Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1901) legiaap válasza asadasad22 (#1900) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ha Symbianos-nál maradnál és kell WLAN,akkor SE P1 kell neked.
A W200 jó,de amint írtad alapteló.Zárjuk ki.
W810 nagyon jó kis tell.Szép is,zenében is jó.
A W960 2007 végén vagy 2008 elején jön.
Az ára eléggé húzós lesz.Olyan 140 000-150 000 tippelek.Elég nehéz behatárolni így ismeretlenbe.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1902) badacsony válasza asadasad22 (#1900) üzenetére


badacsony
őstag

Ha a vindóz nem riaszt el :D , megnézhetnél egy Samsung i600-at.

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#1903) asadasad22 válasza legiaap (#1901) üzenetére


asadasad22
őstag

Az durva ár lenne, az már eléggé túllépné a pénzt, amit szánok rá. Azt hittem, hogy 100ezer alá várható, mivel végülis a W950 folytatása, olyat meg már 55k körül kapni. (legalábbis annyiért láttam a fotexnet-en vagy vmi hasonló oldalon). Annál jobb a memóriában (4 helyett 8 giga), az aksiban, a kamerában (W950-ben egyáltalán nincs), és WLAN van benne, BT és infra viszont nincsen. Szóval a W810 jónak mondható? Mert most látom, hogy már nem a legújabb telefon, megéri a pénzét vagy inkább az újabb generációból érdemes venni?

(#1904) legiaap válasza asadasad22 (#1903) üzenetére


legiaap
nagyúr

Hát anno a W950 se 100 000 ft alatti árról indult.
Most meg pont azért ment le az ára,mert jelzi,hogy nemsokár jön az utódja.
Hát a W950 és az utódja már nem egy kategória szerintem.
Jó a W810,zenében hozza a formáját,de azért az újabb zenetelókba már többet tudnak nála.
Ha zenetelót akarsz,akkor inkább a W580i-t vedd meg.Annak is korrekt az ára.A kijelzője is szebb,mint a W810-é.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1905) Dzsekszon


Dzsekszon
csendes tag

Sziasztok.Lehet,hogy már elhangzott a kérdés,de azért én is feltenném!Gondolkoztam,hogy (tegyük fel) két telefon közül melyiket érdemes megvenni,és miért! Nokia 6680 vagy SE K750i?Lehet,hogy kicsit hülyén hangzik,mert az egyik okostelefon,a másik nem,stb...A SE-ban pl van infra,a Nokában nincs.Van pár ilyen dolog.Remélem valaki válaszol a kérdésre,és indokolja is meg,hogy melyiket lenne érdemesebb! (vagy mondjatok egy jó,és viszonylag olcsó telefont...)
Dzsekszon :)

(#1906) legiaap válasza Dzsekszon (#1905) üzenetére


legiaap
nagyúr

egy kis segítség
De ha engem kérdezel akkor K750i.
Mindenben jobb kivéve persze a Symbian nyújtotta lehetőségeket.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1907) Daweee válasza Dzsekszon (#1905) üzenetére


Daweee
őstag

A hangsúly azon van, hogy symbiant akarsz, vagy sima telót.
6680:
-3G
-fizikailag nagyobb, gyengébb minőségű kijelző
-symbian (rengeteg hasznos progi megy rá, ami egy K750-re nem)
K750:
-2mpx AF kamera
-gyorsabb menü
nagyjából ennyi a lényeges különbség, ezek alapján dönts.

(#1908) Dzsekszon


Dzsekszon
csendes tag

Hmm...Akkor érdemes Sony Ericcsont venni?!.. Köszi! :) Még magam sem tudom,de majd eldől...Egy K750i-t tudok is,csak nem tudtam,milyen márkát vegyek...
Dzsekszon

(#1909) Dzsekszon


Dzsekszon
csendes tag

És a K750i árában,tudtok-e mondani telefont,vagy ezt mindenképpen érdemes megvenni?Mert van jobb telefon,csak drágább,és ilyen "tudású" telefon,ilyen árban,csak a Sony K750i?(vagy van más is?)
Dzsekszon

(#1910) badacsony válasza asadasad22 (#1903) üzenetére


badacsony
őstag

Mindenképpen újabbat vegyél! (W580, W660, W610, W850)

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#1911) asadasad22 válasza legiaap (#1904) üzenetére


asadasad22
őstag

Hmm, ez a W580 nagyon korrektül néz ki, nagyon bejön. Viszont ez 60k-ról indul, nem 45k-ról. Jó kis teló ez, csak amikor megláttam egy oldalsó képet róla, kicsit meglepődtem: az alja el van görbítve? :Y Nem néz ki ez kicsit hülyén? :)

