Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) ftc


ftc
nagyúr

SE K700-m akarom lecserélni elvileg ebben a honapban jár le a szerződésem

Választási lehetőségek(nem akarok sokat költeni rá ha lehetséges szinte semmit sem :D)

Samsung SGH-C300
Samsung SGH-E250
SE W200i
SE K610i
Nokia 6070
Sagem my501c
Nokia 5200
Orange SPV C100


minnél hoszabb beszélgetési idő a lényeg...és aért a megbizhatóság is....

(#602) nemma válasza ftc (#601) üzenetére


nemma
addikt

Ezekből én a SE K610i-t venném ;)

(#603) breezer55


breezer55
csendes tag

Hali!

Most tervezem teló vásárlását csak nem igazán vagy képbe ebbena témában...Szeritetek 50 max 60 ezerért tudásra melyik mobilt érdemes venni? Előre is köszi a helpet!

(#604) atenza válasza breezer55 (#603) üzenetére


atenza
senior tag

SE K800i-t vagy a Samsung U600-at fogják javasolni a többiek :U

(#605) nemma válasza atenza (#604) üzenetére


nemma
addikt

Helyes meglátás :D
Esetleg Nokia 6233, ha nem fontos a kamera, de az U600 nagyon megéri az árát, valamint a D900 is elég kedvező áron kapható!

(#606) GTheo


GTheo
csendes tag

Akarok venni 2dik telót, osztálytársaméknak egy halom van otthon, segítsetek, annyit mondott a telóról h Nokia, csúsztathatós, és ''fent'' lehet betenni a SIMet...meik teló lehet ez ?

(#607) nemma válasza GTheo (#606) üzenetére


nemma
addikt

Nokia 6111?

(#608) GTheo válasza nemma (#607) üzenetére


GTheo
csendes tag

Abba fent kell betenni a simet? kül mien csúsztathatós nokiák vannak még n80,n95,53-5200,6270-80-88on kívül?

(#609) nemma válasza GTheo (#608) üzenetére


nemma
addikt

Nekem úgy rémlik, hogy feltolod a slide-ot és a hátuljába kell rakni...
7650 :)
Mod: Jah, meg E65

Jah, egyébként ha véletlenül jó lenne a megérzésem, és tényleg 6111-ről van szó, akkor azt inkább szerintem ne vedd meg ;)

[Szerkesztve]

(#610) badacsony válasza GTheo (#608) üzenetére


badacsony
őstag

Ezek: [link].

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#611) AMD Power válasza nemma (#607) üzenetére


AMD Power
titán

Azt ne! Halál a benne lévő mechanika.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#612) djtoomi


djtoomi
addikt

Sziasztok!
Nagyon eljött az ideje hogy a V3 mellé a Sharp 550SH-mat lecseréljem,tudás nagyon jo csak hát ugy néz már ki szegény...Na mindegy 3 teló maradt bennt a kosárba,mind3 vodánál előfizuval.Szerintetek melyik ezeki közül:Samsung E250,SE W300i,Nokia 5200.W300i-nél lehet cserélni softot erederűti walkmanre vagy hogy néz ki ez a fajta szoft ami rajta van?Samsung mennyire vastag?D900-hoz képest?5200-hoz adnak mem.karit?Mennyire jó a zene minősége,headset minősége SE-hez viszonyitva?
Előre is köszik! :)

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#613) GTheo válasza nemma (#609) üzenetére


GTheo
csendes tag

2dik telónak is oan szar lenne? nem oan soxor használnám, ha oan helyre meek ahol elveszteném az 5500t, vagy ha bármi baja van...Kül szerintem lehet 7650 mert oszttárs faterjáé volt és nemhiszem h 6111e volt, ők olyanok h mindig vmi jó telót vesznek azért, tele vannak a legújabb nokiákkal...
vagy 7650 az vagy 6111, megkérdezem mennyiért adják el, ha nem mond semmit mennyit lenne érdemes beajánlani? [ ár alatt akarom megvenni :D ]

(#614) djtoomi válasza GTheo (#613) üzenetére


djtoomi
addikt

Ha 7650 az akkor 5000huf,nagyon régi nokia,már szinte mind sz@r,annyi h symbianos...

