Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Milyen monitort vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 01:07:51

LOGOUT.hu

Szia!
Mielőtt kérdeznél , alábbiakkal kérlek egészítsd ki (FONTOS! LG monitoroknál a P végződés az új tápegységre utal!):

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38551) Isual válasza Mate (#38550) üzenetére


Isual
veterán

Dell U2312HM. Soundbar külön rendelhető hozzá. Samsungot verd ki a fejedből, monitorokban már rég volt súlya a márkának. HDMI minek?

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#38552) Mate válasza Isual (#38551) üzenetére


Mate
nagyúr

Samsung van most is és tökéletesen elégedett vagyok vele, ahogy telefont leszámítva gyakorlatilag mindenükkel.

HDMI-hez annyira nem ragaszkodom. Hang miatt gondoltam, hogy szükséges lehet. Bár tudom, hogy DVI is képes átvinni a hangot.

Ez a Dell se rossz. Milyen a hangzása?

Illetve amit nem említettem, hogy 24-es méretet nézegettem. Most 23-as monitorom van és ha már veszek akkor egyel nagyobbra ruháznék be.

(#38553) triluan válasza Mate (#38552) üzenetére


triluan
tag

A DVI nem visz hangot.
Dell U2412M 16:10
DellP2414H 16:9
Dell S2440L 16:9(fényes kijelző)

[ Szerkesztve ]

(#38554) Mate válasza triluan (#38553) üzenetére


Mate
nagyúr

Már hogy a fenébe ne vinne :) Évekig használtam dvi-hdmi kábellel a gépemet a tv-vel összekötve.

(#38555) sixpak válasza Mate (#38554) üzenetére


sixpak
nagyúr

DVI nem szállít audio jelet. Szerintem....

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#38556) Cyrin


Cyrin
addikt

A dvi nem visz hangot, a display port viszont igen.

(#38557) Hexaa válasza Mate (#38554) üzenetére


Hexaa
aktív tag

Csak így. (jack apa - apa)

http://www.monitorguru.hu/

(#38558) Mate válasza Hexaa (#38557) üzenetére


Mate
nagyúr

Nem. Sima dvi-hdmi kábellel át lehetett és lehet vinni a hangot. De ez nagyon off, nem is akarom elvinni ilyen irányba a fórumot.

[Még itteni bejegyzést is találtam róla. ]

(#38559) Hexaa válasza Mate (#38558) üzenetére


Hexaa
aktív tag

Régen volt valami... De csak analóg jelet vitt át.

[ Szerkesztve ]

http://www.monitorguru.hu/

(#38560) triluan válasza Mate (#38554) üzenetére


triluan
tag

Valóban lehet, hogy TV -el bizonyos esetekben működött a dolog(talán működik is). De te monitort keresel és a mai monitoroknál nem hinném, hogy ugyanaz beválik.Bár majd a nálam jobban hozzáértők tutira megválaszolják.

(#38561) KAMELOT válasza Peaceliker (#38499) üzenetére


KAMELOT
titán

Ugyan olyan lesz a kép, de DVI jobb. Ha már van az akkor inkább használd azt.

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#38562) ZaXXoN


ZaXXoN
tag

Megvettem a már mlegetett LG DM2352D tuneres monitort, mivel semmi más ellenérvet nem tudtatok felsorolni, csak azt, hogy nektek nem ilyen van, ezért biztos nem jó, vagy mert Dell értékesítők vagytok, és a dell nem árul 3D monitort.

Nos, 8 óra nyázás után a következőket tudom mondani
- mint sima IPS monitor, kifogástalan. A szinek, a betekintési szög, a fekete az fekete, nincs bevilágítás itt-ott a sarkokban
- mint TV, nagyon szuper, van rajta CI Card hely, tehát UPC digitális kábelt is lehet nézni vele. Felismert minden csatornát, megy minden, feliratsáv, program guide. (Az automata hangolás mondjuk elég sokáig tartott, míg végigszkennelte az analóg és digitális frekitartományt)
- a 3D teszi a dolgát. A szénné tömörített, akadozó youtube videók olykor nehezen élvezhetők, de a letöltött SBS filmek tökéletesek.
- mivel TV, ezért van hozzá távirányító is, amit nem is gondoltam, hogy milyen jó, amikor a beállításokat kell bizgetni. Nem az előlapi billentyűkkel kell bénázni, hanem kényelmesen egy jól kialakított billentyűzettel.
- FPS játékot is próbáltam, teljesen korrekt az 5ms.

