Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egerek listáját nézd át!
Forma összehasonlító oldalak: RTINGS, EloShapes
Gyakori fogások: Reddit
Hirdetni tilos a fórumban, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2021. 11. 25.
Amennyiben billentyűzetet keresel: Milyen billentyűzetet vegyek?
Egér / egérpad beárazás: PERIFÉRIA beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#74051) Televan74


Televan74
nagyúr

Rendeltem egy Logitech G102 Prodigy -t,keresőt használva visszaolvastam és nem találtam rosszat róla.Biztos vagyok hogy jobb lesz az eddig használt Logitech M171 és M185 -nél. Vagy 7 éve nem volt vezetékes egerem.
Köszönöm az egérajánlót ahol megtaláltam az árban is megfelelő egeret. :R A többit majd megtapasztalom ha kezembe lesz a egérke.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#74052) Nerazim


Nerazim
őstag

Üdv!
Próbáltam Win 10 alatt az usb hack-et megcsinálni ,de nem sikerül mindent úgy csináltam ahogy a leírásban már átdugtam másik portba is, de nem akarja az 500 Mhz-et. Mit csinálok rosszul? Razer Diamondback 3G.

[ Szerkesztve ]

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#74053) Vanir válasza Nerazim (#74052) üzenetére


Vanir
veterán

Itt olvasd az utolsó pár oldalt: [link]

És még mindig nem MHz, hanem Hz. :DDD

(#74054) Nerazim válasza Vanir (#74053) üzenetére


Nerazim
őstag

Oké, köszi. Átolvastam amit tudtam. Látom ez nagyobb lélegzetvételű művelet lesz számomra.

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#74055) makoss


makoss
addikt

Üdv!

Erről az egérről hallott már valaki?
Elecom Dux
Ajánlóban nem láttam, sem keresőben sem akadtam rá, hogy írt volna valaki + itthoni boltban sem találom.
Ennyire rossz, vagy nem lenne itthon kereslet rá? :R

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#74056) bigrob


bigrob
őstag

Logitech G402 UK Amazonról postával 10.000 HUF, csak nem szabad hagyni, hogy az Amazon váltsa.

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#74057) vacs


vacs
veterán

Sziasztok.

Laptophoz szeretnék egy sima egyszerű alap vezeték nélküli egeret!
Azt nem tudom, hogy bt vagy usb-s jeladós legyen!
Egy új Acer géphez lenne használva, ezen 3 usb + 1 type C csati van, tehát az usb vevős is elfér!
A bt-s mennyire stabil, nem dobja el a jelet?

(^)(>.<)(^)

(#74058) Vanir válasza vacs (#74057) üzenetére


Vanir
veterán

Felkialtojel a sziasztok utan, pont a tobbi mondatod vegere. ;)

Osszefoglalo -> Hogyan kerdezzek? Legalabb a keretet add meg. A valasz valoszinuleg az lesz, hogy menj be egy MM-be, vagy mas hasonlo boltba, ahol sok patkany ki van allitva, es vedd meg a legkenyelmesebbet.

(#74059) vacs válasza Vanir (#74058) üzenetére


vacs
veterán

Bele olvastam az összefoglalóba, de a kérdésem leginkább csak arra irányult, hogy a bt-s egér mennyire stabil, nem dobálja el a jelet egy hagyományos usb vevőshöz képest?
Elsősorban személyes tapasztalatok miatt kérdeztem.
Konkrét típusra nem kértem ajánlást, ezért nem tartottam be a kérdezés szabályait. :)

(^)(>.<)(^)

(#74060) kemotox válasza vacs (#74059) üzenetére


kemotox
addikt

Nem.

