Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1251) benjipd válasza AMD Power (#1240) üzenetére


benjipd
csendes tag

Csak a kérdés az, hogy feladjam-e azt a jó 3.2 mpixeles kamerát, af-fel, vakuval egy jobb software-ért. Ja ha már itt tartunk, a K800i-nek milyen a zenelejátszója??? :F Mert ha olyan, vagy jobb, mint a Z520i-é, akkor nem kérdés, a K800i a KIVÁLASZTOTT :C :DD
Ja, és minden kedces fórumlakónak köszönöm, hogy segí(tet)tetek Szülőitisz Fukaritisz, és némi dec. 24-i szülinap miatti karácsonykor esedékes telefon kiválasztásában. :R :R :R

Egy ember, aki egy félreértés miatt 1,5 éve szenved egy SE Z520i-vel

(#1252) juuzer


juuzer
addikt

i am back :)
végleges döntés előtt vagyok
gondoltam ti segízhettek.

olcsó telefont szeretnék venni, és rábukkantam 4 készülékre:
motorola c140
motorola f3
motorola w220
nokia 2610

szerintetek? megbízhatóság meg egyebek érdekelne, nem pedig az, h mit tud.

Vamos a la playa.

(#1253) hejnekem válasza benjipd (#1251) üzenetére


hejnekem
csendes tag

te eltudod képzelni h a K800i-nek rosszabb legyen a zenelejátszója mint egy Z520i-nek? mert én nem :DDD vedd meg a K800i-t az a legjobb!!!

(#1254) James 08 válasza juuzer (#1252) üzenetére


James 08
tag

Motorola f3 :DD

Üldöz a tudás, de én gyorsabb vagyok. :D

(#1255) juuzer


juuzer
addikt

igen, én is ezen filóztam, de sztem inkább c140 mert az f3nak (ahogy láttam) borzalmas a kijelzője.

Vamos a la playa.

(#1256) AMD Power válasza juuzer (#1252) üzenetére


AMD Power
titán

Nokia 2610. Ezek közül nekem az kéne.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1257) Sipi16 válasza juuzer (#1252) üzenetére


Sipi16
senior tag

Szerintem Nokia de ha nagyon fasza aksik akarsz akkor F3. Haverom hetente tölti a telefonját és nem keveset beszél.

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#1258) kis.keke


kis.keke
csendes tag

[link]
ezt a telefont ismeritek??
mikor fog megjelenni??
egy ilyet biztos fe fogok szerezni :DDD

(#1259) Gebriel válasza kis.keke (#1258) üzenetére


Gebriel
veterán

Nézd végig a filemet és megtudod hogy milyen telefon. :U

(#1260) AMD Power válasza kis.keke (#1258) üzenetére


AMD Power
titán

Nokia N95. :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1261) Notoriushazu


Notoriushazu
csendes tag

Hello Everybody.Nem vok egy határidőnapló de el kell h keserítselek, legalább 3 hónapja a boltokban van már...

(#1262) winkler2


winkler2
csendes tag

Ja, már koptatom egy ideje én is! Igen jó kis teló!

(#1263) Traxx


Traxx
őstag

Hali!

Én a topic szorgos olvasgatása után döntöttem egy K750i mellett. Az elődje egy őskövület Nokia volt :DDD Úgy összességében tetszik a teló, néha a joy-t nem találom el rendesen, de ez idővel majd alakul. Rosszat nemnagyon tudok róla mondani, ami nekem kell, az megvan benne...igazi bestbuy :C Legalábbis ennyiért... A beépített fény este a szobát vígan bevilágítja, amúgy meg nem is tűnt fel a leírásban, hogy van zseblámpás funkciója is...plusz egy meglepi :)
Ami kicsit bosszantó volt benne, az az, hogy a K800-as témákkal nem tud mit kezdeni, én balga meg azt hittem, hogy jók lesznek rá. Na de sebaj, erre való a net :)
Ja de van 1 rossz tulajdonsága: a hozzáadott USB-s kábel nagyon büdös :DDD Pontosabban műanyagszagú :D

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#1264) juuzer


juuzer
addikt

hát igen, de tudod azért az olvashatóságról nem mondanék le a készenléti idő miatt.
és tudtok nekem olyan linket adni, ahol a c150esről bővebb infók, s esetleg egy magyar nyelvű teszt is van? (telefonguru kizárva, ott vannak hazugságok igaz nem ennél a típusnál)
előre is köszi :)

Vamos a la playa.

