Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1651) Feenyx válasza piqla (#1647) üzenetére


Feenyx
aktív tag

Hát igen a moto azért tud szép telót csinálni. Tényleg szép az e6-os. Én is ez alapján választottam anno az én motom de megbántam mert 6x volt szervízben! Ha fontos az érintőképernyő akkor esetleg még van a sony ericsson p990i. Pár ezressel drágább csak max.

Az igaz hogyha a telefon memóriába mentesz jobban lassul a teló. De nekem például a memóriakártyától is lassan jelenítette meg a képeket. Ellentétben a mostani telómmal (k800i).

(#1652) Feenyx válasza Bootsy (#1650) üzenetére


Feenyx
aktív tag

Én ezek küzöl a 6300 ajánlanám. Fém háza van szal elég strapabíró. Akksija is bírja, diktafon is van benne és 2 megapixeles kamera.

(#1653) badacsony válasza Bootsy (#1650) üzenetére


badacsony
őstag

K610i
Szvsz K750-et már nem is lehet kapni T-nél.

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#1654) FraFer válasza Bootsy (#1650) üzenetére


FraFer
tag

Úgy látom, hogy ti pont ugyanúgy szoktatok vásárolni az embereiteknek, mint mi (T-Mobile, flotta). :) Mi most (kb. 2 hete) ugyan nem flottában vettünk, mert csak pár darabra volt szükségünk, de mi Nokia 6233 és SE K610i-t vettünk, mert ezek most különösen kedvező áron kaphatók a tudásukhoz viszonyítva, pláne ha beviszel egy használt készüléket augusztus 31-ig, mert akkor 10 ezer forint még lejön az említett két telefon előfizetéses árából. Én a három telefonért fizettem összesen 35 ezer forintot (ha jól emlékszem)... A Nokia 6233 nekem szebb, elegánsabb, ''üzletibb'' benyomást kelt, viszont úgy látjuk, hogy a SE-nak jobb és gyorsabb a szoftvere, és talán tovább is bírja valamivel, de igazából én, aki sokat használom, 2 naponta mindkettőt lemerítettem (a kijelzőjük miatt fogyasztanak rendesen, de ez minden újabb mobilra igaz, úgy gondolom), de összeségében mindkét telefon már kiforrott, legalább 1 éves modell. Végül én az egyik SE K610i-t tartottam meg, mert a használata nekem jobban megfelelt (sokat használom a videotelefonálást), de ha fontos a rádió, akkor inkább Nokia 6233 (viszont ebben nincs 2 kamera, mint a SE-ban). A felsoroltak közül csak ez a kettő van benne a ''Válts 3g-re!'' akcióban, ami ha sokat vesztek, jelentős kedvezményt nyújt (darabonként 10 ezer forint, ugye....). A SE K750i és a Nokia 6230i már régebbi, lassan kifutó modellek, a Nokia 6131 szétnyitható, ami szerintem sosem annyira strapabíró, mint egy ''táblafon'', míg a Nokia 6300 egyszerűen túl jó és felesleges cégesnek. A Nokia 6233 fekete és ezüst színben kapható, és meglehetősen pasis, míg a SE K610i szerintem szürkében (elég érdekes szürke) pasis, viszont van belőle piros is, ami jóval nőiesebb. Ez esetleg akkor lehet egy szempont, ha dolgoznak nálatok hölgyek. A lényeg, hogy érdemes augusztus 31-ig intézkedni, mert addig egészen biztos, hogy olcsóbb ez a két telefon (bár ez nyilván függ attól, hogy mennyire fontos neked, hogy mekkora részesedésed van, ha van, a cégben). ;)

