől számított egy évig – a munkaviszony felmondással nem szüntethető meg.

(3) A munkáltató felmondással nem szüntetheti meg a munkaviszonyt

a) a várandósság,

b) a szülési szabadság,

c) a gyermek gondozása céljából igénybe vett fizetés nélküli szabadság (128. §, 130. §),

d) a tényleges önkéntes tartalékos katonai szolgálatteljesítés, valamint

e) a nő jogszabály szerinti, az emberi reprodukciós eljárással összefüggő kezelésének, de legfeljebb ennek megkezdésétől számított hat hónap

tartama alatt.

(4) A (3) bekezdés szerinti védelem alkalmazása szempontjából a felmondás közlésének, csoportos létszámcsökkentés esetén a 75. § (1) bekezdés szerinti tájékoztatás közlésének időpontja az irányadó.

(5)52 A munkavállaló a (3) bekezdés a) és e) pontjában meghatározott körülményre akkor hivatkozhat, ha erről a munkáltatót tájékoztatta. A felmondás közlését követő munkavállalói tájékoztatástól számított tizenöt napon belül a munkáltató a felmondást írásban visszavonhatja.

I humbly and respectfully decline™

(#24015) Fryskitt válasza Magnum_ (#24014) üzenetére


Fryskitt
addikt

Köszönöm szépen!

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#24016) Magnum_ válasza Fryskitt (#24015) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Bocs, rosszul irtam. Az mt.65. az a sima felmondas, probaido alatt ledig azonnali hatalyu felmondas van. DE ha a terhesseggel osszefuggesben tortenr a felmondas es ez bizonyithato, akkor lehet EBH-hoz fordulni.

I humbly and respectfully decline™

(#24017) Fryskitt válasza Magnum_ (#24016) üzenetére


Fryskitt
addikt

De ilyet nyilván nem írnak le. Maximum indirekt bizonyíték lehet, mint az pl, hogy nem volt ellene panasz, sem fegyelmi, sem semmi se. Hogyan lehet ezt bizonyítani?

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#24018) mephi666 válasza Magnum_ (#24016) üzenetére


mephi666
nagyúr

Próbaidő alatt indok nélkül fel lehet mondani azonnali hatállyal, tehát akkor ennyi a történet... hacsak nem olyan hülye a munkáltató, hogy a terhességgel indokolja?

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#24019) Magnum_ válasza Fryskitt (#24017) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Nem kell indokolnia, de ha van erre kozvetett bizonyitasineszkoz, akkor a jogi lehetoseg megvan ra.

I humbly and respectfully decline™

(#24020) Fryskitt válasza mephi666 (#24018) üzenetére


Fryskitt
addikt

Ennyit az állam családcentrikus beállítottságáról. Állami kórház az elkövető ….

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#24021) Fryskitt válasza Magnum_ (#24019) üzenetére


Fryskitt
addikt

Az elég jó, ha azt próbáljuk bizonyítani, hogy más oka nem volt rá?

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#24022) mephi666 válasza Fryskitt (#24020) üzenetére


mephi666
nagyúr

Ez kivételesen szerintem nem az állam sara, mert úgy tudom évtizedek óta így van szabályozva a próbaidő... ez oda-vissza lehetőség a munkavállalónak és munkáltatónak is, hogy következmények nélkül megválhassanak egymástól... az, hogy becsúszik közben egy terhesség, az cifrává teszi kicsit a helyzetet, de gondolj bele: ha felül tudná írni a próbaidő szabályait, visszaélésre adhatna lehetőséget

Ui: és az tökmindegy, hogy volt-e más ok... nem kell indokolni a próbaidő alatti felmondást, tehát oknak se kell feltétlenül lennie

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#24023) Magnum_ válasza Fryskitt (#24021) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Nincs ra garancia, hogy meggyozo lesz

I humbly and respectfully decline™

(#24024) Fryskitt válasza mephi666 (#24022) üzenetére


Fryskitt
addikt

Persze. De ez nem egy magáncég. Állam bácsi adja a fizetést, nem kell kigazdálkodni. Azon kívül lehet tudni, hogy egy ilyen döntés mivel jár … erre vallalj gyereket… mármint a következő min másfél - két évben a nulla bevételre.
Mondjuk mindegy, majd meglátják mi lesz, de az, hogy nem családbarát, az szerintem elég világos .