(#74061) skyleen


skyleen
csendes tag

Sziasztok, remélem jó helyen járok. Igazából tanácsra lenne szükségem, barátom vette gy Logitech G203-t és olyan gondja van hogy ha az egérpadon vagy asztalon vagy bárhol ahol a csukjójával úgymond felmelegítette a felületet ott megbolondul az egér és erősen belassul a sebessége. Egy fps játéknál lövés közbe húzza lefele az egeret és ahogy oda ér ahol melegebb a felület lelassúl az egér. Nem minden alkalommal jön elő neki de viszonlyag elég sűrű és megpróbált már több egérpadot és pad nélkül is próbálta. Hibás lenne az egér vagy rosszul lenne beállítva?

(#74062) makoss válasza makoss (#74055) üzenetére


makoss
addikt

erre valaki?

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#74063) jaffa 2843 válasza skyleen (#74061) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

A felület hőmérséklete nem okozhat ilyen gondot. Biztos, hogy nem pörköltzsíros a csuklója? :D

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#74064) BullKoxa


BullKoxa
őstag

Sziasztok! Jelenleg egy Roccat Kone Pure egerem van ,de a görgője rosszalkodik, pár napja írtam róla. Kérdezni szeretném hogy egy Roccet Kone Aimo jó döntés lehet, leváltani ?

1. Mennyi a keret? 21K
2. Használtpiac játszik? nem
3. eBay, külföldi rendelés játszik? lehetséges
4. Mire használnád az egeret? Játék
5. Hogyan fogod az egeret (palm / claw / fingertip)? Tenyeres fogás - palm grip
6. Mekkora kezed van? Tenyér tövétől középsőujj végéig, cm-ben. kb 16-17 cm
7. Milyen érzékenységgel játszol / használod? Sensitivity 1 , DPI 1400 , mióta vettem egy szuper egérpadot. Kingston Hyperx Fury S Pro

8. Egyéb igények (pl. plusz gombok, stb.) 3 gomb az egér oldalán

Boldog Újévet Kívánok mindenkinek !

[ Szerkesztve ]

(#74065) BeStronk válasza skyleen (#74061) üzenetére


BeStronk
tag

Először is egy ajánlott egérpad
Aztán alapos kézmosás...

Amúgy én máig nem tudom elviselni ahogy az egérpad felülete érintkezik a tenyeremmel és lehet hülyének néztek, de én kivágott kesztyüben gépezek...

[ Szerkesztve ]

(#74066) Piftuka


Piftuka
veterán

Vanir javaslatára megosztom a HP OMEN 600 egérrel szerzett tapasztalataimat...

Korábbi bolti próba során nagyon kényelmesnek találtam, jobb kezes, tenyeres fogáshoz, így a Black Friday akció alkalmával megvásároltam.

Jellemzők:
- Pixart PWM3360 szenzort kapott, és ha hinni lehet a beszámolóknak, akkor japán Omron kapcsolókat (50 millió kattintásra hitelesítve)

- Az egér anyaghasználata kiváló. Sehol nem "nyikorog", zörög, a felülete pedig egy nagyon jó, "selymes" felületű műanyag. Nem csúszkál, de nem is gyűjti az ujjlenyomatot.
A két oldalán egy-egy gumírozott betét van, ami számomra nem volt kényelmetlen.

- Harisnyázott kábele van, viszont meglepő módon nem annyira merev, hogy akadályozza a használatot, vagy "visszarúgjon", ha előretolom az egeret.

- 3 darab súly, ami könnyen kivehető, mert egy külön kis ajtót kell lenyitni a művelethez, ezért nem kell a teflon talpakat eltávolítani. A súlyok nélkül kifejezetten könnyű lesz az egér, szerintem nem kellenek bele a súlyok.

- Szoftver nem jár hozzá, viszont a gombok segítségével könnyen beállítható az érzékenység, és a világítás is. (Amit megjegyez az egér, tehát nem kell minden alkalommal elvégezni.)

Előnyök:
- Bitang jó szenzora van. Régen volt dolgom ennyire precíz, pontos egérrel. Könnyen be tudtam állítani a megfelelő felbontást. Munkára használva, és játékban is óriási különbség volt a korábbi egeremhez képest.

