Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54129) kispx


kispx
addikt

Tehát összefoglalva:

December 13-án hozzányúltak a login manager's crypto kódjához. Nem biztos, hogy ez okozta, de érdekes egybeesés, főleg hogy ott van a hibaüzenetem :D

Ma felraktam egy win és új firefox profillal kezdtem neki a netezésnek. Viszont nem tudtam jelszót elmenti és azóta kiderült, hogy mester jelszót sem tudtam beállítani.

Az about:support oldalon lévő firefox felfrissítése "megoldotta" a problémát. Csakhogy a profil mappát visszahelyezte a C meghajtó appdata könyvtár alá, ami nekem nem jó. Nálam egy külön meghajtón van, valamely almappájában elrejtve :)

Ha ezt "felfrissített" profilt átmásolom a másik meghajtóra, akkor újból nem működött a jelszókezelés.

Így hát ideiglenes ellehet kerülni a problémát úgy, hogy visszahelyezzük a profil mappát oda, ahol kezdetben van. (c:\Users\<felhasználó>AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Profiles\)

Kicsit keresgéltem a neten, és találtam rajtam kívül egy embert akinek ugyanez volt a hibája. (Since last update firefox does not save nor remember any password.)

Szépen összefoglalva itt hagyom ezt a fórumban, hátha lesz még valaki akinek ugyanez a hiba előjön.
Majd Jézuska hibajegyet hoz a Mozilláéknak.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.