Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) Bagman


Bagman
csendes tag

Ha ezek közül a telók közül akartok venni siessetek:
Egyik ismerősömtől megbizható forrsából tudom,mivel ő a vodánál dolgozik hogy szerdán nagy telefon változások lesznek,ami szerintem nagyon rossz döntés.Nagyon sok siker telót kivonnak a forgalomból pl.:
Samsung X160
Samsung X510
Motorola V360
Nokia 6070
Samsung X680
Samsung X530
Sony Ericsson W300i
Samsung E250
Nokia 5140i
Sharp 770SH
Motorola V1100
Nokia 6243 (legnagyobb bánatomra)
Sony Ericsson V630
Nem sokat tud Ő sem arról hogy milyen ujak lesznek helyettük,de szinta 100% hogy ezek közül egyik sem.Pedig nagyon nagy hülyeség mert van ez a szorolapjuk is meg a hirdetések hogy nyerhetsz robbie koncertjegyet és ott a W880 meg W300 meg W200 illetve E250 is ami D900 kicsinyitet tesója,illetve 6234 a 6233 vodás verziója,a nagysikerű Motorolaj V360,és a Nokia 5140i-t is nagyon hirdették nem rég a tv-ben.
Másik topicba is irtam,de ott nem nagy a forgalom itt meg mégis sokan vannak! :)

(#652) djtoomi válasza Bagman (#651) üzenetére


djtoomi
addikt

Hát ennek mit nem mondjak nagyon örülök. :((( :(

Most nézem,te egy másik telefonos forumban is irtad ezt,mindenhova becopyzod?Látom hogy valahol,nevet szándéoksan enm irok,még tegnap jelent meg ez a hsz-ed.Csak pár aprocska modositásban tér el.

[Szerkesztve]

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#653) as_Rock válasza djtoomi (#652) üzenetére


as_Rock
őstag

gerillamarketing? :D

"Tényleg, ki kellene találni valami beavatási szertartást. Mittomén, be kell szólni egy modinak, ...ilyesmi.'' - by csigi

(#654) Mat00


Mat00
tag

Hali!

Most adtam el 2 éves 6630-amat, és nem tudom milyen legyen a következő. NOKIA abban biztos vagyok, meg hogy Symbian-os abban is. Max 80k körül. De hogy melyik lenne ebben a kategóriában a legjobb választás azt nem tudom. N80, talán N73, vagy esetleg valami más? Légyszíves valaki segítsen! Köszönöm! :R :)

(#655) Mac! válasza Mat00 (#654) üzenetére


Mac!
aktív tag

Ha nem ragaszkodsz az N betűhöz, akkor szerintem érdemes kicsit utánaolvasni a 6290-nek is.

Milliók vágynak halhatatlanságra, de fogalmuk sincs, mit kezdjenek magukkal egy esős vasárnapon.

(#656) Mat00


Mat00
tag

Nem ragaszkodok az N betűhöz, meg olvastam ezt a cikket, és tényleg egész jó kis telefon, főleg az oprendszere. De nem szeretem a kinyitható telókat, az már nekem is nagy. :U Azért köszi, de még várom a megfelelő jelöltet. :)

(#657) AMD Power válasza Mat00 (#656) üzenetére


AMD Power
titán

Nem rossz kis telcsi. Bár a kijelzője nekem kicsit gyenge volt illetve elég nagy is.. De 9.2-s Symbian az jó rajta.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#658) Mac!


Mac!
aktív tag

Ha az SE K550i és a Nokia 6300 közül kéne választanotok a korábban említett szempontok alapján, akkor melyiket választanátok?

MOD: szempontok a #578 második felében [link]

[Szerkesztve]

Milliók vágynak halhatatlanságra, de fogalmuk sincs, mit kezdjenek magukkal egy esős vasárnapon.

(#659) blueMerle válasza Mac! (#658) üzenetére


blueMerle
veterán

Mint boltos a 6300-át ajánlom és nálam vedd meg. :D
Mint magánember a K550i-t mert SE fan vagyok.

Nehéz döntés. Ha egyutt tudsz élni a 176x220-as kijelzövel, ami sztem netezésen kívul mindenre elég, és nem zavarnak a nehezebben kezelhetö csík gombok, akkor K550i.

Ha viszont fontos a jó kezelhetöség és a nagyobb kijelzö, akkor 6300. Páromnak jelenleg ez van, és egész pofás kis telefon.

