Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) Bodz válasza nemma (#749) üzenetére


Bodz
nagyúr

Mod gomb? :DDD
Ez tény, hogy drága, de szeptemberre még lemehet annyira az ára, hogy a kedves fórumtársnak megérje. :)

(#752) metallicat válasza Bodz (#746) üzenetére


metallicat
csendes tag

igen-igen. néztem én is az n73-at, de az már túllépi a pénztárcám határait... nem tud annyival többet, mint mondjuk a SE W850i (mondjuk fotó és videó terén egyértelmű, de másban nem) viszont közel 40 e-rel többe kerül... mi több... vodánál még drágább, mintha kártyafüggetlenül veszem... és nem is music edition :( amúgypedig imádom a SE-t, és biztos vagyok benne, h akármenddig várok, csak akkor fog olyan teló kijönni tőlük, mikor már végre megvettem valamit. Murphy él...
szerintetek érdemes feladni a QVGA kijelzőt, és venni egy w810i-t, vagy lemondani az AF-ről, és megmaradni a W850i-nél...
értemén, hogy Samsung, csak... nem tudom... ami eddig Samsung volt a kezemben, katasztrofális menüje volt. és nem tudom mennyire lehet belülről tesreszabni, mint mondjuk egy SE-t. pl témák, vagy gombok. nincs valakinek ilyenje, hogy tényleg vmi meggyőzőt mondjon?

köszönök mindent továbbra is! :R

/elmebajunk mentorai vagyunk.../

(#753) nemma válasza metallicat (#752) üzenetére


nemma
addikt

Nem nem, Samsungot ne nagyon akarjunk testreszabni :)
Régen nagyon fontosnak találtam a kamerát, de időközben rájöttem, hogy tulajdonképpen tök mindegy, mert úgyse éri el a digigépek szintjét :U
A kijelzőt viszont mindig látod, szóval szerintem fontosabb. Összefoglalva:válaszd a W850-et :D

(#754) metallicat válasza nemma (#753) üzenetére


metallicat
csendes tag

nekem is az áll legközelebb a szívemhez... csakhát vodás előfizus vagyok, gondoltam még teszek egy utsó próbát, hátha vodánál is találok vmi jót, és akkor olcsóbban meg tudom venni új hűségnyilatkozattal.
a másik: T-nél és pannonnál is lehet kapni a w850i-t. van vmelyiknek vmi emberi előfizuja? mert én nem találtam eddig, havi kb 100 percet beszélek, és voda selecttel ez 3 max 4e-et jelent havonta. van vmi hasonló a másik kettőnél? csakmert ott olcsó(bb, mint függetlenül) és van:D

köszi!

Elmebajunk mentorai vagyunk...

(#755) nemma válasza metallicat (#754) üzenetére


nemma
addikt

Nekem még a régebbi fajta Djuice van, nem ez a djuice Számlás10, mert ez szar. Sajnos a régit megszűntették és ezzel az újjal nem lehet beszélgetésre felhasználni a havidíjat :(((
Vannak még ezek az új tarifacsomagok is, a Pannon 60 és a 120, itt a csomag nevében benne van, hogy mennyit beszélhetsz le, bármikor, bárhova, viszont az sms-ért még mindig külön kell fizetni.
Mod: Szóval, ha inkább beszélgetsz, akkor a 120 viszonylag jó, mert 3600Ft a havidíj ;)

[Szerkesztve]

(#756) metallicat válasza nemma (#755) üzenetére


metallicat
csendes tag

hátnemtom... voda selecttel 20 vodára, 30 mindenhova máshova, és sms opcióval (375,-) 30 sms is van, ami nekem bőven elég. és ez már nem rendelhető, és sztem nem is meghosszabbítható, ill nem tudok róla, szal ha egy10-essel drágábban veszem meg a telót, lehet, h még mindig kifizetődőbb megtartani a selectet
bár elgondolkodtató, h pannonnál 60e, és 1GB memóriakártyát is adnak hozzá...
de én szeretem a vodafone-t... :U csak a telóikat nem annyira :DDD
és érdekes, h 64-ért már meg lehet kapni függetlenül, tmobilnál viszont 65 előfizuval, 2 év hűséggel... tényleg. mikor is jött be ez a teló? csak hogy lesz-e még szeptemberben, nem avul-e el addigra, hogy ne lehessen újonan megkapni?!?!?

