Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50793) RAZR_v3 válasza peppe79 (#50792) üzenetére


RAZR_v3
tag

Szerintem felesleges összehasonlítani a Samsung E1200-at a Nokia 105-tel. Mindkettő az eldobható telefon kategóriáját testesíti meg, de még telefonként sem ideálisak, mert nemhogy az autóban történő kihangosításhoz, vagy egy bluetooth headsettel történő kommunikációhoz való bluetooth protokollok hiányoznak belőlük, hanem egyáltalán nincs bluetooth bennük. Igazából a színes kijelző teljesen felesleges ezekben mobilokban a multimédiás képességek hiányában, egy MMS-t se tudnak megjeleníteni. A 2000-ben megjelent Nokia 3310 szintjét hozzák ezek a mobilok, de tartósságban, hangminőségben és összeszerelési minőségben viszont jócskán alulmaradnak vele szemben.

6-7 ezer Ft környékén árulják a Nokia 105-öt újonnan.
Egyébként nem tudom, miért gond, ha lehet netezni egy mobiltelefonnal, szerintem nem kötelező. A legendás Nokia 6230, 6230i is rendelkezik böngészővel, de ha nem nyitod meg, nem használod, akkor olyan, mintha ott se lenne. És árban használtan még olcsóbb is a Nokia 105-nél, sőt, ha találsz egyet 4 ezerért és gyenge az akkuja, BL-5C típusú akkumulátort simán veszel bele bárhol 2-3 ezerért. :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.