- Nagyon finoman mozgó görgőt kapott. Éppen csak annyira "racsnis", hogy a fokozatokat érezni lehessen, és ne tudjon "túllendülni" egy-egy intenzívebb beletekerést követően, ugyanakkor nagyon könnyen jár.

- Ami pedig még jobb, az a középső gomb, a "lapozó" funkció. Ez nyilván a szenzor érdeme, de ennyire finoman használható lapozó funkcióval még nem találkoztam. Nem fordulhat elő, hogy véletlenül több oldalnyit átforgat... nagyon finoman, lassan és pontosan lehet srcollozni az egymás alatti-feletti lapokat minden irányba.

Hátrányok:
- Hatalmas egérről van szó. Fura, mert a bolti próba során nem tűnt fel, de a mindennapi használatnál, huzamosabb ideig használva igen.
A keresztmetszete egy nagy "boltív", az egér hosszú, és széles; az átlagos "jobb kezes" egerekhez képest kb. 20%-al nagyobb kiterjedésű.

- És éppen ez a baj. Én tenyeres fogásnál is azt vettem észre, hogy fokozatosan tolom előre, pontosabban csúsztatom le a kezemet róla hátrafelé, és váltok tenyeres-karmos fogásra. (A tenyér felfekszik az egér hátán, de az ujjakat behajlítom, és csak az ujbegyekkel kezelem az egeret.)

- Ennek köszönhetően sajnos tenyeres fogással még az én nagy kezemnek is kényelmetlen. Pár óra használatot követően egészen görcsölt a kezem.

- A legnagyobb probléma, hogy a jobb oldalon, a kisujjnak nincsen kivágva a megfelelő ív:

--> Azon a részen majdnem egyenes az egér (alulról, és felülről is látszik), és egyszerűen nincsen hely a kisujjnak.
Emiatt annyira széles, és annyira kifacsart helyzetben tartottam a kisujjamat, hogy az hamar elzsibbadt, begörcsölt, mert nem tud a természetes helyzetében pihenni.

Nagyon nagy kár, mert ha erre figyeltek volna, akkor számomra ez az egér tökéletes lett volna. Ez egy kiváló minőségű egér, igazi "Best Buy" lehetne, ha figyeltek volna a tökéletes ergonómiára.

Így viszont nem tehettem mást, de visszavittem. :(

Most pedig megint él a nagy dilemma, hogy milyen egeret válasszak helyette!?

[ Szerkesztve ]

"Aquila non captat muscas."

(#74067) Vanir válasza makoss (#74062) üzenetére


Vanir
veterán

A legrosszabb ellenségeimnek sem kívánnám, hogy ilyen hulladékot használjanak. :D

(#74068) Vanir válasza BullKoxa (#74064) üzenetére


Vanir
veterán

[link]
Nem rossz az AIMO, csak 16-17 centis kézhez finoman szólva is batár nagy, meg mondjuk a tömege is elég katasztrofális. Vegyél egy KPSE-t, olcsóbb, ugyanolyan jó anyaghasználata és belsőségei vannak.

[ Szerkesztve ]

(#74069) Zοltta válasza Piftuka (#74066) üzenetére


Zοltta
senior tag

Szia! kitérve a kisujjas gondodra :D én egy Logitech G403-at nyomkodok, 21x11 mérettel és ennél sincs nagyon kapaszkodó a kisujjnak így én külön technikát tanultam ki rá.
Gyűrűs ujjal emeled, kisujjal igazgatod :)
Látványra az a hüvelyk ujjas rész sem lehet hű de jó elhelyezkedés :)

Csak egy srác vagyok a nagy világból.

(#74070) Redneck


Redneck
veterán

Jelentem, kb két hét alatt átszoktam a G102-re a G400-ról. 7,2k-ért nagyon megérte, tényleg jó kis egér. Köszi a segítséget! :R

Persze azért felújítom az öreg "durungot".

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#74071) Piftuka válasza Zοltta (#74069) üzenetére


Piftuka
veterán

"21x11 mérettel"

A "11" mire vonatkozik?

