Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1701) Obi-1


Obi-1
őstag

LG KU250-et sajnos nem tudom ajánlani. Úgy tünik, nagyon sok példánynak rossz a hangátviteli minősége.

Only a Sith deals in absolutes.

(#1702) erdey_a


erdey_a
őstag

Üdv!

Jelenleg egy Siemens M50-est nyúzok, immáron majd 5 éve. Szeretem nagyon, jól műxik, meg minden. Telefonálásra kiváló és a méretével sincs gondom.
Csakhát ugye gyarló emberi mivoltom miatt mindig mást akarok, mint ami van. És most éppen olyanom van, hogy lecserélném.
Ami nagyon, de nagyon tetszik, az a motorola V3. Vodánál most egész ákciósan, 20 ezerből meglenne.
Érdemes megvennem? Milyen gyakran kell vajon tölteni azt a pici akksit?

Vérboci

(#1703) nike_ válasza erdey_a (#1702) üzenetére


nike_
addikt

Most az UTE szolgáltatónál jók az árak.( :)) )Szolgáltatóhoz képest.A Motorola V3-ról Nekemaz a véleményem,hogy nagy.A tudása sem az igazi,inkább akkor már W300i amin van infra,BT,jó mp3 lejátszás stb.De a döntés a tiéd.


Szerk.: Csak a W300i csúnyácska,de én sok dologban meg voltam vele elégedve.



[Szerkesztve]

(#1704) gibi.david


gibi.david
tag

Srácok, beszart a Samsung U600-am, és kicserélik, viszont sztem valami mást választok helyette, szerintetek függetlenül, gsm boltból 70ezer körül mit érdemes? Ami jól néz ki, használható kamerája van, és jó MP3 lejátszója? :F

Köszi a válaszokat!

(#1705) nemma válasza gibi.david (#1704) üzenetére


nemma
addikt

Szerintem ilyen nincs, csak a K800i...

(#1706) badacsony válasza gibi.david (#1704) üzenetére


badacsony
őstag

U700, K810i

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#1707) gibi.david válasza badacsony (#1706) üzenetére


gibi.david
tag

Igen, én is ezekre gondoltam kb ;)
bár szóba jöhet még esetleg a Nokia E65, Moto Z6, SE W880i...

(#1708) nemma válasza gibi.david (#1707) üzenetére


nemma
addikt

A K800i kicsit olcsóbb az U600-nál, de a többi, amit ti mondtatok viszont mind drágább. A W880i szerintem főleg!
Egyébként joyosat ne vegyél lehetőleg!
Ezek közül én a W880i-t venném, állat a design is!

(#1709) blueMerle válasza nemma (#1708) üzenetére


blueMerle
veterán

A W880i valoban jó teló. Vérgáz benne a hangszóró, egy walkman mobil, amiben nincs rádió....hm hm. Na nem tudom.

(#1710) nemma válasza blueMerle (#1709) üzenetére


nemma
addikt

Ez a kettő tényleg hátrány, de a kinézet engem mindenért kárpótol. A fülessel pedig az is szépen szól ;)

(#1711) blueMerle válasza nemma (#1710) üzenetére


blueMerle
veterán

Azért a 6120 Classicot kihangositva nem tenném mellé, na hogy égne szegény W880i. :D Ok, ez lealáz MINDENT amit eddig hallottam teló hangszorojából, ezen a WALKMAN mobilokat gyártó cég is elgondolkozhatna. Érted, Nokia, uzleti mobil csúcs-hangzással, és akkor wókmen drága SE mobil meg ilyen krákogással. :R

Fules az egy dolog, nade amikor csörög a teló? Vagy szimplán kihangosításnál? Hm? Nagyon nem mindegy hogy szól...

(#1712) badacsony válasza gibi.david (#1707) üzenetére


badacsony
őstag

A három közül szerintem is W880i.

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#1713) nemma válasza blueMerle (#1711) üzenetére


nemma
addikt

Ezért váltok 6120 c-re ;]

(#1714) blueMerle válasza nemma (#1713) üzenetére


blueMerle
veterán

Akkor ez talált :D :P

(#1715) Ricardo válasza gibi.david (#1707) üzenetére


Ricardo
félisten

E65! Jó anyagminőség, Symbian, stabil a csúszka...