Az egyetlen negatívum a vékony egyszárú műanyag lába, ami gyengécske. Ha ütöd az asztalt, akkor bebilleg... Ettől eltekintve csak ajánlani tudom. Még jó, hogy nem hallgattam rátok :D

[ Szerkesztve ]

(#38563) jani04 válasza ZaXXoN (#38562) üzenetére


jani04
aktív tag

Azt észre vettem(lehet tévesen),hogy itt csak dell létezik.Írhatsz te itt bármit.Nincs 50 ezred nem akarsz használttal vacakolni amit valaki isten tudja miért el akar adni stb.Csak dell.Hogy miért arra sokan sok féle magyarázatot tudnak adni.Nos én úgy voltam vele,hogy bementem egy monitor üzletbe és megnéztem a saját szememmel a monitorokat.Mert azt mégis csak én tudom eldönteni mi a megfelelő nekem képminőségre no meg a zsebemnek.Én pl nem kis cserkész vagyok hanem család apa és nem volt szándékom 55 ezret rászánni egy monitorra.40 volt a plafon és pont.Nem gyűjtögetek nem spórolok mert ennyi a keret amit rászánok. Senkit megbántani nem akartam és vitát gerjeszteni sem volt szándékom. :R

[ Szerkesztve ]

(#38564) Casanova*


Casanova*
veterán

szasztok! magyországon lehet kapni 1600x900 ips monitort? kerestem és nem találtam?

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#38565) LógaGéza válasza jani04 (#38563) üzenetére


LógaGéza
addikt

Szerintem ez úgy volt, hogy egyszer egy PH Tali alkalmával körbeültek a topik lakói, lerakták körbe az összes monitorgyártó márkajelzését, és egy kiürült sörösüveggel pörgettek egyet. És neadjIsten, pont a Dellre mutatott az üveg szája amikor megállt, így most a Dell termékei kerülnek ajánlásra - véletlenül sem azért, mert a Dell minőségi és megbízható termékeket gyárt, amikre megéri beruházni... :U

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#38566) kristof123 válasza LógaGéza (#38565) üzenetére


kristof123
őstag

Az pörgethetett aki a leggyorsabban itta meg a sörét? : DD

(#38567) LógaGéza válasza kristof123 (#38566) üzenetére


LógaGéza
addikt

Alapból nem feltételeztem, hogy ilyen alkalomkor alkoholizálásra kerül sor - csak odakerült valahogy egy random sörösüveg :P

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#38568) madgie


madgie
titán

Minden le van írva felülre az összefoglalóba... aki azt nem (sem) tudja elolvasni, annak gratula.

(#38569) jani04 válasza LógaGéza (#38565) üzenetére


jani04
aktív tag

Látom nem érted a lényeget.Ha nincs pénzem rá nem TUDOM MEGVENNI.Ez a lényeg itt.Elhiszem,hogy minőségi de fogd már fel ha nincs több pénzem de szeretnék pl 3d monitort és az lg kínál olyant elérhető áron akkor kénytelen vagyok megvenni azt.Az én esetemben NEM VOLT RÁ TÖBB PÉNZ!!!!Én is szívesen venném a Dell-t mert biztos minőségi cucc de nincs rá keret.Ennyi.És ezt lehetne folytatni sokáig.

[ Szerkesztve ]

(#38570) KAMELOT válasza ZaXXoN (#38562) üzenetére


KAMELOT
titán

Persze azért írunk itt DELL-t nektek mert az alegjobb ár/minőség. A többi az nem nagyon ér fel, hozzájuk. Persze van még NEC és EIZO, de azok még drágábbak. Mivel neked tuneres monitor kellett és olcsón ezért az amit vettél jó választás volt. DELL monitorokban az elektronika sokkalta jobb minőségű mint a többiben, ezért nem hiába ajánlják itt a szakértők. Itt senki sem DELL értékesítő. Személy szerint én sem azért gyűjtök 158K összeget a monitorra, hogy e-péniszemet növeljem, hanem, hogy a szememet védjem, mert a mostani Benq sajnos PWM-es és nem éppen tesz jót a szemnek. Kicsit olvass utána jobban a dolgoknak és megérted miért csak a DELL.