(#1265) juuzer


juuzer
addikt

az alcatel e801 és az e805 miben különbözik?
valaki tudnasegíteni nekem?

Vamos a la playa.

(#1266) Viktor0610 válasza juuzer (#1265) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Kivitelben van eltérés, valamint az E805 esetében lehet MP3 a csengőhang -[link].

Samsung Galaxy A54

(#1267) juuzer


juuzer
addikt

köszi.
és gondolom ennek is megvan az a betegsége, hogy csak mp3at tud lejátszani.
erre azért odafigyelhettek volna.
éppen olyan, mint a k310imben ha átnevezem a ..... .wma számot ..... .mp3-ra akkor le se tudja játszani
ideje lenne beszereznem egy konvertálóprogit :)

Vamos a la playa.

(#1268) juuzer


juuzer
addikt

most találtam rá 2 LG-re
az LG megbízható?
összeszereléi minősége milyen?

ja és a 2 model kg110 é kg130
valószínűleg az utóbbit fogom előnyben részesíteni.

[Szerkesztve]

Vamos a la playa.

(#1269) Sipi16 válasza juuzer (#1268) üzenetére


Sipi16
senior tag

Mostanában aztmondják, hogy nem annyira rossz. Én személy szerint nem biztos, hogy mernék venni. Ismerősömnek a KG800-zal csak az érintőgombokkal volt probléma. Vagyis avval, hogy érintős és nem nyomós.

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#1270) AMD Power válasza juuzer (#1268) üzenetére


AMD Power
titán

Jó lesz az LG majd de én most még nem vennék.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1271) #35692544


#35692544
törölt tag

hi

2 teló maradt 6131 vs 5300 melyik a tartósabb?
vagy valaki tud 320×240-est, új, függetlent, 2év garral jobb áron?

(#1272) Viktor0610 válasza #35692544 (#1271) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Sz.tem 6131, ha nem számítjuk a burkolat esetleges kopását. ;)

Samsung Galaxy A54

(#1273) AMD Power válasza #35692544 (#1271) üzenetére


AMD Power
titán

6131. De vészesen szét szoktak hullani. :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1274) #35692544 válasza AMD Power (#1273) üzenetére


#35692544
törölt tag

a széthullás mit jelent? a burkolat kopását?

(#1275) Viktor0610 válasza #35692544 (#1274) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Leginkább azt, de fontos hozzátenni, h. ez is egyénfüggő, ki mennyire vigyáz a készülékére. Láttam már mindkét végletre példát (leharcolt készülék vs. jó állapotban lévő készülék).

Samsung Galaxy A54

(#1276) #35692544 válasza Viktor0610 (#1275) üzenetére


#35692544
törölt tag

és a pop port(6131) vs usb(5300) csatlakozó ha sokszor dugom a gépre?

(#1277) Viktor0610 válasza #35692544 (#1276) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az USB szvsz. tartósabb lesz.

Samsung Galaxy A54

(#1278) #35692544


#35692544
törölt tag

a nokia aksik mennyire kompatibilisek egymással?
BL-4C vs BP-6M

(#1279) Viktor0610 válasza #35692544 (#1278) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Semennyire, mert a méretük eltérő.

Viszont pl. a BL-széria egyes tagjai többé-kevésbé kompatibilisek egymással.

