Hirdetés

2018. december 15., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2014-03-23 22:34:04

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, fáradjon át ide: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

(#701) niti válasza Topoly (#700) üzenetére

niti
(fanatikus tag)

Én a Samsung x700-at ajánlanám, ha nem zavar, hogy picit régebbi teló. Bőven 50k alatt megkapod, és szerintem nagyon jó kis telcsi. Nekem a fél év alatt nem is fagyott, akksi is jól bírta. A legnagyobb hibája, hogy az mp3 nem fut háttérben. (viszont a rádió igen)

(#702) niti válasza Topoly (#700) üzenetére

niti
(fanatikus tag)

Én a Samsung x700-at ajánlanám, ha nem zavar, hogy picit régebbi teló. Bőven 50k alatt megkapod, és szerintem nagyon jó kis telcsi. Nekem a fél év alatt nem is fagyott, akksi is jól bírta. A legnagyobb hibája, hogy az mp3 nem fut háttérben. (viszont a rádió igen)

(#703) AMD Power válasza Topoly (#700) üzenetére

AMD Power
(Jómunkásember)

Ebből egy jó K750i is kijön már. ;)

Xbox One X White Special Edition.

(#704) Mosómedve

Mosómedve
(tag)

Ti mire tippelnétek? Nokia N80 vagy Sony Ericsson W850i ??? Nem a zenehallgatás a legfőbb szempont! A Nokiához olyan 65 000 HUF-ért jutnék hozzá, míg a SE-hoz olyan 55-60-ért...picit Nokia felé hajlok. Amúgy az aksin kívül van komoly problémája?

(#705) Viktor0610 válasza Mosómedve (#704) üzenetére

Viktor0610
(Jómunkásember)

Amennyiben nem gond a nagyobb méret és a Symbian, simán jobb az N80 -csak a csúszómechanika ne lenne olyan, amilyen (semmi rugós ''rásegítés'')?! :U )

"Bármennyiért adják ezeket a gyenge kínai kacatokat, úgyse kell. Ebben nincs meg a jóságnak az a foka ami az Apple termékeiben megvan." - LOL :-DDD

(#706) Mosómedve válasza Viktor0610 (#705) üzenetére

Mosómedve
(tag)

A csúszómechanika és a méret zavar a legkevésbé...a Symbian...majd megbírkózom vele...max. nem rakok rá semmit, akkor nem kell szenvedni vele...ez vicc. Úgyse bírom ki, hogy ne pakolgassak rá ezt-azt. :DDD
De az aksi tényleg olyan szar? mennyit bír átlagos használat mellett? 3 nap azért megvan, nem? Ez az egy, ami picit tántorít...és gondolom nagyobb kapacitású aksit nem lehet kapni bele...esetleg később van erre vmi reális esély?

(#707) Viktor0610 válasza Mosómedve (#706) üzenetére

Viktor0610
(Jómunkásember)

Akkor N80. :)

Nézz be a topikjába, hátha találsz infót a készenlétről.
Én nem találtam... :U

"Bármennyiért adják ezeket a gyenge kínai kacatokat, úgyse kell. Ebben nincs meg a jóságnak az a foka ami az Apple termékeiben megvan." - LOL :-DDD

(#708) Bagira01

Bagira01
(PH! kedvence)

Kéne egy nem túl drága max 40k-s telefon előfizetéssel(pannon) Lényeg hogy könnyen kezelhető legyen és sokat bírjon az akkuja. :R

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#709) nemma válasza Bagira01 (#708) üzenetére

nemma
(PH! addikt)

Hát elég korlátozottan határoztad meg az elvárásaidat. Én így azt mondanám, hogy K550i, K610i ;)

(#710) Bagira01 válasza nemma (#709) üzenetére

Bagira01
(PH! kedvence)

Akkor pontosabban. Könnyen kezelhető, viszonylag jó fényképező,jól látható kijelző(erős fényben), és az akku sok telefonálás mellett is bírja a 3 napot.

(#711) Ricardo válasza Bagira01 (#710) üzenetére

Ricardo
(PH! félisten)

Így is a K550, és K610 a befutó szerintem.

