Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egerek listáját nézd át!
Forma összehasonlító oldalak: RTINGS, EloShapes
Gyakori fogások: Reddit
Hirdetni tilos a fórumban, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2021. 11. 25.
Amennyiben billentyűzetet keresel: Milyen billentyűzetet vegyek?
Egér / egérpad beárazás: PERIFÉRIA beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#94751) Zaied válasza HollywoodBoy (#94749) üzenetére


Zaied
Topikgazda
LOGOUT blog

Logitech G305
Vancer Gretxa
Razer Orochi v2
Pulsar Xlite v2 Mini

(#94752) koxx


koxx
MODERÁTOR

Maxgamingen akciós a fehér Lamzu Atlantis V2

(#94753) HollywoodBoy válasza Zaied (#94751) üzenetére


HollywoodBoy
tag

Köszönöm! A lukacsosok nem tetszenek, szóval vagy a G305 vagy a Orochi v2 lesz. Palm fogásra mindkettő ajánlott?
Tudom, hogy nem abban az ársávban kérdeztem, de a Logitech MX Master 3s --ről mi a vélemény ha esetleg ilyen ergonómikus felé mennék el végül? Nem látom a táblázatban. :R

(#94754) ferni


ferni
őstag

[link]
Razer Cobra és Cobra Pro Wireless leak

Viper Mini SE olcsósított változatai?
Wireless súlyára kíváncsi leszek

[ Szerkesztve ]

(#94755) Viktor77 válasza ferni (#94754) üzenetére


Viktor77
titán

Nem tudom, de máris tetszenek! :)

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#94756) koxx


koxx
MODERÁTOR

Jön a Superglide 2

(#94757) Zaied válasza HollywoodBoy (#94753) üzenetére


Zaied
Topikgazda
LOGOUT blog

Kicsi a kezed, szóval ezeket is tudod palmozni.
Nem véletlen nincs bent egy masters se az ajánlóba, jó vélemény nem sok van róla...

[ Szerkesztve ]

(#94758) HollywoodBoy válasza Zaied (#94757) üzenetére


HollywoodBoy
tag

Köszönöm szépen ismét! :R

(#94759) dqdb


dqdb
nagyúr

Fél éves Xlite V2 Wirelessen oldalt a hüvelykujjnál és a bal egérgombon körülbelül 5×10 mm-es foltban kifényesedett a felület, de nem csúszik egyáltalán. Az előbbi nem csoda, a bőröm extrém gyorsan amortizál le minden ABS, festett vagy krómozott felületet (szóval várható volt), az utóbbi határozottan pozitívum (billentyűzeten a doubleshot ABS kupakok egy része fél évesen már csillogó korcsolyapálya volt).

Előzetesen rosszabbra számítottam, de ez határozottan jó, és ez a fényesedést legjobban megmutató fekete, a retro grey-en valószínűleg alig fog látszani majd, ha elkezdem azt is huzamosabban használni. És mivel itt nincsen bevonat, így nincsen minek elkezdeni hámlani pár hónaposan és ragadóssá sem fog válni egy éves korára.

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#94760) boogie84


boogie84
veterán

Sziasztok,
bizonyára egereseknél is játszanak páran a Diablo 4-gyel így ne nézzetek le ha azt mondom h kb kinyírtam a 2021.11. havi Roccat Burst Pro-mat. :D
Bal gombjának már furi hangja van...

Aquaban 21600 a Burst Pro (amivel egyébként meg vagyok elégedve maximálisan)
Leet shop-ban viszont a Steelseries Prime Mini Gamer Egér (62421) + Ajándék SteelSeries Campus Clutch L Limited egérpad (12 990 Ft értékben) 15990Ft.

Utóbbival kapcsolatban, van e valakinek tapasztalata? Mármint a Leet-tel. Ha esetleg mégsem tetszene a Prime Mini akkor náluk is működik a 14-napos elállás ugye?

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#94761) 4nick8 válasza boogie84 (#94760) üzenetére


4nick8
őstag

A Prime miniben a kapcsolókat kb soha nem fogod kinyírni.

