Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1301) kontroll337


kontroll337
csendes tag

az gáz remélem hónapokba telik amíg frissítenek.
meg nem szakboltba vettem.hanem csak gsm boltba de új és van rá 2év gari de nem nokia hanem bolti gari.


de tuti h csak softweres baj lehet??
köszi a megnyugtatást:D

(#1302) Sipi16 válasza kontroll337 (#1301) üzenetére


Sipi16
senior tag

Szerintem igen, GSM boltos gari az kicsit meleg de megcsinálják....

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#1303) kontroll337


kontroll337
csendes tag

de azt még nem értem h h a fenébe romolhat el 1 softwer fél nap alatt??
vagy vmi nem kóser a telóval.vagy túl nagy falat volt a videofelvevés?

(#1304) mini_Smith


mini_Smith
csendes tag

Hello!

Telefon vásárlás elött vagyok és KB 2 hónapja vaccilállok... :U
A fontos szempontok:
- Jó kamera, AF nem fontos
- Jó MP3-as rész
- Slide, Flip, Candybar
- Bővíthető
- Bluetooth, Infra
- Pannon Előfizetés, max 25-30K

Eddigi jelöltek: SE K550i
SE K610i
Nokia 6131
Nokia 5300
Nokia 6085
Samsung e250
LG KG800

Ezek a telókon filozok, de természetesen szóba jöhet másik is. :)
Válaszok előre is köszönöm! :B :)

(#1305) AMD Power válasza mini_Smith (#1304) üzenetére


AMD Power
titán

SE W610i? AF + Walkman.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1306) jogász válasza Sipi16 (#1298) üzenetére


jogász
csendes tag

oké, még ujonc vagyok :DDD és nem olvastam vissza,ami a joy-t illeti,nekem most kezd egy kicsit akadni,de azt is ritkán,ami egy 2 éves telótol nem rossz,nem fogok görcsölni a vodánál,beszambázok a westendbe és a SE-nél még garancia idő alatt kicseréltetem(már megkérdeztem,kb 2 hét)

[Szerkesztve]

Két ember attól fogva számít igaz barátnak, amikor hallgatásuk már nem jelent kínos csendet.

(#1307) Jégkokó válasza mini_Smith (#1304) üzenetére


Jégkokó
veterán

Esetleg egy nokia 6233?

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#1308) mini_Smith válasza AMD Power (#1305) üzenetére


mini_Smith
csendes tag

W610? Az jó, de ha jól tudom se a pannon, se más nem forgalmazza, ugyh csak függetlenül lehet, kapni... ami nekem kicsit sok lenne :DDD

@Jégkokó : a 6233 nem rossz. :)

Sőt most h így elgondolkodtam, szűkült a lista:
-N6233 - 39900
-SE K550i - 19900
-SE K610i - 24900
-LG KG800 - 29900

(#1309) AMD Power válasza mini_Smith (#1308) üzenetére


AMD Power
titán

Akkor meg K550i. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1310) mini_Smith válasza AMD Power (#1309) üzenetére


mini_Smith
csendes tag

Rendben köszönöm! :D :)

(#1311) nemma válasza mini_Smith (#1310) üzenetére


nemma
addikt

Tényleg jó a K550i, viszont ne felejtsd el, hogyha új előfizetéssel veszel 3G-s telefont, akkor még mindig jár a 10k-s kedvezmény, ha leadod az egyik használt mobilod!

