Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101) AS válasza AMD Power (#99) üzenetére


AS
félisten

k510 pont benne van
[link]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#102) k.t.a.


k.t.a.
senior tag

Hali! Azt hiszem sikerül visszakapjam a samu i750-em árát, és most keresek olyan telót ami a következőket tudja: legalább 2mp kamera, de jobb a 3-as (auto focus és flash nem ártana hozzá), lehessen bele micro sd-t rakni, mp3 lejátszós legyen, pdf és office dokukat meg tudjon jeleníteni, nagy legyen a kijelzője, ne legyen kagyló alaku, vagy szétcsúsztatható vagy normál kinézetű. Ja és az ára 175k-ból kijöjjön, és a nokia és samsung márkákat részesítem előnyben, de nyitott vagyok másra is. Előre is köszi!

Szerk.: Vagy független legyen vagy pannon kártyás és új árakat mondjatok, és legyen rajta infra és kékfog.

[Szerkesztve]

(#103) Viktor0610 válasza k.t.a. (#102) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

175 ezerből hány ilyen készüléket szeretnél venni? ;)

Elég nehéz ezen kritériumok összesének megfelelő készüléket ajánlani...
Amennyiben az Office és PDF dokumentumok olvashatósága nem annyira fontos, akkor a Nokia 6233-at ajánlanám, amennyiben nem gond a csúszka, az E65-öt...

Samsung Galaxy A54

(#104) k.t.a. válasza Viktor0610 (#103) üzenetére


k.t.a.
senior tag

Egy teló elég lesz, és nem baj ha marad egy kis zsé belőle. Lehet rosszul fogalmaztam de a szétcsúsztatható lenne a legjobb, csak a kagyló formát nem szeretem. Pont azért kérdeztem itt meg, mert én sem találtam túl sok alternatívát.

Szerk.: Most olvasom hogy ezt egy kicsit elírtam: szóval kagyló ne legyen a többi az jöhet. Lassan elemet kellen cseréljek a billentyűmben.

[Szerkesztve]

(#105) AS válasza k.t.a. (#102) üzenetére


AS
félisten

Samsung U600 pár hét is kaphato. Itt mindent megtudhatsz rola: [link]
Ha nagyobb tudás lekk akkor Nokia N95 az is pár hét és kaphato.

[Szerkesztve]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#106) AMD Power válasza AS (#101) üzenetére


AMD Power
titán

Én is erre gondoltam! :B

A Z310i-t függetlenül lehet kapni valahol?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#107) k.t.a. válasza AS (#105) üzenetére


k.t.a.
senior tag

Az n95 kicsit drága (~220) az e65 nem rossz, de a samu u600 jobban tetszik. Ha nem lesz túl drága, akkor inkább azt fogom választani. Mikor jelenik meg? Még nem találtam infót róla.

(#108) AMD Power válasza k.t.a. (#107) üzenetére


AMD Power
titán

Én nem vagyok nagy Nokiás de szerintem az E65 elég komoly lett!

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#109) Ricardo válasza AMD Power (#108) üzenetére


Ricardo
félisten

Ebben egyetértünk. Én is azt venném.

(#110) k.t.a. válasza Ricardo (#109) üzenetére


k.t.a.
senior tag

Miért lenne jobb a nokia? Árban nagyjából egyformák, de a samu többet tud, modernebb, és jobban is tetszik. Mondjatok pár érvet, h miért jobb a nokia.

(#111) -NOKIA- válasza k.t.a. (#110) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Nokia: értékállóbb,megbízhatóbb,nem távolkeleti...

(#112) AS válasza k.t.a. (#107) üzenetére


AS
félisten

Április 15.
És elég jo áron fog indulni 95-90 lesz kb. :)
Minden benne ami kell. :) jah és én is azt veszek.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#113) AMD Power válasza -NOKIA- (#111) üzenetére


AMD Power
titán

Az értékállóbb érvvel egyet értek! De a többi az csak halandzsa! ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#114) Ricardo válasza k.t.a. (#110) üzenetére


Ricardo
félisten

Nokia nekem jobban bejön (ez elég szubjektív), 16Millió színü kijelző, a 3G, Wifi, WLAN.
Hirtelen egy pár dolog ami nincs meg a Samsungban.
A Stereo BT headset támogatás a Samsung mellett szól :U

+ a Symbiant már próbáltam , ismerem, és nekem nagyon bejön.

Szerk: Nem tudok írni :B

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#115) AMD Power válasza Ricardo (#114) üzenetére


AMD Power
titán

Ezek is fontos tényezők de nekem maga telefon külseje és kialakítása az ami nagyon bejön. Pedig nálam ez ritkaság számba megy (főleg Nokiánál). :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#116) Ricardo válasza AMD Power (#115) üzenetére


Ricardo
félisten

Nálam is ''szerelem'' volt első látásra. Nekem a kinyitható telefonoknál ritkaság az ilyen ;)

(#117) AS válasza Ricardo (#114) üzenetére


AS
félisten

Kijelzö hiába 16 millio samsung kijelzök verhetetlnek ök minden telojukba uj kijelzöt raknak, és saját maguk is fejelsztik mig a nokia csak vásárolja....

samsung 10.9 mm minöségibb lesz és kihagytad 3.2 megapixels kamerát amiben megint csak etalon lesz mert már láttam teszt képeket.
Az uj generecios mp3 lejátszol nem is beszélve. Tv kimenet,
Jah meg szebb szerintem persze ez mindenkinél más.
Nem hiszem hogy a 3g wifi olyan fontos lenne, föleg magyaroszágon.

