Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egerek listáját nézd át!
Forma összehasonlító oldalak: RTINGS, EloShapes
Gyakori fogások: Reddit
Hirdetni tilos a fórumban, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2021. 11. 25.
Amennyiben billentyűzetet keresel: Milyen billentyűzetet vegyek?
Egér / egérpad beárazás: PERIFÉRIA beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73151) estikornel válasza kispal87 (#73150) üzenetére


estikornel
tag

Szia!

Én 19cm-es kézzel (középső ujjtól csuklóig) nem tudom, mert minden ujjam lelóg róla. A 18-cal is hasonló lehet szerintem, elég rövid maga az egér, próbáld ki szerintem mindenképp. Én claw/fingertippel tudom csak használni.

(#73152) ribizly válasza kispal87 (#73150) üzenetére


ribizly
veterán

Nem nagyon. Arra inkább a G403 jó.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#73153) djxp01


djxp01
senior tag

Üdv! G502-re szeretnék PTFE (teflon) nagyon csúszós talpakat. Ezt próbálta már valaki? Jó választás lehet?

[ Szerkesztve ]

regisztrált: 2005-07-05

(#73154) jaffa 2843 válasza djxp01 (#73153) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Ha valóban Competition 0.6mm és nem Performance, akkor jó.

[ Szerkesztve ]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#73155) djxp01 válasza jaffa 2843 (#73154) üzenetére


djxp01
senior tag

:R

regisztrált: 2005-07-05

(#73156) TeebyKay válasza kispal87 (#73150) üzenetére


TeebyKay
őstag

;;;

[ Szerkesztve ]

(#73157) KMT


KMT
addikt

Sziasztok!

Ahogy látom, az esports iris ajánlott egér. Egy logitech g102-t szeretnék lecserélni, főleg mivel képtelen voltam megszokni a túl könnyen mozgó gombjait. Egy idő után mindig elnehezedik az ujjam, és benyomódik a jobb gomb... Az iris gombjai vajon nehezebben mozognak egy kicsit?

(#73158) ribizly válasza KMT (#73157) üzenetére


ribizly
veterán

Ezt majd Vanir megmondja.
Viszont felmerül akkor a kérdés nem e mennél át mondjuk Zowie-ra? Ott ilyen gond biztosan nincs.;)

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#73159) csibor


csibor
őstag

Sziasztok!

12 évesnek Fortnite játékhoz max 15K-ig milyen egeret ajánlotok?

(#73160) ribizly válasza csibor (#73159) üzenetére


ribizly
veterán

Összefoglaló, hogyan kérdezzek.
Egyébként így vakon egy Logitech G102 / G203 jó választás lehet.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#73161) csibor válasza ribizly (#73160) üzenetére


csibor
őstag

Néztem az összefoglalót, de kb annyit értek (érdekel) hozzá, mint amit kérdeztem.

Köszönöm a választ :R G203 lesz

(#73162) Abrion


Abrion
senior tag

Kicsit jobban áttanulmányoztam az egér listát és az összefoglalót.

1. Mennyi a keret? 18k
2. Használtpiac játszik? nem
3. eBay, külföldi rendelés játszik? nem
4. Mire használnád az egeret? játékra + böngészés neten
5. Hogyan fogod az egeret (palm / claw / fingertip)? fingertip
6. Mekkora kezed van? Tenyér tövétől középsőujj végéig, cm-ben.19cm
7. Milyen érzékenységgel játszol / használod? 1400 DPI
8. Egyéb igények (pl. plusz gombok, stb.)Minimum 6 gomb, bal oldalt kettő gomb minimum.

Kérdés, Van olcsóbb egér a kezemre mint a Logitech G402?

Más kérdés, miért nincs a4tech és trust egér az ajánlott listában? ennyire rossz ez a két márka? Oo

(#73163) KMT válasza ribizly (#73158) üzenetére


KMT
addikt

Nem tudom, melyik típusra gondolsz, de ahogy nézegettem az ajánlottakat, azok már drágábbak.

(#73164) Vanir válasza KMT (#73157) üzenetére


Vanir
veterán

Az Irisnek is kifejezetten konnyen jarnak a gombjai.

(#73165) galaktikus


galaktikus
aktív tag

Sziasztok!