(#660) AMD Power válasza Mac! (#658) üzenetére


AMD Power
titán

Itt az a ''baj'' ,hogy mind a két telefon jó. Bár a ha a kamera fontos szempont akkor a K550i jobb választás.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#661) djtoomi válasza Mac! (#658) üzenetére


djtoomi
addikt

U600 :DDD Viccet félretéve:K550i sztem jobban megéri az árát bár a kijelzője kicsit gyengébb,de nekem külsőre nem tetszik a 6300

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#662) Mac! válasza djtoomi (#661) üzenetére


Mac!
aktív tag

Az U600 egy nagyon jó teló, de túl sok kompromisszumot kellett volna kötnöm hozzá, és a Samu szervízhálózatában is csalódtam, így az kiesett.
A 6300 külsőre nekem sem tetszett igazán, de külföldi oldalakon nagyon dícsérték, és a kicsit furcsa külsőtől eltekintve egy jó teló.

Az árakat nézve jelenleg a K550i-t 52-53 k-ért tudnám megvenni, a 6300-t metróban jelenleg 48 k-ért (ha találok még valakit, aki szeretne, és van is még nekik). Mivel zenehallgatásra is használnám, így vennék hozzájuk egy 2 GB-os karit, ami az SE-be kétszer annyiba kerül, ami plusz 7 k. Így viszont a K550i 11-12 k-val drágább lenne. Kérdés, hogy megérné-e...

Milliók vágynak halhatatlanságra, de fogalmuk sincs, mit kezdjenek magukkal egy esős vasárnapon.

(#663) Gabesz77


Gabesz77
senior tag

Sziasztok!

Tudnátok tanácsot adni, hogy a Nokia 6290 és a SE Z610i közül melyiket érdemesebb megvenni? Olvastam mindkettő tesztjét, egyformán tetszenek is, de nem tudok dönteni.

Guns n' Roses, 2023. július 19.

(#664) Viktor0610 válasza Gabesz77 (#663) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Emlékeim szerint a 6290 valamivel nagyobb a Z610i-nél. Amennyiben nem zavar ez a méretkülönbség, a Nokiát vedd. (Amúgy sem áll távol tőled az op. rendszerek világa. ;) )

Samsung Galaxy A54

(#665) Gabesz77 válasza Viktor0610 (#664) üzenetére


Gabesz77
senior tag

Nem zavar a nagysága, én sem vagyok egy kicsi darab. :DDD
A symbian meg már ismerős lesz. :)

Guns n' Roses, 2023. július 19.

(#666) Carpio


Carpio
tag

Az lenne a kérdésem, hogy jelenleg melyik telefonhoz adják - alaptartozékként - a legnagyobb kapacitású mem.kártyát?

Üdv

A legnagyobb télben tanultam meg, hogy legyőzhetetlen nyár lakozik bennem.

(#667) AMD Power válasza Carpio (#666) üzenetére


AMD Power
titán

N73 Music Edition talán. 2GB-s kari jár hozzá.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#668) Kalozman


Kalozman
tag

Sziasztok!

Telót szeretnék lassan venni és a véleményetekre vok kíváncsi.
3 telót néztem ki : SE K610i v K550i ill. Nokia 5300
Melyik a legjobb a 3 közül ?

(#669) nemma válasza Kalozman (#668) üzenetére


nemma
addikt

Mindhárom telefon jó, azonban a két SE tartósabb modellnek tűnik nekem.
K550i akkor jó választás, ha fontos az AFés együtt tudsz élni a fura gombokkal, ha pedig egy átlagos, de megbízható telefont akarsz, akkor jó a K610i is.
Én a K550it venném, csak ne fehérben! ;)

(#670) Viktor0610 válasza Kalozman (#668) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én a három közül a SE-kat részesíteném előnyben. Kettejük közül a K550i-t, ha kameráznék, a K610i-t, ha 3G-znék.

Neked kell tudni, számodra mi a fontosabb. ;)

Samsung Galaxy A54

(#671) AMD Power válasza Kalozman (#668) üzenetére


AMD Power
titán

Én a K550i-re szavazok az AF miatt.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#672) Mac!


Mac!
aktív tag

Ma megvettem végre a 6300-t, és nem bántam meg. ;)
Végül is a metro-s 48 k-s megoldás lett a befutó, ennyiért szerintem elég jó vétel.

Nagyon szépen köszönöm Nektek a rengeteg segítséget, és kitartást az 5.-6. variációmhoz is. ;]

Milliók vágynak halhatatlanságra, de fogalmuk sincs, mit kezdjenek magukkal egy esős vasárnapon.

