Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52114) Gyula1111


Gyula1111
csendes tag

Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni, mert úgy látom hogy itt vannak igazán hozzáértők is. Hosszabb ideje keresek hagyományos mobiltelefont. Jó néhányat kipróbáltam már, de nem találtam eddig nekem megfelelőt.
A manapság kapható nyomógombos telefonok sajnos már a közelükben sincsenek a régebbi típusoknak felhasználóbaráti szempontból.
Én egy olyan mobilt keresek, amit a lehető legnagyobb mértékben személyre lehet szabni.
Nem kell internet, és ezen belül semmi, alkalmazások sem. A fényképezője sem izgat különösebben, viszont a telefonálás, sms és az azzal kapcsolatos plusz funkciók fontosak. Olyasmikre gondolok, amik jellemzően pl. a Nokia 6303, vagy a Samsung S 5610, illetve ehhez hasonló típusokban voltak. Itt aprólékosan be lehetett állítani szinte mindent ahhoz, hogy az egyéni felhasználói igényeket kielégítse.
Leírom, mik azok a funkciók, amelyek a legfontosabbak nekem:
Legalább 3-4 féle profil, mindegyik teljes körű beállítási lehetőséggel, pl. csengés legyen, de üzenethang ne, stb.
Hívásszűrési lehetőség, ezen belül ha lehet, az ismeretlen számok tiltása.
Bluetooth, de itt elég olyan, ami egy kihangosító vagy fülhallgató használatához megfelel.
Olyan telefonkönyv, ahová rendesen beírhatok neveket ( nem csak kb. 15 karakter erejéig )
Számológép
Naptár, ami szerkeszthető, ahol nyilvántarthatom a feladataimat.
Jegyzetelési lehetőség
Diktafon
Rezgés
Jó lenne állapotjelző LED az elmulasztott hívásokra vagy SMS-ekre
Kényelmes gombok, jól látható kijelző. Elsősorban hagyományos, de lehet szétnyitható forma is.
Az ár nem igazán számít, ha tényleg egy jót vehetnék. Mindenképpen újat, függetlent, nem szolgáltatótól.
Hosszútávra tervezem, a márka sem fontos. Megbízható, stabil működésű legyen.
Lehet, sokat akarok, de még reménykedem...
Előre is köszönöm, ha valaki segít! Üdvözlettel, Gyula

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.