Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#851) ß3NC33


ß3NC33
tag

hello!
Nem tudjátok, h mikor jön ki a SE P1?
Ha nagyon soká jön ki, akkor érdemes vennem P990i-t? Esetleg tudnátok ajánlani vmi hasonló telefont?
Köszi a segítséget!
Bence

(#852) Viktor0610 válasza ß3NC33 (#851) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A P990i mostanában nagyon jó áron megy függetlenül.
Érdemes beruházni rá.

Samsung Galaxy A54

(#853) AMD Power válasza ß3NC33 (#851) üzenetére


AMD Power
titán

3-ik negyedévben fog jönni. Szóval nemsokára.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#854) ß3NC33 válasza AMD Power (#853) üzenetére


ß3NC33
tag

köszi a gyors választ!
és az m600i utódjáról mit tudtok?
ez a telefon is nagyon tetszik, csak sajnos nincs benne kamera :O

[Szerkesztve]

(#855) Jégkokó válasza krezna (#850) üzenetére


Jégkokó
veterán

Egyálltalán nem rossz a 6233, az aksija is elég jól bírja, tegnap 20 percet beszéltem egyfolytába és egy egység se ment le.Meg a 6300 ból van egy két hibás darab, aminek 36 kezdődik az imei száma, olyat nem szabad megvenni.Amugy a symbian sok mindenre jó, feltéve ha ki tudod használni a benne rejlő képességeket.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#856) munky


munky
őstag

sziasztok!

Nokia 5200 és 5300 között vacilálok.

mp3 lejátszás a lényeg a kamera kijelző nem érdekel.

olvastam a teszteket itt ezen az oldalon és azt írták, hogy az 5200-nak szarabb a kijelzője és a kamerája de az mp3 része ugyan az mint az 5300-nak (ha jól értettem ) . tehát ugyan úgy szól mind1ik nem :F

ha ugyan úgy szól az 5200 akkor nem kell az 5300.


a kijelző annyira nem érdekel, Nokia N-Gage volt az előző telóm ahhoz képest hogyáll az 5200 (kijelző szempontjából) :F

esetleg árat tudna valki írni ? hogy mennyit adjak értük max :F

nem szeretném ha lehúznának.

[Szerkesztve]

(#857) AMD Power válasza munky (#856) üzenetére


AMD Power
titán

Az a baj ,hogy a nem is az eladó hanem maga a Nokia húz le ha megveszed őket. A kettő közűl talán még az 5300-t lehet telefonnak nevezni.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#858) munky válasza AMD Power (#857) üzenetére


munky
őstag

akkor milyen mp3-as mobilt tudnál ajánlani?

nem vagyok túl tájékozott sajnos ilyen témában.

(#859) nemma válasza munky (#858) üzenetére


nemma
addikt

Az 5300-át bőven lehet már telefonnak nevezni, nincs vele semmi baj, azonban a Walkman mobilok simán verik. Ebben az árkategóriában mit szólsz a W810i-hez?

(#860) munky válasza nemma (#859) üzenetére


munky
őstag

hát nemtudom. havernál hallgattam egy W300i-t de nem győzött meg. pár napja hallottam egy nokia 6270-et ha jól emlékszem , böszme jól szólt pedig nem is annyira zenetelefon mint egy W300i vagy 5300 . lehet hogy a Walkman-ek ''agybadugós'' fülhallgatóját nem tudom megszokni. különben úgy tudom, hogy a W810i-ben ugyan az az mp3 ''rész'' dolgozik mint egy W300i-ben (javítsatok ki ha tévedek!) szóval azok ugyan úgy szólnak csak a W810i-nek jobb a kamerája kijelzőse stb. Ez a megabass vagy mi a csuda nem jött be nekem. azon a Nokián amit halottam azon a mélyek sokkal jobban elkülönültek vagy nemtudom. ( lehet, hogy a füles miatt?) mindenki dícséri a Walkman-eket de nem tudom, lehet velem van a baj de szereintem nem szólnak valami jól. (legalábbis a W300i)

persze lehetne a W300i-hez más fülest is kötni. vagy az is lehet hogy megszoknám pár nap alatt az agybadugós-t :D :)





[Szerkesztve]

(#861) AMD Power válasza munky (#858) üzenetére


AMD Power
titán

Egy W610i vagy egy W810i már jó választás lehet.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#862) nemma válasza munky (#860) üzenetére


nemma
addikt

Annyi az egész, hogy normálisan told be a hallójáratodba és azért nézd meg, hogy melyik fülest hova kell dugni :)
Én is olyat használok, ráadásul nem Walkman telefonnal és maximálisan meg vagyok vele elégedve!