(#673) nemma válasza Mac! (#672) üzenetére


nemma
addikt

Gratulálok, örülök, hogy végre megszületett a döntés!
Szvsz ennyiért tényleg megérte, használd egészséggel! ;)

(#674) Kalozman válasza Viktor0610 (#670) üzenetére


Kalozman
tag

Kérdés: mi az AF?
Köszi a tanácsokat. Az se-el csak az a baj, h drága beléjük a kártya.

(#675) nemma válasza Kalozman (#674) üzenetére


nemma
addikt

AutoFocus[link] ;)
Igen, a kártya tényleg elég drága, de lehet már használtan is kapni, pl ha szétnézel itt az apróhirdetések között, akkor biztosan találsz.

(#676) devilstrausz


devilstrausz
csendes tag

Hali!
Mi a véleményetek a 6288-ról? T-mobile-nál venném előfizetésesként úgyhogy az ára nem annyira vészes.

Lumia 900

(#677) Viktor0610 válasza devilstrausz (#676) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Jó telefon, a 6280 továbbfejlesztett változata, a csúszka sem lötyög annyira és a szériahibák, amik a 6280-ra jellemzők voltak, ebben már javítoták.
Vedd meg nyugodtan! ;)

Samsung Galaxy A54

(#678) Ricardo válasza Viktor0610 (#677) üzenetére


Ricardo
félisten

''a csúszka sem lötyög annyira ''
Az ember azt várná hogy ha javítják akkor nem csökkentik a lötyögést hanem megszümtetik :U

(#679) blueMerle válasza Ricardo (#678) üzenetére


blueMerle
veterán

Meg lehet szuntetni. A 6280-nál és a 6288-nál is. Mi speciel minden telónál ezt megtettuk, van erre egy igen spéci megoldás :) Nem cellux és társai

(#680) hool


hool
aktív tag

Ha jól tudom mp3ba beletekerni nemlehet, meg van 1-2 apró olyan dolog ami miatt én nem vettem meg. Javítsatok ki ha tévedek.

(#681) Ricardo válasza blueMerle (#679) üzenetére


Ricardo
félisten

Ehhez képest a Nokia nem szüntette meg ''gyárilag'' :F

(#682) Gabesz77


Gabesz77
senior tag

Üdv!

Rendes testvérként öcsémet szeretném meglepni egy SE 750i-vel, vagy egy K610i-vel. Mivel nekem eddig csak Nokiám volt, ebből kiindulva nehéz elhinnem SE telefonoknál látott beszélgetési időket. Tapasztalata valakinek? Tényleg elképzelhető ez a 7-9 óra? A két telefon közül ti melyiket ajánlanátok?
Köszönöm a válaszokat. :R

Guns n' Roses, 2023. július 19.

(#683) devilstrausz


devilstrausz
csendes tag

Kössz a segítséget.A 6280 is tetszett de ha már itt van a 6288 akkor már nem kérdés a kérdés. :D

[Szerkesztve]

Lumia 900

(#684) Topoly


Topoly
csendes tag

Lassan vége a topiknak, mint ahogy az M65-nek és a Siemensnek. Nagyjából 2éve vettem a készüléket, de elfáradt. Pedig egy évig megelégedéssel használtam, de az aksi gyenge pontja már a kezdetektől fogva, azóta vannak más gondok is.

Az a kérdés, hogy folytatódik-e valamilyen formában az M-es tereptelefonok sora? A Nokia 5140i-én kívül van-e most a piacon masszívabb készülék? Nem lenne baj némi extra memória, az erősebb aksi meg 1enesen kívánatos...

(#685) Darth Mumus válasza Gabesz77 (#682) üzenetére


Darth Mumus
tag

Nekem is Se-om van és a beszélgetési idő tényleg 7-9 óra nagyjából.(videotelefonálásnál kevesebb :DDD ) De hogy melyik telefonnt válaszdd azt nem tudom. Mind a 2 nagyon jó készülék, csak a K750 kicsit régebbi mint a K610. Szreintem ha nem nagyon akar zenét hallgatni rajta akkor a K610 ha pedig igen akkor K750 mert az utóbbiba sokkal olcsóbb a memkari.

(#686) devilstrausz válasza Topoly (#684) üzenetére


devilstrausz
csendes tag

Hát szerintem az 5500 is strapabíró de nem biztos hogy elnyeri a tetszésedet.

