Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1551) Viktor0610 válasza csusza` (#1550) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A Google segítségével -[link]... :U

Samsung Galaxy A54

(#1552) csusza` válasza Viktor0610 (#1551) üzenetére


csusza`
senior tag

Köszi a tippet! :) Néztem már, de 44től felfelé írják az árát. Létezik, hogy ez ennyi? Vagy csak nem frissítik már a telefonnal kapcsolatos infokat? Gondolom érdekesebb már a 6280 meg a 6288.

Meet me @ Dhen' Ess Hardware! | Mikrotik - Routing the World!

(#1553) Viktor0610 válasza csusza` (#1552) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Újonnan miért ne lehetne ennyi? A 6230i-t sem adják sokkal olcsóban (sőt!), holott az alacsonyabb tudású készülék: [link].

Samsung Galaxy A54

(#1554) Jeannie


Jeannie
aktív tag

Sziasztok,
a jövő hónapban szeretnék telót venni, alapvetően telefonálni és zenét hallgatni kellene, a kamera nem számít milyen, fontos a rádió, tetszik a szétcsúsztathatós design és kellene minimum az 512-es kártya és a remek füles. Szóval a SE W850 és W580 között filózom. Áruk egyforma, de a w850 már egy viszonylag régi gép, és nem is biztos hogy lehet még szerezni, viszont gondolom ez a kategória értéktartóbb, a W580-nal meg van ez a hiszti a gombok miatt és ki tudja hogy lehet-e a jövő hónapban már kapni, aztán meg hamar esni fog az ára, ami egyrészt jó mert olcsóbban jutok hozzá, másrészt egy fél év múlva már semmit sem fogok kapni érte. Szóval nemtudom :F :DDD

[Szerkesztve]

(#1555) nemma válasza Jeannie (#1554) üzenetére


nemma
addikt

Átérzem a problémát, ez tényleg nehéz döntés lesz :)
Ha esetleg még nem tetted volna, itt egy teszt a W580i-ről, amit a [link]-re kattintva érhetsz el.
Én ezt választanám, mert újabb modell, talán szebb is. Az árral majdnem tök felesleges törődni, mindenképp buksz rajta, ha hamar le akarod cserélni...

(#1556) Jeannie válasza nemma (#1555) üzenetére


Jeannie
aktív tag

Nem volt a kezemben még W580-as, nem tudom hogy mennyire látszik rajta a középkategóriásség, de ilyen értelemben kicsit sznob vagyok, és a w850-es anyaghasználata és mechanikája is pazar, érződik rajta hogy felső kategóriás telefon. A gombsorról és azok kezelhetőségéről viszont mindkét telefonnál rosszakat írnak az általad linkelt oldalon, itt PH!-n viszont nem említettek nehézséget Bogék, kivéve a Walkman gombot a W850 csúsztatásakor.

(#1557) nemma válasza Jeannie (#1556) üzenetére


nemma
addikt

Ilyen értelemben itt szerintem nagyon sokan sznobok vagyunk ;)
Szvsz egyébként nem látszik rajta, hogy olcsóbb kategóriájú telefon lenne. Nekem a W850i egyszerűen öregnek tűnik emellett a sok penge meg iszonyat fantáziadús telefon mellett..
Egyébként kedves Kleingy-ről nem akarok rosszakat mondani, de azért nem nagy teszter, azt bevallhatjuk. Lehet, hogy a műkörmeivel nem ment olyan jól neki a kezelés. Én azt mondom, megszokás kérdése

[Szerkesztve]

(#1558) Yoci555


Yoci555
csendes tag

Sziasztok!
Van -e a telefonok között külömbség a vételérzékenységben?
Milyen telefont ajánlanátok megvásárlásra?
Ahol többnyire használom ott gyenge a térerő (legalábbis a t630-ason) :(( .
Alapjában csak telefonálásra használom , jó minőségű kamera nem fontos.
Sűrűn ne kelljen tölteni, és ha lehet Nokia.
Megtiszteltek a válasszal! :R
Yoci

(#1559) Ricardo válasza Yoci555 (#1558) üzenetére


Ricardo
félisten

Mennyire legyen új, vagy régi típus? 6230 elég megbízható telefon és az akku is jól teljesít. Az újabb telefonoknak kissebb az üzemideje a nagyobb kijelzők miatt.

(#1560) Jeannie válasza Jeannie (#1554) üzenetére


Jeannie
aktív tag

W580 vs W850 kérdésre valaki? SE fanok? :D Valamelyik telót húzzátok le mert így nem tudok dönteni :))

(#1561) Ricardo válasza Jeannie (#1560) üzenetére


Ricardo
félisten

Én a w850 et venném a kettő közül. A W580-at nálam kizárja hogy a 4 led átvilágítja az előlapot.