(#863) ftc


ftc
nagyúr

Nah ma megakarom szerezni uj telomat...Se K700 szorakozik már..alig él

Nah a jelöltek :D

K610i
w200i
Motorola W510
Samsung C300

külsőre a motorola vonz és még az is van benen ami kell..hosszu beszélgetési idő kell nekem...

(#864) Sanya8707


Sanya8707
csendes tag

Valaki tudna segíteni nekem? Telefont szeretnék venni a panonnál előfizetéssel! De nemtom melyiket válasszam! Kérem valaki segítsen! Ár: max25000! Köszi! :R

(#865) nemma válasza ftc (#863) üzenetére


nemma
addikt

Mindenképpen K610i, már csak a hosszú beszélgetési idő miatt is. Valamint sokkal megbízhatóbb, mint egy Motorola

Sanya8707: ugyanezt tudom neked is ajánlani, esetleg ha tetszik a K550i fehér színben is(mert nekem nem), akkor az is jó választás lehet. Ez a két telefon szvsz verhetetlen ár/érték arányú a Pannonnál

[Szerkesztve]

(#866) ftc válasza nemma (#865) üzenetére


ftc
nagyúr

én igazándibol a joytol félek...K700-m is ez kezdte a behalást kb 1,5 évesen

(#867) nemma válasza ftc (#866) üzenetére


nemma
addikt

Én is félnék tőle, de a K610i-ben nincs joy! ;)

(#868) ftc válasza nemma (#867) üzenetére


ftc
nagyúr

bazz pedig képrol full ugy néz ki :D

akkor irány a üzlet :) remélem van nekik még piros démon

(#869) Sanya8707 válasza nemma (#867) üzenetére


Sanya8707
csendes tag

Köszi, én is nézegettem ezt a telót! Főleg úgy, hogy most csak 15000-be kerül! mégegyszer köszi! :R

Ja és még egy kérdés! Nemtod, hogy milyen sűrűn jönnek be új telefonok pl a a pannonál? És hogy mi várható mostanában?(csak azért merem megkérdezni, mert te már senior vagy, ami számomra egyenlő a mélyen benne vagyok a témábannal :D !) köszi :R

(#870) nemma válasza ftc (#868) üzenetére


nemma
addikt

Maximum piros démon ezüstben ;]

Sanya8707: Attól mert van egy bizonyos számú hsz-om, nem tudok többet, mint te. Sajnos. Általánosan én 2 hetente vélek felfedezni árváltozást, persze van, hogy hamarabb is megesik, de új készülékre szerintem feleslegesen vársz, ha 25ezer a max, amit költenél rá

[Szerkesztve]

(#871) robekri


robekri
addikt

Hi!

Szerintetek érdemes még ezt a telót megvenni??
Eladó Nokia 6630, független, magyarnyelvű, nagyon szép állapotban,tartozékaival(dob oz, leírás, 128MB rsMMC, headset, töltő, töltőátalakító, 2 akksi, tartalék elölap,hátlap,billenytyüzet , gumitok) csere érdekel, ár:26 fix

Vagy vegyem a Nokia 6234-es telót?

Köszi válaszokat!

Üdv.: Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#872) AMD Power válasza ftc (#868) üzenetére


AMD Power
titán

Sőt. Az egyik legjobb navi gombja szerintem a K610i-nek van. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#873) nemma válasza robekri (#871) üzenetére


nemma
addikt

Nem egy rossz ajánlat, használtam is 6630-at, tényleg kell hozzá két akksi :)
Azonban már szerintem 3 éves modell lehet, a 6234 jobban megéri, tovább tart, sokkal kompaktabb. Ha nem zavar, hogy nincs Symbian és Live!-os, akkor vedd inkább ezt!

(#874) Sanya8707


Sanya8707
csendes tag

Még egy kérdés! Voltam a pgsm-ben és néztem más telefonokat is, és nézegettem a samyung z400-ast is , aztán mondták, hogy ez már náluk nincs és hogy valószínű, hogy kifog kerülni a listáról! :O Ennyire öreg ez a telefon? És ha ez kiesik akkor mi lehet helyette a samsungtól? Mert a D900 már egy hete kiesett!