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#118) k.t.a.


k.t.a.
senior tag

Hát igen, érdekes a kérdés. A 3G-t biztos nem használnám, a wlan-t a mostani telómben sem használom, mondjuk azért, mert netre nem akar fellépni vele valami miatt, de másik gépeket azt látom. Az msn az jó dolog rajta, de ahoz meg win op-vel kellen rendelkeznie. Még gondolkodom a dolgon, köszi mindenkinek az érveket. Még annyit hogy a samu-n olyan kijelző lenne, ami napfényben is látható, ez sokat számít nekem (többet mint a színek száma). A nokia nem tudom milyet használ.

(#119) Ricardo válasza AS (#117) üzenetére


Ricardo
félisten

A kijelzőket nem volt alkalmam élőben összehasonlítani, így csak a számadatokra támaszkodtam (mint tudjuk ez valóban nem mindíg szentírás)
A samsun Mp3 lejátszóktól nem voltam soha eldőlve (bár ezt az újat nem ismerem)
A tv kimenetre eddig sem volt szükségem és nem hiszem hogy a közel jövőben kihasználnám, a gyors adatátvitelt sűrűbben tudnám .
A képek minőségében szintén nincs saját tapasztalatom.

Minőségibb :U
Mindkét telefon minősége kiváló.

Szerk:
k.t.a.: A nokiák kijelzője jól látható napfényben (6680, és a 6230i is jól látható)

[Szerkesztve]

(#120) AS válasza k.t.a. (#118) üzenetére


AS
félisten

akkor az u600 mégjobb mert pont olyan kijelzö lesz benne hogy automatikusan állitja a fényeröt napsütésben,. :R :R Mindenfajta érzékelö nélkül
Samsung csak ugy hivja Smart (okos kijelzö)
Igaz ez elöször lesz samsungban, vagy is a u600 ban. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#121) AMD Power válasza AS (#117) üzenetére


AMD Power
titán

Az biztos ,hogy a Samsung kijelzői nagyon jók! Illetve a minőség szempontjából is kiemelkedőek a Samsung telefonok! Ami a legjobb az egészben ,hogy a Samsung nem csak a felső kategóriában tud/akar kitűnő minőségű telefonokat gyártani!

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#122) k.t.a.


k.t.a.
senior tag

Nézegettem máshol is árakat, és úgy tűnik hogy a nokia n95 180-ért beszerezhető, így már jobban hangzik, és talán a GPS megéri azt a pluszt.

(#123) (Kolombusz) válasza AS (#120) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

És hogyan állitja a kijelző a fényt, ha nem érzékeli az erősségét?

(#124) AS válasza (Kolombusz) (#123) üzenetére


AS
félisten

Kijelzöben van a panel de ezt már leirtam a u600 topikban.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#125) (Kolombusz) válasza AS (#124) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Nyilván, csak a hozzászólásodból azt lehetett leszűrni, hogy sehol nincs érzékelő. :)

Azért ne várd el légyszi, hogy minden topicot szemmel tartsak. :B

(#126) Merder


Merder
tag

Sziasztok!
Sürgős segítségre szükségem. Sikerült elhagyni a telómat és nagyon fontos lenne minnél hamarabb beszereznem egyet. De most csak kb. 20.000-em van rá és majd csak év végén tok venni egy jobbat. Szal milyet ajánlotok?
Annyi, hogy lehetőleg ne legyen kinyithatós. Azért nézzen ki valahogy. Fényképezőgép olymindegy. S kb. ennyi. Nagyon örülnék miharabbi segítségnek. Előre is köszönöm!

(#127) Viktor0610 válasza Merder (#126) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem írtad, melyik szolgáltatónál vagy, esetleg hálózatfüggetlen kellene?

Mindenkép' valami Nokiát v. Samsungot ajánlanék.
Pannon: Nokia 2610,Samsung C130, X160, X510.
T-Mobile: Nokia 6021, Samsung X160, X510.
Vodafone: Sharp GX17, Samsung X160, X510.
Fügetlen: Nokia 2610.

Samsung Galaxy A54

(#128) Merder


Merder
tag

Nagyon köszi a gyors segítséget. Bocsi, hogy nem mondtam, de a pannonnál lenne a legjobb. És a k310-ről mi a véleményed?

(#129) Merder


Merder
tag

Bocs, de csak most vettem észre, hogy 6103-at akarsz eladni. Sztem nekem ez tökéletes lenne. Ugye még nem kelt el?