(#1312) mini_Smith válasza nemma (#1311) üzenetére


mini_Smith
csendes tag

Mondjuk igaz. De K550i-be az fogott meg, hogy olcsó, még is AF-es, és zenelejátszásban sem utolsó. Igaz biztos nincs egy Walkman szinten :)
Jah a 3G-s készülékek azért nem vonzanak, mert mert teljesen felesleges, mert a közelembe nincs lefedettség... :(

(#1313) nemma válasza mini_Smith (#1312) üzenetére


nemma
addikt

Nincs az messze a Walkman szinttől, veszel hozzá egy normális fülest és tökéletes lesz!
3G-s készüléket azért mertem ajánlani, mert általában nagyobb tudással is párosulnak, de ha neked nem éri meg, akkor rendben.
Jó választás a K550i, tényleg, csak kár, hogy fehér :)

(#1314) mini_Smith válasza nemma (#1313) üzenetére


mini_Smith
csendes tag

Rendben, köszönöm mindenkinek! :R :)
Ugyhogy szerintem SE K550 lesz ;]

(#1315) sowi válasza nemma (#1294) üzenetére


sowi
őstag

igen, ujat szeretnek mindenfelekeppen, meg azt elfelejtettem hogy tmob elofizuval, szoval 6070? 1112 azt egy kicsit tulzasnak erzem, azert 2007 van :) sonyericssonban a hulye joystick nem tetszik...

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#1316) AMD Power válasza mini_Smith (#1314) üzenetére


AMD Power
titán

Veszel hozzá 4100Ft-ért egy nem dobozos SE HPM-70-t és már ott is a Walkman. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1317) Sipi16 válasza mini_Smith (#1308) üzenetére


Sipi16
senior tag

A 6233-nak nem AF-os a kamerája ezért nem csinál olyan jó képeket.

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#1318) juuzer


juuzer
addikt

hmmm, nem tudom nekem a s.e. k550i nem tettszik. nem tudom, h miért. külsőre rendben van, csdak sztem a cyber-shot egy kicsit túlzás.
de ez egyéni vélemény

[Szerkesztve]

Vamos a la playa.

(#1319) juuzer


juuzer
addikt

na, azt szeretném megkérdezni, hogy az alcatel e100 és az e105 között mi a különbség

Vamos a la playa.

(#1320) Viktor0610 válasza juuzer (#1319) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Bár a [link]en más eltérés is van, sz.tem csak a kijelzőben különböznek.

Samsung Galaxy A54

(#1321) KBear


KBear
tag

Sziasztok,

SE W300i a vodától megfelelő választás, ha nem gondolkodunk még a videótelefonálásra, nem WAPozunk, internetezünk vele és fényképezésre is van alternatíva?
Egy olyan hölgynek keresgélek, aki 5-6 éve egy régi Nokia 3310-et hasznal, tényleg csak telfonálásra és nagyritkán SMSre. Viszont kicsit megirigyelte, hogy az én telfonom beállított mp3 alapján ébreszt és ő is szeretné ezt a lehetőséget. Ezen kívül el tudom képzelni, hogy néha zenét hallgatna rajta, meg főleg inkább rádiót.

Másik szempont, hogy nekem is SE-m van (k750i) és jó lenne, ha fülesben, töltőben kompatibilisek tudnánk lenni.

Elsősorban Vodánál nézelődtem, de gondoltam megkérdezem Tőleteka még a vásárlás előtt, hogy van-e esetleg valamilyen alternatív javaslata valakinek.

Köszi és üdv,
KBear

XBOX (360, ONE) gamertag: KBear2112

(#1322) Gebriel válasza KBear (#1321) üzenetére


Gebriel
veterán

A vodánál most akcióban van a W300.26970Ft.-
Kicsit komolyabb V630i(ha már videótelefonálásban is gondolkodtok :R )35970Ft.-
Szerintem megéri azt a plusz 9k

(#1323) Viktor0610 válasza Gebriel (#1322) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Megérni megéri a pluszköltség, de fórumtárs leírása alapján szükségtelen a többletkiadás. ;)

Samsung Galaxy A54

(#1324) (Kolombusz) válasza KBear (#1321) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

A W300i jó kis telcsi, ha nem zavarja a gagyi kijelző és ronda gombok.