(#38569) jani04: Én is mondhatnám nincs pénzem, csakhogy nem megyek ki párszor bulizgatni és máris megvan a monitorra az összeg. Szerintem egyszerű. Inkább várok pár hónapot, de minőségit veszek, minthogy elkapkodjam és vegyek valami talicska monitort. Választani kell! Monitort jó pár évig fogod bámulni.

[ Szerkesztve ]

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#38571) jani04 válasza KAMELOT (#38570) üzenetére


jani04
aktív tag

Igen ezt már írtad máshol másnak kihagyható lenne ha lenne az én esetemben ilyen.Itt szerintem az a lényeg,hogy tisztában van vele az ember amit itt ajánlanak az nem rossz indulatból fakad hanem ha már kiad az ember ennyi pénzt vegyen minőséget.Ezt alá is írom.De akinek nincs egyszerűen ennyi pénze és várni sem tud mert mondjuk tökre ment a régi annak szerintem tudni kellene ajánlani valami elérhető árú monitort.Ez a lényeg.És ez a mai magyar valóság.Szerintem.Az az igazság én megfogadtam az itteni tanácsot és várok egy picit inkább de vannak akik nem tudnak várni és nincs mire.Mert nem lesz több pénzük.

[ Szerkesztve ]

(#38572) KAMELOT válasza jani04 (#38571) üzenetére


KAMELOT
titán

Ha meg nem lesz több pénzük és nem tudnak várni akkor vesznek használtan monitort. DELL 23" IPS monitor aprón kapható 43-45K környékén.

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#38573) LógaGéza válasza jani04 (#38571) üzenetére


LógaGéza
addikt

HardverAprón U2312HM 43ezer, igaz használt, de még 2 év garival - innentől nincs kifogás ;)

Egyedül azért kell új monitort vennem, mert kell a számla róla a vállalkozás miatt. Egyébként szvsz nem sok hátulütője van a dolognak.

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#38574) Casanova*


Casanova*
veterán

van jó ips monitor,ami 1600x900-as?

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#38576) d@minator válasza LógaGéza (#38565) üzenetére


d@minator
addikt

Dell megbízható? :DDD

(#38577) KAMELOT válasza Casanova* (#38574) üzenetére


KAMELOT
titán

Igen van jó IPS monitor 1080p. Azt amit írtál felbontást az már lejárt lemez. DELL U2312HM aprón 45K

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#38578) LógaGéza válasza d@minator (#38576) üzenetére


LógaGéza
addikt

Megbízhatóbb mint az Acer az biztos - meg gondolom nem véletlen van az, hogy több Dellt látok irodaházakban, bankokban, mint pl LG-t.

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#38579) KAMELOT válasza LógaGéza (#38578) üzenetére


KAMELOT
titán

Az tuti!

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#38580) Casanova* válasza KAMELOT (#38577) üzenetére


Casanova*
veterán

nekem nagyon bejön ez a felbontás,19 colos kijelző. nagyobb monitortól megfájdul a szemem. jobbra,balra kell nézni. :D. hát legyen dell,a 21 colos. 23 nagyon nagy nekem.

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#38581) d@minator válasza LógaGéza (#38578) üzenetére


d@minator
addikt

Annak más oka van. Egyáltalán mit gyártanak? A panel LG az elektronika Benq, Samsung stb. Volt szerencsém belenézni egy U2312-be. Silány-közepes minőségű su'scon tajvani kondik. Az állítható talpat kell megfizetni és a sok csatlakozót. Garanciában használt alkatrészekből javítanak vagy a saját terméked helyett egy másik használtat kapsz vissza. Dell, HP, Sun monitorokkal dolgozok a Dell a legmegbízhatóbb de ezek még régi és nem olcsó darabok. Kérdezz meg egy szervizest mi a véleménye a Dellről!

(#38582) KAMELOT válasza Casanova* (#38580) üzenetére


KAMELOT
titán

Hol lenne már nagy. Nem 5centire kell a monitotól ülni! :)

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#38583) Casanova* válasza KAMELOT (#38582) üzenetére


Casanova*
veterán

fél méterre van,ha messzebb van akkor kicsik az emberkék. online codozok sokat. ahhoz a 1600x900 felbontás a legjobb! plusz meg több fps.
:D

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#38584) Rasiel válasza Casanova* (#38580) üzenetére


Rasiel
senior tag

Szia!

Ehhez mit szólsz? Igaz nem felel meg teljes egészében annak, amit leírtál, de szerintem jó lenne neked. :K Bátrabban mondanám ezt kalibrálva, mert volt olyan, akinek már ajánlottam, és nagyon pozitív visszajelzés érkezett róla, de ez nincs raktáron MonitorGuru-nál, és a felbontás sem az általad megjelölt.

