Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44037) ottar


ottar
tag

Sziasztok!

Vacillálok, kérném a hozzáértők szíves segítségét.
Amire nekem szükségem van:
Jó akkuidő. Nem túl nagy tepsi (Lumia 920 kilőve), állandóan zsebben-kocsiban hordanám, emiatt legyen többé-kevésbé strapabíró.
Exchange serverrel tudjon normálisan kommunikálni, lehetőleg a címjegyzéket-naptárat is tudja kezelni (nem tudom a WP8-as mobilok képesek e erre), legyen nagy (min. 8 GB) memóriája, kezesen menjen rajta min. 2 de jobb ha 3-4 emailfiók (céges exchange, maszek gmail, vállalkozás gmail, stb...). SOK emailt kapok naponta. ( csak a cégesre napi átlag 100...). Dokumentumokat tudjak vele szerkeszteni, olvasni normálisan. (Főleg word, vagy pdf (ezt nem kell szerkeszteni), néha excel és powerpoint). Ne óbégasson folyton, hogy memory full (a mostani e52 ezt teszi... :)).
Appok közül: Evernote, Skype, Dropbox. Ezeknek menniük kell rajta.
Fényképező és annak minősége nem meghatározó, zenét hallgatok, de marginális kérdés, eddig minden telefonommal elvoltam ezen a téren.
Ja és ne kelljen egy év múlva lecserélnem, legalább kettőt bírjon ki, mind hardverileg, mind a szoftvertámogatással...
Ami szűkíti: Nem szeretnék androidot. Volt már, köszönöm, nem jött be. A samsung terméktámogatása sem nyerte el a tetszésem. (A TV-m komkrét típusszáma ismeretében megkérdezve egy paramétert az ügyfélszolgálat 4 alkalommal 4 különböző választ adott. És a kézikönyv is mást írt. Ilyen céggel nem kezdek.)
iPhone-t nem igazán preferálnám.
A WP felülete tetszik, ha stabil, és a nekem szükséges appok elérhetők rá akkor inkább erre mennék.

Amiket kinéztem (tudom nagy a szórás árban):

Nokia E6-00
Korosodó Symbian, kb tudja amit szeretnék, de pl. az hogy az értesítési sávban az emailekről nem szól az nem tetszik (hacsak a Belle-es élményem óta ezen nem javítottak), és nem tudom mennyire strapabíró a fizikai billentyűzet. (Az e52 kezd szétesni... :)) akkujáról nagyon jókat olvastam, a symbiannal nincs különösebb bajom. Árban igen jó.

Lumia 800
Nem tudom milyen korlátokat okoz, hogy nincs rá WP8. Akkuidejéről olvastam nemjókat. Árban viszont jó.
Nokia suite kezeli?

HTC 8X
Tetszik. Kicsit húzós az ára (125 körül láttam), nem tudom mennyire hiányoznak a Nokia szoftverei.
Mivel tudom szinkronizálni? Viszont 16 GB.. :)

Lumia 820
Tetszik. Árban kb. a HTC-vel van pariban. Talán még picit jobban is bejön mint a HTC.

Kb. ezek vannak képben most nálam.
Kártyafüggetlenül szeretném venni, most ugyan vodás a cég, de lehet hogy átmegyünk más szolgáltatóhoz, így erre nem terveznék.
Kérem a fentiek alapján tanácsoljon valaki valamit.. :)

Köszönettel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.