(#130) Viktor0610 válasza Merder (#128) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A K310i is nagyon jó vétel, engem csak a joy zavar. A többit privátban folytassuk. ;)

Samsung Galaxy A54

(#131) Kicker válasza Merder (#128) üzenetére


Kicker
senior tag

ha beleszólhatok,

k310 szerintem nem olyan jó telo, volt szerencsém egyhez, nem tetszett... :B

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#132) AMD Power válasza Merder (#128) üzenetére


AMD Power
titán

A K320i mennyivel drágább? Abban már van Bluetooth.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#133) KillDon válasza AMD Power (#132) üzenetére


KillDon
tag

K320i-be van bluetooth?

[Szerkesztve]

(#134) KillDon válasza AMD Power (#132) üzenetére


KillDon
tag

Ja van tényleg, a k310-re gondoltam. :B

(#135) AMD Power válasza KillDon (#134) üzenetére


AMD Power
titán

Szerintem abban az árban már inkább a K510i! ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#136) Nordik


Nordik
őstag

hello!
Szerintetek a d600-at vagy az e900-at érdemesebb megvenni? Az e900-on az érintőbillentyűs megoldás nem zavarna, külsőleg jobban is tetszik, mint a d600. Ezeket összevetve szerintetek melyik lenne jobb vétel? :R

(#137) badacsony válasza Nordik (#136) üzenetére


badacsony
őstag

E900.

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#138) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

N80 vs. E70?

Beszerezhetőség nem gond, mire meglesz a pénz, addigra úgyis kideritem, hogy hol tudnám megvenni.
Akksi szintúgy nem gond, mindig konnektorközelben vagyok.

Ezeket az adatkábel képes tölteni?
Mert a motomat rádugom az usb-re és feltölti.

(#139) nemma válasza (Kolombusz) (#138) üzenetére


nemma
addikt

Ha a qwerty billentyűzetet nem használnád, akkor én az N80ra szavazok.
Adatkábel tuti tölti, melyik telefont nem? Van még olyan? :F

(#140) badacsony válasza (Kolombusz) (#138) üzenetére


badacsony
őstag

Az N80 jobb multimédiában (pl. kamera), az E70-nek teljes billentyűzete van, komolyabb készülék. Melyik a fontosabb?

[Szerkesztve]

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#141) (Kolombusz) válasza nemma (#139) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Az adatkábelt azért kérdeztem, mert ez a Moto az első komolyabb telfonom, előtte ilyen T10, gagyi moto, 3310, 3510i, Sharp GX15-m volt és nem kapcsoltam őket soha géphez, ezért meglepetésként ért, hogy töltődik arról is. :)

Terveim szerint elég sokat neteznék vele wlanról, úgy viszont az E70 van előnyben.

MOD: mp3 és filmnézés lenne még lényeges, a kamera nem túl fontos, nagyon ritkán használom.

[Szerkesztve]

(#142) AMD Power válasza Nordik (#136) üzenetére


AMD Power
titán

E900! ;) Bár az érintő gombok nekem annyira nem jönnek be. Bár a telcsi szép nagyon.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#143) k.t.a. válasza nemma (#139) üzenetére


k.t.a.
senior tag

Samsung i750 nem tölt adatkábelről. És bár elég erős procija van filmek szaggatnak, de lehet csak xarul tömörített a saját konvertere. Bár azt kétlem.

(#144) Alexi9


Alexi9
csendes tag

Hi
Melyik telefont érdemesebb megvenni?
SonyEricsson K750i :45K
SonyEricsson V630i 43K

(#145) djtoomi válasza Alexi9 (#144) üzenetére


djtoomi
addikt

V630i mert nincs benne joy de van 3G,K750i azért mert autofokusz meg eredeti SE menü.Én külsőre a V630i-t venném tudásra a K750i-t mert itt nincsen 3G.Bár abban van sajna joy.Nehéz kérdés inkább V630i-t venném ha olcsóbb.

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#146) AMD Power válasza Alexi9 (#144) üzenetére


AMD Power
titán

A joy hiánya és a külső miatt a V630i jobban kéne nekem.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#147) nemma válasza Alexi9 (#144) üzenetére


nemma
addikt

Minőségi darab lett a V630, viszont a memkari drágább bele, és a menü is borzasztó, bár van akinek megfelel.
Összeségében nekem is V630 :R

(#148) Alexi9


Alexi9
csendes tag

Hát mindenki szinte a v630-ra szavaz. :) A K750i-ben a kamera fogott meg! És nincs szükségem 3G-re. Amúgy voltam a média márktban és elégé érdekesen lehet kiprobálni a telókat. :( rögzítették őket....kár.
Köszi mindenkinek. :R


[Szerkesztve]

(#149) AMD Power válasza Alexi9 (#148) üzenetére


AMD Power
titán

Eddig is rögzítve voltak! :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#150) nemma válasza Alexi9 (#148) üzenetére


nemma
addikt

A Mammutban lévő Saturnban lehet jó telefonokat, elég normális körülmények között kipróbálni!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.