Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) Zoli bácsi válasza Pinty (#200) üzenetére


Zoli bácsi
őstag

Szerintem a V360-ban nincs infra, Bluetooth van, az sem a legjobb, csak headsetet keres, viszont szabvány Mini-USB kábellal meghajtóként látod a memóriakártyáját, bár elég lassú. Egyébként nem rossz, masszív, ''férfias'' darab. Az E250 elég felkapott teló lett, de most jött ki a Samsung az E390-el (Ha jól emléxem a típusra) függetlenül alig drágább mint az E250, de szinte minden paraméterben jobb. Vodát ismerve hamarosan beteszi a kínálatába. Ha nem sürgős, szerintem várj egy kicsit. A kettő teló közül, amit leírtál (szerintem) egyértelműen az LG az ''okosabb'', viszont a Samu mellett szól a most divatos csúsztatható kivitel, na és a megkérdőjelezhetetlen minőség.

(#202) 8x57js válasza Pinty (#200) üzenetére


8x57js
tag

hello!
No akkor. A moto v360! Az egy jó készülék. Bővithető memoria 512ig?? asszem.
Jo a hangzás is. A kijelző az 176x220 262.000szinnel. már a v550nek is szép volt a kijelzője, ez ugyanakkor de 262.000el. ''Nagyon jó''ne egy 320x240essel mérd össze. Kamera átlagos VGA
Bloot az teljesen jó. Mindenre küld és fogad!

de az L600V is egy jó vétel....

(#203) Balaena


Balaena
csendes tag

Szerintetek: Nokia 5200 (live! nélkül) vagy live!-os 6085???
Mennyit piszkálnak bele a live!-val?

[Szerkesztve]

Kutya nélkül lehet élni, csak nem érdemes!

(#204) (Kolombusz) válasza Balaena (#203) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Én szivből utálom a live-ot, ezért az 5200ra szavazok.

Bár engem a menük legkevésbé sem érdekelnek, max kicserélem a szoftot.

(#205) Balaena válasza (Kolombusz) (#204) üzenetére


Balaena
csendes tag

Csak az a baj, hogy 2 év hűség mellett nem szívesen piszkálnék bele a szoftverébe. Vagy lehet ''hivatalosan'' is?

Kutya nélkül lehet élni, csak nem érdemes!

(#206) evR válasza (Kolombusz) (#184) üzenetére


evR
aktív tag

hékás azt írod, hogy w810i nem AF-es kamerával van, pedig mégis!
zsír kis teló!

''...trend a lelke mindennek...''

(#207) (Kolombusz) válasza Balaena (#205) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Ez garivesztéssel jár.

(#208) (Kolombusz) válasza evR (#206) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Igazad van, a w800 nem volt még AF-es, azzal kevertem.

(#209) Balaena válasza (Kolombusz) (#207) üzenetére


Balaena
csendes tag

Igen, erre gondoltam... :B

[Szerkesztve]

Kutya nélkül lehet élni, csak nem érdemes!

(#210) evR válasza (Kolombusz) (#208) üzenetére


evR
aktív tag

a w800i is AF-os ;] :B ;)

''...trend a lelke mindennek...''

(#211) (Kolombusz) válasza evR (#210) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Na bakker, pedig úgy tudtam, hogy a w8xx szériában gyengébb a kamera a k750-énél, méghozzá az AF hiánya maitt.

(#212) AMD Power válasza (Kolombusz) (#211) üzenetére


AMD Power
titán

Pedig nem! A W800i-ben benne van a jó kis AF! :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#213) Viktor0610 válasza (Kolombusz) (#211) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A W-szériás telefonok mindegyike AF nélküli, kivéve a W800i/W810i párost.

Samsung Galaxy A54

(#214) Pinty válasza Zoli bácsi (#201) üzenetére


Pinty
csendes tag

Kösz az infót, az E390 szöget ütött a fejembe. Csak az átfutási idő a kérdés, mindenesetre várok egy darabig...

