Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1601) Viktor0610 válasza tkazmer (#1599) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

E65.

Samsung Galaxy A54

(#1602) hool válasza n93 (#1592) üzenetére


hool
aktív tag

Azzal az a bajom, hogy az akksi nem bírja. :U
Lehet, hogy N73 lesz vagy még várok 1-2 hetet hátha jön a 6500.

(#1603) tkazmer válasza AMD Power (#1600) üzenetére


tkazmer
addikt

Egy olyan 100, max 120e huf(végülis a k750i is ennyi volt anno)...

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#1604) tkazmer válasza Viktor0610 (#1601) üzenetére


tkazmer
addikt

Köszi, utánanézek..

mod: találtam egy olyan adatot, hogy wifi 54mb/s. ez azt jelenti, hogy akkor a b-s wlannal nem is működik?

[Szerkesztve]

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#1605) tope


tope
addikt

LG KG130, Domino csomagban 9.990 Ft, VGA kamerával: Megéri-e

(#1606) dragonfx


dragonfx
veterán

Sajna lejjebb adtam mert most nem futja 45-50e egy tel.re:

Milyet vegyek ha azt akarom hogy vékony legyen értsd 15mm>, legyne benen fényképező, bővíthető legyen a memója, tudjon mp3at, és ne slideos kinyitós, hanem a normál style legyen.És ha lehet samu, se vagy nokia legyen. (van pár kivétel pl z510 megér 30at? :U )

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1607) (Kolombusz) válasza dragonfx (#1606) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

[link]
46-ért a tied. :)

(#1608) dragonfx válasza (Kolombusz) (#1607) üzenetére


dragonfx
veterán

tudom néztem :B
Ne is mond ezt szerettem volna, de 48-51é láttam, nekem csak új kell, annyi most nem megy.

Néztem a z510et e200at és az e590et?
szerintetek? mindegyik olyna 31-34 körül van.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1609) badacsony válasza dragonfx (#1608) üzenetére


badacsony
őstag

E590-et hol láttál ennyiért? Én 36-ért láttam legolcsóbban, de sajna most nincs nekik.

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#1610) juuzer


juuzer
addikt

szasztok!

nokia 1112, 1200, 1600, vagy 2310

ez itt nekem a kérdés.
a 1200-ban van zseblámpa? vagy a csak a 1208ban van?
melyik éri meg jobban az árát?

Vamos a la playa.

(#1611) tenna


tenna
tag

Sziasztok.

Leharcolt k700imet szeretném lecserélni, mert behalt a görgölye majd maga a telefon is...
A pannonnál nézelődtem a 10000fts használt mobil beszámítás meg a partner program miatt(8éve vagyunk pannonosok). Kinéztem a k610it, és a k550it, a 610es szimpatikusabb csak a görgölyétől félek, h tönkre fog menni mint a k700ibe..., esetleg ha van más telefon hassonló árkategóriába hasonló tudással, akkor várom az ötleteket.

athura.atw.hu

(#1612) Diego! válasza juuzer (#1610) üzenetére


Diego!
senior tag

Szia. Mindegyikbe van zseblámpa (1200-ba is és 1208-ba is).

(#1613) AMD Power válasza tenna (#1611) üzenetére


AMD Power
titán

A K550i jobb választás. Már csak az AF illetve a segéd fény és lencse védő miatt is.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1614) 8x57js


8x57js
tag



Nokia 6234- vodafone 29970HUF a készlet erejéig gondolom :)

No ezt éri meg 128Mb- micro sd

(#1615) nemma válasza tenna (#1611) üzenetére


nemma
addikt

Szerintem is K550i, de a K610i-nek nincs joystickje! ;)

(#1616) FraFer válasza tenna (#1611) üzenetére


FraFer
tag

Szia!