EZ a patkány megfelelő lehet iMachez PS-re és egyéb képszerkesztő programokhoz? Asszonyt meglepném karira egy ilyennel. A gyári magic mouse-nak nagyon gagyi a fogása...

Más kérdés. Ahogy olvasom ehhez van usb-s bluetooth vevőegység. Gondolom amelyik gépben van bluetooth ahhoz nincs rá szükség? :F

[ Szerkesztve ]

Rizsa: 5800x -b450 tomahawk max - 2x16 Gb 3200 Mhz Crucial Ballistix Sport AT - Gigabyte 6700 XT gaming oc Productivity: MacBook Pro 13" M1 Apple Silicon

(#73166) kemotox válasza galaktikus (#73165) üzenetére


kemotox
addikt

Nem lesz ez olcsó gagyi egy apple mellé? És még csak nem is fehér ;]
Na viccen kívül van amúgy fehér változata is. És igen, megy simán BT-n is az adóvevője nélkül is.

(#73167) galaktikus válasza kemotox (#73166) üzenetére


galaktikus
aktív tag

Jaja vágom, hogy van más szín is. Amúgy az hivatalosan világosszürke, ami majnem fehérnek néz ki. Azt akarom venni egyébként, mert ez a szín nem annyira trendi mellé :))

Amúgy ha tényleg gagyi és csak félig volt vicc, akkor ajánlhatsz jobbat is ennél, ami megfelel az említett dolgokra :R

Rizsa: 5800x -b450 tomahawk max - 2x16 Gb 3200 Mhz Crucial Ballistix Sport AT - Gigabyte 6700 XT gaming oc Productivity: MacBook Pro 13" M1 Apple Silicon

(#73168) kemotox válasza galaktikus (#73167) üzenetére


kemotox
addikt

Nemtom milyen, csak az apple túlárazós hülyeségére reflektáltam :D A nem annyira olcsó cuccokra szoktam mondani nagyon humorosan, hogy olcsó szar :D
BTW jobb van nála, az tuti. Szerintem biztos, hogy megfelelő lesz a célra, de az ajánlóban szereplő gémer cuccok jobbak. Értem én, hogy nem játékra kell, de a pontosabb szenzor az pontosabb szenzor. De hát azok meg eléggé elütnek kinézetben.

(#73169) gabber01


gabber01
addikt

Sziasztok!

Csak egy gyors kérdés. Létezik olyan vezeték nélküli egér (lehetőség szerint 6-10e Ft-os ársávban), ami semmi extrát nem tud, csak megbízhatóan működik és viszonylag csendesek a gombjai és a scrollozás? Nem kell semmilyen nagy pontosság, sima irodai munkára kellene, de azért ne ugráljon ide-oda az egérmutató.

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#73170) galaktikus válasza kemotox (#73168) üzenetére


galaktikus
aktív tag

Valóban túl vannak árazva.. engem is felcsesz nagyon, (főleg az új Macbook Air árazása) de erre a munkára és programokra minden más sokkal rosszabb.. úgyhogy muszáj lenyelni a békát :(

Rizsa: 5800x -b450 tomahawk max - 2x16 Gb 3200 Mhz Crucial Ballistix Sport AT - Gigabyte 6700 XT gaming oc Productivity: MacBook Pro 13" M1 Apple Silicon

(#73171) kemotox válasza galaktikus (#73170) üzenetére


kemotox
addikt

Miért, talán nincs PS más rendszerre? Hagyjuk már ezt a bullshitet :DDD

(#73172) galaktikus válasza kemotox (#73171) üzenetére


galaktikus
aktív tag

Sírnék ha MacOS helyett más rendszerre lennék kényszerülve. Hackintosh-al bíbelődjön az akinek 6 anyja van.. ;]
Na de ne offoljunk annyit, mert le leszünk cseszve. Nem kell az alternatívákról meggyőznünk egymást, ettől nem lesz senki sem előrébb :R

[ Szerkesztve ]

Rizsa: 5800x -b450 tomahawk max - 2x16 Gb 3200 Mhz Crucial Ballistix Sport AT - Gigabyte 6700 XT gaming oc Productivity: MacBook Pro 13" M1 Apple Silicon

(#73173) KMT válasza Vanir (#73164) üzenetére


KMT
addikt

Köszi, akkor nem kísérletezek. Akkor inkább bedobom a kérdést, hogy mit vegyek.