(#94762) Evil Snowman válasza ferni (#94754) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

A lakkozott betétek, a csillámfaszláma RGB körvilágítás és a megvilágított görgő alapján egy Viper és egy Basilisk szerelemgyerekének tűnik. Kíváncsian várom. :C

(#94763) Geza26


Geza26
senior tag

Sziasztok!

Van jobb választás, mint a Logitech signature m650 L egér általános játék nélküli használatra? Szempont a minőség, vezeték nélküli, ne legyen mini és a halkak legyenek a gombok.

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Géza

(#94764) ferni


ferni
őstag

Primi Mini rohadt jó ajánlat az egérpaddal együtt.

Sajna nekem Wireless kéne, de az meg 73 gramm... Plusz a latency is nagyobb, mint egy Razernél... :/

Pedig a formája tetszett mikor próbáltam.

(#94765) Ricardo128


Ricardo128
aktív tag

Sziasztok!

Ajándékba szeretnék venni egy egeret, ki is néztem, egy Lenovo GO-t. Egyik weboldalon a kompatibilitások között csak a Win 10 volt megadva, viszont akinek vásárolnám, egy Mac Book Proja van. Kompatibilis-e az USB-C a Thunderbolttal? Nem fizikailag, hanem szoftveresen. Kerestem külföldiül a gugliban, de kifejezetten erre, nemigen találtam választ (persze a 2. oldal találatait már nem nézzük meg :DDD ).

Előre is köszönöm! :R

gölmétcsül ©

(#94766) MasterMark válasza Ricardo128 (#94765) üzenetére


MasterMark
titán

Igen, a thunderbolt az egyszerre usb is.

Switch Tax

(#94767) Ricardo128 válasza MasterMark (#94766) üzenetére


Ricardo128
aktív tag

Köszönöm! :K

gölmétcsül ©

(#94768) Amerigo57


Amerigo57
őstag

A Pink színű egér kedvelőknek. :U
Link:

(#94769) Ispy válasza Amerigo57 (#94768) üzenetére


Ispy
veterán

Ez egy VGA. ;]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#94770) Zaied válasza Amerigo57 (#94768) üzenetére


Zaied
Topikgazda
LOGOUT blog

a videókarim már régóta pink...
:))

[ Szerkesztve ]

(#94771) Amerigo57 válasza Zaied (#94770) üzenetére


Amerigo57
őstag

Zaied .

Nálam az összes hardver fekete színű, csak a Zasszony arca lesz sötét Pink, mikor

mondom neki, hogy új egeret megyek venni. :DD

(#94772) koxx


koxx
MODERÁTOR

Megjött(jön) a Lamzu Atlantis tuningolt verziója 4K-s polling rate-tel

[ Szerkesztve ]

(#94773) dqdb válasza Amerigo57 (#94768) üzenetére


dqdb
nagyúr

[link]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#94774) Szellem. válasza koxx (#94772) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Ez nagyon jó, rendelj ilyet is. :D Kb. 3 naponta fogod tölteni ha 4K-ban használod, de lehet sokat mondtam. :DD

(#94775) koxx válasza Szellem. (#94774) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Megvárom az első teszteket :D Nem hiszem, hogy jobban fogok lőni codban 1000Hz-hez képest.
Amúgy most járt le vmi embargó a stormbreakerre, kíváncsi leszek mit mondanak róla. De a rendelés még mindig csak pre order, vicc.

(#94776) Szellem. válasza koxx (#94775) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Abban biztos lehetsz. :)
Ez a Stormbreaker egy vicc. Mindenki rá van gerjedve, én valahogy kihagyom, főleg ezek után. Inkább veszek egy Razed DeathAdder V10-et vagy Logitech G502X, Y, Z-t, ami már lehet olyan 250gramm lesz. :D :D

(#94777) koxx válasza Szellem. (#94776) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ott van még a TenTen egere is amit már május közepén ki kellett volna adni és csúsznak júni közepére, majd kiderül.

(#94778) demmer123


demmer123
őstag

Valaki tudna tanácsot adni? Jelenleg egy logitech g203 egeret használok ez tenyérbe illik méretével semmi probléma, de viszont nehéz maga az egér, lecseréltem egy xtrfy mz42 egérre viszont ez sokkal nagyobb magaságra mint széleségre is.