(#1655) piqla válasza Feenyx (#1651) üzenetére


piqla
őstag

No igen, csak azert tegyel egymas melle egy e6-ost meg egy p990i-t :DDD
Nagyon fontos szamomra, hogy jo erzesem legyen, mikor ranezek a telefonra; persze ezt ugy is el lehet erni, ha egy kedves lany nyalogatja a mellbimbod mikozben egy csunya telefont nezel, de azert remelem ertetted.
Irtam a magyarorszagi moto-nak (fel oran belul valaszoltak is, respekt) hogy esetleg, netalantan adna a jo isten, veszek egy ilyen telefont, akkor be tudom-e vinni hozzajuk firmware frissitesre. Termeszetesen a valasz az volt, hogy nem, tekintve, hogy nem forgalmazzak... Kerdesem, hogy akkor kihez vigyem, ha beszarik a keszulek?: Mert akkor gondolom a garancia keretein belul a bolt, ahol vasaroltam, visszaveszi, de vagy ad egy ugyanolyan keszuleket, vagy pedig ertekenek megfeleloen egy masikat.

Summa summarum: nekem nagyon tetszene az E6, csak sok smst irok es kerdeses, hogy mennyi ido mulva kapnek agyfalloszt a virtualtol... Masik telefon ami ugye bejon, az N73, na az sem egy smsjunkie barat keszulek.

Szereted az állatokat?

(#1656) BigBadPlaYeR


BigBadPlaYeR
senior tag

Üdv!

Én egy olyan mobiltelefont keresek, ami hosszú akku élettartammal bír, lehet vele telefonálni és SMS-t küldeni :) A többi extra feature nem érdekel; csak hosszú életű és tartós legyen. Valami olcsóbb business class-os mobil kéne. Tudtok ajánlani márkát, akár pár konkrét telefont?

Köszönöm a válaszokat!

"Furcsa, hogy az ember milyen keveset ér el, ha nem is próbálkozik."

(#1657) nemma válasza BigBadPlaYeR (#1656) üzenetére


nemma
addikt

Nokia 6070, 6080, SE K310i, K320i.
Egyébként ha hosszú üzemidőt, illetve főképp beszélgetési időt szeretnél, mindenképp a SE-t vegyél!

(#1658) BigBadPlaYeR válasza nemma (#1657) üzenetére


BigBadPlaYeR
senior tag

Köszönöm a tippeket! Nem tudtam volna, hogy hol kezdjek keresgélni :R

"Furcsa, hogy az ember milyen keveset ér el, ha nem is próbálkozik."

(#1659) R2CA001


R2CA001
csendes tag

Én nem vagyok oda az E90ért, mert az árából már kitellik egy lightosabb laptop.
Nem is értem miért maradt életben a kommunikátor széria, mivel egyetlen előnye, hogy elfér egy öblösebb zsebben. :(((

(#1660) AMD Power válasza R2CA001 (#1659) üzenetére


AMD Power
titán

Ez igaz. Főleg ha mi árainkat nézem akkor meg bőven (230K). :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1661) Hulyegyerek


Hulyegyerek
csendes tag

A SE W960 és a Nokia 5610 Xpress Music is évvégén jön ki.
Szerintetek melyik lenne a jobb?Eddig mindenáron SE-t akartam venni
(SE Walkment), de most megláttam az 5610-et és...nemtudom na?
Vélemények?
Szerintem drágább lesz a SE w960, de semmivel nemjobb tudásban mint az 5610...
Vagy nem? :B
Na mind1 ezért vagyok kiváncsi a véleményekre... :C

Thomas

(#1662) Hulyegyerek válasza BigBadPlaYeR (#1658) üzenetére


Hulyegyerek
csendes tag

Szerintem ha tényleg csak telefonálásra és sms-ezésre kell akkor bőven elég neked a
Nokia 1600.2hétig simán viszi.1épként meg nem igaz hogy a SE-k tovább birják!!!!!!!
2x annyit birják a Nokiák, mint a SE-k!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :C

Thomas

(#1663) Ignite


Ignite
csendes tag

Hello mindenki!
2 telefon közöt nem tok dönteni :W
Nokia N80
SE P990i
Ami fontos nekem: Wifi
Bluetotth
Kamera(inkább foto mint wideo)
Zenei funkciok
Menyit bir az aksi
És a minőség!
Rem tudtok segiteni ! köszi :DDD