1. Mennyi a keret? 10k, ha "muszáj", lehet picit több
2. Használtpiac játszik? ha nem "muszáj", nem
3. eBay, külföldi rendelés játszik? igen
4. Mire használnád az egeret? normál használat, némi játék
5. Hogyan fogod az egeret (palm / claw / fingertip)? fingertip
6. Mekkora kezed van? Tenyér tövétől középsőujj végéig, cm-ben. 19-20 cm
7. Milyen érzékenységgel játszol / használod? nem figyelem
8. Egyéb igények (pl. plusz gombok, stb.) G102-nél nehezebben meginduló gombok, illeve nagyobb méret (min. 120*67 mm). (Logitech MX-518 bevált anno.) Oldalt előre-hátra lapozógomb.

(#73174) Synthwave válasza kemotox (#73171) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Valamivel legitimizálni kell. ;]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#73175) gabber01 válasza galaktikus (#73172) üzenetére


gabber01
addikt

Csak kíváncsiságképpen, mi az ami semmiképpen sem pótolható Windowson/Linuxon és csak és kizárólag Mac-en létezik/működik megfelelően, ami nélkül egyszerűen képtelenség élni?

[ Szerkesztve ]

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#73176) kemotox válasza gabber01 (#73175) üzenetére


kemotox
addikt

A "prémium életérzés".

(#73177) Abrion válasza KMT (#73173) üzenetére


Abrion
senior tag

kár hogy nincs több akkor tudnám ajánlani a logitech g402

8 gombja van, és játékra nagyon jó, persze 17k

[ Szerkesztve ]

(#73178) ribizly válasza gabber01 (#73175) üzenetére


ribizly
veterán

Vannak ilyen progik. Most konkrétan nem fogom tudni megnevezni sajnos, mert én nem használom őket, de kifejezetten audio-video vágáshoz, több mikrofonos rendszerekhez, zenekészítéshez vannak olyan profi (természetesen durván fizetős) szoftverek, amelyek kizárólag MacOS-en érhetőek el. A másik, hogy az Adobe cuccai sokkal gyorsabban működnek rajta, mint Windows-os környezetben.
És ki szeretném hangsúlyozni, hogy én PC-t használok és nem valószínű, hogy bármikor is Mac-et használnék bármire.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#73179) gaben22 válasza ribizly (#73178) üzenetére


gaben22
senior tag

Gimp jó dolog, de én még amatőrnek se nevezném magam, pro játékos, aki meg Photoshopon szocializálódott az igen nehezen fog szerintem Gimpre áttérni + ugye némi Linux tudás is kell, ami nem is a munkája része úgyhogy marad Windows vagy mák (PS + Linux + Wine... meg azért perverz kicsit...). Esetemben is igaz, hogy PC-s vagyok (Linux).

Mákot egy rövid ideig használtam egy desktop app teszteléséhez, egyébként csak az asztalomon volt kinyitva, a kijelzője tök jól tükröződött, arra használtam, hogy lássam, ha jön valaki mögöttem, hogy gyors tudjak nyomni egy alt+tabot, még mielőtt észrevennék az "igazi" monitorom :). Céges telefonom iPhone, de az is "kényszerből" csak.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: DAP: Astell&Kern AK70 mkII; IEM: JVC HA-FW01, RHA T20; GPU: Gigabyte Aorus Master 4090 + EKWB 4090 Nickel Acetal blokk

(#73180) Solymi81 válasza ribizly (#73178) üzenetére


Solymi81
aktív tag

Jajj, most a PC alatt a personal computer jelentést érted? Mert az lefedi a Macet is, sőt, még több mást is.

