Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) AMD Power válasza Mac! (#350) üzenetére


AMD Power
titán

Ha jó kamera a fontos akkor D900. Ha zene a fontos akkor W810i. Ha egyik se akkor K550i. :DDD

(#352) Dyno


Dyno
veterán

Sziasztok!!

Segítségre lenne szükségem miért nem tudok egyszerűen sehogy a Samsung x700 telómra Java játékokat tenni :F :F ha van valami megoldás az mi :F :R

(#353) Ricardo válasza Mac! (#350) üzenetére


Ricardo
félisten

Ha fontos a tudás akkor miért ne legyen egy ketyerében?
Ha nem fontos akkor vegyél egy ''sima telefont'', ha viszont vennél mellé egy pdat (ebből gondolom hogy kell a nagyobb tudás) akkor inkább okos telefon.

(#354) Viktor0610 válasza Dyno (#352) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Rossz a kérdés. :U
Miért nem tudsz egyszerűen Java-programokat telepíteni? Mert a Samsung ezt nem teszi lehetővé... ;]
Javasolnám, nézz körül a topikjában, esetleg más Samsung készülékek témájában, hátha hasonló a megoldás ezen is.

Samsung Galaxy A54

(#355) Mac! válasza Ricardo (#353) üzenetére


Mac!
aktív tag

Jó teló a 6290, de azért egy N560-as PDA-val nem veszi fel a versenyt tudásban. A több ketyerés megoldás pedig olyan szempont szerint is előnyös lehet, hogy nem kell mindenhova cipelnem egy az átlagnál nagyobb, sérülékenyebb, drágább telót, illetve a külön eszköz miatt az elérhetőségem sem forog veszélyben, ha lemerül az akksi.

A reagálást köszönöm, mint írtam még nem döntöttem, de rációt azért látok mindkét verzióban. A legnagyobb kérdés, hogy kihasználnám-e a PDA + teló nyújtotta többlettudást, de erre azt hiszem nekem kell választ találnom.

Milliók vágynak halhatatlanságra, de fogalmuk sincs, mit kezdjenek magukkal egy esős vasárnapon.

(#356) Dyno válasza Viktor0610 (#354) üzenetére


Dyno
veterán

Köszi bár okosabb nem lettem :R

(#357) pepepupu


pepepupu
csendes tag

Sziasztok! Mi a véleményetek a w300-asról? Jó telefon? van vele probléma?

(#358) AMD Power válasza pepepupu (#357) üzenetére


AMD Power
titán

Jó telefon de már nem mai darab, illetve ha kinyitóm akkor elborzadok. Bár ugye a szépség mindenkinek más.

(#359) Zsotie


Zsotie
tag

4 hónapos a 6233-m. Most van ötödször szervízben, eddig csak kétszer cserélték.
Úgy gondolom megérett a cserére, de mire?
A 6120 tetszene, de vajon mikor lesz kapható?
Az N73 meg kicsit drága a 6233-hoz képest, hogy a HTC Trinity-ről ne is beszéljek.

486DX2 - 66, S3 Trio 1MB, 20MB WD, Win 3.11

(#360) Rob66


Rob66
csendes tag

Hy

Nem tudja vki,hogy D900i mikor lesz kapható? :U :DD :C :DDD ;]

(#361) 8x57js válasza Zsotie (#359) üzenetére


8x57js
tag

Hi

az elég gáz.

Mi volt a baja a telefonnak?

(#362) AMD Power válasza Rob66 (#360) üzenetére


AMD Power
titán

D900I
Májásban jön elvileg.


[link] ;)

(#363) Zsotie válasza 8x57js (#361) üzenetére


Zsotie
tag

1. szoftver volt a baja, elfelejtette a telszámokat, 1 óra alatt megcsinálták
2. teljesen rendszertelenül elnémúlt a telefon, kicserélték 6 hét alatt
3. az új telefonban nem volt sem magyar, sem angol, kicserélték 3 hét alatt
4. engem nem lehetett hallani, amikor beszéltem valakivel, bontotta a vonalat, 1.5 hét múlva visszajött úgy a teló, hogy nem csináltak vele semmit
5. pár óra használat után konstatáltam, hogy még mindig rossz, újra szervíz, még mindig ott van.