Milyen egeret ajánlanátok ami logitech g203 méretre hasonlít?

Palm grip fogásba használom.
Kezem mérete 17-18x9

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#94779) boogie84 válasza 4nick8 (#94761) üzenetére


boogie84
veterán

Köszi, meg is rendeltem. Erre küldtek egy visszacsomagoltat. :U
Látszik a ragasztáson h már nem eredeti. Uh én ki sem bontottam. Kérek cserét vagy elállás.

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#94780) koxx


koxx
MODERÁTOR

Jól látom, hogy nincs érdemi difi a Razer V3 pro és a Faker edition között? utóbbi kizárólag annyi, hogy piros és "dedikált". (meg jóval drágább)

(#94781) Evil Snowman válasza koxx (#94780) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Pontosan. :K

(#94782) dudLee válasza koxx (#94780) üzenetére


dudLee
tag

A "bevonat" más elvileg (fekete és piros között is van különbség), azonkívül semmi.

(#94783) revonz


revonz
csendes tag

Mysoftnál vásárolt egér 14 napos elállásánál meg fogják várni a 2 hetet vajon? Hétfőn vittem vissza, péntekre még nem utaltak. Nektek van ezzel tapasztalat?

https://hardverapro.hu/apro/ps4_slim_pro_pasztazas_takaritas_1_ev_garancia/hsz_1-50.html

(#94784) koxx válasza dudLee (#94782) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

:R

(#94785) MasterMark válasza MasterMark (#94596) üzenetére


MasterMark
titán

A sztori vége:

Az ügyintézés eredménye: A meghibásodott terméket a szerviz cserélte

¯\_(ツ)_/¯

Switch Tax

(#94786) revonz


revonz
csendes tag

Pulsar xlite v2-höz milyen talpat/gripet javasoltok? Corepadokat nézegettem, de abból is van többféle, tapasztalatom pedig nincsen se talpban, se gripben.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/ps4_slim_pro_pasztazas_takaritas_1_ev_garancia/hsz_1-50.html

(#94787) csul1 válasza revonz (#94786) üzenetére


csul1
tag

A Corepad Soft Grips szerintem jó cucc. A talpakból két féle biztos jó, három fajta van belőle. Én Corepad Skatez CTRL használtam de nekem egy gyorsabb egérpadom van (Hien) és kellett a Valoranthoz a több control. Amit még ajánlok az a sima Corepad Skatez PRO. Az airt nem nagyon ajánlják, nem próbáltam.
Persze lehet venni több gyártótól is talpat, de azokat nehezebb beszerezni.

[ Szerkesztve ]

(#94788) tipuka


tipuka
addikt

Sziasztok!

Sajnos a Glorious O Model egerem dupla kikkel és a lenyomva tartást se tudja megtartani sokszor (megragadod a bal gombot lenyomva a fájlt mondjuk és miközben húzod, elengedi..., képmetszőt használva külön élmény újra kijelölni 3x egymás után a dolgokat, mert elengedi menetközben...).
Nagyon szerettem, mert pontos volt, 500dpi-n használtam, könnyű és kényelmes volt nekem, előtte az MS Intellimouse 1.1a-t szerettem így.