(#73181) Vanir válasza Piftuka (#73139) üzenetére


Vanir
veterán

Cooler Master MM530: kicsi lesz ekkora kézzel valószínűleg, de tapogatás nélkül nem tudhatni biztosra
Razer DeathAdder 2013: ez okés lehet, de a 2013-as modellek eléggé hamar lehaltak, inkább az Elite
TESORO Sagitta Spectrum: ezt semmiképp
KINGSTON HyperX Pulsefire: Surge volt nálam tőlük, nagyon nem győzött meg, én nem bízom a márkában egér téren
LOGITECH G403 Prodigy: ez jó lehet, bár én egy talpcserét mindenképp elkövetnék rajta, a görgő meg elég hamar lehalhat ezeknél, bár ez nem feltétlen minden modellre igaz

SteelSeries Rival 300: szintén jó lehet, nagy, testes formája van, valószínűleg ekkora kézhez ez lesz a legkényelmesebb a felsoroltakból
Razer Basilisk: eléggé más forma, de egy próbát ez is megérhet, noha tartóssági tapasztalat nincs vele
SteelSeries Rival 310: ua. mint az MM530-nál

Én bedobnék a listába egy Tt Ventus X Optical RGB-t is, instant talpcserével. Ha kitolod a keretet akkor SS Rival 600 (kézméret miatt főleg, ez elég testes patkány, meg minden szempontból az egyik legjobb, amivel valaha dolgom volt), illetve az új kiadású Classic IntelliMouse is elég lehet, ha nincs komolyabb online játék.

Sorry, hogy eddig tartott a válaszadás, nekem nagyon brutál ez a félév, dobragab meg ezerrel melózik.

[ Szerkesztve ]

(#73182) ribizly válasza Solymi81 (#73180) üzenetére


ribizly
veterán

És ennek a kommentnek most mi értelme?:U
Tudod nagyon jól, hogy általában így hivatkoznak egymással szemben a két (MacOS + MacOS - PC + Windows / Linux) platformra.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#73183) gabber01 válasza gabber01 (#73169) üzenetére


gabber01
addikt

Erre esetleg vki? :/

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#73184) ribizly válasza gabber01 (#73183) üzenetére


ribizly
veterán

Nincs.

Opciók:
a. Megveszed azt a Logitech wireless-t, amelyik tetszik.

b. Külföldről meg lehet próbálni egy Logitech G304-et (volt már 9500,- körül joybuy-ról) és cserélni benne a főgombok kapcsolóit Kailh Silent-re.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#73185) Piftuka válasza Vanir (#73181) üzenetére


Piftuka
veterán

Hú, nagyon köszönöm a részletes választ! :R

A TESORO meglepett; a billentyűzeteit nagyon dicsérik, de jó tudni, hogy - ezek szerint - az egerei nem jók.

Amit írtál, az alapján leszűkítettem a kört a CM MM530-ra, és a Steelseries egerekre. Jól értem, hogy a 310 az kisebb, mint a 300? Csak mert a kép alapján ugyanolyan hosszúnak tűnnek... :F

Mindenesetre a 300-ast HP változatban még olcsóbban is tudom megvásárolni. Ráadásul kifejezetten tetszik.

A 600-as is jónak tűnik, de már kicsit drága. Talán a Black Friday alatt lesz rá valami jó kis akció... A kép alapján viszont szimmetrikusnak tűnik. Mennyire kényelmes a fogása jobbkezes egerekhez szokva?

"Aquila non captat muscas."

(#73186) Vanir válasza Piftuka (#73185) üzenetére


Vanir
veterán

A 600 is jobbkezes "ergonomikus" kialakítású. Szerintem az lehet a legjobb opció, aprón már 15 körül is láttam, BF alatt 20 alá beeshet az ára simán. Fixen jobbak a gombjai, görgője és anyaghasználata, mint a 300-nak.

[ Szerkesztve ]

(#73187) galaktikus válasza gabber01 (#73175) üzenetére


galaktikus
aktív tag

Úristen, milyen lavinát indítottam el a kérdésemmel. :))

A Te kérdésedre is válaszolva, ha több dolgot is figyelembe veszünk a produktivitáson kívül (hogy ugyanazt meg lehet csinálni Linuxon mint MacOS alatt) ott van még a teljes ökoszisztéma működése ami az összes többi apple termékkel tökéletesen kommunikál, amit ilyen szinten más platform nem igazán tud. Van néhány profi fotós-videós imerősöm is, akik kivétel nélkül almás rendszerekkel dolgoznak, mert elmondásuk szerint ezekkel tudnak jól dolgozni. A legtöbb fasza vágó és szerkesztő program (final cut pro, adobe termékek stb.) mind erre vannak optimalizálva és sokkal liquidebb a futásuk mint bármi máson. Gondolom ha annyira sz@r lenne a MacOS akkor nem erre építkeztek volna Ők sem. Emellett szerintem bőven van benne ízlésfaktor is. Én pl. nem tennék rá az íróasztalomra valami ocsmány monitort, meg külön odaraknék valami fröccsöntött kocka gépházat amiből kötegekben lógnak ki a szintén ocsmány vezetékek. A gépek háza is tökéletesen meg van munkálva, jó ízléssel és jó anyagból vannak megcsinálva.