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#24025) mephi666 válasza Fryskitt (#24024) üzenetére


mephi666
nagyúr

Nem kellett volna próbaidő alatt bejelenteni :) 10+ éve vettek fel hozzánk egy nőt, próbaidő alatt hangoztatta mindenkinek, hogy nem terveznek gyereket... lejárt a próbaidő, eltelt pár hét és bejelentette hogy x hetes terhes :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#24026) Fryskitt válasza mephi666 (#24025) üzenetére


Fryskitt
addikt

Lehetséges…

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#24027) Amilo02 válasza amargo (#24010) üzenetére


Amilo02
aktív tag

Szia!

Köszi a választ! Viszont nem igazán értelek:
Ki menne ki, és hova? Mi köze a helyzetemnek a “berobbant” árakhoz? Az, hogy elrontották nem kérdés.

(#24028) amargo válasza Amilo02 (#24027) üzenetére


amargo
addikt

Nem látod az összefüggést, hogy most 2-3x árat kérnek el ugyan azért a munkáért (mint pár hónapja) és a között, hogy jócskán ráfizetéses lenne nekik kimenni javítani?
Azaz nekik nem a Te munkád összegéből buknak, hanem azon felül jól kevesebb bevételük lesz. Ha még a teljes árat is visszafizetnék (ami lehetetlen) és nem mennek ki javítani, akkor is jobban járnak. Tehát miért mennének javítani?

Ezért ajánlottam a békéltető testületet. Javítási kötelezettségük persze lehet, de elég kreatívak tudnak lenni, hogy mitől süllyedt meg a térkő.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#24029) Magnum_ válasza amargo (#24028) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Békéltető sem lesz hatékony megoldás... nem tesz alávetési nyilatkozatot a vállalkozás, lehet, hogy meg sem jelenik, legrosszabb esetben közzéteszik a nem együttműködő vállalkozások között? Nem tudja a békéltető kötelezni őket, nem bíróság... Persze ingyenes vitarendezési fórum, de nagy erővel nem bír (évekig jártam vállalkozás képviseletében, amíg jogi előadó voltam, pontosan tudom, mennyit ér.), nyilván meg lehet próbálni.

Ha nagyon nagy a helyreállítás költsége, akkor peres eljárás lehet megfontolandó.

I humbly and respectfully decline™

(#24030) amargo válasza Magnum_ (#24029) üzenetére


amargo
addikt

Tudom, de ennyire nem akartam elkeserítő lenni (bár így is az voltam azt hiszem).
Egy próbát megér, hallottam már olyat, hogy megjelent a kivitelező, de erre írtam, hogy kreatívak tudnak lenni, mert bármit mondhat.
Jogilag perelhet persze, 4 év múlva valami csoda folytán nyer és kiderül, hogy már nincs cég vagy sosem volt és különben is földönfutó, tehát nem tud fizetni.

Én nem tudom milyen peres eljárást lehet indítani ilyen esetben, ezért linkeltem a FB csoportot, napi több átverős, perelős post születik. Persze van, hogy nyer az alperes.

[ Szerkesztve ]

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#24031) Magnum_ válasza amargo (#24030) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Meg kell vizsgalni a lehetosegeket. En talalkoztam mar elozetes bizonyitas elrendelesevel, biztositasi es ideiglenes intezkedessel is (pont olyan esetre, amikor eldobos ceg volt).
Ha meg egyeni vallakozo, akkor teljes maganvagyonaval felel.
Van, hogy egy ugyvedi felszolito is hatasos (nemreg elertem egy egyezseget ugyfelem javara gyorsan, peren kivul. Penteken is feladtam egyet egy masik ugyben, remelem, ott sem lesz per. De azert egy ilyen fenti ugy nem 4 evig tart... A heten meg vegrehajthatova valt egy beadott fmh-m, mert nem foglalkozott vele a kotelezett... azert vannak jogi megoldasok... csak hat az ugyved nem ingyen dolgozik, ami itt sokaknak faj. Bar van erre egy peldam: en is tudnek wixen honlapot kesziteni, olyat, amilyet, de inkabb megbiztam erre a celra egy hozzaertot es keszitett - nem ingyen- egy egyszeru, de nagyszeru kis weboldalt nekem)

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#24032) Amilo02 válasza amargo (#24028) üzenetére


Amilo02
aktív tag

Teljesen mindegy mikor mennek ki javítani, most vagy tíz évvel ezelőtt, az ilyen kiszállás mindig "veszteséges" nekik.
Sajnos azzal nem leszek előrébb, ha felteszem az esetet az általad említett csoportba.
Itt most arra gondolok, hogy ilyen helyzetben kötelezhetőek-e javításra. Ha igen, kihez kell fordulni? Békéltető testületnek van ráhatása? Vagy egyből forduljak ügyvédhez?
Valahol olvastam, hogy közjegyzőt kell felkeresni, aki kiküld egy igazságügyi szakértőt felmérni a terepet.
Az esetemben több millió forintról van szó (200m2 terület térkövezése és egyéb burkoló munkák).

