Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egerek listáját nézd át!
Forma összehasonlító oldalak: RTINGS, EloShapes
Gyakori fogások: Reddit
Hirdetni tilos a fórumban, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2021. 11. 25.
Amennyiben billentyűzetet keresel: Milyen billentyűzetet vegyek?
Egér / egérpad beárazás: PERIFÉRIA beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#79010) 3.Aragorn válasza Zaied (#79000) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Én pont ugyanezen okból gondolkodok a régi Razer Deathadder V2 Black Edition egerem cseréjén. Sok évet szolgált. A felső csúszásmentes vastag festékréteg sok helyen hiányzik. Ebben már volt cserélve mikrokapcsoló, a görgő házibarkács megoldással lett megjavítva. (Külső erőhatással be lett törve, most ha jól emlékszem egy fogpiszkálóval kiegészítve teszi a dolgát), és a belső panel is újra lett forrasztva ( a sok szétszedés miatti fáradástól eltörtek a csatlakozó drótok)
Évekkel később most megint vacakol a bal-klikk. Meg lehetne javítani, de nem biztos hogy akarom én ezt.
Igazából a formavilága az amibe beleszerettem, erősen fontolgatom hogy egy újabb kiadású deathaddert újítok, de azt hallottam hogy belsőleg csak egyszerűsítettek/spóroltak rajta, az ára meg mint tudjuk nem éppen baráti.

Mennyi a keret? 10-30k
2. Használtpiac játszik? nem
3. eBay, külföldi rendelés játszik? akár
4. Mire használnád az egeret? League of legends, overwatch. Előbbi nagyon megterhelő játék mind az egér mind az ember csuklója számára. Emiatt lehet hogy nem ártana egy másik egérforma, más fogással, nem tudom ez segítene-e, mindenesetre volt hogy hosszabb időre abba kellett hagynom a játékot csuklóproblémák miatt.
5. Hogyan fogod az egeret (palm / claw / fingertip)? Fél-palm, fél claw, a tenyerem kb a gyűrűsujj alatt ér hozzá az egérhez 1 ponton, illetve a hüvelykujjam tövénél még1 helyen, de az nem mindig.
6. Mekkora kezed van? Tenyér tövétől középső ujj végéig, cm-ben. 19 cm ;)
7. Milyen érzékenységgel játszol / használod? 1400-1600 dpi 1080p-s monitor mellett.
8. Egyéb igények (pl. plusz gombok, stb.) Legalább két extra gomb legyen a hüvelykujjnál. (Flash-Ignite ugyebár :D )
Szóval igazából ötleteket várok, még nem dőlt el hogy vásárlás lesz, mert ez is használható még, de idegesítő az a klikk kihagyás főleg hogy teamfight közepén van mindig.

Nem minden vándorút céltalan...

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.