Ha összerak az ember egy gépet, monitorral, akkor az a minőségű kijelző ami az iMacben van, több 100k, plusz a vas ami alatta van, ami szintén nem gyenge, + a rá optimalizált OS, amivel egységet alkot. És kb. ugyanott vagy mintha vettél volna egy iMacet, és van egy jóval kevésbé kifinomult cuccod. Nem véletlenül van ennek ekkora piaca, nem azért vesznek rohadtsokan munkára ilyen gépeket az emberek, mert szellemi fogyatékosok, és ne lenne gazdasági megtérülésük.

Persze, biztos meg lehet csinálni ugyanazt más rendszereken is, de valaki így akar eljutni A-ból B-be, valaki meg úgy. Pont ezért, soha a büdös életbe nem értettem mi értelme van ezeknek a hitvitáknak. Mindenki használja azt ami neki jobban bejön, vagy amit a pénztárcája enged.

Rizsa: 5800x -b450 tomahawk max - 2x16 Gb 3200 Mhz Crucial Ballistix Sport AT - Gigabyte 6700 XT gaming oc Productivity: MacBook Pro 13" M1 Apple Silicon

(#73188) kemotox válasza galaktikus (#73187) üzenetére


kemotox
addikt

Tipikus almás laikus szemlélet. Mert ami nem apple az ronda és kábelek lógnak ki belőle :DDD :C

Ja és a Justin Bieber is nyilván nagyon jó, mert olyan sokan hallgatják :)

A hitvitát te kezdted azzal, hogy kijelentetted, hogy minden más szar.

[ Szerkesztve ]

(#73189) Vanir


Vanir
veterán

Az almás témát itt és most zárjuk le, a további posztokat a témában törölni fogom! Gondolom van erre is megfelelő topik, ott legyetek szívesek kiélni magatokat.

(#73190) Solymi81 válasza ribizly (#73182) üzenetére


Solymi81
aktív tag

Igazság szerint ezt én így sose hallottam, ezért írtam, hogy ez így nem igaz.
Na mindegy, befejeztem én is az offot.

(#73191) galaktikus válasza kemotox (#73188) üzenetére


galaktikus
aktív tag

Aham. Ok

Rizsa: 5800x -b450 tomahawk max - 2x16 Gb 3200 Mhz Crucial Ballistix Sport AT - Gigabyte 6700 XT gaming oc Productivity: MacBook Pro 13" M1 Apple Silicon

(#73192) AeSDé Team


AeSDé Team
őstag

Sziasztok!

1. Mennyi a keret?
15.000 Ft

2. Használtpiac játszik?
Újszerű igen, de nem szeretnék fél évet várni egy megfelelő fogásra.

3. eBay, külföldi rendelés játszik?
Igen.

4. Mire használnád az egeret?
Gamer, szoftver fejlesztő és fulltime internetező vagyok. Valami all-roundert szeretnék.

5. Hogyan fogod az egeret (palm / claw / fingertip)?
fingertip

6. Mekkora kezed van? Tenyér tövétől középsőujj végéig, cm-ben.
19-20 cm

7. Milyen érzékenységgel játszol / használod?
2000 dpi, így kényelmes a Windows használata FullHD felbontáson.

8. Egyéb igények (pl. plusz gombok, stb.)
A mostani A4Tech X7 XL-755BK egeremen nagyon tetszik a D-pad szerű gombkiosztás, beállítottam őket media kezelésre, azaz hangerő +/-, Play, és Next song gomboknak. Ez persze csak érdekesség és elengedhető számomra.

[ Szerkesztve ]

(#73193) ribizly válasza AeSDé Team (#73192) üzenetére


ribizly
veterán

Aprón elég sok jó áron futkorászó Steelseries Rival 310 van éppen. Az lehet még jó volna a kezedhez fingertip-re. Én tuti tennék vele egy próbát.;)
Egyébként meg ezekre vadásznék még:
Zowie ZA12, FK1, FK1+

Vanir?