(#1716) gibi.david


gibi.david
tag

tegnap voltam kinn a mobilshow-n, és a kitett Samsung U700-nak iszonyat atomstabil volt a csúszkája, szinte szorult, (vagy csak én voltam béna :B :D ), meg külsőre is az jönne be. K810i esetleg tudás miatt. Wlan-ra, Symbianra nincs szükségem (E65), W880i-n nagyon aprók a gombok, bár már próbáltam, és van hozzá 1gigás kártya... :F viszont kamerája...

(#1717) EQMontoya válasza Ricardo (#1715) üzenetére


EQMontoya
veterán

azért az u700 sztem tudásban és design-ban is odacsapja, összeszerelés tekintve pedig arra sem lehet panasz, megfordult már a kezemben egy pár.

Same rules apply!

(#1718) Wyll


Wyll
őstag

Sziasztok!

Volt egy hosszú listám, végül ezek maradtak benne:

LG KU250
Samsung SGH-E250
(NOKIA 6230i)
NOKIA 6233
NOKIA 6300

Alapvetően telefonálni kell, sms, ritkán wap, ébresztő, apró feljegyzések, szóval szerintem átlagosak az igényeim. Viszont jó volna olyan telefont venni, amivel egy ideig nem lesz gondom, és évekig nagyszerű és hű társként fog szolgálni. Ja, egy apróság: azt szeretem, ha gyorsan reagál a nyomásaimra :))
Tudom, hogy nem esnek egy kategóriába, de sztem mind tudja, ami nekem kell, úgyhogy inkább tetszés alapján válogattam. (igazából a samu c170 es is tök tetszik, de azt azért mégsem.. ;] )
SZERINTETEK??

kössze

[Szerkesztve]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#1719) _seth_


_seth_
veterán

Milyen mobilt/pda-gsm kombót vegyek ha az alábbiakra lenne szükségem:

-min 240x320-as tft
-WLAN
-weblapok egyszerű és gyors böngészése
-office doksik szerkesztése
-min 2mp-es kamera fénnyel
-2-4 gb-ig bővíthető memória
-minőségi fülhallgató

Ami szintén jó lenne: értintős kijelző, full bill... csak az se p990i felel meg a feltételeknek? Nem túl nagy az pl zsebben hordani?

Ha csak a p990i felel meg akkor moto v3 black lenne párosítva hozzá mert az megtenné szórakozóhelyeken pl...

Nokia N80, E65-öt néztem még, ezek közül az N80 tetszik jobban...

Esetleg hasonló árban (65-70-ig) milyen pda-s gsm-es cucc létezik ami max a p990i méreteivel rendelkezik?

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#1720) d_joco válasza Wyll (#1718) üzenetére


d_joco
csendes tag

Szia!