(#875) Sanya8707


Sanya8707
csendes tag

ja és ajánlották még a nokia 6233-ast is,mert az is most ''csak'' 27000, vélemény a telóról? Hasonlítva a K610i-hez?

(#876) nemma válasza Sanya8707 (#874) üzenetére


nemma
addikt

Hát igen, szerintem kb egy éves modell lehet, mintha tavaly nyáron reklámozták volna :)
Mellesleg ha ki fog kerülni a listáról, az neked akár jó is lehet, mert leviszik az árát, és ''Egyedi ajánlat'' címen megvásárolhatod a bemutatótermekben. Előtte mindenképp érdemes telefonálni, hogy hol lehet kapni.
Hozzátenném még a végén. A K610i sztem jobb telefon a Z400-nál ;)

Mod: Van kedvezményed is? Mivel az oldal tanulsága szerint a 6233 nem 27, inkább 37ezer :F
Egyébként az még jobb, mint a K610i, csak kicsit testesebb

[Szerkesztve]

(#877) Sanya8707 válasza nemma (#876) üzenetére


Sanya8707
csendes tag

Ja oks, csak a forma miatt néztem, mert tetszenek ezek az elcsúsztathatós kütyük! :D

(#878) robekri válasza nemma (#873) üzenetére


robekri
addikt

Hát igen filózgatok nagyon!

Sajna nem néztem meg, hogy van-e hozzá nagyobb aksi és hogy mennyiért! Igen 3 éves modell! 1-2 napot bír csak az aksija?? :((

Üdv.: Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#879) nemma válasza robekri (#878) üzenetére


nemma
addikt

Nekem sajnos volt, hogy egy napig sem húzta, nagyon gyenge volt szegénykém, pedig napi 20 percnél direkt nem beszéltem rajta többet. Reggel levettem és 5 körül már ki is kapcsolt a drága. Ebből a szempontból nem ajánlott, bár az tény, hogy az akksi öreg volt már

(#880) robekri válasza nemma (#879) üzenetére


robekri
addikt

Akkor csak jobban járok én a 6234-el! F@sznak se kell fél napos teló! :(((

Köszi infót! :R

Üdv.: Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#881) Sanya8707 válasza nemma (#876) üzenetére


Sanya8707
csendes tag

Amúgy most van a pannonál, de azthiszem minden szolgáltatónál 10000ft-os kedvezméy a 3G-s készülékekre, azért olcsóbb a 6233-as!

Ja és miben jobb mint a K610i?

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#882) nemma válasza robekri (#880) üzenetére


nemma
addikt

Én is így gondolom ;)
Sanya8707: Igazad van, ez nem esett le :B

(#883) Sanya8707 válasza nemma (#882) üzenetére


Sanya8707
csendes tag

Miben jobb a 6233-as a K610i-nél?

(#884) Viktor0610 válasza Sanya8707 (#883) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Kijelzőben jobb, meg videórögzítőben, valamint olcsóbb hozzá a memóriakártya. Viszont nincs bene előlapi kamera.

Samsung Galaxy A54

(#885) nemma válasza Sanya8707 (#883) üzenetére


nemma
addikt

Meg olcsóbb a memóriakártya, de küldtem egy kisebb összehasonlítást privátban ;)

(#886) Sanya8707 válasza Viktor0610 (#884) üzenetére


Sanya8707
csendes tag

Nincs? Hát akkor hogy 3G-s a teló?

(#887) nemma válasza Sanya8707 (#886) üzenetére


nemma
addikt

A 3G-nek nem a videótelefonálás az egyetlen előnye(inkább a legutolsónak mondanám), hanem a nagysebesség letöltés, ami ugye ezesetben 384kb/s. Ha akarsz videotelefonálni is, akkor K610i, bár szerintem az első öt alkalom után meg lehet unni

(#888) Sanya8707 válasza nemma (#887) üzenetére


Sanya8707
csendes tag

Ja nem azért mondtam, nem hiszem, hogy nagyon videotelefonálni fogok, csak azt hittem, hogy a 3G lényegében ezt takarja és az internet a másodlagos funkciója!