[ Szerkesztve ]

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#73194) gabber01 válasza ribizly (#73184) üzenetére


gabber01
addikt

Nincs egy használható wireless egér sem 8-10k környékén? Semmi extra nem kell, nem is játékra kell, vagy nagy pontosságú munkára, egyszerűen tegye a dolgát és nem baj ha nem esik szét 2 hónap alatt.
Mi az, amit ez az árkategória nem teljesít?
Logitech m330 silent plus-t néztük ki első körben. Ezzel pl. mi a gond? Használható vagy felejtsük el ezt is?

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#73195) tixem


tixem
addikt

Urak, dm2 comfy mennyire alkalmas a következőre: 300-400 dpi között 99%-ban rainbow six siege?

Gyártótól most 35 ojró cakkpakk, szállítás ingyenes, nem igazán találok momentán jobb ár-érték arányú ajánlatot, pedig lassan egy hete bújom a netet.

Esetleg Comfy S 3360-nal (45€), szállítás ott is nulla. Megéri a 10 eurós felárat, vagy 300-400 dpi-re doszt elég lesz a 3310DH is? Minden másban elvileg ugyanaz a két egér.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#73196) Vanir válasza tixem (#73195) üzenetére


Vanir
veterán

35-ért kiváló vétel, a Comfy a legjobban összerakott egerük szvsz. Bár egy kábelcserét instant elkövetnék rajta.

(#73197) zsiga_667


zsiga_667
tag

Üdv!
Laptop mellé keresek kicsi, könnyű egeret.
Asztali gépnél egy MX518-at használok, azzal teljesen elégedett vagyok. Hordozhatóság miatt kellene kisebb egér.

1. Mennyi a keret?
Nincs keret, mindegy. A legjobbat szeretném.

2. Használtpiac játszik?
Nem.

3. eBay, külföldi rendelés játszik?
Igen.

4. Mire használnád az egeret?
Fotószerkesztés, hobbiszinten játék. (Igénytelen vagyok, olcsó gagyi irodai egérrel is beleraktam sokszáz órát a Diablo3-ba unalmas hétvégi ügyeletek alatt.)

5. Hogyan fogod az egeret (palm / claw / fingertip)?
Palm és fingertip közt váltogatok attól függően hogy épp kell-e extra pontosság (játék, PS), vagy sem (böngészés hosszabb ideig).

6. Mekkora kezed van? Tenyér tövétől középsőujj végéig, cm-ben.
17cm.

7. Milyen érzékenységgel játszol / használod?
"Közepes." Semmi finombeállítás, DPI meg ilyenek, egyszerű proli módjára húzgálom a csúszkákat amíg kényelmesnek tűnik.

8. Egyéb igények (pl. plusz gombok, stb.)
Bluetooth. Dell XPS 13 noti mellé lesz.
Hüvelykujjnál (jobbkezes vagyok) legyen két gombja.
Lehessen normálisan használni egérpad nélkül is.

Logitech MX Anywhere 2S-t néztem, megfelelhet? Van jobb választás esetleg?

Előre is köszönöm a segítséget.

(#73198) ribizly válasza zsiga_667 (#73197) üzenetére


ribizly
veterán

Esetleg egy Logitech G305-öt felvehetsz a listádra. ;)
Igaz nem Bluetooth-os, de nagyon kellemes kis jószág.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#73199) zsiga_667 válasza ribizly (#73198) üzenetére


zsiga_667
tag

Kell a Bluetooth a noti miatt, csak két USB portja van. Ha nem kéne, vezetékest néznék.

(#73200) Piftuka válasza Vanir (#73186) üzenetére


Piftuka
veterán

"BF alatt 20 alá beeshet az ára simán. Fixen jobbak a gombjai, görgője és anyaghasználata, mint a 300-nak."

Nagyon jól hangzik! :K

Még egy kérdés... nem volt még olyan egerem, amelynek a teteje nem összefüggő volt.

Nem furcsa, vagy zavaró a 600-as esetében az a pár "megnyitás", ahol világít az ember? Nem zavar, ahogyan a tenyeredet végigfekteted rajta?

"Aquila non captat muscas."

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.