Figyi, szerintem dél-koreait válassz! Csakis Samsung vagy LG. Én eddig egyedül ezekben nem csalódtam, és nem csak én nem.
A Nokia is jó! DE, nincs olyan jó minőségű és szoftverben is gyengébb (nem tudásban, szoftverben) A Samsungokat alapvetően könnyű kezelni, nagyon felhasználóbarát a menü és minden logikus benne. A telefon stabil, nincs semmi lötyögés és cserélhető csili-vili burkolatok, aminek semmi értelme. (csak hátránya) Mellesleg amíg az igentisztelt Nokiákat, főleg a nálunk kapható legtöbb típust magyarországon szerelik össze, a többit meg esetleg máshol, addig a Samsung és az LG a gyártó székhelyén készül és nem leányvállalatban, meg szerte a világon. A nokia akksija pl. matsushita és volt is vele baj. A SonyEricssonról nem is beszélve... Kínai. Meg is látszik.
Nem vagyok elfogult, ez az igazság. Ha valaki nagyon okos mobilt akar, vegyen Sonyt, ha valaki hírneveset és évtizedes múltra visszatekintő gyártójút, az meg Nokiát és ha tetszik is neki, akkor oké minden. Tulajdonképpen nem rossz telcsik, nem véletlen van a Nokia MÉG az első helyen... (a Samsung meg egy hajszállal alatta a másodikon)
De ha valaki szeretne minőséget kapni bármi áron, és ezt értem a legalacsonyabb kategóriába IS, annak Samsungra van szüksége. Ott nincs kecmec. Kivételes, páratlanul jó minőségben csinálják és nagyon értenek hozzá. Említetted a C170-et is. Nem rég járt a kezemben és döbbenetes. Annyira egyszerű és annyira süt róla az igényesség, hogy ennél jobb alapteló nincs. Összevetve a Motorola F3-mal egyenesen röhej, hogy a Motorola kimert adni egy olyan gagyi telót. Az oké, hogy csak telózásra veszi meg, aki egyáltalán megveszi, de a C170-et speckó nem veri egy alsókategóriás telcsi sem a piacon szerintem.
Úgyhogy E250-et vegyél ha jót akarsz. Vagy ha tetszik a Nokia és nem hallottál panaszt azokra a típusokra, akkor esetleg azt.
Meg ott a kis LG! A Samsung riválisa, elég ha azt mondom, hogy Shine vagy Chocolate vagy Prada... Ezek mind-mind befutott nagyszerű mobilok. Szerinted most akkor melyik jobb, ha azt mondom, hogy a Nokia már mióta küszköd a mobilgyártással és alig növekszik a vásárlói tábora, egyszerűen csak vannak mint a befőtt.. Néha kiadnak egy otromba nagy de nagytudású telót és kész, meg nembeszélve a sok apró típusról amit meg sem lehet különböztetni már, mert annyi a típusszám.
De nézd meg az LG-t pl. Mikor is kezdte???? És hol is tart???? Pár éve az LG-t legfeljebb mikrohullámú sütőkről ismerték és mára a negyedik legjobb mobilgyártó. És kik vannak felette??? Hát persze hogy a motorola, de mióta is foglalkozik mobilgyártással??? Ezer éve, ő a legrégebbi és most meg egyszerűen legyőzik a dél-koreaiak a mobilhatalmasokat.
Míg a Samsung és LG folyamatos bevételnövekedésre tesz szert, addig a Motorola pl hol veszteségesebb, hol jobb, hol gyengébb. Meg a Sony is. A Samu U700 lett Európa legjobb mobiltelefonja 2007-ben, EISA-díjat kapott! De nem véletlen... A D500 is anno díjnyertes volt, meg a D600, sőt a D900 is rangos díjakat nyertek el.
Nah, talán segítettem. :)
Üdv!

[Szerkesztve]

(#1721) Jégkokó válasza Wyll (#1718) üzenetére


Jégkokó
veterán

Én mindenképpen a 6233 t javaslom nagyon jó kis telefon, szép kijelzője van egész jó képeket készit, támogatja a 3G t is és még az ára se olyan vészes. Igaz nekem is ilyen telefonom van.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#1722) Ricardo válasza _seth_ (#1719) üzenetére


Ricardo
félisten

A tippem a P1 lett volna de az nem fér bele 65-70be :U

(#1723) blueMerle válasza Jégkokó (#1721) üzenetére


blueMerle
veterán

Figy, Te akkor is a Nokiát ajánlanád, ha alapból nem is lenne a lehetséges telók közt :D

[Szerkesztve]

(#1724) Jégkokó válasza blueMerle (#1723) üzenetére


Jégkokó
veterán

Azért nem igazán, mert a felsorolt telefonok közül ez a telefon lenne a legjobb választás, mert a többi gyártó telefonja amit felsorolt , az elég az alap kategóriát súrolják.
Nah te meg meg se szólalhatnál, mert eddig nem egyszer cserélted le az überfasza telefonodat egy alsókategóriásra :U

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#1725) Ricardo válasza blueMerle (#1723) üzenetére


Ricardo
félisten

Jelen esetben én is a 6233 vagy 6300-át ajánlanám. Tudásuk messze nagyobb mint a listán szereplő többi telefoné.

