Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Milyen monitort vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 01:07:51

LOGOUT.hu

Szia!
Mielőtt kérdeznél , alábbiakkal kérlek egészítsd ki (FONTOS! LG monitoroknál a P végződés az új tápegységre utal!):

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#129587) Dennis


Dennis
csendes tag

Sziasztok,

Segítséget szeretnék kérni.
Gyors átfutás után nem látok specifikációban különbséget a samsung monitorjainál ugyan azon típus, különböző modelszámon is elérhető, pl.:
Neo g7: LS32BG750NUXEN és LS32BG750NPXEN
Neo g8: LS32BG850NPXEN és LS32BG850NUXEN

Ezeknél van valami különbség vagy változtatás?
Árban vannak eltérések.

Továbbá nézegettem még az ASUS ROG Strix XG32UQ monitorját is, de elég kevés teszt és videó érhető el róla.
Van esetleg valakinek ilyen monitorja, tapasztalata vele kapcsolatban? Ez lenne most a fő kiszemelt.
Munkához és ps5-el lenne használva, kicsit tartok a samsung ívelt kijelzőitől, illetve olvastam, hogy a neo g8 nál alacsony fpsnél "scanline" probléma bejön.

Az msi mpg321ur-qd modellje volt az első vétel, annak a kijelzője nagyon tetszett, de valami hibás szériába ütközhettem, mivel olyan hibával kaptam a monitort, amivel az utóbbi időben tele van az msi hivatalos fórumja is több modellel kapcsolatban, hogy volt olyan hogy forrásváltás után egyáltalán nem adott jelet, csak szürke képet és a gombok se müködtek ilyenkor, csak a monitor áramtalanítása oldotta meg a problémát, az sem mindig és következő próbálkozásnál ismét ez volt.

Segítséget és választ előre is köszönöm!

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Milyen monitort vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.