(#712) Noodra válasza Ricardo (#711) üzenetére

Noodra
(tag)

SZtem K610-et vedd.

Üdv.

(#713) Bagira01

Bagira01
(PH! kedvence)

Sztem a k550i lesz. Nekem kinézetre jobban bejön videotelefonálásra semmi szükségem csak a színével nem vagyok megelégedve(gondolom a pannon olyan színbe árulja ami a honlapjukon van)

(#714) Bagira01

Bagira01
(PH! kedvence)

Habár a gombok maitt lehet k610 lesz.

(#715) piqla

piqla
(őstag)

Sziasztok!

Egyelore egyszeruen nincs a piacon olyan telefon, amelynek egyarant tetszene a kinezete es a tudasa is. Jelenleg egy L7 van a tulajdonomban, de hat hamarosan csere kovetkezik. Nezegettem a telefonokat, es egyszeruen... Semmi. N73 meg elmenne, de nem tudom hasznalni a billentyuzetet a meretebol fakadoan. Ugyhogy atnyergeltem a felteglakhot, maradt m600i es w950i. Ok, tulteszem magam, hogy Pannonnal egyik sincsen (de miert?!). Viszont. Egyiken sincsen kamera. De az m600i utodjan elvileg lesz kamera... Viszont azokon a kepeken, amiket marciusban tett fel a mobilarena, mint lehetseges m600i utod, hat annak a billentyuzetetol elokadom magam. Amit en meg varok, az az m800i... Bar gondolom egyik sem lesz kaphato a szolgaltatoknal. Tmobile osszebassza a gyonyoru bugyirozsaszin dolgaival, hat kosz nem.

Tudtok valamit ajanlani? Vagy varjak meg par honapot, es csak kijon valamelyik okos-feltegla SE?

Szereted az állatokat?

(#716) niti

niti
(fanatikus tag)

Női(esebb) Walkman miért nincs? Arra tuti beneveznék, de ezek mind olyan kockák... :W

[Szerkesztve]

(#717) nemma válasza niti (#716) üzenetére

nemma
(PH! addikt)

Ha ez nem nőies, akkor egyik sem[link] ;)

(#718) (Kolombusz) válasza niti (#716) üzenetére

(Kolombusz)
(PH! nagyúr)

Hát tény, hogy az SE nem épp a design miatt kedvelt cég. :(
Nekem a W800i, meg a K750i volt az, ami tényleg tetszett.

(#719) niti válasza nemma (#717) üzenetére

niti
(fanatikus tag)

Köszi, ezzel még nem találkoztam.:) alakul, de ez még mindig nem tetszik, kicsit kevésbé szögletesebbre gondolok. W300 mondjuk már jó lenne, szebb kijelzővel meg billentyűzettel... Valami ilyesmit designoljanak nekem :D

(#720) AMD Power válasza (Kolombusz) (#718) üzenetére

AMD Power
(Jómunkásember)

Látod innen látszik, ,hogy kinek mi a szép design. Nekem pl nagyon tetszik az újak közűl a W880i (fekete), K550i , W610 , W660 , W580 , K220i is....

[Szerkesztve]

(#721) Shodan

Shodan
(PH! addikt)

nokia bt headsetel működő 20e alatti telecsit tudtok ajánlani, legyen viszonylag masszív, színes kij.. és működjön ezzel:[link]

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#722) baratka87 válasza niti (#701) üzenetére

baratka87
(kvázi-tag)

Az x700at én is csak ajánlani tudom :) 1éve van meg és semmi bajom nem volt vele.Semmi fagyás,nem kapcsolt ki,nekem tökéletes telefon, csak ajánlani tudom mindenkinek :) Sajnos itt Magyarországon nem futott be ugy, pedig ár/teljesitményben böven verte amikor bejött az egy árban lévö SE és Nokia telókat :DDD amikor bejött egy SE vga kamerás és nem bövithetö teloja drágább volt mint az X700,ami 1.3mpixeles, bövithetö :) Én azt mondom jó vétel volt.Ja volt SE telom is,nem is egy, de egyik vagy lassú volt, másik fagyott meg kikapcsolt....X700? egyiket sem :DDD

(#723) Skullkid

Skullkid
(újonc)

Sziasztok!