(#1726) hool válasza Ricardo (#1725) üzenetére


hool
aktív tag

Kár, hogy az eredeti igények szerint nem a tudás számít, hanem a hosszútáv,megbízhatóság, meg gondolom a beszédminőség+térerő+hangerősség hármas ha a telefonálás számít.

mod
Visszaolvastam és a gyors reagálást kihagytam, ez szerintem is fontos mindennapos használatnál.
/mod

Persze ettől még lehet, hogy a nokiák a jobbak, csak nem ezeket a szempontokat vettétek figyelembe, szerintem.

[Szerkesztve]

(#1727) Ricardo válasza hool (#1726) üzenetére


Ricardo
félisten

Akkor vegyük azokat is. Azért nem tértem ki erre mert gondoltam egyértelmű hogy a normál kialakítású telefonok tartósabbak mint a nyitható/csúsztatható ketyerék. Az lg topicokban nem igazán vannak megelégedve a beszédhang minőségével.A tudás alatt én nem csak konkrét tudásra gondoltam, hanem a például kijelző minőségére is (a megjelenítési képesség is tudás :U ) ami a mindennapi használatban szintén fontos.

(#1728) AMD Power válasza Wyll (#1718) üzenetére


AMD Power
titán

Én innen a 6300 venném meg.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1729) blueMerle válasza Jégkokó (#1724) üzenetére


blueMerle
veterán

Ebben igazad van. De per pillanat is egy 6120 Classicot használok ami azért nem alsókategóriás, egy 2630-as társaságában. Egyébként nem írom be aláírásba a teljes listát, hogy épp milyen telóim vannak, az uzleti telokat sose sorolom ide, de akkor íme az aktuális állás, 2007 szept. 13 :D :
Nokia 6120 Classic - személyes teló, erre vigyázni kell mert drága :D
Nokia 2630 - személyes teló, túrázni, nem kell annyira félteni, ugye :P
Nokia 9500 Communicator - uzleti, 9-17 oraig van bekapcsolva
SonyEricssn W880i - uzleti, megbeszeleesekre, asztalra kirakos, villogos telefon

Ennyi a teljes lista, a 9500 rég megvan, a W880i-t pedig kaptam, de mivel számomra igen gyatra a kezelése, ezért csakis néha hordom magamnál, valoban ez olyan stilusos villogos telefon.

A 6120c és a 2630 pedig az aktualis telok szerepét tolti be :)

(#1730) AMD Power válasza blueMerle (#1729) üzenetére


AMD Power
titán

Tudsz élni fiam! :D

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1731) Ricardo válasza blueMerle (#1729) üzenetére


Ricardo
félisten

Szép lista. Villogós telefonra el tudnék képzelni más készüléket. ;)

(#1732) hool válasza Ricardo (#1731) üzenetére


hool
aktív tag

Pl mit?

(#1733) Ricardo válasza hool (#1732) üzenetére


Ricardo
félisten

Én egy telefont használok , nincs külön célokra telefonom, így tapasztalatom sem.
ha a gyártónál akarok maradni akkor T650, Új, fémből van, és nem walkman.
A nokiától az E65. Jó anyaghasználat, elegáns, okos. Samsung U700. Az embert megfogja a kinézete. Motorola mostanában nem meggyőző, de bármilyen meglepően hangzik, én még ma is az A1000et választanám.

Hirtelen ennyi, de hangsúlyozom hogy nekem ezek mindennapokra szánt telefonjaim lennének, de az adott esetben ha kiteszed jobban teljesítenek az szóban forgó funkció terén is.

(#1734) blueMerle válasza Ricardo (#1731) üzenetére


blueMerle
veterán

Megnyugtatlak, el fogom adni :)

(#1735) Ricardo válasza blueMerle (#1734) üzenetére


Ricardo
félisten

Teljesen nyugodt vagyok ;) Mi lesz helyette?