(#1562) AMD Power válasza Jeannie (#1560) üzenetére


AMD Power
titán

Addig míg nem tudtam ''alaposan'' át nézni egy W580-t addig erre nem tudok válaszolni. :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1563) Yoci555 válasza Ricardo (#1559) üzenetére


Yoci555
csendes tag

Szia!
Ezta 6230-at néztem vagy inkább i-t , Leginkább a vételérzékenység zavar ( ha van ilyen)
Volt egy samsungom korábban valami 620 vagy mi, alibi antennával az egy tragédia volt, állandóan hálózatot keresett( kézin) A SE t630-asomra azt mondják ez nem egy térerő bajnok. Gondom az hogy sokat horgászok itt lent a horvát határ mellett és erre már a magyar tornyok kevésbé érvényesülnek.
Valamikor egy ismerősnek volt egy Alkatel telefonja. tenyérnyi darab, kis antennával, pici pársoros kijelzővel.Szóval az övéről vidáman lehetett cseverészni amikor az én akkori 3310-esem már hálózatot sem talált.
Yoci

(#1564) Jeannie válasza AMD Power (#1562) üzenetére


Jeannie
aktív tag

Akkor azt még megvárom ;)

(#1565) ß3NC33


ß3NC33
tag

Hello!
Lenne egy kérdésem :B
Szerintetek U700 vagy D900i? Mennyiben különböznek egymástól?

(#1566) evR válasza ß3NC33 (#1565) üzenetére


evR
aktív tag

bármeliyket választod, nem jár rosszul...
ha fontos a design, extravagancia meg a jó adatkapcsolati szir-sz.rok, akkor U700, egyébként D900i...
Máskülönben én kinézetre döntenék (az U700 mellett :B)!

''...trend a lelke mindennek...''

(#1567) Jeannie válasza AMD Power (#1562) üzenetére


Jeannie
aktív tag

Neked még a K800-ad van meg, vagy azóta cseréltél? Emlékszem azt akkortájt vetted amikor én azon agonizáltam hogy az én K800-am árából milyen telót vegyek :DDD Végül most egy fehér W810-em van, mindenben tökéletesen meg vagyok vele elégedve, sőt, annyiragyönyörűszépfehér, hogy nem is kell nekem többet sötét színű telefon, de nem tudom megszokni hogy nem szétnyithatós... És mire lecserélném egy fehér W850-re, bejön a W580 :U

(#1568) Ricardo válasza ß3NC33 (#1565) üzenetére


Ricardo
félisten

Én is kinézetre választanék, mert sok eltérés nincs közöttük. [link]

(#1569) AMD Power válasza Jeannie (#1567) üzenetére


AMD Power
titán

Nem cseréltem. Nincs mire. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1570) ß3NC33 válasza Ricardo (#1568) üzenetére


ß3NC33
tag

Köszi mindkettőtöknek a segítséget!
Pont egy ilyen összehasonlító táblázatot kerestem :)
Végülis az U700-ban van rádió?

(#1571) Ricardo


Ricardo
félisten

Azért az érdekes hogy a z u 700 3G a D900 nem, ráadásul a D900 akkuja erősebb, mégis az U700 ra írnak nagyobb üzemidőt.

D900:
Standard battery, Li-Ion 800 mAh
Stand-by Up to 260 h
Talk time Up to 6 h 30 min

U700:Standard battery, Li-Ion 690 mAh
Stand-by Up to 270 h
Talk time Up to 5 h

Tudom hogy a szoftver is számít de nem hiszem hogy ekkora eltérés a két akku között ráadásul a 3G megléte nekem kicsit hihetetlenné teszi ezt.

(#1572) Feenyx válasza ß3NC33 (#1570) üzenetére


Feenyx
aktív tag

Nincs benne rádió! De sztem egy d900i-vel jobban járnál! Igaz nincs benne 3G de 352x258 felbontású videót vesz fel meg ugye fm rádió is van benne. Meg nem tudom de szerintem szebb képeket is csinál. Vagy csak az én szemem rossz :) Ha ez nem szükséges és a külsőre és 3G-re hajtassz akkor viszont u700. Ha u700atveszel akkor szerintem függetlenül vedd mert a vodafone nagyon elrondította a live menüvel!

(#1573) badacsony válasza ß3NC33 (#1570) üzenetére


badacsony
őstag

Ha ez számít a döntésben, a D900i-ben nincs doksi nézegető.

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#1574) beneeto01


beneeto01
csendes tag

Egy kérdésem lenne felétek:
Milyen mobilok közül válogassak, ha azt szeretném, hogy mp3 lejátszóként, telefonként, diktafonként( legalább 4-5 előadás anyaga felférjen) is tudjam használni a készüléket.

