Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Milyen belső merevlemezt vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-22 15:58:25

LOGOUT.hu

Milyen belső merevlemezt vegyek? Összefoglaló!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55049) Colos1


Colos1
őstag

Sziasztok.

Korosodó HD502IJ -met cserélném, 1TB -ost szeretnék a helyére.

Rendszer SSD-n van, a lemezre pár játékot telepítenék, meg adatok lennének rajta. Erre van áthelyezve a dokumentumok, képek, mentett játékok, stb, tehát a rendszer része ez is, nem tudom ez számít-e valamit.

Van egy másik, WD Blue WD10EALX -em, annak mintájára ehelyett is WD blue -t néztem, a WD10EZEX -et. Viszont csak 2 év gari van rá, a Black -re meg 5, a többi típust - Purple, Red - meg nem ismerem.

Ha a megbízhatóság magasabb prio, mint a sebesség, akkor melyik kell nekem? Jelenleg az 502 sebességével sincs bajom, nem gerjedek arra, ha 1 perc helyett 55 másodperc alatt tölt be a játék. Meg gondolom egy adattárolásra optimalizált, viszonylag lassú, újabb, modernebb lemez is gyorsabb, mint ez a régi HDD :D

Az 502IJ -t meg tenném egy külső hordozható USB -s házba, esetleg ebből tudnátok ajánlani, hogy milyet érdemes? Van egy régi Icy Box-om, de abban a majdnem 10 éves 320 GB -os lemezem van :DDD

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Milyen belső merevlemezt vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.