(#1736) blueMerle válasza Ricardo (#1735) üzenetére


blueMerle
veterán

Semmi, ez csak fölösbe van nekem, dealertöl kaptam. Gyujtenem kell K850i-re :DDD

(#1737) Wyll


Wyll
őstag

Köszi mindenkinek, sokat segítettetek. Az LG-t kihúztam, mert különösen utálom, ha nem hallom amit a másik mond (ez szerintem valahol a legalapvetőbb - néha apám azt mondja egy telefonra: telefonálni lehet még vele?? És nézzenek oda milyen jogos... :R ), meg valahogy a menüje sem szimpi. Az avatar, na azt sajnálom, szerintem hatalmas ötlet ;) A Samut is kihúztam, mert a két nokia üti-veri képminőségben, és barátnőmnek is két samu ment tönkre, most nekem is samu adta fel.... Ez van.
(Amúgy mindenki másra esküszik, szervizesek a nokiára fújolnak, bnőm a samura, szobatársam a motora, lassan már érett férfivá válok én is, lásd [link] :)) mert a 3310-em egyszer 4 méterről szabadesett betonra, és nevetett rajta)
Úgyhogy lehet szavazni:D

6233 VS 6300

Amúgy nem baj ez, mert bár először nem sikerült belefogalmaznom, de az időtállóságba a fícsörök is beleszólnak azért, nem? - nyilván a már beszélt alapkövetelmények mellet. Tudom, telhetetlen vagyok, de akarok egy jó telót, na.
A szívem a 6300hoz húz, mert szerintem eszméletlen szép, az eszem meg az ösztönöm a 6233hoz, mert arra ilyeténképp nem kéne annyira vigyázni. Ellenvélemény? A 6300-n nincs véletlen karcmentes üveg? :DDD Amúgy kb mik a főbb különbségek, előnyök, hátrányok?
(A 3G-n kívül)

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#1738) Ricardo válasza Wyll (#1737) üzenetére


Ricardo
félisten

A 6300 előnyei: Fém ház, szebb és 1-1 mm-rel nagyobb kijelző,, kissebb súly.
A 6233 előnyei: 3G, jobb video rögzítés, erősebb akku.

Egy összehasonlítás [link]

(#1739) sztyui2


sztyui2
őstag

Tényleg nagyon ász ez a teló és tényleg nagyon jól néz ki. Mondjuk pirosban nem jön be annyira. Csak az a baj, hogy nekem ez kicsit nagy lenne, mer én mindig a zsebemben cipelem a telefonomat. Nem vagyok én üzletember. Bár nem mondom, hogy nem kapnám el, ha hozzám vágnák :)

(#1740) fateless válasza Wyll (#1737) üzenetére


fateless
veterán

Bár még nem volt nekem, de a barátaim között van 6233 és 6300 is, én az előbbit venném. Illetve az említett igényekhez még bevenném a Samsung E200-t is a listába, mivel olcsóbb, mint a két Nokia, a céloknak pedig tökéletesen megfelel. (Mondanék még olcsóbbakat is, de lehurrognának. :) )

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#1741) fateless válasza blueMerle (#1729) üzenetére


fateless
veterán

Nekem per pill van egy K320 használatra, egy w800 - amíg el nem adom - csak lusta vagyok feltenni a netre - egy T610 házimobilként, egy régi Siemens A51 ''kölcsöntelefonnak'', mikor külföldi vendég jön hozzánk, no és a kincsem: Sony J6, ami a non plus ultra, de csak félve használom, mikor retro hangulatom van. :)

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#1742) fateless


fateless
veterán

Ez ám :) a ramaty kollekció

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#1743) dragonfx


dragonfx
veterán

Szerintetek a nokia 3500 classic és a nokia 5310 mikor ér Mo.ra és kb mennyibe fog fájni? :U

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1744) Wyll


Wyll
őstag

Ricardo: az 1100mAh tényleg nem hangzik rosszul, de nem tudod, hogy ez effektíve mit takar? Olyan alsó-középkategóriás erősségű napi használat esetén m(enny)it jelent?

fateless: De miért pont a 6233? :)
az E200-asra én is szemet vetettem már, de jelenlegi T-hez kötött helyzetemben gyakorlatilag kénytelen vagyok egy (amúgy elég kedvező árú) listából választani, amin az nem szerepel. Az mennyibe kerül függetlenül és hol lehet/érdemes úgy telót venni?