Válaszotokat előre is köszönöm.

[Szerkesztve]

(#1575) EQMontoya válasza beneeto01 (#1574) üzenetére


EQMontoya
veterán

kérdés, hogy mennyit szánnál rá?

Same rules apply!

(#1576) Sipi16 válasza beneeto01 (#1574) üzenetére


Sipi16
senior tag

Ha jó minőségű mp3 lejátszót szeretnél akkor SE W-széria ami neked kell. Diktafon funkció az asszem van benne, de ki tudja, hogy milyen minőségben vesz fel...

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#1577) beneeto01 válasza EQMontoya (#1575) üzenetére


beneeto01
csendes tag


hát ha kell akkor 60-70ezret is akár

(#1578) beneeto01


beneeto01
csendes tag


sokan a HP Voice Messenger pda-telefonját ajánlották, de senki nem tudott biztosat mondani a diktafon funkcióiról

(#1579) _DooM_


_DooM_
csendes tag

Üdv!

Tudnátok ajánlani valami nagyon egyszerű, könnyen kezelhető és jól olvasható kijelzővel rendelkező, olcsó telefont? Kizárólag telefonálásra és SMS-ezésre lenne használva.
Fontos lenne még, hogy tartós legyen, és sokáig bírja töltés nélkül. No és hogy kártyafüggetlen legyen.

Egyelőre a Nokia 1600 tűnik a legjobb választásnak, talán a gombjai lehetnének nagyobbak (legalábbis a képekből ítélve).

[Szerkesztve]

(#1580) Zoli bácsi válasza _DooM_ (#1579) üzenetére


Zoli bácsi
őstag

Nokia 1112. Speedshopnál nem egészen 11E. forint függetlenül.

(#1581) James 08 válasza _DooM_ (#1579) üzenetére


James 08
tag

Pontosan az az olcsó menyi :F

[Szerkesztve]

Üldöz a tudás, de én gyorsabb vagyok. :D

(#1582) _DooM_ válasza James 08 (#1581) üzenetére


_DooM_
csendes tag

Kb 20e forintos felső határra gondoltam. Nem kell mindenáron a legolcsóbb (a tartósság is fontos), de mint mondtam, telefonálásra és SMS-ezésre lenne használva kizárólag, tehát csak egy nagyon alap tudású kell.

[Szerkesztve]

(#1583) _DooM_ válasza Zoli bácsi (#1580) üzenetére


_DooM_
csendes tag

Köszönöm a tippet! Erre is gondoltam, de nem lehet könnyebben olvasni a Nokia 1600 TFT kijelzőjét? :F Készenléti idővel mi a helyzet? (A gyári adatok szerint 380 óra, ami bőven jó lenne, a kérdés csak az, hogy ennek mennyi valóságalapja van?)

(#1584) AMD Power válasza _DooM_ (#1583) üzenetére


AMD Power
titán

1112 tovább fogja bírni. Már csak azért is mert kevesebbet eszik a kijelző.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1585) _DooM_ válasza AMD Power (#1584) üzenetére


_DooM_
csendes tag

Viszont (szintén csak a gyári adatok szerint) erősebb akkumulátorja van, ami elvileg 450 órás készenléti időt biztosít...

Ha csak a fele igaz a gyári adatoknak, akkor a készenléti idővel nem lesz gond.
Az olvashatóság viszont még mindig kérdés. Mivel élőben szinte teljesen kizárt, hogy meg tudjam nézni, nehéz lesz dönteni. :(

(#1586) Zoli bácsi válasza _DooM_ (#1585) üzenetére


Zoli bácsi
őstag

Szerintem a monokróm kijelző (Nokia 1112) minden körülmények közt sokkal jobban látható, mint a színes (1600). Napsütésben hatványozottan igaz. Ne nagyon nézegesd a gyári készenléti időket, hatalmas kamu. Nekem van 1112-es Nokiám, gyárilag BL-5CA, 700Mah-es aksival adták. Azért nem tudok készenléti időt írni, mert a régebbi, 1101-es Nokia 850 Mah-es aksijával használtam, az BL-5C. Szerintem keveset használva, egy hetet a gyári aksival is elmegy a 1112-es, akkor is, ha éjszakára nincs kikapcsolva. De lehet, hogy többet. Nekem ezek a kütyük (1101, 1112) akár 2 hetet is elmennek éjjel-nappal, feltéve, hogy keveset használom, és keveset utazom.