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#615) nemma válasza GTheo (#613) üzenetére


nemma
addikt

Ér az 10ezret is még simán, de használatra még második telónak is szerintem tökéletesen alkalmatlan, max gyűjteménybe lehet jó :B
Viszont ha van sok telefonjuk és nem érdekli őket, akkor nyugodtan mondhatsz egy 5k-s ajánlatot ;]

Mod: 6111-et szerintem semmiképp sem, recseg-ropog a kezemben, nem ér semennyit sem szerintem. Egyébként ha 20ezret rámondasz, az szerintem korrekt

[Szerkesztve]

(#616) nemma válasza djtoomi (#612) üzenetére


nemma
addikt

Ezek közül nálam a W300 nyer, ha nem nézzük a külsőt, de miért akarsz sw-t cserélni? Walkman van rajta alapból...
Ez után jöhet az E250, ha inkább a megjelenés számít.
Az 5200 úgy ahogy van egy rakás sz*r szerintem, úgy a 6111 tesója lehet összerakást illetően. Úgy rémlik, mintha a Vodafone 1gb kártyát adna hozzá. Tévedek? :B

(#617) djtoomi válasza nemma (#616) üzenetére


djtoomi
addikt

Mert a vodás W300i liveos.Ez a bajom.Amugy nézegetem használtakat és 4 telón felakadt a szemem már megint:
LG KG800 32.000
Nokia 6280 36.000
SE K750i 30.000
Samsung E900 35.000
Samsung D600 30.000
Design nyerő:LG,amugy nokia,SE-nek jobb a kamerája,E900 nem rossz,D600 ugyszintén.ÁÁÁÁ nagy dilemma... :D

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#618) nemma válasza djtoomi (#617) üzenetére


nemma
addikt

LIVE-os??? :Y Jajj :(
Én második telónak ezek közül a D600-at venném
LG nekem buta
6280 a slide miatt nem okés
E900 az érintőgombok miatt nem tetszik
K750i pedig lassú a képek nézegetésénél és joyos.
Nem vagyok válogatós :D

(#619) GTheo válasza djtoomi (#617) üzenetére


GTheo
csendes tag

KG800 nálam kzárva kapásból, 6280 nemrossz, bár azthallottam h lötyög, 6288 már okés lenne, k750i nekem nan nem tetszik, E900at nem ismerem naon, de nemrossz teló így adatok alapján, d600 ugyanúgy...E900 vagy 6280 szvsz.

(#620) djtoomi válasza nemma (#618) üzenetére


djtoomi
addikt

Nekem 2 dolog fontos ennél a telómnál,ez fogja felvá
ltani a sharpot amivel sokat telefonálok,és a környeztem miatt nem mindegy hogy néz ki a telóm.Vagyis a külső a fontos,a kamera kissé és MP3.Slide tetszik.W300-al egyetlen bajom live mellett hogy kinyitható.Vagy normál teló kellene vagy slide.Inkább slide.K750i baja a joy.LG baja a kijelző,6280 nem tom a pici lötyögés de az nem zavar,E900 bajairól nem tudok,max ez az alul elvékonyitott forma,D600 vastag,meg nem is tetszik de ahogy hallom jó a kijelzője,és a kamerája.MP3-at nem tudom.Nagyon nehéz dilemma.