[ Szerkesztve ]

(#24033) Magnum_ válasza Amilo02 (#24032) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Valahol olvastam, hogy közjegyzőt kell felkeresni, aki kiküld egy igazságügyi szakértőt felmérni a terepet.

Ez az elozetes bizonyitas, amit irtam.
Ha tudok esetlegesen segiteni, keress meg privatban

I humbly and respectfully decline™

(#24034) amargo válasza Magnum_ (#24031) üzenetére


amargo
addikt

Így legyen!

Amilo02: Sok szerencsét, keress fel egy ügyvédet!

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#24035) ArthurShelby válasza Magnum_ (#24031) üzenetére


ArthurShelby
addikt

"Bar van erre egy peldam: en is tudnek wixen honlapot kesziteni, olyat, amilyet, de inkabb megbiztam erre a celra egy hozzaertot es keszitett - nem ingyen- egy egyszeru, de nagyszeru kis weboldalt nekem"

Igen, csak neked ez üzleti vállalkozás, ebből élsz, neked az a befektetett pénz megtérül. Neki meg van egy kára, kérdés mennyit bukik rajta (időben, energiában, pénzben).
Ha én kölcsönadok 100ezer ft-ot, és nem adod vissza, akkor én bármilyen ügyes is vagyok nem lesz meg később a 100ezer ft-om, mert pl elmegy ügyvédre, illetékekre...

[ Szerkesztve ]

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#24036) Magnum_ válasza ArthurShelby (#24035) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Es a perkoltseget a vegen a vesztes fel fizeti, amibe az illetek es a masik fel ugyvedjenek a dija beszamit :-)))

I humbly and respectfully decline™

(#24037) amargo válasza Magnum_ (#24036) üzenetére


amargo
addikt

Igen, csak tudod ez kicsit visszás, leírhatnád egy megfelelő fórumon, hogy milyen kár ért, hogy később mások ne essenek ebbe bele azzal a vállalkozóval, de ez nem érdekli viszont az igen, hogy egyedül perre menjen, miközben lehet vannak ott még károsultak, akikkel együtt akár komolyan is vehetik a bíróságon.
A vesztes fél fizet: aki vagyontalan, mert az esetek 90%-ban ez van.
Egy szakértő persze kimehet felmérni, de nincs röntgen szeme azaz meg kell bontania a burkolatot esetleg, ha képek vannak az segít.

Arra azért kíváncsi lennék, hogy milyen arányban sikerült valami kézzel foghatót elérni ilyen ügyekben?

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#24038) Magnum_ válasza amargo (#24037) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Mivel nagyon leteszed az ugyvedi munkat, igy arra jutok, hogy akkor terkovezni is mindenkinek maganak kell, meg minden egyeb feladatot elvegezni

I humbly and respectfully decline™

(#24039) mephi666


mephi666
nagyúr

hú, fél füllel milyen szépet hallottam ma munkahelyen :DDD

munkatárs nője vett valami üdülési jogot 18 évre, amiért adott helyen egy szállodában kivehet szobát x napra... idén valami 80ezerért nagyon kedvezményesen, de előszezonban (február-március) ...ha ki akar szállni, akkor meg milliós összeget kell egyben kiperkálniuk :) éves szinten emelkedhet is az üdülés költsége, amit köteles kihasználni... ha meghalna, akkor meg öröklődik a buli... volt olyan, aki 99 évre írt alá ilyet, ami megint elég megkérdőjelezhető :) örökölje a dédunoka is a baromságot?

ilyen létezik? és tényleg ennyire az ostobák az emberek, hogy belemennek a hülyeségbe, ami messziről bűzlik? :DDD ...az meg megint más kérdés, hogy az ilyen szerződéseket egy jogban jártas ember valószínűleg pillanatok alatt darabokra szedné...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#24040) amargo válasza Magnum_ (#24038) üzenetére


amargo
addikt

Ezt következtetést miként sikerült összehozni?