Valaki nem tudja amúgy, hogy T-éknél mikor várható a kínálat frissítése/bővítése?

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#1745) Fermat válasza Wyll (#1744) üzenetére


Fermat
tag

''Valaki nem tudja amúgy, hogy T-éknél mikor várható a kínálat frissítése/bővítése?''

Ez engem is érdekelne.

.::: http://www.forum.nokia.com/devices/E51 :::. <3 E51 <3 BME

(#1746) fateless válasza Wyll (#1744) üzenetére


fateless
veterán

Ha a 6233 és a 6300 között kell választani, akkor 6233. Számomra a fémház nem tűnik akkora előnynek. Méretre - a vastagságot kivéve - szinte egyformák.
(Nekem a 6300 csúnya, de ez ízlés kérdése.)
A 3G előnye sztem elég nagy még akkor is, ha az adott illető nem akarja használni, de úgy gondolom, ez olyan lesz hamarosan a mobiloknál, mint a légkondi az autóknál. Mindenki akar a telefonban, egyesek azért, hogy elmondhassák, hogy van, mások azért, hogy használhassák.
Mégis, a legfőbb ol nekem mindig az ár/érték, már csak ilyen vagyok. Ennél pedig a 6300 15-20%-kal magasabban van pozícionálva.

Megnéztem gyorsan a T-sek árait is, ott 7k (23%) a különbség (30k; 37k). Így már nem olyan sok...

Sztem gondold végig, hogy kihasználnád a 3G-t a közeljövőben, akár fél év múlva. Ha nem, akkor csak a szimpátia alapján dönts.

Esetleg egy másik megközelítés: Vegyél kártyafüggetlenül egy E200-at, ha tetszik, az úgy 32-35k, emellett vegyél egy év hűséggel valami T-s telót, amit eladsz. Így van egy független telefonod, egy kis pénz is visszajön, ha pedig akarsz, egy év múlva vehetsz új készüléket.

Összességében: ha rám hallgatsz, azt csinálsz, amit akarsz. :DDD

Arra nem válaszoltam, hogy hol lehet/érdemes függetlenül telót venni, de ehhez van itt rengeteg sok és okos boltos emberke, akik inkább tudnak segíteni. Hirdess negatív licitet, aki a legkevesebbért adja el, attól veszel. :)

[Szerkesztve]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#1747) kbr


kbr
csendes tag

Sziasztok!!

Nekem lenne egy oan problémám, hogy nem tudok választani... :DDD

Szeretnék új mobilt, és nem tudom hogy a SE W810, W580, mobilt válasszam... :(
A W580-tól félek picit mert szétcsúztathatós, és a kamerája nem vakus, és fixfocusos... A W810-nél viszont semmi nem védi az optikát..... A W580-nak viszont jobb a kijelzője... A W810 viszont.... áhhh... nem sorolom tovább... szóval értitek... 2 k**va jó mobil, de viszont nem toom melyik lenne jobb... :( :( Valaki segítsen pls... Nem akarom fej vagy írással eldönteni..... :B ;]

[Szerkesztve]

(#1748) Bocaa


Bocaa
senior tag

help melyik a legjobb választás
Alcatel s 853 30k
nokia 6290 51 k
sony ericsson w 710i 40k
nem tok dönteni(naon fontos a hangminőség) :O

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#1749) badacsony válasza kbr (#1747) üzenetére


badacsony
őstag

Neked kell eldöntened, hogy az általad felsorolt tulajdonságok közül mi a fontosabb. Hozzáteszem, hogy a W580 szoftveresen fejlettebb, mint a W810.

Bocaa: Közülük a W710. Esetleg még a W810.

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#1750) Bocaa válasza badacsony (#1749) üzenetére


Bocaa
senior tag

mennyire hangos a w710???Ugye hangosabb mint a k750i?

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.