Dan

(#1664) legiaap válasza Ignite (#1663) üzenetére


legiaap
nagyúr

Az SE P990i akkor a neked való telefon.
Minden van benne és még jó képeket is készít.
Az ára is jobb,mint a Nokiáé.
Igaz a Nokiába is van minden és elvileg jobb a kamerája,de szerintem csak elvileg.
Nem a MP számít hanem a szoft ami működteti.
Legtöbben a Nokiát választanák a kettő közül,de én nem.
Mind a kettő be benn van minden,amit írtál és elvileg az N80-ba mint már említettem jobb a kamera,de az SE-k azért mindíg szebb képeket készítettek.
Lehet ezért sokan most furán nézik a kijelentésem,de akkor is P990i a jobb.

[Szerkesztve]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1665) AMD Power válasza Hulyegyerek (#1661) üzenetére


AMD Power
titán

Erről a két telefonról per pillanat nem nagyon lehet véleményt formálni.

Nokia 1600.2hétig simán viszi.

:U

[Szerkesztve]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1666) ATESZ001


ATESZ001
csendes tag

6300 N70 n72 e50
Nem tudok dönteni ezek közül mindenki mást mond.
Még nem volt symb telóm de többen aztmondták lassu meg csak a baj van vele.
Vmi vélemény?
Előre is köszönöm.

(#1667) djtoomi válasza ATESZ001 (#1666) üzenetére


djtoomi
addikt

6300 vagy E50.Én tutio E50-etvenném,6300 külsőre nem jön be,meg oylan téglafon hatást kelt,E50 viszont bejövös nagyon,tudása emgfelelő,és stabil is a szoftvere.N70-et viszont sztem ejtsd ki.Az viszont már télleg lassucska. ;)

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#1668) AMD Power válasza ATESZ001 (#1666) üzenetére


AMD Power
titán

Nekem ezek közül a 6300 kéne.

Symbianos telcsi nekem se kéne.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1669) Daweee válasza Ignite (#1663) üzenetére


Daweee
őstag

teljesen más jellegű a 2 mobil:
kijelző: p990: 240X320, érintőképernyő, N80 352X416
wifi, bt, zenelejátszó mindkettőben van
kamera p990 2 mpx AF, N80 3 mpx, fixfókusz+makró mód, szerintem az N80 szebbet csinál.
akksija sztem gyengébb az N80-nak.

(#1670) Ricardo válasza ATESZ001 (#1666) üzenetére


Ricardo
félisten

Nekem nagyon bejött az E50. A symbiannal semmi bajom sincs. N70 és az N72 a kijelző miatt nálam kiesne (ha már van jobb is akkor miért ne?).

(#1671) Predator666


Predator666
aktív tag

Hello. Na nagyon szépen megköszönném, ha valaki tudna segíteni. Olyan mobilt szeretnék venni, amiben van zenelejátszó, és leginkább jó. Mivel az se walkman szériájának alaptartozéka, az amugy sennheiser cx300 koppintása(?) így olyat szeretnék.
Faterom most vett nem rég, egy 6300-st ami nagyjából 60k függetlenül. Mivel őspannonosok vagyunk, így volt neki 10k kedvezménye, és mivel cégesen vette így 18ba fájt neki. Én kinéztem magamnak a w810i-t, aminek hasonlóképpen alakulhatna az ára, ellenben egy probléma van, hogy a pannon nem forgalmazza számlás csomagban, csak mint viszonteladó. Szóval tejes áron azaz 60k-ért meg lehetne venni. Azt tudom, hogy a w810i k. jó telefon. Tudnátok hasonlóan jót mondnai? Tehát összegezve: pannonnál, előfizetéssel, walkman mobilt, lehetőleg agybadugaszos fülessel, bővíthető.
(ja és melyi ka jobb m2 vagy micro sd?)

Előre is köszi. : )

Kivettem, mert volt, kit zavart.