(#215) Pinty válasza 8x57js (#202) üzenetére


Pinty
csendes tag

Ha meg később jönne, akkor megnézem a Moto-t ''élőben'', csak egy kicsit furcsa, h túl sokat tud az árához képest :DDD

(#216) evR válasza Viktor0610 (#213) üzenetére


evR
aktív tag

:R ez a pontos megfogalmazás! :C

''...trend a lelke mindennek...''

(#217) Nzothan


Nzothan
tag

sziasztok!
most szeretnék telefont venni.szerintetek melyiket érné meg megvenni?
nokia 5200 vagy nokia 6085?mindekettő vodás.

(#218) AMD Power válasza Nzothan (#217) üzenetére


AMD Power
titán

Hát igazából egyiket se. De ha nekem a kettő közül kéne választanom akkor talán a 5200.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#219) KillDon válasza Nzothan (#217) üzenetére


KillDon
tag

Ebbe az árba már sokkal jobbat kapsz, szebb kijelzőjüt, nagyobb memóriát.

(#220) Nzothan


Nzothan
tag

és mit ajánlanátok max 30e huf-ért?

(#221) Gebriel válasza Nzothan (#220) üzenetére


Gebriel
veterán

Samsung E250e-t
de szerinetm a 5200 sem rossz

(#222) AMD Power válasza Gebriel (#221) üzenetére


AMD Power
titán

Nekem ez a E250 jobban kéne. Vagy picivel többért esetleg egy K750i.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#223) KillDon válasza Nzothan (#220) üzenetére


KillDon
tag

Én ajánlanám az LG L600V-t, de csak ha veszel bele memória kártyát (ami nem drága), mert akkor mp3 lejátszónak is tudod használni, 3G-s, szép kijelzővel VAGY Motorola v360 szintén mem. karival, ebbe nincsenek extrák mint pl. 3G, videotel., mobilvideó, de mp3 lejátszónak szintén tudod használni és olcsóbban jönnél ki mint az LG-vel.

(#224) Nzothan


Nzothan
tag

köszi!

valszeg a samsung E250 vagy az Lg l600v lesz......

(#225) Nzothan


Nzothan
tag

:F

(#226) AMD Power válasza Nzothan (#224) üzenetére


AMD Power
titán

Az LG-hez nehéz lesz tartozékot találni! :(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#227) KillDon válasza AMD Power (#226) üzenetére


KillDon
tag

Milyen tartozékra gondolsz?

(#228) AMD Power válasza KillDon (#227) üzenetére


AMD Power
titán

Headset, adatkábel ilyesmi.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#229) KillDon válasza AMD Power (#228) üzenetére


KillDon
tag

Headset-et adnak hozzá. Adatot bluetooth-val rakom rá.

(#230) Dési


Dési
csendes tag

hy mindenkinek
A kérdésem milyen telefont vegyek?
Az egyik jelöltem a nokia 3250 amely a kinézetében nagyon is teccik de a tesztekben nem nagyon dicsérték a joystick- ját symibian -os telefonom még soha sem volt ezért is bejön a 2mp böven elég de a kijelzö pixelei csak 176*208 as ami nem tul jo ja meg persze a 16.7 millio szin is hiányzik az árát egy kicsit drágának tartom de remlem még juliusig megy még lejebb egy 7-8 ezerrel
A második a samsung d900 azért is nem szeretném mert a csuszkárol hallott ronda dolgok eléggéé el vették a kedvem viszont 3 megapixeles kamera az nagyon baba a kijelzö viszont pixelre jo de nagyságra lehetne nagyobb is kár hogy nincs benn semmijen op rendszerés azért egy nokia az mégis csak egy nokia hiszen ezekre modják hogy a legkitartobb és legjobb telefonok de azért ez a samsung simán fel veszi a versenyt a nokiákkal ja meg persze az az ára sem valami huzos
57 000ft
A harmadik pedig a nokia 6300 a 16.7 millio szin az jo benne pixelek is jok kamera is jo kinézetre ez számomra a harmadik memoriája kevés op rendzser nincs s semmi extra pl a 3250 -en nagyon jol szolnak a zenék az elforgathato alja és a sztereo jack csatlakoztato és a micro sd kárty 1g egyböl jár hozzá a d900 pedig a kamerája az alap memoriája és a kicsuzstathatosága samsung
a válaszokat elöre is köszönöm segitsetek el dönteni vagy mondjatok még hasznos infokat lécci