Tényleg amúgy a videoteefonálás hogy működik, külön perdííak vannak rá kitalálva, mintha telefonálnék vagy az internetet használja telefonálásnak?

[Szerkesztve]

(#889) nemma válasza Sanya8707 (#888) üzenetére


nemma
addikt

Külön percdíjai vannak, de kezd nagyon off lenni, nézd meg a szolgáltatók weblapjait

(#890) robekri válasza nemma (#882) üzenetére


robekri
addikt

N70es telót találtam +10k-ért szerintem megéri a +10k-t nem?? Mint a n6234??

Üdv.: Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#891) Gyomman


Gyomman
aktív tag

Sajnos mp3 lejátszót kell újítani (Sony volt, nem tudtak USB-védőt adni a gyártócégnél, na mindegy..) és úgy gondoltam, inkább mp3-os MOBILT veszek. Nem kell semmilyen extra, csak annyi, jó legyen a minősége, legyen bővíthető és legyen benne bluetooth.. Néztem Alcatel S853-ot, egész jónak tűnik meg jókat mondanak róla (ugye még kapható pannonnál :F ). Nem tudja vki, hogy milyen ez a teló???
Néztem még W300-at is, nagyon jónak tűnik az is (meg hát SE)
Előre is köszönöm a válaszokat!

Cogito ergo sum

(#892) Viktor0610 válasza robekri (#890) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

roberkri:
Kicsit összeszedettebb fogalmazással könnyebben segítenénk. ;]
Sz.tem megéri a pluszköltséget.


Gyomman:
Az Alcatelben a Bluetooth csak hangátvitelre használható, adattovábbításra nem.

Samsung Galaxy A54

(#893) nemma válasza Gyomman (#891) üzenetére


nemma
addikt

Ha megnézed a Pannon weblapját, láthatod, hogy még kapható...
Én Alcatelt nem vennék, de legalább olcsó, az biztos. Papíron talán az Alcatel okosabb, mégis a W300i-val jobban járnál!

robekri: Megéri, főleg, ha független

(#894) Gyomman válasza nemma (#893) üzenetére


Gyomman
aktív tag

Köszi!
Eddig egyedül anyámnak volt egy ősrégi Alcatel OneTouch-a, az mondjuk 6 év után még mindig bírja (nagymamám használja). Úgyhogy nemtom az Alcateleket, csak mindig rosszat hallok róluk,m erről meg inkább csak jót. Ebként én is menekülnék a gondolatól, hogy vegyek egy ilyet...
Ebként láttam pannon weblapját, csak írták 1 helyen, hogy már nem kapható( :F )...

Viktor: Másra nem naon használnám, eddig se használtam a Bluetooth-t másra


[Szerkesztve]

Cogito ergo sum

(#895) Sanya8707


Sanya8707
csendes tag

Megtaláltam a K610i két nagy hibáját! Az egyik, hogy ebbe egy 1 gigás memkártya 9900Ft és hogy nincs headset, ez azért gáz egy mai mobinál, főleg olyannál ami mp3-as is! A kettő együtt kb 15000 na most annyiért vehetek még egy iylen telót! :F

(#896) nemma válasza Sanya8707 (#895) üzenetére


nemma
addikt

Én még 18-ért vettem, tehát én is szívtam, hidd el. Lehet egyébként használtan is venni, 7k körül is. Headset pedig van hozzá, de sajna csak mono, viszont egy hpm-70 4k körül kezdődik, persze csomagolás nélkül.
Ezért is mondtam, hogy 6233 ;)

Gyomman: Nekem is van régi Alcatelem, ami simán megy, viszont az újabbakat hulladékból rakják össze, ami azért annyira...hogy is mondjam...nem helytálló

[Szerkesztve]

(#897) ftc


ftc
nagyúr

megvan a K610i tüzvörös rulez jaj de szép...kaptam hozzá headsettet ;] mostmar nem kell egyetemen kimenni előadásrol ah telefonálni akarok :)

(#898) AMD Power válasza Gyomman (#891) üzenetére


AMD Power
titán

Inkább a W300i-t vedd meg. Megéri a + pénz.

ftc: Üdv a klubban! ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#899) Sanya8707 válasza ftc (#897) üzenetére


Sanya8707
csendes tag

És hol vetted?

(#900) nemma válasza Sanya8707 (#899) üzenetére


nemma
addikt

Szlovákiában ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.