[ Szerkesztve ]

(#38585) KAMELOT válasza Rasiel (#38584) üzenetére


KAMELOT
titán

Ez jó fajta! :)

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#38586) Casanova* válasza Rasiel (#38584) üzenetére


Casanova*
veterán

hát nem is tudom,eléggé kocka,nem szélesvásznú. köszi! fps játékokhoz is jó? nem lassú? itt még olcsóbb! [link] :P

ez lenne az én moncsim [link]

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#38587) Rasiel válasza Casanova* (#38586) üzenetére


Rasiel
senior tag

Persze, hogy kocka, mert 4:3 a képaránya. Pesti vagy? Mert, ha igen, akkor érdemes lenne bemenned a linkelt boltba, és lehetőséged lenne élőben megnézni. Input lagja fogalmam sincs mennyi, így sajna nem tudom megmondani, hogy jó lenne-e pl. COD-hoz, ezért is lenne érdemes élőben vetni rá egy pillantást.

Ha szélesvásznúra van szükséged, akkor alternatíva lehet még használtan a Dell 2209WA, ami natívan 1680x1050-es felbontású, igaz ez 22"-os (egészen pontosan 21,5") monitor. Nehezen ugyan, de lehet találni ilyet.

Szerk.: HP ZR2040W-t akkor miért akarod leváltani? Az a gond, hogy ma már főként a FullHD (1080p), valamint az 1200p, 1440p monitorok mennek, ezért is nagyon extrémek az igényeid. :)

[ Szerkesztve ]

(#38588) Casanova* válasza Rasiel (#38587) üzenetére


Casanova*
veterán

ajánlott Dell U2212HM fogom megvenni. ezzel biztos nem nyúlok mellé. :) majd csak megszokom a fullHD-t. azért köszi! már nincs monitorom,laptopom van. :) anno volt samsung 1680x1020 monitorom.

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#38589) Isual válasza Rasiel (#38587) üzenetére


Isual
veterán

2209WA 22" kereken. :)

A 20-as HP-t nem le akarja cserélni, azt akarná venni, ha lehetne kapni. :)

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#38590) Rasiel válasza Casanova* (#38588) üzenetére


Rasiel
senior tag

Tudom, fentebb azt írtad, hogy a 23"-os már nagyon nagy neked, de, ha online FPS játékra kell, akkor ajánlottabb a 23"-os tesója, az U2312HM, mivel jóval kisebb input lagja van. Ellenben az U2212HM-nek jobb, mélyebb a feketéje, így valamelyest az IPS Glow is kisebb mértékben jelentkezik rajta, persze, ha helyesen be van állítva a monitor.

(#38589) Isual: Ja, akkor ezt rendesen benéztem meg félreértettem. :B Csodálkoztam is, mondom, ha már egyszer van egy ilyen monitorja, akkor miért akar váltani...

[ Szerkesztve ]

(#38591) Casanova* válasza Rasiel (#38590) üzenetére


Casanova*
veterán

ne mondd mááá! :) akkor a dell 21 nem jó fps játékokra?? nagyobbat biztos nem akarok, azt nem tudnám megszokni.

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#38592) easy...rider


easy...rider
őstag

Sziasztok!

Valami jóárasított játékos monitor kéne nekem. A keret 40eFt, méretnek bőven elég a 22" (21.5") is.
Nem nagyon szeretnék 40000 felé menni (meg Debrecenben vesszük szóval itt drágább amúgy is), max egy kicsivel.
Vagy akkor ne költsek és legyen egy olcsóbb TN vagy legyen egy 40 ezer körüli IPS? Esetleg VA? Nem tudom játékhoz ezek az IPS-ek, vagy VA panelek mennyire felelnének meg.

Köszönöm szépen előre is a segítségeteket!

[ Szerkesztve ]

(#38593) Rasiel válasza Casanova* (#38591) üzenetére


Rasiel
senior tag

Azt nem mondtam, hogy nem jó, de az U2312HM abban jobb.

(#38594) Casanova* válasza Rasiel (#38593) üzenetére


Casanova*
veterán

ok,megnyugodtam. :) marad a dell 21. :K

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#38595) triluan válasza jani04 (#38563) üzenetére


triluan
tag

Üdv!