(#1672) blueMerle válasza Predator666 (#1671) üzenetére


blueMerle
veterán

1. A 6300 fuggetlenul általában olyan 40-50K, nálam 41 000 Ft :)
2. Pannonnál elöfizuval ''jóféle'' walkman mobil ''agybadugaszos'' fulessel jó áron a W580i.
3. Nincs olyan hogy jobb. Sebességben észrevehetö kulönbség nincs a két kártyatípus közt. A microSD viszont sokkal olcsóbb, habár mostanság az m2 ára is nagyot zuhant. A microSD sokféle típusba jó lehet, az m2 viszont kizárólag SE telóba.

(#1673) Predator666 válasza Predator666 (#1671) üzenetére


Predator666
aktív tag

Ohh, na akkor jóra gondoltam. Ez végre egy csöcs info. :)
Persze csak előbb írtam, mint frissítettem volna :P


[Szerkesztve]

Kivettem, mert volt, kit zavart.

(#1674) blueMerle válasza Predator666 (#1673) üzenetére


blueMerle
veterán

Ne haragudj, te olvasol is? :W

(#1675) hool válasza blueMerle (#1672) üzenetére


hool
aktív tag

Az nemrossz ár.. tudsz mondani hasonlóan olcsó boltokat, vagy akárki más, BP-n? Mert én speedshopnál szoktam nézegetni, azthittem az a legjobb árban.

(#1676) ATESZ001


ATESZ001
csendes tag

Én is most Állok teló vásárlás előtt 6300 n72 n70 e50 eket néztem
és 6300at 40t-45ért lehet kapni már :DDD

(#1677) hool válasza ATESZ001 (#1676) üzenetére


hool
aktív tag

Mégis hol nézed? URL-t légyszi!

(#1678) AMD Power válasza Predator666 (#1671) üzenetére


AMD Power
titán

A W580 is jó választás lehet vagy ha nem kell slideos akkor esetleg W610i.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1679) ATESZ001


ATESZ001
csendes tag

Aki tudja leirhatná nekem pár mondatban mi a különbség a két symb között
S813 = Symbian 8.1, S60, Feature Pack 3
S913 = Symbian 9.1, S60 3rd Edition

Az utolsó újabb gyorsabb több cuccott irnak rá megbzhatóbb?

Még aztr szeretném kérdezni hogy pl symbianosat megéri venni a lassusága ellenéree vagy inkább s43.?

Előre is köszönöm.

http://www.hasznaltgsm.hu/gsm/tel_keresesi_talalatok.asp
itt vannak az árak amiket kértél
Saturnba durva most akciós a 6300 61e Ft igen magas ár durva.
Én se akarok suffni gsmeset venni ezért olyan helyen pr majd telót venni ami nagy netes gsm bolt már 2-3 boltot kinéztem amiről megbizhatóan irtak meg csomo helyen reklámozzák.
CSak még nem tudom mit vegyek:D(6300,n72,n70,e50):D
De nemsokára döntök:D

(#1680) Daweee válasza ATESZ001 (#1679) üzenetére


Daweee
őstag

A 9.1 egy teljesen új fejlesztésű rendszer, szerintem stabilabb (nekem alig fagyott egyszer kétszer majd fél év alatt) hogy gyorsabb-e nem tudom, viszont visszafelé nem kompatibilis tehát a 8.1-es és régebbi progikat nem futtatja, ebből adódóan kezdetben nem volt rá sok program, de mostmár 9.1-re is megtalálsz mindent ami kell. én a 4 jelölt közül az E50-et választanám, márcsak a kijelző és symbian miatt is.

(#1681) Ricardo válasza ATESZ001 (#1679) üzenetére


Ricardo
félisten

A 9-es symbiannal jobban jársz. lehet hogy jelenleg több program van a 8-ra, de mint írták mindent megtalálsz a 9-re is, és nem hiszem hogy a 8-ra sokan írkálnának már programokat, míg a 9-re igen.