"és ennél sincs nagyon kapaszkodó a kisujjnak így én külön technikát tanultam ki rá.
Gyűrűs ujjal emeled, kisujjal igazgatod"

Az a helyzet, hogy leírva talán ezt így nehéz megérteni... de tényleg bazi nagy volt az egér a gyakorlatban.

Ha megnézed a termék fotóit, láthatod, hogy óriáis, meredek boltozata van a keresztmetszetének.

És bár nekem nagy kezem van, egyszerűen éppen annyira nagy ez az egér, hogy "nem fért el a tenyeremben.

Egy átlagos méretű egérnél nem kell az ujjaimmal rászorítani az egérre, mert pusztán a tenyér izmainak megfeszítésével el tudom emelni.

Itt viszont a hüvelykujjammal és a kisujjammal is "rá kellett fognom" az egérre, hogy ne csússzon ki a tenyeremből.
Használat során pedig a kisujjam a támaszték hiányában görcsös, kiegyenesedett, a tenyerem irányától kifelé mutató irányba nézett.

Summa summarum: rendkívül diszkomfortos volt a használata sajnos!

Nem vagyok hajlandó a megszokott fogáson változtatni egyetlen eszköz miatt sem. Tudod... ez már tapasztalat.

Pl. ha egy cipőt próbálok, ha a próba során csak a legkisebb mértékben is érzem bármelyik, akár mm-es részen, hogy "csak majdnem" tökéletes, akkor nem viszem el. De ez bármilyen ruhára is igaz.

Mindezen használati tárgyaknál kiemelten fontos a kényelem, hiszen hosszú ideig, rendszeresen használja az ember. Akkor pedig miért venne olyat, ami nem 100%-ban tökéletes, és kényelmes, nem igaz? ;)

"Látványra az a hüvelyk ujjas rész sem lehet hű de jó elhelyezkedés"

Pedig az tökéletes volt. Felülről úgy tűnik, mintha szimmetrikus volna, és egyenes lenne az az oldala is, pedig nem.

Kellően ívelt, befelé hajló, így a hüvelykujjam tökéletesen felfeküdt a jobb oldalára. Ráadásul úgy, hogy az oldalsó, lapozó gombokat véletlenül képtelenség volna megnyomni.

Csak az a fránya bal oldal... :(

Mindenesetre levonhatjuk a tanulságot, hogy a bolti próba sem jelent semmire garanciát. Éppen csak egy hajszálnyival ad több info-t annál, mintha "látatlanba" vásárolnál meg egy egeret.

[ Szerkesztve ]

"Aquila non captat muscas."

(#74072) Vanir válasza Redneck (#74070) üzenetére


Vanir
veterán

Szerintem rendeld be előre a G102-höz a 10 millis sárga TTC encodert, pár D2FC-F-K(50M) kapcsolót, meg egy szett 0.6-os Hotline talpat. :D

(#74073) Zοltta válasza Piftuka (#74071) üzenetére


Zοltta
senior tag

A 11 az a tenyér szélesség, én zárt ujjal szoktam mérni / hüvelyk új nélkül 9,5 / azzal együtt 11 /, itt egy cikk róla.

Ez az egerem volt a Razer előtt, és a Deathadder chromát váltotta a Logitech. Soha többet rézőr! :D pocsék burkolat, pocsék kapcsolók stb..

Az a baj az ilyen "talpas" egerekkel ,hogy az ujjad nem ér hozzá a padhoz a pontosabb fogás miatt, és így kényelmetlen.

Ha ez segít én karmos fogással fogom, nem tenyeressel az valahogy kényelmetlen + meleg a tenyerem, így egy idő után az egér is felveszi ezt és már nem komfortos :)

Figyelj, én eddig minden hardveremet, Tv- Hangfal, Egér, próbálgatás nélkül vettem és elsőre szerelem volt kivétel a rézőr, súlyos, ragacsos ipari hulladék fél év alatt, mindezt persze.