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#621) nemma válasza djtoomi (#620) üzenetére


nemma
addikt

Tényleg nem könnyű, főleg úgy, hogy a Samsungoknál az mp3lejátszó nem is fut a háttérben :F

(#622) #35692544 válasza djtoomi (#620) üzenetére


#35692544
törölt tag

hi
ne vedd sértésnek de ezt megmagyarázhatnád ;]
és a környeztem miatt nem mindegy hogy néz ki a telóm

[Szerkesztve]

(#623) djtoomi válasza #35692544 (#622) üzenetére


djtoomi
addikt

Amerre járok,meg ahol dolgozok,nem mindegy hogy öltözök,milyen telefonom van,milyen órám van. :)

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#624) #35692544 válasza djtoomi (#623) üzenetére


#35692544
törölt tag

:R de nincs hari :)
mód: mindig elfelejtem az off topikot

[Szerkesztve]

(#625) AMD Power válasza djtoomi (#620) üzenetére


AMD Power
titán

Normál zenés teló kell? És még jól is nézzen ki? W880i ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#626) nemma válasza AMD Power (#625) üzenetére


nemma
addikt

Az jó, de úgy láttam, hogy ő 30 körül keres telefont, nem 80ért :D

(#627) AMD Power válasza nemma (#626) üzenetére


AMD Power
titán

ltani a sharpot amivel sokat telefonálok,és a környeztem miatt nem mindegy hogy néz ki a telóm

Aki ilyesmihez akar igazodni az vegyen 80-90K-ért telcsit. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#628) djtoomi válasza AMD Power (#627) üzenetére


djtoomi
addikt

Ha lenne annyi pénzem rá. :DDD Nem költök annyit telóra,mert minek.Fölöslegesnek tartom egy telefonért a 80-90k-t.A fönökeimnek sincsenek olyan komoly telójai,ők is 50-60k-s árkategóriás telkat vesznek pl. D900. :)Amugy sem tetszik W880i. :DDD
AMugy ezek közül neked melyik szimpatikus?

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#629) AMD Power válasza djtoomi (#628) üzenetére


AMD Power
titán

Talán a K750i. Bár inkább picivel többért egy K550i.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#630) breezer55


breezer55
csendes tag

A telókhoz korrekt árakat hol elhet nézni? - mert amit a mobilgurun látok az nekem soknak tűnik...

(#631) AMD Power válasza breezer55 (#630) üzenetére


AMD Power
titán

pl:

[link]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#632) Viktor0610 válasza breezer55 (#630) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Használt árakhoz jó kindulási alap lehet az apronet.hu oldala, új készülék árakhoz pedig az argep.hu, arukereso.hu és az olcsobbat.hu lehet jó.

Samsung Galaxy A54

(#633) ftc válasza ftc (#601) üzenetére


ftc
nagyúr

akkor mindeki szerint K610i?

(#634) nemma válasza ftc (#633) üzenetére


nemma
addikt

Az én véleményem nem elég szignifikáns? ;]

(#635) ftc válasza nemma (#634) üzenetére


ftc
nagyúr

szeretem több embertől hallani :D

ezek vannak 1SK-t akcioban azaz 7FT-t előfizu természetessen.......

(#636) as_Rock


as_Rock
őstag

Helló szakik! :DDD
SonyEricssonon kívül milyen gyártó mobiljai tudják még a hívásszűrést?

Megtetszettek az újabb csúszkás samuk, de elszörnyedve látom, hogy nem tudja, meg aztán nincs egyszerre rezgés és csörgés :Y se ébresztés heti bontásban :Y és kikapcsolt állapotban bizonyos dolgokat nem csinál amit az SEx igen:F :Y

"Tényleg, ki kellene találni valami beavatási szertartást. Mittomén, be kell szólni egy modinak, ...ilyesmi.'' - by csigi

(#637) nemma válasza as_Rock (#636) üzenetére


nemma
addikt

Azért annyira nem borzasztó a helyzet, az új samsungok tudják már a csörgést és rezgést egyszerre, valamint a kikapcsolt állapotban lévő ébresztésről annyit, hogy ki kell pipálni egy opciót és már megy is ;)
Én személy szerint még soha nem használtam hívásszűrést, de a Nokiák is biztos tudják!

ftc: 7Ft? Nálunk ilyen miért nincs? :((

[Szerkesztve]

(#638) badacsony válasza ftc (#635) üzenetére


badacsony
őstag

+1 a K610i-nek :)

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#639) AMD Power válasza ftc (#633) üzenetére


AMD Power
titán

Egy K610i sose rossz! ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#640) ftc válasza nemma (#637) üzenetére


ftc
nagyúr

komolyabb telok itt is elég drágák ...