Azt ígérték a 4. javításnál, hogy csere más típusra.
Most pedig, hogy kapok egy papírt amivel levásárolhatom az árát.

Eddig kb. 3 hetet volt nálam a teló, és dec. 27-én vettem.

486DX2 - 66, S3 Trio 1MB, 20MB WD, Win 3.11

(#364) Rob66 válasza AMD Power (#362) üzenetére


Rob66
csendes tag

Köszike :R

(#365) 8x57js válasza Zsotie (#363) üzenetére


8x57js
tag

Azta a durva!!!! Hát ez tényleg nagyon gáz!!!

Ilyen peches legyen valaki!!!!

Sajnálom!!!
Mire akarod lecserélni??

(#366) Oczu


Oczu
senior tag

Cső! Halál kopasz vagyok a telókhoz:) Vennék egy eccerű telót óccsóért, de azért mondjuk tudja az mp3 hangokat felvenni, csengőhangként leejátszani, az akku azért ne 2 napot bírjon, s azért eléggé modern is legyen.S no persze ne legyen többet szervizben, mint nálam:) Lehet végül is kinyitós. Ajánljatok valamit!

(#367) nemma válasza Oczu (#366) üzenetére


nemma
addikt

Kérlek pontosíts annyit, hogy hol vennéd, vagyis előfietéssel, esetleg függetlenül, valamint jó lenne tudni, hogy mennyi az az ''occsó''??

(#368) Viktor0610 válasza Oczu (#366) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

SE K310i.

Samsung Galaxy A54

(#369) nemma válasza Viktor0610 (#368) üzenetére


nemma
addikt

Én ennyi adatból képtelen voltam megfelelő telefont ajánlani, de hát hiába, akinek ez a dolga... :)
Épp tegnap volt a kezembe egy K310 és tényleg egész jó telefon(az árához képest)

(#370) AMD Power válasza Viktor0610 (#368) üzenetére


AMD Power
titán

Vagy inkább a K320i a BT miatt.

(#371) KillDon válasza Oczu (#366) üzenetére


KillDon
tag

Milyen szolgáltatónál? Szerintem a v360 is jó. :))

(#372) Viktor0610 válasza AMD Power (#370) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A K310i-nél ár/érték arányban nincs jobb, pláne, ha figyelembe vesszük, h. készülékbeszámítással 10 e alatt van feltöltővel a Pannonnál.

Van jobb, de ez MP3-as, van is memóriája valamennyi és az akkumulátora is bírja.

Samsung Galaxy A54

(#373) satyr válasza satyr (#239) üzenetére


satyr
csendes tag

No újra, most már kicsit konkrétabban, keddre terveztem a vásárlást. ami kellene:
korrekt képű, autofókuszos ésatöbbi kamera, legalább két megapixel
1 gigás microsdt vennék a leendő telefonhoz, ez megpakolva mp3akkal - normális lejátszó, hangminőség jó lenne. egyes Samsungoknál olvastam, hogy nem kezel pl. subfoldereket a player rész, ilyen hibába nem akarok belefutni. a sony ericsson walkman mobiljain kívül van olyan teló, ami kifejezetten jó ezen a téren? elviselnék egy korrekt akkut, ami bírja a napi átlag 1 óra mp3 hallgatást, és lehetőleg nem kell naponta tölteni, de nem tudom, mennyire reálisak az igényeim ezen a téren. ha csak a SEw széria alkalmas ezen igények kielégitésére, akkor kénytelen leszek abból választani :(

a korábban ajánlottakat átnéztem, a keret egy kicsit szűkült, SDvel együtt 50-60ból ki kellene jönnöm. az elérhető jelöltek:

D900
E900
(az E900 5k HUFfal olcsóbb a tmobilenál - nekem ez furcsa..egyáltalán mi az érdemi különbség a kettő között?)
6288
P990

kialakításban a D900 jön be a legjobban, de alapvetően Nokia párti vagyok, ár/érték arányban viszont a Sony Ericcson tűnik nyerőnek, de a designt nem biztos, hogy meg tudnám szeretni (plusz a qwerty bill nem hiszem hogy feküdne a méretes kezemnek).
vélemények, alternatívák?
köszi! :)

(#374) yash


yash
senior tag

Na, én döntöttem... sokszoros olvasgatás, tesztek, prohardver stb után ugy döntöttem, a következő telóm Nokia E65 lesz... csak az ára mehetne még egy kicsit lejjebb :(

(#375) satyr


satyr
csendes tag

én is hasonlóképpen, P990 mellett, 40ért szerintem ajándék.