Elmebajunk mentorai vagyunk...

(#757) AMD Power válasza metallicat (#754) üzenetére


AMD Power
titán

Ha tényleg a zene a lényeg akkor nyugodtan vedd meg a W850i-t.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#758) metallicat válasza AMD Power (#757) üzenetére


metallicat
csendes tag

a zene, és hogyha úgy alakul, meg tudjak örökíteni vmit, ami fontos (építésznek tanulok, gondolok itt szép házra, vagy lerajzolnivaló kompozícióra, és persze haverok, vicces szituk, stb) a videó tudom, h ramaty, de az még a digit fényképezőkben sem az igazi, ha videózni akarnék, vennék egy digit kamerát...
a w850 nekem kicsit rejtély... nem tudom, mennyire kezelhető a ledekkel:), nem zavaró-e a vastagsága, súlya, stb... amúgy nekem már most eléggé a szívemhez nőtt. és elolvastam róla minden tesztet, amit találtam, és kb tényleg csak a videót szidják.
viszont azt is észrevettem, h nagyon kevesen akarnak megválni tőle. ha végignézem az aprókat, alig-alig van. bezzeg k750ből, és P910ből... tehát ez a teló tud valamit.
nem tud valaki vmi helyet, ahol memóriástul árulják 70 alatt? minél olcsóbban :DDD
ja, és mennyire lenne érdemes esetleg használtan megvenni? ha szeptemberre esetleg kimegy a divatból :P
és nem tudja valaki, hogy mit adnak hozzá? a memory, és a füles milyensége a legfontosabb!

köszönök szépen mindenkinek mindent!!!


Elmebajunk mentorai vagyunk...

(#759) AMD Power válasza metallicat (#758) üzenetére


AMD Power
titán

A fényképei biztos nem legjobbak. De valamit valamiért.

Jár hozzá egy 1GB-s kari , egy audio adapter és egy nagyon jó füles! :R


Magyar gyári SonyEricsson 2 év garanciával 65.000.-ft ;)


[link]

[Szerkesztve]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#760) metallicat válasza AMD Power (#759) üzenetére


metallicat
csendes tag

köszönöm! :R :B

(#761) nemma válasza metallicat (#760) üzenetére


nemma
addikt

Azt azért ne felejtsd el, hogy a Pannonnál van a 10k-s használtmobil beszámítás, szóval 50-ért már nem rossz vétel ;)

(#762) Ery


Ery
tag

hy ! szerintetek NokiaE50 vs 6288 :F

(#763) AMD Power válasza Ery (#762) üzenetére


AMD Power
titán

Kell a Symbian?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#764) nemma válasza Ery (#762) üzenetére


nemma
addikt

Az E50 olyan kis nyomorék, nekem a joy miatt kezelhetetlen is. Én a 6288-at venném

(#765) V.Stryker válasza nemma (#761) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

De a pannonál 10k-val drágább is majd minden készülék. :F Ezt egyszer megkérdeztem tőlük és a válaszuk az volt, hogy azért drágábbak a telefonok,mert ők csak minőségi :F készülékeket árusítanak. :Y

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#766) Ricardo válasza Ery (#762) üzenetére


Ricardo
félisten

E50.
Ha használod a symbiant akkor mindenképp.
Engem nem győzőtt meg a 6280/6288 páros csúszkája :(