Cipő.... az a talpadra igazodik és úgy tágul, ez nem igazán jó hasonlat ,de értem :)

Egy átlagos méretű egérnél nem kell az ujjaimmal rászorítani az egérre, mert pusztán a tenyér izmainak megfeszítésével el tudom emelni.

Ez olyan szép mondat ! :C viccet félre téve ! :)

Csak egy srác vagyok a nagy világból.

(#74074) Archttila


Archttila
veterán
LOGOUT blog

Na mit tippeltek, meglesz az 1 hónap/töltés? :D December 8.-a óta használom. :)

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#74075) Zοltta válasza Archttila (#74074) üzenetére


Zοltta
senior tag

Attól függ, ha csak honfoglalózni használod simán :D

Csak egy srác vagyok a nagy világból.

(#74076) BullKoxa válasza Vanir (#74068) üzenetére


BullKoxa
őstag

Helló bocsi hogy még írok, de igazából olyan kellene aminek oldalt 3 gombja van, a 2-t már keveslem. Itt minden marad , a 6. Pontot kivéve, mert az 18cm. Csak kábeles érdekel. Kéret max 21.000 ft. De olcsóbb is lehet ha jó :B

Más márkájú egér is lehet amin lehet állítani a ledér, leseket. És minőségre a mostanihoz hasonló.

Köszönök mindent előre is. És bocsi hogy ennyit írok, csak szeretnék a pénzemért a legjobb egeret venni.

Üdv. Kornél

[ Szerkesztve ]

(#74077) jaffa 2843 válasza BullKoxa (#74076) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Logitech G402?

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#74078) Piftuka válasza Zοltta (#74073) üzenetére


Piftuka
veterán

"A 11 az a tenyér szélesség, én zárt ujjal szoktam mérni / hüvelyk új nélkül 9,5 / azzal együtt 11 /, itt egy cikk róla."

Értem. Nekem szélesebb a tenyerem, 13,5 cm a hüvelykujjal együtt mérve.

"Ha ez segít én karmos fogással fogom, nem tenyeressel[..]"

Ebben az esetben nincs is értelme összehasonlítani, mert teljesen más fogás a "karomos".

"Figyelj, én eddig minden hardveremet, Tv- Hangfal, Egér, próbálgatás nélkül vettem és elsőre szerelem volt"

Nem vagyunk egyformák. :N Én előtte teszteket, véleményeket olvasok.. több százat. Ha van lehetőség, élőben is megnézem, letesztelem, mielőtt döntök.

"Cipő.... az a talpadra igazodik és úgy tágul, ez nem igazán jó hasonlat ,de értem "

Ezt ugye nem gondolod komolyan? Ezer és egy "buktató" lehet egy cipővásárlásnál. Eleve az sem mindegy, hogy bőr, nubuk, szintetikus bőr, szövet, vagy szintetikus szövet, mert mindegyik máshogyan viselkedik.

Aztán van-e benne varrás? Ha van, hol? Érintkezik a lábbal? Elég magas a lábfej számára a felső rész? Ha fűzős cipő, kellően mélyen ki van vágva? Stb.

De persze ez is ízlés dolga. Kinek mi... ki mit visel el. Én már csak a tökéletességre törekszem. ;)

"Aquila non captat muscas."

(#74079) Zοltta válasza Piftuka (#74078) üzenetére


Zοltta
senior tag

Jézus :D az tényleg hatalmas.

Rival 300 ? az is hatalmas rágcsáló

Csak egy srác vagyok a nagy világból.

(#74081) Redneck válasza Vanir (#74072) üzenetére


Redneck
veterán

Ááá, nem eszik olyan forrón a kását. Egyelőre használom, aztán a G400 felújítása után kiderül, mi lesz a sorsa. ;) Ha nem muszáj, nem moddolok.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#74082) Piftuka válasza Zοltta (#74079) üzenetére


Piftuka
veterán

Hiszen éppen arra (is) utaltam az ismertetőmmel, hogy a nagy kézméret nem feltétlenül kíván nagy egeret.

Egyéni preferenciától, és a fogás módjától is rengeteg minden függ.