Hasonló helyzetben voltam én is, mint te. Szintén SE k700i-m volt, szintén szerettem, és én is nehezen döntöttem kezdteben sok, majd két készülék közül. Gondolkoztam én is a SE k550i-n, de nekem nagyon nem jött be a kezelhetősége, főleg a gombjai nem feküdtek, ellenben a SE k610i nagyon jó készülék számomra a k700i után. Könnyebben kezelhető (nem joystick van benne, hanem navigációs gomb, ami talán valamivel lassabban kezelhető, de sokkal pontosabb, és strapabíróbbnak is tűnik), a szoftvere sokkal gyorsabb, mint elődjének, de valahogy az egész telefon sokkal gyorsabb. Az viszont igaz, hogy nincs lencsevédője, se autofókusz, de nekem fontosabb volt a 3g (pl. videotelefonálás), ami viszont a k550i-ben nincs, ráadásul nekem valahogy nem volt elég férfias a k550i, de igazából a gombok miatt esett ki hamar. Én egyelőre nagyon elégedett vagyok a k610i-vel, formailag kicsit van egy olyan t610i-s feelingje, ami nálam pozitív, mert én nagyon szerettem a t610i-t. ;) (A SE k610i szürkében elegánsabb, pirosaban elég merész, de szerintem egy pasihoz is még elmegy, ha olyan a stílusa, míg a SE k550i-t csak feketében láttam eddig, de az van fehérben is, úgy tudom.)

(#1617) AMD Power válasza nemma (#1615) üzenetére


AMD Power
titán

Miért a K550i-nek van? :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1618) nemma válasza AMD Power (#1617) üzenetére


nemma
addikt

Természetesen nincs, csak tenna fórumtárs szavaiból ítélve ő maga meg volt győződve arról, hogy a K610i-nek van ;)

(#1619) tenna válasza nemma (#1618) üzenetére


tenna
tag

köszönöm a felvilágosítást:), még egy kérdés az AF az mi?

athura.atw.hu

(#1620) Sipi16 válasza tenna (#1619) üzenetére


Sipi16
senior tag

AutoFocus. Így jobb képeket csinál mint a sima.

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#1621) nike_


nike_
addikt

Sziasztok!

Új teló után néznék.Igényeim:

-2 mp-s kamera(vagy több)

-normális mp3 lejátszás

-240x320-as kijelző

-sima vagy szétcsúsztatható legyen

-Symbianos legyen lehetőleg

Nokia N szériás telókat néztem főleg.Várom az ötleteket.

(#1622) badacsony válasza nike_ (#1621) üzenetére


badacsony
őstag

Árban mennyire gondoltál?

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#1623) Ricardo válasza nike_ (#1621) üzenetére


Ricardo
félisten

E65, N73

(#1624) nemma válasza tenna (#1619) üzenetére


nemma
addikt

Ha érdekel, akkor kicsit bővebben itt--->[link]

(#1625) nike_ válasza badacsony (#1622) üzenetére


nike_
addikt

Ajjaj ez jó kérdés hát max 60 inkább 50

(#1626) AMD Power válasza Ricardo (#1623) üzenetére


AMD Power
titán

70K függetlenűl. Nokia N73 Fekete + a Keresztapa...! ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1627) nike_ válasza AMD Power (#1626) üzenetére


nike_
addikt

Most rákerestem és sztem használtan fogok venni telót újonnan naon nem éri meg.

(#1628) badacsony válasza nike_ (#1625) üzenetére


badacsony
őstag

6120 C?

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#1629) nike_ válasza badacsony (#1628) üzenetére


nike_
addikt

Az nem,de az E65 és az N73 között vacilálok.WLAN vagy a jobb kamera?Asszem majd az E65 lesz a befutó...Olcsóbb és a kamera az N73-ban jó,de olyanokat hallottam róla hogy szinte pirosra festi a képet.

(#1630) badacsony válasza nike_ (#1629) üzenetére


badacsony
őstag

Én a WLAN-t választanám -> E65.