Samsung Galaxy A54

(#1280) Cheesy válasza #35692544 (#1271) üzenetére


Cheesy
őstag

Hali!
Tavaly juniusban, anno én is ezen őrlődtem. Mire váltsam le azt a xar Siemens ST60-at, aminél még a másik roppant ''szerencsés'' választásom, az azt megelőző Ericsson R600 is jobb volt, pedig utáltam, dehát előfizetés az előfizetés.
Végül a 6131 mellett döntöttem. Ezelőtt egy Nokiam volt, a 3210-es, és így utólag visszagondolva közel sem volt vele annyi gondom mint a R600 és ST60-nal. Itt is u.e. a helyzet. Nokia sebesség és tartósság, de Nokia tartozék árak is... Nem eszik meg akármilyen Bluetooth adaptert, (a Bluesoleil-el befürödtem), vettem hozzá xMicro-t, kb. 5 rugóért, az meg elveszett... a kábelra meg sajnálom a pénzem. A 10 MB belső memória nagyon kevés, 8-9 kép és annyi. microSD kari megy bele, ami drágább mint a sima SD, amiből még lenne is itthon. Ami nagyon csípi a szemem, hogy nem Simbian-os. Sima, JAVA alapu rendszere van, ami GYORS, de idáig nem sok játékot evett meg, amit rátettem, illetve nem lehet vele közel sem olyan ''bravúrokat'' végrahajtani, mint az anno általam annyira áhított 3650/7650-ben, Azok a telefonok a mai napig megállják a helyüket, de amint 70.000 alá ment volna az áruk, kivonták őket a forgalomból. Használt telefon meg... nem bízok én abban.
Kopás. Nap mint nap használom a telefont, de jelentősebb kopásról nem tudok beszámolni, még a csuklóknál sem, csak ott koszolodik. A krómfelületen az első karcok nagyon látszódtak, de amint több lett, már nem is érdekes. :)
Mindig is olyan telefont akartam (erre utólag érdekes ám rájönni), ami gyors, összecsukható és nagyok a gomjai, szép a kijelzője. Jó lenne még, ha sok memória lenne benne és univerzális USB csati is lenne hozzá. Persze nem olyan mint a Motoroláknál, hogy csak gyári USB kábellel akar működni. Anyámnak RAZR van, de csak az itthon felelhető USB kábelekkel próbáltam, még csak nem is reagál. Összecsuukható jó, mert van hely nagy kijelzőnek és nagy gomboknak, rádásul ezek nem karcolodnak, zsebbe hordom. Mind az R600, mind az ST60-asnál megjártam ilyen szempontból: pár hónap után elkezdet kopni az egész telefon, a végére (1,5 év) szinte eltűnt az összes gombfelirat, karcos lett a kijelző (az ST60-ra öntapadós fóliát ragasztottam, de ugy nem volt szép a kép, így lemondtam a védelméről).
Összeségében a mindennapi haszunálatra kiváló telefon,, nem is hiányzik a csúcs kamera, a nagy memória, a böngésző és egyebek, telefonálásra, SMS-re tökéletes. Tudja, amit egy telefonnak tudnia kell. Bár ennyi pénzért (kb. 70.000 HUF előfizetés nélkül) tudhatna többet.
Elegáns készülék, mindenkinek nagyon tetszik a ''kioldó'' gomb, ahogy egy pattanással szétnyílik a teló... ;)
A kamera nem valami jó, sőt a kategóriájában rossz, olcsóbb SE-kat láttam sokkal jobb optikával. Bár ott való igaz, hogy a Sony-nak van tapasztalata a Cybershot digicamokkal.

Kb. ennyi. Ha van kérdésed, szívesen válaszolok :)

www.vakbelmutet.hu

(#1281) Sipi16 válasza Cheesy (#1280) üzenetére


Sipi16
senior tag

Hali az adatkábel speedshopban 2 vagy 3 ezer forint. Itt a fórumon 3ezerért 1 gigás micro SD-t kapsz. Ez drága???? A két Bt hülyeségedből bőven kijött volna mind a kettő.

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#1282) Cheesy válasza Sipi16 (#1281) üzenetére


Cheesy
őstag

kb. fél éve mondtam le ezekről. Azóta nem is érdekel, csak leírtam az élményeimet ezzel a telefonnal kapcsolatban. Nem voltam totál felkészült, mit hol mennyiért vegyek, itt Szolnokon nem tudtam alternativ forrásokat tartozékokra.
A BT hülyeségem arról szólt, hogy veszek egy Bluetooth USB kulcsot a gépembe, így itthon a 3 BT-s telefont tudjuk kezelni. Arról nem szólt a fáma, hogy a nokiám csak speckó chipes BT kulcscsal működik. Azzal működött kiválóan, csak elveszett. Így jártam.
Talán majd egyszer megveszem hozzá ami kell, kösz a tippeket.

www.vakbelmutet.hu

(#1283) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

6300 -át!

