Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egerek listáját nézd át!
Forma összehasonlító oldalak: RTINGS, EloShapes
Gyakori fogások: Reddit
Hirdetni tilos a fórumban, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2021. 11. 25.
Amennyiben billentyűzetet keresel: Milyen billentyűzetet vegyek?
Egér / egérpad beárazás: PERIFÉRIA beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#94138) formula01


formula01
aktív tag

Nemrég kérdeztem egér témában, de nem töltöttem ki részletesen a kérdéssort, és kicsit túl sok mindent is akartam egyszerre. Most kitölteném. :DDD

Wireless egeret szeretnék vásárolni ami megfelel a következő feltételeknek:

1. Mennyi a keret? Max 30e minimálisan rugalmasan. Ha kell kicsit fölé tudok menni, de ha olcsóbb alternatíva is megfelelő, feleslegesen költeni sem szeretnék.
2. Használtpiac játszik? Nem
3. eBay, külföldi rendelés játszik? Nem
4. Mire használnád az egeret? Játék és általános felhasználás. Játékból nincs specifikikus.
5. Hogyan fogod az egeret? Fingertip+palm között valahol.
6. Mekkora kezed van? 18 cm
7. Milyen érzékenységgel játszol / használod? 2000 dpi (Logitech G102-t használok jelenleg)
8. Egyéb igények: 2 oldalsó gomb. Világítás nem érdekel, de ha van, akkor legyen állítható. Beépített akksi előny, de nem feltétel.

Amiket kinéztem, de egyikhez sem ragaszkodom:
Logitech G703 LightSpeed 26290 Ft (Legjobban ez tetszik, szerintem formára és méretben is ez lenne tökéletes, de nem a legújabb konstrukció. Ha ennek ellenére jó és megbízható, akkor ezt nem érzem problémának)
Razer Orochi V2 22890 Ft (Nagyon tetszik, hogy lehet BT-ről is használni, de félek, hogy túl kicsi lesz, a jelenlegi G102-m is határesetnek érzem.)
Logitech G305 LightSpeed 14990 Ft

A súly nem elsődleges szempont a vásárlásnál, a G102-m súlya nekem teljesen vállalható, de a másik egerem amit használok (Logitech M500s) annál meg gyakorlatilag minden könnyebb lesz. Egyetlen kikötés, hogy sajtreszelő kialakítást semmiképp nem szeretnék.

Köszi a segítséget előre is.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.