(#376) yash válasza satyr (#375) üzenetére


yash
senior tag

van már p990i is...

amúgy volt már ekkora telefonod? nekem anno volt nokia 5510 az is nehéz volt, ez a p990 155 gramm... gatyalehúzós! csak gondoltam szólok... én már utálom a tégla súlyokat.

[Szerkesztve]

(#377) blueye válasza yash (#376) üzenetére


blueye
veterán

Az ugyanaz.

(#378) AMD Power válasza yash (#374) üzenetére


AMD Power
titán

Jó döntés volt. Én nem szeretem a nokiát de az E65 jó telefon lett. (Ilyen még nekem a 6300).

(#379) Pang


Pang
csendes tag

Tanácsot szeretnék kérni telefonvásárlás ügyében.
Szempont: mindenképp szétnyitható változat legyen, lehetőleg Nokia, SE, vagy Samsung.
Ár: max. 30-35k
Szolgáltató: Pannon vagy Voda, kártyás megoldás

Én a Nokia 6103-at néztem ki, de meggyőzhető vagyok.
Előre is köszi.

(#380) Peti20


Peti20
tag

Hali!! Egy K508i helyett cserével 10k ráfizetéssel milyen telót vegyek, akár használtan is?

:)

(#381) satyr válasza yash (#376) üzenetére


satyr
csendes tag

engem nem zavar, ha tud is annyit, mint amilyen nehéz :) továbbá flip nélkül fogom használni, az is pár deka mínusz.

(#382) AMD Power válasza Pang (#379) üzenetére


AMD Power
titán

Voda

Sony Ericsson W200 25 980Ft
Sony Ericsson K320i 21 990Ft
Sony Ericsson K510i 24 990Ft

vagy

LG L600V 29 970Ft
Samsung SGH-E250 29 970Ft bár ezek már Liveosak. A Z310i-t ezért se írtam.

(#383) Zoltanfi válasza Pang (#379) üzenetére


Zoltanfi
senior tag

Én a 6103-at nem javaslom: dundi, külső antennás teló, nem jó :(
Helyette a vodánál ott a 6085, mely bővíthető, így jó mp3 lejátszónak is, a Samsung SGH-E250 szintén, vagy a nagy klasszikus, a v3..
A pannonnál a Samsung SGH-E420-al járnál jól..
Ezek közül válassz szerintem.

(#384) Pang válasza AMD Power (#382) üzenetére


Pang
csendes tag

Köszi a listát.
Szívem szerint a K510i-t választanám, vagy a K320i-t, de akinek lesz kikötötte, hogy szétnyitható legyen.
Ilyen a listádon csak a LG, ha jól láttam, azt meg tapasztalat hiányában nem erőltetném.

(#385) Pang válasza Zoltanfi (#383) üzenetére


Pang
csendes tag

Köszi a tanácsot.
A 6085 egész jónak tűnik, bár a Pannon jobb lenne, ott pedig nincs ez a modell.
A Samsung SGH-E420 meg csaj telefon ha jól látom, szóval nem játszik :)
SE Z530i-ről mi a véleményetek? (mondjuk annak meg a formája nem az igazi sajnos)

(#386) AMD Power válasza Pang (#385) üzenetére


AMD Power
titán

6085? Jó minőségű készülék.... :U

Jó a z530i bár már nem mai darab.

(#387) niti válasza Peti20 (#380) üzenetére


niti
aktív tag

6230?

(#388) Peti20 válasza niti (#387) üzenetére


Peti20
tag

Szia!! Én is gondoltam rá, de sztem nem lesz annyi pénzem, hogy 6230-ast vegyek. Gondoltam Samsung E820-asra, vagy Nokia 7650-re, vagy 3650-re.. Szerinted ezek közül?