Hát ez érdekes lesz.
Reggel és délelőtt volt Egy kis felvetésed a monitorok ajánlását illetően (azért erre a Hsz -re írok), hogy akinek nincs ötvenezre Dellre..........
Más gyártok 22"23" 1920*1080 full hd(21,5")monitorai mai napi áron (többsége ips tn paneles nincs benne és nem használtak).
Benq va gw2260hm 37000ft.
Aoc i2367fh: 52000ft.
Aoc i2360Phu:44000f6t.
Philips 227e4qsd 38000ft.
Samsung S22b350t 39000ft
Acer H6ips széria ár?
Acer b236hl 44000ft.
Lg22ea53vq 37000ft
Asus vs229h-p 46-51000ft-ig.
Lg 22ea63v-p 42000ft.
Dell s2240l 46000ft.
Dell u2212hm 49000ft
Ezek közül te ár/érték arányban melyiket ajánlanád?(az árak kb. középértéken vannak)
Na most lehet nekem esni. :)

(#38596) Isual válasza Casanova* (#38591) üzenetére


Isual
veterán

Ugyanakkora az input lagja, jó FPS-re. tftcentral mérése nem hiteles, prad-ra kell hagyatkozni etéren!

(#38592) easy...rider: LG 22"-es IPS-ek vannak 40k körül, valamivel alatta, azokat nézegesd! (Hivatalos honpalon bogarássz és nézz szét debreceni üzletekben melyiket, mennyiért lehet kapni.)

(#38595) triluan: Dell U2212HM a legjobb monitor azok közül, ehhez kétség sem fér. :)

[ Szerkesztve ]

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#38597) easy...rider válasza Isual (#38596) üzenetére


easy...rider
őstag

Akkor nem lesz vele gond játék közben?

LG IPS 22EA53VQ-P - 40000Ft
LG 22EA63V-P - 43000Ft

Melyik inkább? vagy van különbség? :)

Köszi még egyszer!

Más is írhat véleményt, mert akkor már ma megveszem, szerencsére vannak raktáron

(#38598) jani04 válasza triluan (#38595) üzenetére


jani04
aktív tag

Itt nem én szoktam szakértőt játszani....Mint írtam én elmentem megnéztem és igaz várok még de pl nem dell-t veszek.Részemről ennyi.

(#38599) kano


kano
nagyúr

Sziasztok!

Szeretném megkérdezni, hogy mennyit érhet egy 24"-es, 2007-es Apple LED Display? Teljességgel karcmentes csak a doboza nincs meg.

A cégem eladna egy ilyet (vezérünké volt) és gondolkodom rajta, de nem tudom, hogy az általuk kért ár korrekt-e, illetve, hogy milyen ez a monitor?
Köszönöm!

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#38600) Djsaba válasza jani04 (#38598) üzenetére


Djsaba
senior tag

Én nem értem ezt a helyzetet.
Azért nem szeretnél Dell-t venni, mert ajánlott kategóriába tartozik?
Természetesen nem azért ajánljuk a Dell-t, mert értékesítők vagyunk, azt hiszem, ahogy jellemezted. Nem is azt ajánljuk , hogy Dell-t vegyél. Nem lehet az összes cég összes terméke hibátlan, ár/érték arány győztes. Ezért nem is érdemes, márkához viszonyítani a minőséget, pontosabban inkább műszaki eredményeit. Dell-ből sincs ajánlva az összes monitor. De van pár kimagasló, ami abban az árszegmensben csúcs. Ezért van mondva, hogy egy kicsit spórolj. De ha ezt nem érted meg, akkor ott baj van. Nem kell egyből ellenségesen reagálni a dologra.

Nem szeretnék ellenkezni senkivel, ezért nem is csak ellened indulna ez a válasz. Azért ez a topic, meg semelyik sem tart ott, hogy minden egyes monitor, teszttel, akármivel legyen indokolva, pont abban az árban, ezért ajánlják a drágább terméket, viszont ahogy mondtam, ezek csúcstermékek az árukban, szóval nem hiába.

De ha azt mondod, hogy nem költenél rá többet, azaz megelégszel az akár 30-40%-al rosszabb monitorral, akkor egyáltalán miért kérdezel?

ui: De persze, ha megemlíted, hogy mi a maximális ár, és nem költenél rá többet, biztosan segítenek, de ott már kevesebb az olyan szakember, aki tudna neked ajánlani.

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Milyen monitort vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.