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#1631) cigam


cigam
félisten

Tudtok ajánlani olyan olcsó kagyló mobilt, ami alap állapotban a kijelzőn mutatja következő naptári eseményt? Tehát ha ránézek egyből tudom mi lesz a következő teendő/esemény.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#1632) nike_ válasza cigam (#1631) üzenetére


nike_
addikt

SE W300i.Olyan mobilom volt.Megnyomod lefele alap állapotban a hangerő gombot és mutatja hogy milyen bejegyzés van mára. Az ára olyan 20000-25000k újonnan.

(#1633) cigam válasza nike_ (#1632) üzenetére


cigam
félisten

Köszi, de csak majdnem jó. Nem kezeli az ismétlődő bejegyzéseket. Az is megfelel, ha nem a kis ablakban, hanem kinyitás után a ''fő'' kijelzőn mutatja a következő eseményt.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#1634) nike_


nike_
addikt

Rájöttem mien teló kell nekem! N70! Csak a kijelzője nem nagy,a többi megfelel.Az E65 csak kijelzőben és WLAN-ban jobb,a WLAN-t rájöttem hogy nem nagyon használnám, a kijelző meg mindegy.Progit erre is arra is lehet kapni.

Szerk.:Bocsánat a symbianra is értettem hogy lehet erre is arra is progit.

[Szerkesztve]

(#1635) AMD Power válasza nike_ (#1634) üzenetére


AMD Power
titán

8.1-s Symbian kell neked...?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1636) nike_ válasza AMD Power (#1635) üzenetére


nike_
addikt

Nem az kéne, de a 9.1 és 9.2-es Symbianosok nagyon drágák,kivéve az E50, de az meg nagyon nagy és nincs benne 3G.A többi pedig ilyen 50-60 körül kezdődik.


Szerk.: Neked gondolom 9.1 vagy 9.2- es symbianos telód van :D

[Szerkesztve]

(#1637) AMD Power válasza nike_ (#1636) üzenetére


AMD Power
titán

E50 nagyon nagy? Láttál te már N70 E50 mellett? :F :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1638) nike_ válasza AMD Power (#1637) üzenetére


nike_
addikt

Fogtam is már mind a kettőt.Na jó nem nagyon nagy de azért nagy.

(#1639) AMD Power válasza nike_ (#1638) üzenetére


AMD Power
titán

Messze nem nagy. Az E50-ben pont az tetszik nekem is és még sok más embernek ,hogy nem tipikus batár E illetve N-s Nokia.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1640) Zewa


Zewa
senior tag

Üdv.PDA telefon vásárlára adoma fejem.~ használtam 30-40K magasságában, énn a Sony-ericsson P910i vel szimpatizálok, elég kellemes készüléknek tünik.
Ti mit ajánlanátok? :F :R

Előre is thx


Üdv.

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#1641) piqla


piqla
őstag

Gyerekek, belattam, hogy nekem felesleges a Nokia N73 tudasa... Ami irant nagyon megnott az erdeklodesem, az a Motorola E6. Persze, hogy alig lehet kapni... Viszont lenne egy olyan kerdesem, hogy valoszinusitheto az a betegseg, amelyet eddig en az L7 telefonomnal tapasztaltam legdurvabban: az ido elorehaladtaval egesz egyszeruen baromira belassul a telefon? Foleg, ami a kepnezegetot illeti...

Szereted az állatokat?

(#1642) grabber


grabber
addikt

Sziasztok!
Tudnátok mondani olyan telefont aminek az akksija sokáig bírja egy feltöltéssel,mind beszéd,mind készenlétben.Nem fontos,hogy színes a kijelző vagy sem,akár régebbi használt telefon is jó,csak minnnél olcsóbb legyen.
A kereső kidobta K510 6 órát bír,M65 5 óra de nem tudom mennyire valós adatok :(

Előre is köszönöm a segítséget!