Lumia 900

(#687) nemma válasza Gabesz77 (#682) üzenetére


nemma
addikt

Egy huzamba nem beszéltem még soha 9 órát, de tényleg elég sokat kibír a kicsike :)
Kérdés, hogy az öcséd hány éves kb, vagyis használná-e a 3G-t(akkor K610i),vagy inkább a kamera és az olcsóbb memóriakártya lenne neki megfelelőbb.
Én a K610i-t venném, jobban összerakott, kiforrottabb, navigombos.

(#689) Gabesz77


Gabesz77
senior tag

Kösz a válaszokat srácok. :R
24 éves a gyerek, szerintem a K610i lesz akkor a nyerő. Már csak azért is, mert az nekem is jobban tetszik. :) Talán még a Nokiát is lecserélem egy ilyenre. ;)

Guns n' Roses, 2023. július 19.

(#690) blueMerle válasza Ricardo (#681) üzenetére


blueMerle
veterán

Nokia márkaszevíz vagyunk, tehát ezt mi hivatalosan, Nokiás cuccal oldjuk meg :)

(#691) Coyote2000


Coyote2000
őstag

Sose gondoltam hogy ebbe a topikba fogok írni. De ha már itt van...

Szóval a Motorola Z3 szépsége vs Nokia N70 tudása. (ár nem számít)

Ami fontos az alapfunkciókon felül:
- jó minőségű mp3 lejátszás
- videókészítés
- gyors működés

Igazából a 7610 lett volna a nyerő, de mivel mono-ban nyomja a zenét, lemondtam róla.

Véleményetek?

(#692) blueMerle válasza Coyote2000 (#691) üzenetére


blueMerle
veterán

Habár motorola-sonyericsson párti vagyok, most mégis azt kell hogy mondjam N70. A Z3-nál egy sokkal megbízhatóbb telefon. Igaz harmatgyenge kijelzövel :(

K750i vagy K610i nem jöhet szóba? :U

(#693) Coyote2000 válasza blueMerle (#692) üzenetére


Coyote2000
őstag

köszi. SE nem jöhet szóba, a T610 óta nem csináltak olyat ami tetszett volna :(
Még esetleg a Samsung U600, de azt drágállom a tudásához képest.

(#694) blueMerle válasza Coyote2000 (#693) üzenetére


blueMerle
veterán

Akkor marad az N70 :)

(#695) Coyote2000 válasza blueMerle (#694) üzenetére


Coyote2000
őstag

...és ha beszáll a versengésbe a Samsung D900?

tehát
Moto Z3 vs Nokia N70 vs Samsung D900? :D (az álom a Moto Z6, csak olyan még nincs nálunk :( )

(#696) blueMerle válasza Coyote2000 (#695) üzenetére


blueMerle
veterán

Mi a fontosabb? A bövíthetöség és a Symbian vagy a hatalmas szép kijelzö, exlkuzív forma és kialakítás + nagyon jó 3 mpx+es kamera? :D

A Z3-at mondtam már hogy felejtsd el :DDD

(#697) #35692544 válasza Coyote2000 (#691) üzenetére


#35692544
törölt tag

ha az ár nem számít akkor inkább N73

(#698) laci06


laci06
senior tag

sziasztok
telót keresek, durván 50k-tól meg 80ig...
szal d900-N73, mi érné meg?
ami tetszik D900i, eseteg U600, vagy esetleg van jobb javaslat?
A kettő közül melyiket?

(#699) nemma válasza laci06 (#698) üzenetére


nemma
addikt

Ha fontos a Symbian, akkor N73, egyébként meg U600 ;)

(#700) Topoly


Topoly
csendes tag

Hali!

Itt köszönöm meg a Nokia 6300 és a Simens M65 topicban kapott válaszokat. Apróság: M65-öt láttam, asszem új készülék, még mindig 18 ezerért.

Közvéleményt kutatnék, javaslatokat kérnék új telefonra vonatkozóan. Ami számít: bővíthető memória, rádió, email, erősebb akksi és masszívabb technikai kivitel, hagyományos kialakítás (tehát nem kagyló és nem csuszkás), esetleg jó minőségű hang/zene. Ami nem számít: kamera nem érdekel, játék nem téma, blutusz nem életfontosságú, kinézet-látvány a funkcionalitáshoz képes szinte lényegtelen. Úgy 45-50 rugót hajlandó lennék kipengetni. Idáig csak Nokia ügyben tájékozódtam, de hátha lesz ajánlat más gyártótól. Köszönöm.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.