(#1325) KBear válasza Gebriel (#1322) üzenetére


KBear
tag

Igen, tetszik a V630i is, de ha jól tudom abban nincs rádió, ráadásul 3G-t tényleg nem használnánk ki mostan még.
De azért köszi a javaslatot, :)
KBear

XBOX (360, ONE) gamertag: KBear2112

(#1326) KBear válasza (Kolombusz) (#1324) üzenetére


KBear
tag

Kecses, vékony ujjakkal szerintem használható lesz ez a gombsor is (mégha nem is valami húdeszép). Én inkább a kinyitható volta miatt aggódtam kicsit (ugye a 3310-es után), de megnéztük élőben és tetszett a páromnak.

Egyébként a kijelző szerintem is a legvéleményesebb őont. Talán lehetne kicsit nagyobb. Bár ahogy tudom az én k750-esemhez képest nincs nagy differencia... ,az meg igazából rendben van. (mégegyszer hagsúlyozom Nokia 3310-es után :)) )
KBear

XBOX (360, ONE) gamertag: KBear2112

(#1327) Gebriel válasza KBear (#1326) üzenetére


Gebriel
veterán

jah 3310 után lesz húú meg wáááá :DDD :R

(#1328) juuzer


juuzer
addikt

na hát igen, nálam is volthúúúú meg áááááááááá mikor az öreg sony ericsson t100asomat lecseréltem egy siemens c60asra. aztán a c60as beesett a Dunába.
ozzhon kiszárítottam hajszárítóval, azt még most is elmegy. :DD

Vamos a la playa.

(#1329) KBear válasza Gebriel (#1327) üzenetére


KBear
tag

Megvevődött... ,Viktor, Gebriel, Kolombusz köszönöm a hozzászólásokat :R
Üdv,
KBear

XBOX (360, ONE) gamertag: KBear2112

(#1330) pity...


pity...
csendes tag

nekem nem rég volt w300i-m és fél év után tönkrement, úgy hogy kinyitottam :W érintkezés hibás lett a kijelző és nem működött.nem javították ki garanciával úgyhogy k750i-t vettem és akkora külömbség van..sokkal jobb a k750i.ha valaki ez a kéét telcsi között szeretne dönteni sz szerintem k750i-t vegyen.a w300 nál a külsö kijlző egy kisseb lecsukástol ment tönkre a belsö érintkezés hibás letta ahngszóró pedig nem tudom miért ment tönkre.azt mondták ott ahol vettük, hogy rendeltetés szerint volt használva de ök ezt akkor sem javíthatják ki :F

BY

(#1331) Sipi16 válasza pity... (#1330) üzenetére


Sipi16
senior tag

Akkor megmalmoztak. Mert ha rendesen használtad akkor meg kell csinálniuk... Én sose mentem garival szolgáltatóhoz. Egyből a hivatalos szervíz. Sose genyóztak még velem.

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#1332) benjipd válasza hejnekem (#1253) üzenetére


benjipd
csendes tag

hááááááááááááááááát :F el tudtam volna képzelni, h ua. a lejátszót rakják bele. d ha már K800i. Kérném véleményeteket. sztetek mennyire fog lecsökkeni a K800i ára karácsonyig, és egyáltalán lesz-e még újonnan kapható??? mert a feljebbviteli hatóság (ld. szülők) csak 45k engedélyeznek. :W

Egy ember, aki egy félreértés miatt 1,5 éve szenved egy SE Z520i-vel

(#1333) Viktor0610 válasza Sipi16 (#1331) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Másik topikban megbeszéltük fórumtárssal, h. a nem garanciális hiba miatt (törés), nem javították meg a még garanciális hibát sem.

Samsung Galaxy A54

(#1334) (Kolombusz) válasza benjipd (#1332) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Vedd használtan. ;)

(#1335) kontroll337


kontroll337
csendes tag

sziasztok
nem tudjátok pontosan h a gsm-es boltos nokiákon mit jelent a fehér 3mas szám. talán külföldi szolgáltatót?pl 6288-on


válaszokat köszönöm

(#1336) Viktor0610 válasza kontroll337 (#1335) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Passz, de valószínű azt jelenti, amit írsz. :)

Samsung Galaxy A54

(#1337) Sipi16 válasza kontroll337 (#1335) üzenetére


Sipi16
senior tag

Hol van rajta fehér 3-as szám?