(#1682) Ignite


Ignite
csendes tag

Köszi a segitséget!am ugy nekem mind 2-nek a kijelzője naon szép de nokiá-é csak joban sziwja az aksit :W Ugynézki télleg SE lesz belőle mert az élőbe naon meggyőzöt:D :DDD

Dan

(#1683) Laybee


Laybee
őstag

Sziasztok! Nagy dilemma előtt állok. Nemsokára választanom kellene a voda előfizus kínálatából, csak nem tudom melyiket. Jelenleg K700 van fagyós szoftal. Gondoltam a K800, 6300, 6234-re. Strapabíró és stabil teló kellene. Tudom ezek közül a K800 a nyerő, de már kicsit unom a sonys menüt. Köszi előre is...

(#1684) AMD Power válasza Laybee (#1683) üzenetére


AMD Power
titán

A három közűl K800i.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1685) Daweee válasza Laybee (#1683) üzenetére


Daweee
őstag

első körben egyértelműen a K800 lenne a befutó, de meg tudlak érteni a menü kapcsán :)
a 6300 fémből készült, jól össze van rakva és a tudása sem rossz (bár nem egy K800) a 6234 meg csúnya, meg vodamenüs... szóval szerintem azt döntsd el, hogy veszel egy igazán jó telefont, az uncsi menüvel, vagy veszel egy kisebb, de még mindíg korrekt tudású mobilt, új menüvel. de azért én is inkább a k800 felé húznék :)

ja igazad van, a vodánál majdnemmind vodamenüs :B

[Szerkesztve]

(#1686) Laybee válasza AMD Power (#1684) üzenetére


Laybee
őstag

Remélem nem olyan fagyós mint a k700, igaz el is telt egy pár év a fejlesztésekben. Teljesen beleeszi magát a live a menübe? Esetleg újonnan függetlenül max 40ért nincs jobb igaz?

(#1687) Laybee válasza Daweee (#1685) üzenetére


Laybee
őstag

K800 is vodamenüs...

Bocs, nem szerkesztettem..

[Szerkesztve]

Érdekes, hogy a voda oldalán azt írják nincs live a k800-ban. Én úgy tudom hogy benne van.

[Szerkesztve]

(#1688) Daweee válasza Laybee (#1686) üzenetére


Daweee
őstag

lejárt a modlimit... naszóval nekem 2 évig volt k700-am, de nem fagyogatott... a K800 meg végképp nem fog (márha azt veszed)

mod de ha nincs ott a live, akkor sanszos hogy gyári a menüje...
amúgy a k700-ad live-os vagy natúr? mert akkor egy esetleges natúr menü még tud újat mutatni SE-n belül is... nekem live-os volt, de naturizáltam. sokkal szebb, jobb.

[Szerkesztve]

(#1689) Laybee válasza Daweee (#1688) üzenetére


Laybee
őstag

Nekem se fagyott addig amíg nem lett függetlenítve, a soft t-mobile. Naponta egyzser tuti újraindítja magát, persze amikor hívás érkezik.. :F Köszi a segítséget :R

mod: Öreg teló, most múlt 3 éves, viszont igazad lehet hogy egy új soft megjavítaná..

[Szerkesztve]

(#1690) AMD Power válasza Laybee (#1686) üzenetére


AMD Power
titán

Nekem eddig 1x nem fagyott le.

40K-ért újonnan függetlenűl? Nem igazán. :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1691) Laybee válasza AMD Power (#1690) üzenetére


Laybee
őstag

Megpróbálok barátkozni a k800 live-al.. köszi nektek :R

(#1692) csusza` válasza Laybee (#1683) üzenetére


csusza`
senior tag

Hali!