(#1912) #35692544 válasza Dzsekszon (#1909) üzenetére


#35692544
törölt tag

samsung d900 v d900i 48k körül már kapható
nokia 6233 kb 40-45k

(#1913) legiaap válasza asadasad22 (#1911) üzenetére


legiaap
nagyúr

Nézd...ízlések és pofonok

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1914) Alter


Alter
tag

Szépjónapot!
Telefon vétel előtt álok, kinézet alapján egyértelműen samsung U600-ra gondoltam, azonban azt hallottam, hogy nagyon gyorsan karcolódik, és hogy nem az igazi, tudását illetően. Most még D900i az amit még el tudnék képzelni, de sajnos nem igazán tudok dönteni. Ezért a fő kérdés, U600 vagy D900i. Telefonáláson kívül fényképezésre, és mp3 lejátszásra használnám főleg.
Mellék kérdés meg az lenne, hogy hasonló árkategóriában milyen egyéb készülékek jöhetnének még számításba, ha van esetleg valakinek valami tippje ezt illetően. :)

And all the other voices said, Change your mind , You're always wrong.

(#1915) legiaap válasza Alter (#1914) üzenetére


legiaap
nagyúr

A stílus egyértelműen az U600 mellett van,de az anyagminőség meg a D900i mellett.
Nekem volt U600-am.Egy hét alatt karcos lett a 2-es gomb feletti rész.
Eléggé gáz volt.
A D900-am egészen addig bírta,míg 2 dl tea rá nem borult.Onnantól kezdve szar volt a csúszkája,de addig tökéletes volt.
A helyedbe én a D900i-t venném meg ezüst színbe.
:)
Ha meg U600-at akarod,akkor fehér színbe vedd meg úgy nem igen látszik a karcolás.
Bár lehet az új szériák már nem karcolnak.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1916) syabik


syabik
csendes tag

Sziasztok!Szeretném a véleményteket kérni,ugyanis most akarok venni kb 30 rugóért valami telefont.Kártyás csomagban szeretném.Egy csomót megnéztem már de baromira nem tudok dönteni.Fontos mp3-at játszon le ,faszányosan halljam a másik felet a vonal végén,meg ő is engem és legyen megbízható.Mondanátok egy párat amiben érdemes gondolkodnom?Válaszotokat előre is köszönöm.

(#1917) legiaap válasza syabik (#1916) üzenetére


legiaap
nagyúr

Pl.:
SE W200i 24990 ft a T-Mobile-nál
SE W300i 29970 ft a T-Mobile-nál

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1918) Alter válasza legiaap (#1915) üzenetére


Alter
tag

Köszi a gyors választ. :)
És amúgy U600-ról a karcolástól eltekintve mi a véleményed?
Szerinted megéri a pénzét tudását illetően?

And all the other voices said, Change your mind , You're always wrong.

(#1919) legiaap válasza Alter (#1918) üzenetére


legiaap
nagyúr

A D900i-hoz képest nincs nagy különbség a két teló közt a stíluson kívül.
Én azért szabadultam meg az U600-amtól,mert egy hét alatt már karolt nekem és az anyaghasználata már nem volt a helyzet magaslatán.
A menüje valamivel szebb (több dolog van benne).
Apropó még egy különbség,ami nagyon idegesített.
Fektetett módba elég szar vele fotózni,de csak úgy lehet.
Szét kell húzni és vízszintesen fotózni,csak,hogy a bal kezedre vigyázni kell mert könnyen belelóghat a kamerába.
A D900i ebből a szempontból praktikusabb és könnyebb vele fényképezni.
Nekem jobban tetszett az U600,mint a D900i,csak a minőségében csalódtam és az nálam elsődleges.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1920) golax


golax
tag

üdv!

megkérdem a nálamnál sokkal okosabbakat:

ha egy MC60at akarok lecserélni ( ez sztem sokmindent elmond rólam:) ) és szeretnék egy min 2 megapixeles de esetleg jobb kamerájú telót helyette, nem zárom ki a használt vásárlás lehetőségét és elég low budgettből akarom megoldani - mit keressek? vélemény? (k750i-re gondoltam, de azt hallom hamar szétszáll rajta a joy :S)

köszi

golax

marketinges operaénekes - Erősítő és hangfal gyártás: http://www.vegfok.hu

(#1921) badacsony válasza golax (#1920) üzenetére


badacsony
őstag

Mégis mennyire legyen olcsó? A végére úgyis a K750 jön ki. :D

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#1922) golax válasza badacsony (#1921) üzenetére


golax
tag

tizen-huszonezres kategória :D

igazából ez a két dolog számít: jó kamera és élettartam :)