(#231) Dési


Dési
csendes tag

ja meg persze ajaánlhattok más kszülékeket is :R

(#232) badacsony válasza Dési (#231) üzenetére


badacsony
őstag

Azt el kéne döntened, hogy mik a fő szempontok, amelyek alapján telefont akarsz venni. Kell-e oprendszer, kijelző felbontása (színek száma nem mérvadó), kialakítás (kagyló, csúszka, tömb), fényképezőgép mennyire legyen jó és persze mire szándékozod használni, kb. ár, stb.
A belső memória nagysága lényegtelen a bővíthetőség miatt.

A Nokiák a ''legkitartobb és legjobb telefonok'', ez egy pár éve igaz volt. Összeszereltségi minőség és anyaghasználat alapján talán most a Samsungok a legjobbak.

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#233) AMD Power válasza Dési (#230) üzenetére


AMD Power
titán

Hát igen! Nagyon ''eltérő'' telefonokat írtál. Konkrét elvárosokat szeretnénk látni! ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#234) _seth_


_seth_
veterán

Samsung D900 vagy Nokia 6280/6288 a jobb szerintetek?

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#235) AMD Power válasza _seth_ (#234) üzenetére


AMD Power
titán

Samsung D900 a jobb választás.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#236) Ricardo válasza _seth_ (#234) üzenetére


Ricardo
félisten

Attól is függ mire kell.

Szerk: A 6288: jobb akku teljesítményben, 3g , nagyobb kijelző (fizikai méret), jobb video
D900: Jobb kivitelezés, könnyebb, jobb foto, tv kimenet.

Hirtelen ennyi jutott eszembe.

[Szerkesztve]

(#237) AMD Power válasza Ricardo (#236) üzenetére


AMD Power
titán

Pontosan! + a minőségbeli + a Samsung javára.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#238) Viktor0610 válasza _seth_ (#234) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Azért ez nem ilyen egyszerű, h. a Samsung a jobb és kész. ;)
A Nokia 3G-s, amennyiben azt kihasználnád, a D900 eleve kiesett.
Neked kell tudni, melyiket használnád ki jobban.

Egy [link] a két készülék paramétereivel.

Pro 6288:
- 3G,
- jobban személyreszabható,
- könnyebb alkalmazástelepítés,
- jobb videórögzítő,
- jobb készenlét..

Pro D900:
- jobb kamera,
- vékonyabb,
- több belső memória.

Samsung Galaxy A54

(#239) satyr


satyr
csendes tag

hello,
a kérdés adott - milyen telefon?
eddig nokiaim voltak, azt favorizálom, de ismerősök révén a legtöbb márkával találkoztam már, így a samsung és a sony ericsson jöhet még szóba, más nem nagyon (pl. motok kifejezetten ellenszenvesek nekem).
a választék viszont akkora, hogy felmérni a helyzetet lehetetlen - remélem tudtok tippeket adni :) a t-mobile a szolgáltatóm, elvileg hűségakcióban írhatnék alá újra, és olcsóért vehetnék telót, de elég gyenge a választékuk perpillanat, így lehet, hogy függetlent fogok venni.
az igények:
a blogomra saját képi anyagokat szeretnék kirakni, de fényképezőt nem szeretek magamnál tartani, ergo egy legalább 2 megapixeles (vagy több), jól összerakott kamera kellene.
a minap, jelzésértékű módon, meghalt a creative mp3 lejátszóm, így erősen gondolkozok rajta, hogy rápakolok 20-30 ezret a telefonra szánt keretre, és olyat veszek memóriakártyával, ami sokáig bírja a zenelejátszást és a hangminőség is átlagon felüli.
az mp3 lejátszómat napi 1 órát használom átlagban, hetente egyszer hosszabban, ehhez mérten kéne aksiteljesítmény.
alap még a bluetooth, de ahogy néztem, ezt manapság már nem hagyják ki semmiből.