Szerk:
Abból, hogy megmertem kérdezni, hogy milyen arányban sikeresek ezek a perek? Ha egyszer tényleg érdekel, mit csináljak?

[ Szerkesztve ]

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#24041) Magnum_ válasza amargo (#24040) üzenetére


Magnum_
nagyúr

A sajat, nem tul regi tapasztalataimat irtam fentebb par hsz-szel, mas praxisarol nem tudok nyilatkozni

I humbly and respectfully decline™

(#24042) amargo válasza Magnum_ (#24041) üzenetére


amargo
addikt

Semmi bántószándék nincs bennem, sőt. Mert én tényleg nem értem, hogy egy 2-3M kis beruházás esetén milyen érdemi lehetőségek vannak (ezzel nem azt mondom, hogy nem kell neki indulni, hanem érdemes inkább felkészülni) az egyezkedésen kívül.
Ezért is javasoltam a csoportos per indítását (vagy is utaltam rá), ha van több károsult is.

Mert innentől jön a matek része: mennyi pénzt áldozol még a dologra, 5-20%-ot, többet? Ügyvédnek is van óradíja, valakinek az elején azt is ki kell fizetnie, ha megnyeri a pert az illető, mit fog nyerni, pénzt vagy kötelezik a munka elvégzésére a kivitelezőt, amire nyilván nem tudják.
Legyen az, hogy pénzt kapunk, mondjuk 2M, mikor? Ezt a pénzt biztos megkapja? Mi van, akkor ha a alperesnek nincs vagyontárgya? Legyen az, hogy megkapja a 2M és akkor keres valakit, aki felszedi és javítja, mondjuk ez 4M-ba fog kerülni (vagy lehet már eleve többre perelni valakit egy jövőbeni árra számolva, de ezt nem hiszem), annyival jobba a helyzet, az elsőhöz képest, hogy legalább van valamennyi pénz.

Lehet én vagyok túl borúlátó (elismerem, hogy ez hibám), ezért elnézést, de ezek olyan dolgok, amiket szerintem érdemes végiggondolni. Ezzel nem az ügyvédek munkája van leszólva.

[ Szerkesztve ]

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#24043) ArthurShelby válasza Magnum_ (#24036) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Egy tökéletes világban (mondjuk ott pereskedni sem kellene), de ha valaki reálisan próbálja nézni a dolgokat, és elszállt a rózsaszín köd, akkor sajnos nincs így. De lehet én vagyok túl pesszimista.

De örülnék, ha nem így lenne, és meg tudnál győzni az ellenkezőjéről.

[ Szerkesztve ]

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#24044) Magnum_ válasza ArthurShelby (#24043) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Nem akarlak en meggyozni az ellenkezojerol.

En jogtanacsos voltam, ott az volt a cel, hogy a pert elkeruljuk, ugyvedkent celom lehetne, de tovabbra sem az, direkt ugy teszek ajanlatot ilyen esetben mindig, hogy peren kivuli szakaszra (ahol cel a per elkerulese), es kulon peres eljarasra. Eddig ugy veszem eszre, hogy az ugyfelek ezt ertekelik.

Van viszont olyan eset, ahol nincs mas ut, csak a peres eljaras. Most nem fogok erre peldat irni, de van olyan ugyem, ahol az egyetlen lehetoseg egy bizonyos fajta nemperes eljaras.

Amargo: irtam mar: ideiglenes intezkedes, pl inditvanyozom, hogy alperes helyezze birosagi letetbe a koveteles osszeget (biron is mulik, hogy helyt ad-e...) vagy perfeljegyzes, ha ingatlan erintett. Stbstb

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#24045) gordonfreemN


gordonfreemN
addikt

Sziasztok.

