Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46171) sellerbuyer


sellerbuyer
őstag

Sziasztok!

Lehet, hogy fura lesz a kérdésem, de azt kérem, csak az válaszoljon rá, akinek kézzel fogható tapasztalatai vannak, nem csak olasott vhol vmit! Köszi előre is!

Második telefont keresek, céges célokra. Az lenne a lényeg, hogy nagyon olcsó legyen és semmi faxni, meg csilli-villi nem érdekel, DE:

a "föld alól is" lehessen vele telefonálni és engem is elérjenek mindig, minden körülmények között!

Cellahatáron lakom, állítólag, ezért nálam állandóan gond van a mobillal. Hol én nem tudok hívni délutánonként, hol engem nem tudnak elérni (Galaxy S-em van jelenleg, de az összes eddigi telómmal fennált ez a gond ugyan így, tehát nem a teló hibás). Minden úgy történik, hogy fullos a térerő, tehát nem alapvetően térerő gond. Ezért mondták hozzáértők nekem azt, hogy nagy eséllyel cellahatáron vagyok. Van itt mellettünk egy nagy áramelosztó/fejlesztő telep is, plusz panelben vagyok, szóval minden összejátszik.

Tehát a lényeg:

- egyszerű (nem kell érintő képernyő sem, semmi)
- nagyon olcsó (10e FT max.)
- atomstabil, kiválóan lehessen vele telefonálni és mindig elérjenek
- jó, érthető hangminőség oda-vissza
- sokat bír egy töltéssel, bár ez nem létfontosságú
- az is jó lenne ha kis méretű lenne, mert mégiscsak második teló lesz, ne kelljen "cipelni"

Lehet, hogy lehetetlent kérek, de ha van ilyen teló, akkor segítsetek megtalálni plíz!

Köszönöm előre is!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.