(#767) blueMerle válasza V.Stryker (#765) üzenetére


blueMerle
veterán

Azért drágábbak mert nincs bennuk live vagy t-zones, legfeljebb egypár háttérkép és csengöhang, ami igazán nem zavaró. Magyarul szinte gyári állapotban árusítják a készulékeket ezzel tulajdonképpen teljesen egyedul vannak szinte egész Európában. Érdemes lenne egy kicsit gondolkodni és utánanézni a dolgoknak :U

[Szerkesztve]

(#768) V.Stryker válasza blueMerle (#767) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Én nem látom az összefüggést. Továbbá nem függetlenek a készülékek, tehát baxhatod. Ha meg függetlenné akarod tenni bármelyik szolgáltató telefonjait, akkor plusz 500 forint a gyári szoftver visszarakása.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#769) blueMerle válasza V.Stryker (#768) üzenetére


blueMerle
veterán

Továbbá nem függetlenek a készülékek, tehát baxhatod.
Én erröl sehol sem írtam, hogy azok lennének :F

Ha meg függetlenné akarod tenni bármelyik szolgáltató telefonjait, akkor plusz 500 forint a gyári szoftver visszarakása.
Én arról beszélek, hogy adott egy Pannonos ugyfél, és tegyuk fel nem akarja fuggetleníteni a telót, akkor van néki egy szép, gyári menus telója, lájv és tézónsz nélkul. Nem akarom elhinni hogy ez olyan felfoghatatlan dolog. :P

Más:
500 Ft-ért legfeljebb egy sufnigsm-es kókler pakol fel gyári softot. Bár azt se nagyon hiszem, ez nagyon nevetséges ár amit írtál.

(#770) V.Stryker válasza blueMerle (#769) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Hétfő van, így hinni tegnap kellett volna. :D Egyébként annyi.

Értem,hogy mire akarsz kijukadni. De hogy ezért lenne drágább. :F Tényleg jobb,hogy nincs Live! meg mit tudom én milyen sz@rság benne és nem akar állandóan netre lépkedni. De ha megnézel egy átlagos árkülömbséget...pofátlanság ennyit kérni ezért.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#771) Ricardo válasza V.Stryker (#768) üzenetére


Ricardo
félisten

500Ft :F
Hol rakatod rá ennyiért?
Valamit valamiért. Olcsóbb mint függetlenül, de drágább mint a vodafon, és a T-mobile.
Olcsóbb mert függő, és a másikaknál drágább mert nincs szétbarmolva a menü.
Az hogy kinek éri meg és kinek nem azt döntse el mindenki maga.

(#772) V.Stryker válasza Ricardo (#771) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Ez nem a reklám helye. Egyébként úgy működött akkor, hogy 2,5k volt a függetlenítés és +5k hogy a T-s menűt is gyárira cseréljék.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#773) V.Stryker válasza V.Stryker (#772) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Na, pontosítok,mert a hétfő kikészített...függetlenítés 2500+500ft az új szoft rá. Történetesen én pont nem vállatam azt akkor be csak a függetlenítést.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#774) (Kolombusz) válasza V.Stryker (#772) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Igen és az izgalom, hogyha bedöglik, akkor vajon javitják-e gariban.

(#775) V.Stryker válasza (Kolombusz) (#774) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Már nem volt garis. Ha garis, akkor nem kódoltatom. Egyébként pont ezért hagytam rajta a gyári T-s szoftvert,mert esélyt sem akartam neki adni ,hogy emiatt sz@rakodjon.Az csúna és néha idegesítő volt ,de legalább tuti stabil.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#776) kavicssli


kavicssli
addikt

Sziasztok! :R

Telefonvásárlásom töröm az agyam! SE M600as vagy SE P990i között vacilálok! mondjuk az M600as jobban bejön mert majdnem 1cm rel :Y vékonyabb így is 15mm :DDD meg amúgy is ''karcsúbb'' méretekkel rendelkezik! Ki melyik telót mondja tuti befutónak!
...és habár tudom hogy nem apróhirdetés :U de keresek M600 és P990i tulajokat akik megválnák a telójuktól! :DDD
Köszönöm szépen a figyelmet...

