Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Milyen monitort vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 01:07:51

LOGOUT.hu

Szia!
Mielőtt kérdeznél , alábbiakkal kérlek egészítsd ki (FONTOS! LG monitoroknál a P végződés az új tápegységre utal!):

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39009) kalap12


kalap12
tag

Egy érdekes felvetésem van, olvassátok sok szerettel: Volt idáig az utóbbi időkben 3 monitorom, egy 19 egy 21.5 és most egy 24-es, ugye azt mondják minél nagyobb a monitor annál jobb, mert annál jobban élvezel egy játékot vagy tervezel stb. DE, ez valahol nem teljesen igaz...ugyanis ez csak távolság kérdése, amikor 19-es moncsim volt, közel 30 centire ültem tőle, a 21.5-ös monitornál már 40 centire, és ugyanakkora volt szinte minden, a 24-es mostanin meg 55 centire tőle, és így olyan mintha mindjárom ugyanakkor érzet lenne, értitek, mert hiába veszel egy 82 centis tévét, ha 3 méterre ülsz tőle, és ha moziba mész és 10*6 méteres a vászon, akkor meg 15 méterre ülsz tőle, tehát szerintem tök mindegy mekkora monitora van az embernek, mert számomra ugyanaz egy 19 colos monitor 30 centi távolságra, mint egy 24-es 55 centire, ha távolabb ülök a mostani monitoromnál, majdnem olyan mintha a 21.5-ös lenne elöttem, értitek? :F :F :F :U

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Milyen monitort vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.