De az eddigi tapasztalataim alapján bizony a Rival 300-at is kényelmetlennek találnám. Igaz, hogy jóval keskenyebb, mint az OMEN 600. Tehát akár még jó is lehet, de ki kellene próbálnom.

A Rival 310 még kisebb boltozattal is rendelkezik, talán az is jó lehet. Nem beszélve a CM MM530-ról...

Ám ha már így alakult, szerintem már megvárom az MS új "Intellimouse" egerét. Olyanom legalább volt évekig, és kényelmes volt, így "látatlanba" is meg merem venni. :K Hiszen elméletileg az egér háza 100%-ban megegyezik az IM 3.0 házával.

Lehet tudni, hogy mikorra várható a piaci megjelenése? :F

"Aquila non captat muscas."

(#74083) Amerigo57 válasza Piftuka (#74082) üzenetére


Amerigo57
őstag

Piftuka. :)

Már tervezzük Neked.

(#74084) Speedy23451


Speedy23451
csendes tag

Üdv!
Van egy Logitech g400s egerem.Az vele a problémám,hogy mostanság egyre többször egy-egy pillanatra lecsatlakozik a gépről aztán rögtön vissza és ez kezd egyre idegesítőbb lenni.Gondolom valahol a megtört a kábel.Ezen még a gyári kábel van. Szükségem lenne egy olyan emberre aki egy ilyen kábel cserét megtudna oldani.Aki tud segíteni az ne tartsa magába.

"Nem olyan rossz,mintha kétszer olyan rossz lenne" :D PÜ-re illik válaszolni ! :)

(#74085) ribizly válasza Speedy23451 (#74084) üzenetére


ribizly
veterán

Mivel még mindig nem tudtam időt szakítani a paracord dolog elindítására, így vagy ezt kell megrendeli vagy ebay-ről lehet hozzá kábelt olcsóbban venni.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#74086) kiraly.andra


kiraly.andra
aktív tag

Logitech MX Anywhere 2S egérhez kellene egy új USB vevő. A gyártó honlapja szerint ehhez nincsen semmiféle alkatrész, így ez sem. A termékleírás szerint ehhez is "Unifying vevőegység" tartozik, nincs más neve, mint az egyéb ilyen jellegű darabokhoz tartozónak, így elvileg a külön kapható egyetlen ilyen dolog jó lenne. Akkor vajon miért nem szerepel az MX Anywhere 2S modellhez kapható kiegészítők között?

A magyar oldal nem, de az US honlap felsorolja az ezzel kompatibilis darabokat (itt egyébként is sokféle vevő szerepel), és ezek között valóban nem szerepel a kérdéses egér. Ehhez linket nem lehet kinyerni, de azt írja, hogy "Will work with any product that display the Unifying Logo". Akkor most többéle "Unifiying" technológia van? A szoftver oldalán nem ugyanaz a kompatibilitási lista van, mint ami a fent említett vevőegységnél látható, de ebben sincs az MX Anywhere 2S.

Fentiekhez képest: amikor valaki a Logitech fórumban megkérdezi, hogy van-e külön vevőegység a rokon(?) MX Anywhere 2 egeréhez, akkor a hivatalos válasz elküldi arra az oldalra, ahol hamar kiderül, hogy ehhez az egérhez sincs semmilyen kiegészítő.

Ezek után a kérdés: vett-e már valaki külön USB vevőt az MX Anywhere 2S egeréhez, és használja-e azt sikeresen? Nem kell itthoni beszerzésnek lennie, sőt.

:a:

(#74087) Vanir


Vanir
veterán

Maxtill Tron G10 Pro Reborn
Kalandos nevű masina, Sensei-forma, 3330-as szenzor, szeparált főgombok, 20 dolcsi + szállítás. Elég érdekes lehet sokaknak.
További jóságok: [link]

(#74088) BullKoxa válasza jaffa 2843 (#74077) üzenetére


BullKoxa
őstag

Szia! Ennek a görgője ugye nem szabadon fut? ha jól írom. Mert amúgy állati egérnek tűnik.