Nos, én is mobilvásárlás előtt állok, igaz, én inkább - ha mondhatjuk így, rákényszerülök. Ugyanis kb. másfél hónapja eltulajdonították a telóm - egy K800i-t nyert a szerencsés, akinek sikerült elvinnie. Igaz, ez nem elhagyás, meg zsebből ellopás volt, hanem éjjel kiraboltak az utca közepén - a téma szempontjából ez lényegtelen.
Ha most választhatnék a K800, 6300 között, egyértelműen a k800-at választanám. Azonban most azért nem teszem, mert már volt ilyen telefonom, és valahogy ''uncsi'' lenne megint az nyomogatni. Viszont én majdnem egy évig használtam, és csak pozitívat tudok mondani róla (mondjuk nekem a 3.2 mpixes kamera és a xenon vaku volt a fontos, mert digitális fényképezőgépem nem volt és a mai napig sajna nincs, azonban ez kárpótolt! :) ). Egyedül negatívként csak a vastagságát és ezzel együtt súlyát tudom felhozni - na meg az optika védője lehetne ''emberibb'' ( persze mindenkinek mást jelent az emberibb - személy szerint nekem jobban tetszik a K750 és a K810-ban használt megoldás; a k850ről nem is beszélve :)) )
Szóval csak ajánlani tudom a K800-at - remek választás!

Remélem segítettem! Üdv: csusza

Meet me @ Dhen' Ess Hardware! | Mikrotik - Routing the World!

(#1693) Fermat


Fermat
tag

Nagyon vacilálok :S Sajnos az elofizum, kedvezmenyek miatt, nálam csak a T betűs mobilszolgáltató játszik.
E61i [link]
+ QWERTY,fémház, van fényképező,nagy QVGA kijelző, WIFI, szerkesztős QuickOffice
- szoftver gyorsaságról nincs adat, kicsit nagy(nekem még elfogadható), csak 9.1 OS, 1perces diktafon, nincs rádió

6120c
+van fényképező,QVGA kijelző, 9.2 OS, gyors
-határeset külső, nincs WIFI, nincs QWERTY

E65
+van fényképező, QVGA kijelző, WIFI
-csak 9.1OS, szoftver gyorsaságáról nincs nagyon adat, nincs QWERTY

Eddig a E65 volta befutó csak kicsit elbizonytalanodtam. Érdemes e várni, hátha karácsonyig jön valami uj mobil a Tnél....
Az az igazság , E61i-re nagyon folyik a nyálam :) (diktafonon lehet segíteni gondolom, és 9.1 és 9.2 között mennyi különbség van)

.::: http://www.forum.nokia.com/devices/E51 :::. <3 E51 <3 BME

(#1694) fateless válasza Fermat (#1693) üzenetére


fateless
veterán

Ezek közül - számomra - az E61i lenne a tuti befutó, főleg azért, mert ha a méret nem zavar, akkor az mindent tud, használhatóság szempontjából - számomra - a csúszkás mobil sokat ront.
Ha az árat is nézed, és a wifi nem fogy annyira hiányozni, akkor viszont 6120. A kettő közti átmenet minden szempontból (külső, méret, tudás, ár) az E 65.

[Szerkesztve]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#1695) benczeb


benczeb
aktív tag

Sziasztok,

SE K530i-ről elég kevés infót látni. Vett esetleg már valaki ilyet? Személyes tapasztalatok? Vagy Nokia 6120 classic?

Üdv

(#1696) AMD Power válasza benczeb (#1695) üzenetére


AMD Power
titán

Még nem lehet kapni sajnos. Nekem előben nagyon be jött.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1697) badacsony válasza AMD Power (#1696) üzenetére


badacsony
őstag

Dehogynem. :) 1-2 zug-GSM boltban már van.

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#1698) as_Rock


as_Rock
őstag

Van, vagy lesz 1-2 hónapon belül a K750i tudását teljesítő mobil T-betűsöknél hasonló árban? (25k dominyóban)

"Tényleg, ki kellene találni valami beavatási szertartást. Mittomén, be kell szólni egy modinak, ...ilyesmi.'' - by csigi

(#1699) blueMerle válasza AMD Power (#1696) üzenetére


blueMerle
veterán

ö...nálam is van két darab, teljesen hiavatalosan.

(#1700) Teo70 válasza blueMerle (#1699) üzenetére


Teo70
tag

csupán kíváncsiságból.....mennyibe fáj egy olyan telefon? valahol a k550i ára körül kéne lennie nem? vagy alatta

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.