3g meg ilyenek nem izgat... mint a jelenlegi telefonom is mutatja nem vagyok egy technomán :D

k750i tökéletes lenn de félek h tönkremegy a joy és szívok vele sokat

marketinges operaénekes - Erősítő és hangfal gyártás: http://www.vegfok.hu

(#1923) badacsony válasza golax (#1922) üzenetére


badacsony
őstag

Évente egy joy csere belefér, nem? :D Egyébként meg ki lehet fogni olyan egyedet is, aminek nem lesz joy baja.

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#1924) Daweee válasza golax (#1922) üzenetére


Daweee
őstag

Szerintem legyen K750.
A joy nem vészes, csak félévente kell cserélni :DDD Én K700-at használtam 2 évig, és egyszer volt benne joy cserélve, szóval nem vészes :))

(#1925) nemma válasza Daweee (#1924) üzenetére


nemma
addikt

Én meg K750i-t és félévente cseréltem. Ettől függetlenül tartós lehet a telefon, de a joycserét számold bele. Egyébként megéri, (ár)kategóriájában a legjobb.

(#1926) golax válasza nemma (#1925) üzenetére


golax
tag

egy joycsere mipénz úgy kb?

marketinges operaénekes - Erősítő és hangfal gyártás: http://www.vegfok.hu

(#1927) Vandit.


Vandit.
addikt

Melyiket vegyem?

SE.K810/530/550i W580i v. Samsung D900?

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#1928) legiaap válasza Vandit. (#1927) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ha zene,akkor W580i,ha fényképezés,akkor D900

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1929) nemma válasza golax (#1926) üzenetére


nemma
addikt

Ha gari már nincs, akkor 3-4k-ra saccolom.
Vandit.: Én a K810i-t ajánlanám, az a legjobb az összes felsorolt közül, bár attól függ mire használnád, illetve mennyire használnád ki a telefonok tudását.

(#1930) Viktor0610 válasza Vandit. (#1927) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

K810i v. D900.
A K810i (igaz, külön fülhallgatóval -pl. HPM-70) zenére nagyon jó lesz, a D900 pedig fényképezőben lesz jó és sz.tem exkluzívabb, szebb, mint a K810i.

Samsung Galaxy A54

(#1931) Vandit. válasza Viktor0610 (#1930) üzenetére


Vandit.
addikt

Köszi.
Én is e kettő között vacilálok. :F Igazság szerint fontos a zene,viszont a kinézet is számít ez alapján a D900i lenne a befutó,viszont zene terén a K810i,úgyhogy még el kell döntenem délutánig. ;]
Jobb képet csinál a D900i ,mint a K810i? :F
És ha beszáll a Nokia 6500 is akkor melyik?

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#1932) AMD Power válasza Alter (#1914) üzenetére


AMD Power
titán

Egy D900i jobb választás.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1933) Viktor0610 válasza Vandit. (#1931) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Csak megerősíteni tudom AMD Power ajánlatát. Egy teszt, ahol egyebek közt ezeket is összehasonlítják.

Samsung Galaxy A54

(#1934) AMD Power


AMD Power
titán

Olvass bele az U600 topicba. Van egy-két érdekes vélemény a telcsiről. Nem feltétlenül jó. Nem úgy bezzeg mint a D900-ről.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1935) legiaap válasza Vandit. (#1931) üzenetére


legiaap
nagyúr

Fényképezésbe a D900i jobb.
Főleg a makróban.
A zenében jobb a K810i????
Nem hiszem.
Normális fülessel bármelyik telóból ki lehet hozni a tutit.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1936) Viktor0610 válasza legiaap (#1935) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Azt viszont el kell ismerned, h. a SE-telefonokhoz lényegesen egyszerűbb olyan csatlakozót vásárolni, amihez bármilyen fülest hozzáköthetsz, mint a Samsunghoz.
A fülhallgató headsetként történő használatáról már ne is beszéljünk. ;)

Samsung Galaxy A54

(#1937) legiaap válasza Viktor0610 (#1936) üzenetére


legiaap
nagyúr

Van benne valami,de a Samuhoz is lehet venni átalakítót.
Azt viszont neked kell elismerni,hogy az SE csatlakozók nincsenek a helyzet magaslatán.
Könnyen megadják magukat,azt lehet venni másikat.
:DD

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1938) Vandit.