(#1643) wethepeople


wethepeople
csendes tag

Én nem ilyet vennék :(

(#1644) Feenyx válasza piqla (#1641) üzenetére


Feenyx
aktív tag

Nem akarok beleokoskodni de ha nem kell n73 tudású telefon akkor mért az e6-ra gondoltál? Az is ugyanúgy okosteló. Csak ugye kevesebb program támogatotsággal mert linuxos. Meg mondjuk azért inkább egy nokia mint egy motorola én úgy vok vele :) Főleg a v3x-em után bár nem egy kategória az e6-al Sztem belassulásra számíthatsz főleg ha a memória egyre jobban betelik. A v3xemnél is ez volt. Szal sztem nem éri meg lecserélni az e6-ra.

[Szerkesztve]

(#1645) hool válasza grabber (#1642) üzenetére


hool
aktív tag

Nokia 1112, szerintem.

(#1646) wethepeople válasza grabber (#1642) üzenetére


wethepeople
csendes tag

Nokia 1112

Súlya: 80g
SMS
Óra, ébresztés
Fekete-fehér kijelző
Kihangositás
380 óra készenléti idő

(#1647) piqla válasza Feenyx (#1644) üzenetére


piqla
őstag

No igen, de sokkal kevesebbet tud, mint a 73-as; igy ertettem. Viszont ennek ellenere, majdnem annyiba kerul, lol. A kulcsinje sokkal jobban tetszik a motonak, viszont eleg sok smst irok es nemigazan jo a virtualis billentyuje... Pedig azt hittem, vegre megtalaltam a szamomra tokeletes telefont :O

Gyonyoru szep, a kepernyoje szep, nem tomegtermek... Ha lenne az m600i-n kamera, azt vennem. A moto azert meg mindig eselyes az erintokepernyo miatt...

Ps.: Amit irtal, hogy belassul: erre azt olvastam egy teszt utani hozzaszolasban valamely kulfoldi oldalon, hogy azert kovetkezett ez be, mert mindent a gep memoriajaba mentett, nem pedig a memoriakartyara. Nem lehet, hogy ez volt a gond?

[Szerkesztve]

Szereted az állatokat?

(#1648) grabber


grabber
addikt

wethepeople,hool:Ha ennyire egyértelmű :)

Köszi :R

(#1649) Daweee válasza piqla (#1647) üzenetére


Daweee
őstag

Nem értelek téged: sok az N73, és továbbra is okostelókat nézel... Pontosan mi a sok benne? Vagy csak szimplán olcsóbbat szeretnél?

(#1650) Bootsy


Bootsy
csendes tag

Sziasztok!
A segítségeteket kérném! A cégem most szeretné lecserélni a céges mobilokat mert már igencsak elavultak (Nokia6021), és van néhány jelöltem, ki lehetne az utód: Nokia 6131, 6230i, 6300, 6233; SE K610i, K750i

azért írtam ezeket mert nekünk a Magenta színű szolgáltatónál van flottánk.
Viszont leírnám hogy milyen paraméterekre lenne szükségünk:
1. tudni kell hogy a telefonokat rengeteget használják a munkatársak (tanácsadói tevékenységet folytatnak)...így egy stapabíró teló kellene
2. bírja az akksija min. 3 napig!
3. Fontos hogy stabil legyen a szoftver mert a mostaniaknak már minden baja van(nem csörög meg hasonlók)
4. ha az üzleti oldalát nézzük, akkor egy jó naptár, és diktafon legyen benne, ja és legyen jó minőségű kihangosítója
5. esetleg a fényképező is kellhet, mert néha szükség lehet egy-egy helyszíni ellenőrzés során

összességében egy stabil szoftverű, megbízható, nyúzható teló kellene! közel 30 darabot vennénk belőle és bizony ilyen nagyságrenben már előfordul egy két selejt:(
Na köszi előre is a hozzászólásokat!
Bootsy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.