Kérnék szépen ajánlást tőletek, mert el vagyok veszve az egérajánlóban. :)
- Max 25-26k a keret, de ha vezeték nélküli, akkor lehet 30k is (nem kitétel, hogy vezeték nélküli legyen, de, ha az, nem bánom kicsit se).
- Játszik a külföldi rendelés és a hardverapro, de csak a kiváló állapotú, újszerű egér.
- Fingertip grip-es a fogásom, de, ha nagyobb az egér méretileg, akkor picit átmegy palm grip-fingertip átmenetesbe a fogásom. Emellett Churchill-style, 1-2-2: bal oldalt 1, felül 2, jobb oldalt 2 ujj.
- 22cm a kezem
- 400dpi-n használom az egeret, a Glorious O Modelt a súlya minatt használtam 500-on. pl. CSGO az sokat megy nálam.
- spec igényem: oldalsó gomb legyen. ne legyen olyan nehéz gomblenyomásilag, mint a Zowie ZA11. legyen szimmetrikus, mint a fejlebb említett 2 egér.
Érdekesség számomra, de az excelben olvastam és nagyon tetszik az ASUS ROG Kerisben(nem maga az egér tetszik,hanem a megjegyzésben írtak), hogy cserélhetőek a kapcsolók könnyen és még tartalékba is adnak hozzá switchet és jó a teflon.
Bár nekem az is elég lenne, ha kibírnának ezek az egerek 5 évet. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#94789) Synthwave válasza tipuka (#94788) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Két darab mikrokapcsoló kell, oszt jónapot. Típustól függően 500-1800 pénz.

Kailh GM 2.0
Kailh GM 4.0
Kailh GM 8.0
TTC Gold Dustproof (30M)
TTC Gold Dustproof (50M)
TTC Pink
Omron D2F-01F
Huano Black Shell Pink Dot
Huano Blue Shell White Dot

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#94790) Synthwave válasza revonz (#94786) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

grip: Corepad
talpak: Hyperglide, Corepad, Esports Tiger, Pulsar Superglide, Lexip, Sapphireskates

Utóbbinál nyilván nem mindegy, hogy milyen padhoz és hogy mi a megcélzott egérkezelési érzet.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#94791) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Új MMO maus by Corsair.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#94792) tipuka válasza Synthwave (#94789) üzenetére


tipuka
addikt

Köszönöm, ez olcsó megoldásnak tűnik. :R Tudsz esetleg ajánlani valakit kérlek, aki kicserélni nekem? Futáros megoldás is játszik. :) Nem tudok sajnos forrasztani. Vagy mennyibe fáj egy erre alkalmas felszerelés és melyiket kellene vennem? :DDD

(#94793) Synthwave válasza tipuka (#94792) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"mennyibe fáj egy erre alkalmas felszerelés és melyiket kellene vennem?"

Legalább annyiba, mint egy komoly maus, és gyakorolni sem árt vele, mert egy egeret könnyű lenullázni a pákával.

Itt a topikban szerintem lesz valaki, aki egy zacskó szotyiért segíthet.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#94794) dqdb


dqdb
nagyúr

Honnan lehetne az Xlite V2 Wireless kábeléhez hasonló extrém flexibilis USB kábelt venni eltérő hosszúságban?

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#94795) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Hello!

Ez lehet igazi, mármint nem hamisítvány? A G400s heylett kellene valami. Vagy inkább a CM 711? Amúgy miért van a G304-hez az írva, hogy vezetékes az egérajánlóban? Még a Logitech oldala szerint is Wireless. Bár ott van, hogy elem kell bele, így egyértelmű, csak akkor ez egy kis elírás...

[ Szerkesztve ]

(#94796) koxx


koxx
MODERÁTOR

Végre kint van az első stormbreaker review [link]

(#94797) Szellem. válasza koxx (#94796) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Megnéztem egy pár videót róla, mert közbe felkerültek. Senki sem esett hasra tőle. Én sem.

(#94798) koxx válasza Szellem. (#94797) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

A linkelt videóban azért tetszik neki. Az a gombnyekergés az elején elég fura. A csomagolása sztem nagyon igénytelen, full plasztik szar. €200-ba férjen már bele egy kis extra.

(#94799) Synthwave válasza SunMount3r (#94795) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ilyet fölösleges Aliról rendelni, kb. bármelyik számtech. üzletben van belőle. De nagyon kellett a G305-nek egy RGB-s verzió, legalább úgy, mint egy falat kenyér. Ahelyett, hogy az 50 grammos G305 Superlightot csinálná már meg ez a link banda.

Értelmeset ajánlani csak úgy tudunk, ha tételesen válaszolsz az összefoglalóban feltett kérdésekre.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#94800) SunMount3r válasza Synthwave (#94799) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Aliról a fekete 12K, ingyenes szállítással. Itthon 16K. Nem hiába kérdeztem.

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.