(#1587) bolondember válasza Ricardo (#1561) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

ahogy én néztem a videókat, meg minden, nekem úgy tűnik, h kevéssel volt ez, illetve CSAK a fehér-narancsnál... (mondjuk jutyúbos videóknál...) :F

Én W580ra szavaznék amúgy, már csak a mérete miatt is...
Viszont a W850be meg ''ócsóbb'' a kártya - cserébe újonnan nagyon kevés helyen kapható szvsz...

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#1588) PrinczA válasza Viktor0610 (#1549) üzenetére


PrinczA
őstag

Most egy Eten X500 -ast használok [link] de nem a legerősebb a telefonrésze, amivel nem azt akarom mondani, hogy nem lehet vele telefonálni, de ha vki sokat telefonál akkor nem ez a legideálisabb telefon. A többi részével teljesen elégedett vagyok, sms, wifi, gps, méret ...
Most egy 6100-át próbáltam, de kicsi a telefonkönyve, a többi része tökéletes volna, na jó egy BT jól jönne bele, a 6310-nek is már kicsi a telefonkönyve :(

Ja, és nem költenék rá sokat!

[Szerkesztve]

(#1589) PrinczA válasza PrinczA (#1588) üzenetére


PrinczA
őstag

Ehez a SE K610 [link] telohoz ki mit tud hozzáfűzni?

(#1590) FraFer


FraFer
tag

Nos, urak, végül annyira nem tudtam dönteni, hogy Nokia 6233 vagy Sony Ericsson k610i, így elhoztam 3 telefont: két SE-t (szürkét és pirosat) és egy fekete Nokiat. :) A piros a páromé lett, aki nagyon boldog vele, míg én ''teszteltem'' eddig a két másikat. Mivel céges lesz, ezért valamelyiket megkapja majd kedden valaki a cégnél, ami egyre valószínűbb, hogy a Nokia lesz. A SE eddig sokkal megbízhatóbb, gyorsabb, viszont a Nokianak meg jóval jobb a kijelzője. A dizájnja mindkettőnek eléggé rendben van számomra, szvsz 90%, hogy a szürke SE lesz a telefonom az elkövetkező időben. Köszönöm mindenkinek a segítséget. :R (Egyébként a 3 telefonért összesen fizettem 33 ezer forintot - szemtelenül olcsók lettek a telefonok, pedig ezek igazán nem rossz készülékek... -, és kaptam az egyik mellé egy 11 ezres BT headsetet :C , amit mondjuk úgyse fogok használni. :) )

(#1591) hool


hool
aktív tag

Üdv!

Létezik vmi olyan telo ami kb E65 csak jobb kamerával?

(#1592) n93 válasza hool (#1591) üzenetére


n93
tag

Az N95 !

(#1593) Viktor0610 válasza PrinczA (#1589) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ár/érték arányban nagyon jó készülék.

Samsung Galaxy A54

(#1594) PrinczA válasza Viktor0610 (#1593) üzenetére


PrinczA
őstag

Köszi, 1 kolléganőmnek pont ilyen van, majd a jövő héten jól megnézem, mit tud.

(#1595) Daweee válasza hool (#1591) üzenetére


Daweee
őstag

jobb kamera, wifi nélkül, N73.

(#1596) AMD Power válasza Daweee (#1595) üzenetére


AMD Power
titán

Egy fekete ME N73 az nem rossz.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1597) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Hali!

Szeretném lecserélni a telefonomat, de elég tanácstalan vagyok. Nagyjából 40-45K-t szánok rá, és használtan, függetlenül venném meg. Nézegettem az aprót, de elég szegényesnek tűnik a kínálat. SE W810i és a hasonló undormányok nálam élből kilőve, én egy elegáns, diszkrét telefont szeretnék. Szemezek Nokia N szériás modellekkel (N70, N73, esetleg N80) és a Samsung E900-al.

Egy tapasztalt guru mit ajánlana nekem? :D

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1598) EQMontoya válasza Motion_Blur (#1597) üzenetére


EQMontoya
veterán

e900 helyett inkább d900at vagy d900i-t, igaz, az inkább 50k, de megéri. marhára egybe van, még mindig nagyon elegáns, annyira nem is divatfon, és funkcionálisan is korrekt.

Same rules apply!

(#1599) tkazmer


tkazmer
addikt

Lassan közeleg az idő, hogy lecseréljem a jó öreg k750i-t valamilyen újabb modellre. Mindenképpen wlanos telefont szeretnék, valamint előny, ha nagyon jó az email kliense. Nagyjából ennyi megkötéssel ki mit ajánl?

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#1600) AMD Power válasza Motion_Blur (#1597) üzenetére


AMD Power
titán

Samsung D900i. Jó választás lenne. ;)

tkazmer : Árban meddig kéne? Valami E-s Nokia kéne neked.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.