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#1284) Viktor0610 válasza Ferdzsoo (#1283) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

:F

Samsung Galaxy A54

(#1285) Ferdzsoo válasza Viktor0610 (#1284) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Milyen mobiltelefont vegyek? -

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#1286) Viktor0610 válasza Ferdzsoo (#1285) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Sejtettem, mire válaszoltál, de nem ezért volt a :F , hanem a szükségtelen beírásért.

Samsung Galaxy A54

(#1287) #35692544 válasza Cheesy (#1280) üzenetére


#35692544
törölt tag

thx

a teló a gyereknek lenne, 2 igénye van a bővíthető memó, és a 320×240-es kijelző
symbiánra nincs szüksége (nekem sem kéne mert tetü lassú) pont a pc-vel való összekötés miatt jött elő az 5300-ás (usb), kérdés, hogy a tolós mennyiben külömbözik tartósságban a flippestől?

most láttam a vodánál 6234-et 30k-ért kártyásan náluk is 2év a gari?

[Szerkesztve]

(#1288) Ferdzsoo válasza Viktor0610 (#1286) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Nem tartom szükségtelennek, mivel ez is egy ember véleménye...
ugyanolyan mint bárki másé, csak lényegretörő...
Ráadásul nem vélemény, hanem tapasztalat...

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#1289) Cheesy válasza #35692544 (#1287) üzenetére


Cheesy
őstag

Szivesen.

Memória bővíthető. A kártya típusa microSD.(Azt hiszem max. 2 GB)
Kijelzője szép, kontrasztos, erre egy szavam se lehet. 320x240, 16 bit.
Gyorsnak gyors, nem volt vele probléma ilyen tekintetben soha és megfogadtam, hogy ezentúl is Nokiát veszek. Kivéve, ha az iPhone-on javítanak és olcsóért adják, vagy a SonyEricsson gyors telefont gyárt majd: tehát még egy jó ideig Nokia marad :D
Nem tudtam, hogy a Symbian lassúnak számít, nekem az tetszik benne, hogy alakíthatod a mobilod...
A telefonnak speckó kábel kell, a csuklónál van a csatlakozó, a headsetet is ide kell rádugni, ha vezetékes persze. Az ára, mint arra Sipi16 felhívta a figyelmem ''speedshopban 2 vagy 3 ezer forint'', ''3ezerért 1 gigás micro SD-t kapsz''. Tehát ezek szerint 5 rugó ráfordítással minden igényedet kielégíti. :)
Elegáns, unisex teló, nekem fekete van, de ugyanezt láttam már női kézben is.

Toló VS Flip

Sztem flip. Ha a telefon csukott állapotban van az ember zsebében, nem karcolódik a kijelző, nálam pl. ez számít. A gombok sem kopnak, de itt legalább nem ''ráfestik'' a feliratokat a gombokra, így ''normál'' kivitelben sem igen jelentene gondot a zsebben hordás. Jól össze van rakva na. :))
Én speciel nem szeretem, ha körömheggyel kell nyomogatni az apró billentyűket, erre rájöttem az R600 és ST60 használata alatt. Hiába (az utóbbinál) a szép nagy kijelző, ha elveszi a gomboktól a helyet.
Egyszerű kezelni, idáig bárki aki kipróbálta és volt már Nokia a kezében (kevés ember van akiében ne fordult volna már meg szvsz) egyből elboldogul vele, de aki először fog kezében telefont, még annak sem jelent problémát.


A legnagyobb gondom a telefonnal: a mai napig nem sikerült rájönnöm, hogyan állíthatom be az összecsukáskor aktiválódó autómata billentyűzárat. Nem is találtam benne ilyen opciót, csak holmi biztonsági billentyűzárat, de az meg kódos. De csak pár hétig zavart.