10K-80K-ig....

pl K800i 37K a legvacakabb előfizukkal a legjobb előfizukkal(250-1000 min) 18,5K

(#641) nemma válasza ftc (#640) üzenetére


nemma
addikt

Hát ez még mindig sokkal olcsóbb, mint ami ebben az országban megy. Valamelyik szolgáltatónak már lépnie kéne végre :(
A hsz tök off, annyiszor volt már erről szó, de akkor is igazságtalan :B

(#642) breezer55


breezer55
csendes tag

Szerintetek melyik telót érdemesebb választani tudás alapján: Samsung D900 vagy SE K800i :F

vagy inkább egy k810i?

(#643) nemma válasza breezer55 (#642) üzenetére


nemma
addikt

Tudás alapján K800i, ha van felesleges pénzed és mégis számít a kinézet, akkor K810i.

(#644) djtoomi


djtoomi
addikt

Na srácok!
Megszületett a döntés,amit cselekedet követett.Megrendeltem a W300i-t mert nem volt a boltban,péntekre meglessz. :) 15k volt előfizuval.V3-at meg ma eladtam,és egy E250-et is rendeltem mert az sem volt,pénteken két uj teló boldog tulajdonosa leszek. :)

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#645) AMD Power válasza breezer55 (#642) üzenetére


AMD Power
titán

Ha a tudás a fontos akkor K800i.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#646) nemma válasza djtoomi (#644) üzenetére


nemma
addikt

Hát örülök, mondjuk nem tudom miért jó két kb hasonló tudású telefont venni, de a lényeg, hogy boldog vagy :)

(#647) djtoomi válasza nemma (#646) üzenetére


djtoomi
addikt

Mert mást nem tudok venni ebben az árban ami jó lenne.V3 meg már rég megadta magát már pl. külső kijelzője rég nem ment,csak telefonálásra használtam.Ideje cserélni őket. :)

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#648) as_Rock válasza nemma (#637) üzenetére


as_Rock
őstag

Nálam szinte állandóan megy, mivel bizonyos tárgyalásokon is elérhető kell legyek 1-2 főnöknek, de másnak nem, erre pl. tökéletes :C
Nokiánál nem tetszik, hogy külön gombra teszik az leOKézást, a navigáló gombbal történő elfogadás logikusabb...nekem::)

"Tényleg, ki kellene találni valami beavatási szertartást. Mittomén, be kell szólni egy modinak, ...ilyesmi.'' - by csigi

(#649) Tybee21


Tybee21
aktív tag

Sziasztok!
Lenne egy elég kacifántos kérdésem: nem tudna vki vmi jó tippet adni arról, hogy hol lehetne találni infókat a mobiltelefonok fejlődéséről, úgy általában az első féltégláktól napjainkig... egy házidolgozatot kellene írnom a témában, s igényeltem gugli barátom segítségét is, de nem tudott nekem nagyon segíteni, persze lehet, hogy én kerestem rosszul, ha volna bármilyen link, ahol ezzel a témával foglalkoznak, légyszi írjátok már fel!
Köszi!

A pénzért az ember bármire képes, még akár dolgozni is!!! <<<<<<<<<|>>>>>>>>> " - Félig vegetáriánus vagyok. Sohasem eszem húst, miközben alszok! " =)

(#650) breezer55 válasza nemma (#643) üzenetére


breezer55
csendes tag

Például azt néztem hogy a K800i -nek a CMOS kamerája vna a D900nak pedig CCD. A kettő között mi a különbség? Számít egyálltalán?(gondolom igen:))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.