Úgy volt, hogy ma szert teszek egy Samsung U600-ra, de bizonyos okok miatt ez most elcsúszott és azon gondolkoztam, hogy vajon megéri-e várni az U700-ra, vajon mennyi idő, míg megjelenik? Ha az ára hasonlóan kedvező lesz, akkor nem kizárt, hogy inkább arra nevezek be.

(#724) AMD Power válasza Skullkid (#723) üzenetére

AMD Power
(Jómunkásember)

Nézd át az U700 topicot. Lehet ,hogy benne van a megjelenés ideje vagy kérdezd AS kollégát! ;)

[Szerkesztve]

(#725) Carpio

Carpio
(tag)

Sziasztok!

Szerintetek melyik az a Nokia teló, amelyik zenei hangzásban a leginkább megközelíti az SE Walkman szériát?
Köszi

A legnagyobb télben tanultam meg, hogy legyőzhetetlen nyár lakozik bennem.

(#726) Ricardo válasza Carpio (#725) üzenetére

Ricardo
(PH! félisten)

Talán az 5700 :U

(#727) (Kolombusz) válasza Ricardo (#726) üzenetére

(Kolombusz)
(PH! nagyúr)

És az N91 természetesen.:)

(#728) AMD Power válasza (Kolombusz) (#727) üzenetére

AMD Power
(Jómunkásember)

Talán egyik se. :B

(#729) Shodan

Shodan
(PH! addikt)

6630 :) + sennheiser mx400, powermp3 eq állítva. w300 ellen szerintem szebben szólt.

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#730) AMD Power válasza Shodan (#729) üzenetére

AMD Power
(Jómunkásember)

sennheiser....

Nem gyári tartozék. Gyári Walkman fülesek (kivétel a W200) a többi gyári füllest (Nokia , Samsung....) lazán verik. ;)

[Szerkesztve]

(#731) (Kolombusz) válasza AMD Power (#730) üzenetére

(Kolombusz)
(PH! nagyúr)

Oks, de szerintem ő a telefonra gondolt, nem magára a fülesre, hisz az cserélhető.
Magyarul melyik az, ami azonos fülessel úgy, vagy jobban szól, mint az SE Wxxx

(#732) Noddy

Noddy
(őstag)

Teljesen béna vagyok mobil telefon ügyben, az előző telefonomat 5 éve vettem akkor még nem voltam regelve erre a fórumre ezért most kérdezősködök. A mostani telefonom siemens m35, elkezdett kopni a hátúlja és sokak szerint elavúlt, gondolkozok a cseréjén...

Tehát olyan telefonra gondoltam amin nincs kamera, nem túl apró, masszív felépítésű, hosszúéletű megbízható legyen, relatíve gyors menüvel, és persze lehetőleg emberi áron, zene hallgatásra nem kell mert van mp3 lejátszóm, és van fényképező gépem is.

Előre is köszi.

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#733) AMD Power válasza Noddy (#732) üzenetére

AMD Power
(Jómunkásember)

Nokia 1112?

[link]

Sony Ericsson J230i?

[link]

(#734) Noddy válasza AMD Power (#733) üzenetére

Noddy
(őstag)

Köszi szépen. Mindkettő jól néz ki.

(#735) fateless válasza Noddy (#734) üzenetére

fateless
(PH! kedvence)

Esetleg a Komáromi finnektől egy 5140i vagy 5500 - a két strapamobil...

Mivégre?

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#736) AMD Power válasza Noddy (#734) üzenetére

AMD Power
(Jómunkásember)

Anyunak J230i van és nagyon szereti.

(#737) metallicat

metallicat
(újonc)

helloka!

tudnátok segíteni: szerintetek milyen telót vegyek? nam baj, ha még nem jött ki, csak szeptemberig tegye meg. sok igényem van :P :

min. 2 mp kamera, autofocus, mobilfény (és jó kamera!!!) és nem haraxom, ha védve van :))
mp3 lejátszó
240*320-es szép és jó, napfényben is látszó kijelző
strapabíró (ha csúsztatható, ne lötyögjön, stb)
memória bővíthető
elegáns (lehetőleg fekete) külső
kezelhető billentyűk és funkciók (menü)

nekem nem kell se net, se 3G (persze valszleg úgyis lesz)
amit én eddig néztem, az a SE w850i (abban egy kicsit a kamera a bökkenő) és a K800i, abban meg joystick van, amit nem szívlelek.

előre is köszönöm a segítségeteket!