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#777) AMD Power válasza kavicssli (#776) üzenetére


AMD Power
titán

;)

[link]
[link]
[link]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#778) nemma válasza V.Stryker (#765) üzenetére


nemma
addikt

Azért talán 10k-val nem, de tényleg drágábbak sajnos.
A menübaromlásos téma ki lett beszélve, viszont a ronda matricákról senki nem beszélt. Engem pl baromira idegesítene egy hatalmas rózsaszín vagy piros felirat. Köszi nem, akkor már inkább a minőség :D

(#779) V.Stryker válasza nemma (#778) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Nekem egy hónap múlva lejár a 2 év hűségem. Szerintetek felhívnak és próbálkoznak vmi visszautasíthatatlan ajánlattal? :B Van ilyenbe tapasztalatotok?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#780) niti válasza V.Stryker (#779) üzenetére


niti
aktív tag

Engem nem hívtak... De aztán kaptam 250 Ft jóváírást :D

(#781) V.Stryker válasza niti (#780) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Brrr....Gondolom érezted belőle a megbecsülést. :F

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#782) piki24


piki24
csendes tag

Sziasztok
Nokia 6151 vagy nokia 3110c telot szeretnék venni nokia márkaboltba ti melyiket javasoljátok.Akinek van irja le tapasztalatait.Köszönöm.

(#783) Viktor0610 válasza piki24 (#782) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A 6151-et és nem márkaboltban -mert irreálisan drága. ;)

Samsung Galaxy A54

(#784) (Kolombusz) válasza Viktor0610 (#783) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

A múltkor a márkaboltba mentem be, hogy kipróbáljham az N80-ast.
Kérdem mennyi: 108ezer.
Ebből mit lehet alkudni? Semmit, mert ez már nagyon alacsony így is, meg internetedisön (most már mindegyik az, az újabb szoftok óta), meg két év garis, stb...

Mondtam neki, hogy bocs, de 81-ért meg tudom venni ugyanúgy Nokia garral, azért akkor mégsem olyan alacsony a ti áratok.

Végül 86-ért vettem egyet(kicsit drágább, mert helyben van, nem az xxlgsm-től vettem), holnap megyek érte.

[Szerkesztve]

(#785) dragonfx


dragonfx
veterán

hi!

mondjatok már olyan mobiladatbázis keresőt, ahol rá lehet keresni feltételek alapján az összes márkájú mobilra.pl:legyne benne, bluetoth, 2mpixel, mp3...stb....

A mobilgurut hagyjuk ócska a keresője, csomót nem jelenít meg ami megfelel a kitételnek.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#786) badacsony válasza dragonfx (#785) üzenetére


badacsony
őstag

Ennek elég jó keresője van: [link].

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#787) dragonfx válasza badacsony (#786) üzenetére


dragonfx
veterán

fúú kösz szépen, ez nagyon jó ilyenre gondoltam :R
Mondjuk nem írtam bele, hogy magyar legyen de az már részletkérdés, amíg mobilarénán nincs teszt róla úgysem venném meg ;)

u.i.:egyre szimpibbek a samsung telefonok, nagyon jó irányba fejlődnek szerintem, és a nokia is ezzela classic szériával amit eddig láttam nagyon zsír.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#788) BLiNk3r


BLiNk3r
senior tag

Nokia 3100 Classic vagy Samsung E250?
Persze, van némi különbség árban, ettől most tekintsünk el.
Az akksi élettartama elég meghatározó, nem szeretek 1-2 naponta töltögetni.
A kijelző nagyon nem érdekel, kamera sem, az világos, hogy egyik telefon sem túl über ezekben a paraméterekben.

(#789) Viktor0610 válasza BLiNk3r (#788) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A Nokia jobb készenléttel fog bírni.

Samsung Galaxy A54

(#790) (Kolombusz) válasza BLiNk3r (#788) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Ezt neked kell eldöntened.
Én a Samsungot venném.