A helyzet a következő:
Vidéki városban (é.kelet) felvételt nyertem egy 500 milliós tavalyi bevételű relatíve kicsi céghez (néhányszor 10 embert foglalkoztat). Termelésvezetői pozíció még próbaidő.
A munka tetszik, a csapat jó, sok szakival kell együtt dolgozni, kiadni a munkát, de nagyon szakmai és ez nagyon tetszik (multi után...).
A körülmények sem rosszak: laptop, teló és autó (7 éves octavia..., de korlátlan), napközben ha dolgod van jössz mész a postára vagy ahova akarsz, igényes helyiségek az épületben, tiszta környezet. Havi két HO garantált.
A cég szerelési anyagaiból állítólag ha felújítok simán kaphatok egy felújításra való mennyiséget, illetve van egy nagyon jó kis konditermük is.
De van egy apró bökkenő: a munkaügyibe lejelentett és a szerződésemen 8ó rugalmas beosztás van.
Ellenben már az interjún elhangzott, hogy 9ó az elvárt, mert vezetői pozíció. Úgy tudom túlóra nincs fizetve, fix béresek vagyunk, féléves és év végi prémium van, összesen kb másfél havi.
A kérdésem a következő volna: Ez teljesen normális? Mivel még próbaidő, így tesztelgetem ezt a részt, hogy meddig ér a takaró, nem volt visszhangja még. De ez nekem akkor is fura. Miért hangsúlyozta ki, mikor rákérdeztem a beosztásra az interjún, majd számonkérve meg nincs (beszéltünk már arról, miinden rendben van-e, szóval kaptam visszajelzést). Még második körre vissza is jöttem alkudozni, de nem nagyon akartak engedni ebből. Most fontolgatom, hogy felmondok...

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#24046) Semin válasza gordonfreemN (#24045) üzenetére


Semin
senior tag

Nem a kaja szünet ledolgozása az amin elcsúszik a matek? Nálunk is 8 óra a munkaidő de 40 perc szünetet bizony nem fizetik, így 8:40 a nettó. Kollektív szerződéssel eltérő feltételek mellett is lehet szabályokat kialakítani de ez nem ütközhet a MT-be.

Rugalmas munkarendben könnyen elképzelhető, hogy munkaidő keret van, így nincs túlóra. Van egy időkerted ami leköveti a bent illetve otthon töltött extra időd. De itt van törzsidő általában erre nem árt figyelni.

(#24047) gordonfreemN válasza Semin (#24046) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Ez egy hazai vállalkozás, nem turbózták fel annyira a szerződést, hogy törzsidőt emlegessenek benne (amúgy igen, a multinál úgy van valóban).
Kajaidőt nem kevertem most bele, az plusz 30p ledolgozás. Hozzáteszem, hazajárhatok ebédelni is szomszéd faluba, nem szorosak a határidők. Na de ez nekem akkor is fura.

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#24048) Semin válasza gordonfreemN (#24047) üzenetére


Semin
senior tag

Márpedig amennyiben heti 40 órában alkalmaznak az sehogysem jön ki 5x9 órával. Ha a munkaszerződésedben heti 40 óra szerepel akkor a felvetésed jogosnak tűnik a kompenzációt illetően. Bárhogy is döntesz én mindenképpen meghallgatnám a céget is mivel indokolják a dolgot. (Vezető vagy HR tuti tud válaszolni.)
Amit tisztázni kell:
Kinek az elvárása, és miért a 9 óra/nap.

Ha pedig tényleg ennyire beválik a munka -az alapján ahogy leírtad elég jó helynek tűnik - megfontolandó az esetleges kompromisszum.

[ Szerkesztve ]

(#24049) run4fun


run4fun
tag

Sziasztok!
Túlórával kapcsolatban kérdeznék. Alkalmazottként dolgozom egy cégnél, 8 -17:00ig tartó munkaidővel. Az egyik rendszer azt követeli meg, hogy hajnali 2 és reggel 6 között végezzünk karbantartást rajta. Ha ezt túlóra keretében elvégzem és ezen időkereten belül végzem, akkor megillet engem pihenőidő a túlóra végétől vagy sem?
Hogy még egy kicsit megcsavarjam: ha egy ilyen karbantartás olyan hétre esik, amikor készenlétet is adok, akkor megillet vagy sem?

Köszi szépen előre is!

(#24050) 4ron


4ron
senior tag

Sziasztok,
Felmondtam a jelenlegi munkahelyemen, ahol augusztus 31-én lesz az utolsó munkanapom. Idén eddig 1 nap szabadságot vettem ki, időarányosan összesen 15 napot állapítottak meg nekem.

A kérdésem az lenne, hogy ebben az esetben is 7 nap felett rendelkezhetek én magam? Vagy itt is időarányosan kell számolni és csak 5 nappal rendelkezek? A HR-t is kérdezhetném természetesen, de nyilván nem véletlenül vagyok itt, nagyon úgy fest, hogy nem engednek el szabira, hanem ki akarják fizetni majd.

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Jogász topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.