Vandit.
addikt

Szupi.
Még mindig nem tudom.Néztem a tesztet a D900 tényleg jó képet csinál,viszont mindig is SE-m volt és megszoktam a menüt meg mindent.Mikor jön ki valami jobbfajta SE W széria,mert ha hamarosan akkor inkább várok még.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#1939) legiaap válasza Vandit. (#1938) üzenetére


legiaap
nagyúr

Az az igazság,hogy W szériába olyan ami neked megfelel,tehát szép képeket készít és megállja a helyét a zenében olyan a W960 lesz,ami drága lesz és 2007 végén-2008 elején jön csak.
A többi W szériába ami meg most van a kamerára nem gyúrtak rá,hanem csak a zenére,de az se sikerült mindenütt annyira átütően.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1940) joey04 válasza Vandit. (#1938) üzenetére


joey04
titán

Lehet ám minimum olyan jó képeket csinálni egy K810i-vel is mint amiket a D900 tud.Makróban meg videóban veri, ez tény.kijelzője is szebb a D900nak.Sötétben készült képeknél viszont K810 nagyon veri.Tehát kb ugyanolyan képeket csinálnak csak a D900 jobb makróban meg videóban a K810 meg sötétben.A csatlakozókhoz,zenéhez: veszel egy HPM-70-et nekem már több mint egy éves lassan, semmi baja!És akkor az headset is és talán a legjobb mobil-füles is egyeben.Az SE sokkal jobban személyre szabható ha ez esetleg még fontos.A 6500 majdnem olyan jó képeket csinál mint a K810-D900 videóban pedig sokkal jobb náluk a gyári fülese rosszabb viszont az anyagok minősége nem semmi. De az meg drága.Az árát amúgy a K810 sem éri meg szerintem, a K800 jobb választás.W-s SE az tényleg a W960 lenne jó neked de az meg brutlis áron jön.Ha megszoktad már az SE-t, és elégedett vagy akkor szerintem a K800 lenne a legjobb választás.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1941) Vandit. válasza joey04 (#1940) üzenetére


Vandit.
addikt

Köszi mindenkinek.
A lényeg,hogy a T-mobilnál veszem,úgyhogy abból kell válogatnom ami ott van sajna. :(
Tehát
D900i SE K810/K550/K530 v. W 580i nagyjából ezekkel szemeztem.Igazából a W580i is tetszik csak a t-nél ratyi színű van csak.

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#1942) legiaap válasza Vandit. (#1941) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ezek közöl az utolsó 3-at alapból kizárnám.
Az első kettőbe gondolkodjál.
De ha rajtam múlna én az utolsó négyet zárnám ki.
:))

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1943) Vandit. válasza legiaap (#1942) üzenetére


Vandit.
addikt

Én is ezek felé hajlok. :)

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#1944) cigam


cigam
félisten

Létezik olyan telefon, ahol a telefonkönyvben nem csak a névre, hanem a hozzátartozó egyéb adatokra is rá lehet keresni?
Pl. cégnévre, e-mail címre.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#1945) legiaap válasza cigam (#1944) üzenetére


legiaap
nagyúr

Persze.
Pl a Symbianos telókra rnyomsz egy progit és máris keres.
Vagy ha jól emléxem akkor a Samsung U600 a kereső erre is alkalmas volt.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1946) nv1


nv1
csendes tag

Hali,

egy kérdés: Samsung L760V vagy Samsung SGH-ZV60

esetleg a Vodánál vmi más hasonló árban ami jobban megéri?

(#1947) legiaap válasza nv1 (#1946) üzenetére


legiaap
nagyúr

L760

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1948) shev7


shev7
veterán

nem nagyon kovettem a mobilpalettat mostanaban, szoval a segitsegetek kene. Egy viszonylag jo mp3 lejatszoval (jo fules, alapbol nagy memoria, vagy nagy memoriakartya) rendelkezo mobilt ajanljatok olyan 60000 ftig. (kartyafuggetlen ar). Sony Ericssont nem nagyon szeretnek, de meggyozheto vagyok ;)

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#1949) AMD Power válasza Vandit. (#1938) üzenetére


AMD Power
titán

W580i, W910i , W960i.

Ez egy kicsit ütős széria lett/lesz.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1950) Vandit. válasza AMD Power (#1949) üzenetére


Vandit.
addikt

Mihez képest?D900.hoz mondjuk?

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.