(#791) Diego! válasza BLiNk3r (#788) üzenetére


Diego!
senior tag

Mégegy szavazat a samsungra, azért mégis csak fejletebb... :))

[Szerkesztve]

(#792) BLiNk3r


BLiNk3r
senior tag

Köszönöm a gyors válaszokat!
A Samsung mellett az áll, hogy dizájnosabb, a Nokia mellett meg a készenlét - a kettő közül utóbbinak venném több hasznát.
Bármelyik telefonnak ezen a két tulajdonságon kívül van valami jelentős előnye a másikkal szemben?

(#793) AMD Power válasza BLiNk3r (#792) üzenetére


AMD Power
titán

Nekem is inkább a Samsung kéne.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#794) eastsider


eastsider
nagyúr

Hy
20k körül mit ajánlotok Vodánál?
Szegény 6610i-m má elég halott ügy :(
SE W200i-t néztem eddig


[Szerkesztve]

(#795) Viktor0610 válasza eastsider (#794) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Amennyiben fontos a bővíthetőség és az MP3, ne is nézelődj tovább, egyébként jó választás még a Sharp GX29 v. valamilyen Samsung is... ;)

Samsung Galaxy A54

(#796) eastsider válasza Viktor0610 (#795) üzenetére


eastsider
nagyúr

THX, mondjuk annyira nem fontos...
ahogy látomaz E250 25k, ami elég jó teló nyomkodtam már pár órát :) kár h nem fekete :))
csak a csuszkája hamar elhasználódik...
ááá pannonnál feketében van, kár h nem tlálom kártyásba

namtom van e még pannonnál v vodánál a használtmobil beszámítás; ott mennyi strapás telókat fogadnak el?
pl: sagem myv 55 kijelző nélkül előlap nélkül, akku megvan, IMEI megvan, töltő is megvan (1bknt lehet vee hívni, csak hát vidáut kijelző :D )
ezt szted elfogadnák? :))

[Szerkesztve]

(#797) Viktor0610 válasza eastsider (#796) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A Pannon nem árulja feltöltővel az E250-et, csak előfizetéssel.

Jelen pillanatban a Pannonnál és a T-Mobile-nál csak az előfizetéses, 3G-s készülékek kapcsán lehet beszámíttatni hsznált készüléket.

Én elfogadnám a készüléket olyan álapotban, ahogy írod.

Samsung Galaxy A54

(#798) AMD Power válasza eastsider (#794) üzenetére


AMD Power
titán

Egy jó W200 sose rossz! ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#799) Boolash


Boolash
aktív tag

Sziasztok!
Én egy telefont keresnék, melyben van bluetooth, valami használható calendar, viszonylag nagy memória (név, címjegyzék, ill sms tárolására). Nem kell semmi egyéb extra funkció, de ami nagyon fontos az a hosszú készenléti idő, illetve, hogy minnél több ideig bírja!!Ez a legfontosabb. Tehát egy tipikus üzleti telefont keresnék. Melyik telefon lenne erre a legalkamasabb? Melyik bírja sokáig töltés nélkül? , melyik bírja a strapát?:)
Köszi!!

(#800) nemma válasza Boolash (#799) üzenetére


nemma
addikt

Nos, van két állításod ami üti egymást. Semmi extrát nem akarsz, viszont tipikus üzleti telefonra lenne szükséged? Az üzleti telefonoknak általában nagy a tudásuk és oprendszerrel rendelkeznek. ;)
''ami nagyon fontos az a hosszú készenléti idő, illetve, hogy minnél több ideig bírja'' Igen, nálam itt mind a kettő ugyanazt jelenti :)
Tehát ha kb jól értem, akkor elég neked egy középkategóriás telefon, nekem így a SonyEricsson K610i ugrott be elsőnek. Mennyit szánnál rá, hol vennéd, illetve előfizetéssel, vagy sem?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.