A 6234-gyel szemben ezt ajánlanám.
Tímobájlos vagyok immár 6 éve, Voda árakat nem ismerem.

www.vakbelmutet.hu

(#1290) Sipi16 válasza #35692544 (#1287) üzenetére


Sipi16
senior tag

Nekem 6234-esem van és teljesen meg vagyok elégedve. Meglepődtem a stereo hangszórón, szép a kijelzője. A kamera nemvalami csúcsszuper vagyis az AF hiányzik belőle. Gyereknek tökéletes, csak a zenehallgatás nem olyan minőségű mint egy mp3-lejátszó, de ha zenélni akar akkor SE W-szériában kell gondolkodni.

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#1291) sowi


sowi
őstag

tudtok ajanlani vmi olyan telot ami igazabol szinte csak telefonalasra kellene? fontos lenne a jo hosszu uzemido, utalok naponta akksit tolteni, kamera szinten nem erdekel, belso memoria sem igazan, nem akarok mp3at hallgatni, lehetoleg jo massziv telo legyen mert neha ideges vagyok :) motorola es SE kiesik, valahogy egyik sem az en mufajom...szoval orommel fogadnek nemi segitseget :)

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#1292) nemma válasza sowi (#1291) üzenetére


nemma
addikt

Ha jó neked egy végtelenül egyszerű telefon, akkor a Nokia 2610, illetve a 2626 jó választás lehet.Ha azonban kicsit többet akarsz, érdemes megnézni a 6070 és a 6080 párost.
A SE-t pedig érdemes jobban vizsgálgatni, mert ha tényleg hosszú üzemidőt szeretnél, akkor mindenképp ott lesz a megoldás...

(#1293) Ferdzsoo válasza sowi (#1291) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

6310i a te embered, masszív, 1hét akksiidővel ha beszélsz sokat akkor is, csak annyi hogy nem kicsi, meg elég régi. Valószínű viszont csak használtban találsz...

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#1294) nemma válasza Ferdzsoo (#1293) üzenetére


nemma
addikt

Ha viszonylag újat talál, akkor esetleg, de sztem inkább ne ajánljunk használt telefont, mert azzal bármi baj lehet...
Szóval legyen csak 6070 ;)

(#1295) Viktor0610 válasza nemma (#1294) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Esetleg lehet még 1112 is pl. ;)

Samsung Galaxy A54

(#1296) jogász


jogász
csendes tag

a K750i-nél jobb szerintem nincs,2 éve megvan amikor megjelent itthon,vadásztam rá az országban,annyira be voltam zsongva,figyel benne egy 1gb-os kártya,meg egy profibb gyári fülest vettem aztán ennyi,tökéletes fotók,tiszta,mély mp3,komoly megjelenés,nekem éppen elég.Ne feledjétek amikor ez megjelent ezen kívül csak a D600 tudott ennyit.szóval csak ajánlani tudom :C :C üdv

Két ember attól fogva számít igaz barátnak, amikor hallgatásuk már nem jelent kínos csendet.

(#1297) kontroll337


kontroll337
csendes tag

SRÁCOK SEGÍTSETEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a minap vásároltam 1 db 6288-at.
meg nem merült le teljesen..elkezdtem 640x486os videót felvenni amikor leállítottam elkezdte menteni majd elkezdett villogni a tft és a háttérvilágítás elég furcsán.
hiába rakom töltőre villog a tft de nem csinál semmit.
mi lehet a baja kérlek segítsetek.
talán szoftverhiba??????????????????
köszi

(#1298) Sipi16 válasza jogász (#1296) üzenetére


Sipi16
senior tag

Igen, kb egy hete erről beszélünk csak nem ilyen nyíltan. Mondjuk azóta van jobb kamerás is. Egyetlen hátránya az joy...

kontroll: aksit vedd ki és restart! Ha nem megy akkor SW frissítés


[Szerkesztve]

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#1299) kontroll337


kontroll337
csendes tag

hogy frissítsek sowftvert ha be sem kapcsol.????
még sosem csinálltam

(#1300) Sipi16 válasza kontroll337 (#1299) üzenetére


Sipi16
senior tag

Aksikivétel után sem kapcsol be??? Akkor szervíz... és ott SW frissítés.

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.