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#1338) Jégkokó válasza Sipi16 (#1337) üzenetére


Jégkokó
veterán

Upsz ez félre ment :)

[Szerkesztve]

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#1339) kontroll337


kontroll337
csendes tag

az előlapon a legalján középen.
és a hátoldalán a kamera alatt ha úgy van felénk a telefon h el lehet olvasni h NOKIA 2megapixel.

(#1340) Viktor0610 válasza kontroll337 (#1339) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Majdnem 100%, h. ez az általad is említett szolgáltatóikiírás lesz.

Samsung Galaxy A54

(#1341) Sipi16 válasza Viktor0610 (#1340) üzenetére


Sipi16
senior tag

Igazad lesz. Én is vettem telefonboltból gyári független mobilt erre vodás matrica figyelt rajta....

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#1342) kontroll337


kontroll337
csendes tag

mert a 2. teló ment tönkre a vásárlástól 1-1,5 napora rákikapcsolt és hiába kapcsolom be csak villog a kijelző és amikor kikapcsol pixeleket hagy maga után ami lassabban alszik ki,szal eléggé ki lehet,
(.vadi új telefonok voltak mind a 2) az előzőt kicserélték szó nélkül remélem eztis

valami nem kóser ezekkel a telókkal

(#1343) Sipi16


Sipi16
senior tag

Inkább kérd vissz a pénzt. Lehet, hogy jobban jársz.

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#1344) kontroll337


kontroll337
csendes tag

az említett hibát okozhatja-e vírus esetleg porogram vagy téma vagy akármi
vagy más lehet a baj forrása?????
gondolhatok-e arra h esetleg az eredeti szolgáltató letiltotta volna a telefont.??
vagy ilyesmi a hiba forrása??
válaszokat köszi

(#1345) Viktor0610 válasza kontroll337 (#1344) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Sz.tem a magyar nyelv rátétele nem sikerült jól.

A szolgáltató csak a saját hálózatában értékesített készülékeket tiltja le, meg a letiltásnak nem ez az eredménye. Ez sz.tem szoftverhiba.

Samsung Galaxy A54

(#1346) raver


raver
aktív tag

5300 v 6233 v 6300 - 7373 - E50 - 6131 - W710i
-----------------------------------------------------------------------
6070 v 6080 v W300i v E250



Főbb szempontok: Jó ( de legalábbis jól látható kijelzö ), jó összeszerelési minőség, jó hangminőség ( legfőképp a beszéd terén).

A magasabb árkategóriájú telóknál ugyanez érvényes. + MP3 hallgatható minőségben. Itt inkább a megbízhatóságra lennék kiváncsi.

(#1347) valdit


valdit
csendes tag

Szasztok nem tom eldönteni hogy milyen telefont vegyek Nokia-t vagy Samsung-ot?

Az élet rögös útjai nem mindig oda visznek ahova te akarod!!!!!!

(#1348) ToRR3nt3 válasza valdit (#1347) üzenetére


ToRR3nt3
senior tag

Vegyél Samut. Méghozzá D-500-at, pont van egy eladó. :)

...We pay. Nothing can save us. Justice is lost, Justice is raped, Justice is gone...

(#1349) valdit


valdit
csendes tag

Kösz akkor samsung-ot veszek.De miért nincs a vodánál adókörzet információ?

Az élet rögös útjai nem mindig oda visznek ahova te akarod!!!!!!

(#1350) Viktor0610 válasza valdit (#1349) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A mondatvégi írásjelek nem sorminta készítésére valók.
Az összes hozzászólásodból kimoderáltam a sormintákat.
Ezeket mellőzd a továbbiakban.
Köszönöm.

Samsung Galaxy A54

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.