:)

(#389) as_Rock


as_Rock
őstag

#294-re [link] tippek?
A függetleníthetőség nem annyira lényeges, ahogy nézem van a piacon dögivel független, vagy épp t-mob függő teló, ilyesmivel nem kell manapság t*kölni:)

"Tényleg, ki kellene találni valami beavatási szertartást. Mittomén, be kell szólni egy modinak, ...ilyesmi.'' - by csigi

(#390) niti


niti
aktív tag

Az e820 a kis slide-os ezüstszínű? Ha igen, azt nemigen ajánlom, a szalagkábel-kontakt jellemző hibája. Akkor meg a térerőnek annyi... A másik 2-t nem ismerem, de 6230 már 18k körül is van, és mégiscsak megérné:) mennyiért számítják a mostani telcsidet?

(#391) niti


niti
aktív tag

Sorry, az előző Peti20-nak szólt.

(#392) BaKeSZ87


BaKeSZ87
senior tag

Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy két telefon közül melyiket lenne érdemesebb választani:
Samsung SGH-E250
LG KG-320

(#393) Viktor0610 válasza BaKeSZ87 (#392) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én a bővíthetőség miatt az E250-et venném, meg mégiscsak Samsung, nem LG... ;]

Samsung Galaxy A54

(#394) BaKeSZ87 válasza Viktor0610 (#393) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Jah. A bővíthetőség fontos lenne nekem. De pl a kijelző, meg a kamera is jobb. És egy árban van a 2 üzleti előfizetéssel..

(#395) Mercutio_ válasza Viktor0610 (#393) üzenetére


Mercutio_
félisten

''mégiscsak Samsung''
pedig a samuról se épp ódákat olvas a fórumozó :O

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#396) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Mercutio_:
A szerviz-tapasztalatok alapján a Samsung megbízhatóbb, mint az LG. ;) Erre értettem.


BaKeSZ87:
Neked kell tudni, a bővíthetőség a fontosabb, v. a jobb kijelző, kamera páros.

Samsung Galaxy A54

(#397) BaKeSZ87 válasza Viktor0610 (#396) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Igazából a kamera annyira nem fontos. A samsung design-ja nagyon bejön. A szétcsúsztathatóság szintén bejön. Ami még nekem nagyon hiányzik a mostani telefonomból (K300i), hogy nincs állapotjelző.(magyarul a led, hogy tudjam hogy mizu a telóval, anélkül hogy nyomkodnom kelljen(1000 éve volt egy telefon amit úgy hívtak hogy Ericsson A1018s :D, az sem ma volt, de azóta nekem a villogás nagyon hiányzik))
A K300-asom rettenetesen gyenge képeket csinál, egy cimborámnak van Samsung telója, szintén csak vga felbontást tud, de sokkal szebb képet készít. Hajlok a Samsung felé.

(#398) Cloud_s


Cloud_s
aktív tag

Samsung C300 vagy SE K320i?

Nem számít a kamera meg a Bluetooth, ami számít az a megbízhatóság és a stabilitás. A SAR értéke több mint kétszerese a K320i-nek mint a C300-nak (0.91 és 0.44), ezt érdemes figyelembe venni, vagy nem kell vele foglalkozni?

Illetve ami igazán tetszene az a K510i. Megéri vajon a többletkiadást?

(#399) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Cloud_s
Sz.tem a Samsungot vedd. Bár csúsztatható, de véleményem szerint megbítűzhatóbb, mint a SE. Amennyiben nem használod ki a többlettudást, nem éri meg, egyébként a SE-telefonok nagyon jó ár/érték arányban mennek. tehát azok meg azért lehetnek jó vétel. A SAR-értékekkel nem kell foglalkozz.


BaKeSZ87:
A Samsungon nincs állapotjelző, sőt, a kijelzőt teljesen elsötétíti, tehát az elmulasztott dolgok (hívás, SMS) ellenőrzéséhez meg kell nyomd a telefon v.melyik gombját.

Samsung Galaxy A54

(#400) Nikola00


Nikola00
csendes tag

ha azt nézzük minden telefonnak van vmi negatívuma, és minél olcsóbb egy telefon, annál nagyobb az esély, h ez a negatívum nincs is annyira ''elrejtve'' :) de telefont tudni kell vásárolni azt mondják.. én most akarok befektetni egy SE W850-be remélem nem fürdök be vele.. :D Sztetek fekete vagy fehér legyen? :))

''Si vis amari, ama!''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.