(#74089) jaffa 2843 válasza BullKoxa (#74088) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Szerencsére nem free scrollos. :)

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#74090) ribizly válasza Vanir (#74087) üzenetére


ribizly
veterán

Komoly.:C

[ Szerkesztve ]

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#74091) BullKoxa válasza jaffa 2843 (#74089) üzenetére


BullKoxa
őstag

okés! Köszi szépen akkor G402-lesz ! Sok gomb ami kell, és szuper a belseje, és a külseje is ! A kábelról olvastam hogy nehezen mozog vagy mozgatható, de bevállalom. szerintem hónap közepén veszem is .

Köszönök mindent!

(#74092) Vanir válasza BullKoxa (#74091) üzenetére


Vanir
veterán

Egy fent linkelt paracord kábel, meg egy szett Hotline talp, aztán Hawaii. ;)

(#74093) Bestspiler7


Bestspiler7
tag

Egér vásárláson gondolkodok, mert mostani már 6 éves és kezdi megadni magát.
1. Mennyi a keret?
-max 20 000ft
2. Használtpiac játszik?
-talán, de inkább új
3. eBay, külföldi rendelés játszik?
-igen
4. Mire használnád az egeret?
-Főleg fps, illetve néha rts
5. Hogyan fogod az egeret (palm / claw / fingertip)?
-Palm
6. Mekkora kezed van? Tenyér tövétől középsőujj végéig, cm-ben.
-19cm
7. Milyen érzékenységgel játszol / használod?
-400dp
8. Egyéb igények (pl. plusz gombok, stb.)
-4-6 gombot szeretnék rá, de ez mind bal oldalt legyen

[ Szerkesztve ]

(#74094) makoss


makoss
addikt

Üdv!

Bocs ha rossz helyre írtam volna, de nem tud valaki olyan programot amivel egérmozdulatokkal lehet pld lapozni?
Van egy Strokes Plus nevű progim, de valami miatt nem reagál lapozásra :R

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#74095) salieven


salieven
aktív tag

Sziasztok.

Nem látom az ajánlott listában ezért rákérdek.
A HyperX Pulsefire Surge mennyire ajánlott/jó egér? Lassan 5 éves Steelseries Sensei RAW egerem cserélném le. Esetleg még Logitech egereket néztem onnan esetleg mi az ajánlott ami a jelenlegi egeremre hajaz? Fontos hogy "csupasz" legyen az oldala nem kell rá gumiborítás csak a 2 oldalsó gomb és annyi.

Válaszokat előre is köszönöm.

PSN: salieven

(#74096) micafighter válasza salieven (#74095) üzenetére


micafighter
nagyúr

Logietchben van olyan modell, ami ugyanaz formailag, csak az egyik picit gumírozott, pl 603 es 703.

(#74097) Piftuka válasza Amerigo57 (#74083) üzenetére


Piftuka
veterán

:C Várom szeretettel! :K

Egyébként komolyra fordítva, és a félreértések elkerülése végett.... Nem egy "képzeletbeli" egérről írtam.

Ugyanis készül ilyen egér: MICROSOFT Pro Intellimouse

Még a Prohardver is megcikkezte nemrég.

A nagy kérdés, hogy mikor lesz elérhető a hazai áruházakban!?

"Aquila non captat muscas."

(#74098) Bestspiler7 válasza Bestspiler7 (#74093) üzenetére


Bestspiler7
tag

Most találtam egy ilyen egeret : Razer Naga Trinity
esetleg van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalatta?

(#74099) Vanir válasza salieven (#74095) üzenetére


Vanir
veterán

Nagyon nem éri meg az árát. Itt írtam a hibáiról: [link]

(#74100) Vanir válasza Piftuka (#74097) üzenetére


Vanir
veterán

Jövő héten érkezik egy hozzám, beszámolok majd róla. Egyelőre nincs info az elérhetőségéről, az enyém Kínából jött.

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.