ezen kívül - tökmindegy. 3g, edge, videózás, súly, kialakítás mindegy. van pár design, ami nem jön be, de ha normális áron lenne külsőre csúnya, az sem zavarna. legfeljebb 70-80at raknék le érte (40-50nek már nagyon örülnék), mondjuk microSD nélkül.
ne habozzatok linkelgetni, és előre is nagyon köszönöm! :R

[Szerkesztve]

(#240) Bagira01 válasza satyr (#239) üzenetére


Bagira01
veterán

Sonyericcson p990 tökéletes lenne neked főleg hogy t-mobilos vagy most jó áron adják ha van még egyáltalán.

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#241) satyr válasza Bagira01 (#240) üzenetére


satyr
csendes tag

tényleg rendben van, mindent tud, ami kellene, és jó áron...

csak ugye:
'' Pillanatnyilag nincs készleten''
:(((

(#242) AMD Power válasza satyr (#241) üzenetére


AMD Power
titán

Akkor érdemes várni egy picit. És közben olvasgatni a topicját! ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#243) Bocaa


Bocaa
senior tag

30-ért milyen jó mp3-as telót ajánlotok(használtba is jó)lehetőleg szimbos a max ár 35k amit kifizetek.Köce előre is a segitséget. :R :R

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#244) Bagira01 válasza Bocaa (#243) üzenetére


Bagira01
veterán

Előfizuval pannonnál van nokia 3250 kifutóba 39,9k-ért vagy sztem használtba is kifoghatsz egy szolgáltatófüggőt(45k-ért láttam pannonosat talán alkudhatsz is) Vagy van kártyásan 30k-ért motorola mpx220 vagy előfizuval 9,9k szintén kifutó.Microsoft Smartphone 2003 oprendszeres gondolom arra is lehet jó lejátszókat telepíteni.

[Szerkesztve]

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#245) Bocaa válasza Bagira01 (#244) üzenetére


Bocaa
senior tag

Nem előfizüs kellene az mpx 220 kinézetre pedig határeset.talán vmi más? :F

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#246) (Kolombusz) válasza Bocaa (#245) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Olcsó és jó symbianos telefon nem nagyon létezik. :(

Ha nem létfontosságú a symbian, akkor javasolnék egy használt w800i-t, az nagyon jó lejátszó, jól néz ki, jó kamera, kijelző és elég olcsó.

(#247) Bagira01 válasza Bocaa (#245) üzenetére


Bagira01
veterán

Akkor SE p910 is ott van(az se valami szép de legalább okos :DD ) Esetleg régebbi nokiák de egyikre sem mondható hogy kifejezetten zenemobil(csak a nokiák közt van symbianos vagy a SE p széria) Vagy SE k750i vagy w810i amik nem symbianosak.

[Szerkesztve]

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#248) AMD Power válasza Bagira01 (#244) üzenetére


AMD Power
titán

Nem sokára itt van az SE W200. Persze ha nem kell új telcsi akkor ott a W800i. Nekem is van egy ilyen eladó! :B

[Szerkesztve]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#249) Bocaa válasza AMD Power (#248) üzenetére


Bocaa
senior tag

de a symbian annyira nem lényeg inkább a zene de sony ericssont nem kérek.nem igazán szertem.De jól szoljon kihangosítva.amúgy nem nekem kell havernak csak ó nem szetet ezzel foglalkozni és 5k fizet azért ,hogy segítek neki ilyenekben. :DDD :DDD talán w800i
lesz a vége de az árban határeset és a haver rühelli a sonyericsont(nemtom miért)

[Szerkesztve]

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#250) (Kolombusz) válasza Bocaa (#249) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Volt már neki, vagy csak úgy startból elutasitja?
Zenében a legjobb az se W széria, illetve a 3250.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.