(#738) EQMontoya válasza metallicat (#737) üzenetére

EQMontoya
(PH! kedvence)

samsung d900i :) és még annyira nem is drága...

Same rules apply!

(#739) AMD Power válasza metallicat (#737) üzenetére

AMD Power
(Jómunkásember)

K800i. A joy miatt nem kell parázni.

(#740) Jégkokó válasza metallicat (#737) üzenetére

Jégkokó
(PH! kedvence)

És az miért baj, ha van az elején is egy kamera?Mert ezt nem igazán értem, ha akarod használod, ha nem akarod akkor meg nem ,ez ilyen egyszerű.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#741) (Kolombusz) válasza EQMontoya (#738) üzenetére

(Kolombusz)
(PH! nagyúr)

Pont azt akartam javasolni. :)

(#742) Noddy válasza fateless (#735) üzenetére

Noddy
(őstag)

Szerintem az 5140i nem az én kategóriám :) de iszonyat jól néz ki, az 5500 nem akarok sértő lenni, de alcatel koppintásnak néz ki, nem tetszik...

(#743) metallicat válasza Jégkokó (#740) üzenetére

metallicat
(újonc)

nem baj, csak nincs rá szükségem. nem fogok se wapozni, se netezni, se videofonálni egy telefonról. arra ott a számítógép, úgyis rá vagyok gyógyulva :U tudom, tudom, ennyi erővel minek a kamera, meg az mp3, mikor arra is van külön kütyü... de ahhoz, hogy nekem kelljen a net egy telefonról nagyon nagy katasztrófának kell történnie :P
nekem most k700i-m van, és abban is a joy kezdi feladni, és mosmár csinál olyat is, h 40 mp beszélgetés után engem se halla, akivel beszélek, meg én se őt, mégse szakad a kapcsolat, szóval nem tudom. ezek a telefonok tényleg kerek 2 évre készülnek? :W
a másik, h nagyon tetszenek a walkman mobilok, mindenféle szempontból, de a kamera minőségét hiányolom belőlük (fotófény, autofocus)... nem lehet, h nem vettem vmit észre?

kösznöm szépen az eddigi válaszokat, várom a többit is :R

(#744) AMD Power válasza metallicat (#743) üzenetére

AMD Power
(Jómunkásember)

Még 2 évre se. A gyártók azt szeretnék ha te fél évente vennél egy másik modelt.

(#745) nemma válasza metallicat (#743) üzenetére

nemma
(PH! addikt)

Sajnos a kamera szempontjából butítottáka W szériát, ami AF és nem olyan ősrégi az a W810i és a W610i, ott viszont a kijelző ami kis felbontású.
Most én is azt mondanám, hogy a D900i jó választás lehet.

(#746) Bodz válasza metallicat (#737) üzenetére

Bodz
(Ármester)

Esetleg egy Nokia N73 is jó lenne neked.

(#747) nemma válasza Bodz (#746) üzenetére

nemma
(PH! addikt)

Drága és nem fekete :)

(#748) Bodz válasza nemma (#747) üzenetére

Bodz
(Ármester)

A Music Edition fekete. ;)

(#749) nemma válasza Bodz (#748) üzenetére

nemma
(PH! addikt)

Mikor lenyomtam az ok gombot, már tudtam, hogy ez lesz a válasz :)
Az viszont már tényleg mocskosul drága, ettől függetlenül nekem tetszik, de metallicat fórumtárs szavaiból nem úgy szűrtem le, hogy kéne neki Symbian

(#750) AS

AS
(PH! félisten)

d900 tényleg jo választás nagyon jo áron van. :)
Esetleg a e900 igaz az nem AFs de világ legstabilabb csuszkás teloja. :) :)

Samsung Galaxy Tab S 8.4, Samsung Galaxy S8

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.