Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egerek listáját nézd át!
Forma összehasonlító oldalak: RTINGS, EloShapes
Gyakori fogások: Reddit
Hirdetni tilos a fórumban, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2021. 11. 25.
Amennyiben billentyűzetet keresel: Milyen billentyűzetet vegyek?
Egér / egérpad beárazás: PERIFÉRIA beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5801) WolfheartGR válasza Prison85 (#5791) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Hát ez miféle prog? És honnan van?
Fél évig nincs netem és rendesen lemaradtam...
Vagycsak elkerülte a figyelmemet ez eddig. :)

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#5802) WolfheartGR válasza WolfheartGR (#5801) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Bocsánatot kerék a balfszságomért...

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#5803) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Sziasztok!

Tudtok ajánlani vmi viszonylag olcsó lézeres egeret állítható DPI-vel? Ha lehet, vezeték nélülit.

Köszönöm!

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#5804) cellpeti


cellpeti
veterán

Valaki egerészett már Microsoft Arc?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#5805) Źşë'


Źşë'
addikt

hú de meg van dögölve ez a topik, mivan emberek elmentetek nyaralni? :DD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#5806) Prison85 válasza Termigáßor (#5798) üzenetére


Prison85
senior tag

Nem volt semmiféle duplaklikk. Mondjuk úgy, hogy kiugrottam a rajtnál :DDD Egyébként nem tudtam újra megcsinálni azóta sem, bár nem is igazán próbálgattam.

Sokan fikázzák itt a "Transformers" egereket. Gondolom a Saitek cuccairól van szó, amelyek Cyborg néven futnak. Én most kezdek velük kibékülni, de nem találtam magyar oldalt, ahol egyáltalán tájékozódhatnék az árukról. Esetleg valaki tud valamit? Euro-ban láttam - szörnyű :W
Engem főként a billentyűzetük érdekelne. Jól megcsináltál továbbá a RAT 9 reklámját.

Źşë: nyaralás csak júliusban :((( 5 nap PH nélkül :W Majd iszok, hogy feledtessem a bánatot :DDD

[ Szerkesztve ]

BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

(#5807) jegenye77


jegenye77
addikt

Hali!
Egy kis segítség kellene a választásban.
Razer Deathadder [link]
vagy
Roccat Kone [link]
Leginkább FPS-t játszom.Mostanában MW2-t.

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#5808) biggamer


biggamer
veterán

Találtam egy jól kézreeső cincogit, csak nem tudom, h bal vagy jobb kezes ???
Esetleg 2 kezes ??? :F

Vélemények ???

[link]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#5810) dudika10 válasza biggamer (#5808) üzenetére


dudika10
veterán

403-as hiba. :(

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#5811) biggamer válasza dudika10 (#5810) üzenetére


biggamer
veterán

Sajna cenzúrázták. :O

De sebaj : [link]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#5812) dudika10 válasza biggamer (#5811) üzenetére


dudika10
veterán

:DDD

Egyértelműen kétkezes. ;]

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#5813) cellpeti válasza biggamer (#5811) üzenetére


cellpeti
veterán

Ez most komoly? :U

Használ valaki Microsoft Arc egeret?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#5814) biggamer válasza dudika10 (#5812) üzenetére


biggamer
veterán

:R :R :R

cellpeti
Szerinted ??? ;)

[ Szerkesztve ]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#5815) Prison85 válasza jegenye77 (#5807) üzenetére


Prison85
senior tag

Én a Roccat Kone-t választanám ;] Nekem is ez az egér kell és hamarosan (remélhetőleg) már birtokolhatom is. Bár a Deathadder már "régi" jól bevált cucc és elég sokan dícsérik. A hasonló árban lévő márkatársát, azaz a Lachesis-t a tesztek alapján magasan veri, már a kényelme miatt is. Ám a Roccat-tal szemben ez "csak" optikai. Nem vagyok szakavatott, de én mindenképp a lézeres egerekkel szimpatizálok: tapasztaltam némi önálló életet az optikai egereknél, ám azok az olcsóbb árkategóriából vannak. Gondolom a Deathaddernél ez a probléma nem jelentkezik.

Roccat Kone viszont lézeres, ráadásul 3200DPI, amit én személy szerint nem bírok megfogni :B Viszont nagyon tetszik és állítólag kényelmes, súlyozható és a színek is variálhatók A v2-nél ráadásul már kiküszöbölték az egérgörgő problémát is és nem fagy le, mint a Roccat Kova. Árban mintegy 50%-kal a Razer felett van. Vajon jobb is ennyivel? Mindenesetre a Roccat próbál egyre nagyobb szeletet vágni magának a piacból és úgy látom elég jó úton is járnak. Ebben nagy szerepe van a marketingnek is, amit természetesen a vásárlókkal fizettetnek ki. Lássuk csak mi is kerül ennyibe...

Roccat Kone Trailer
Roccat Kova Trailer
Roccat Pyra Trailer
Roccat Kave Trailer

Amit esetleg én még fontolóra vennék, az a Mionix Saiph 3200. Árban a Deathadder és a Kone között helyezkedik el. Egyedi, kevesen ismerik és állítólag jó. Nekem bejön
Remélem kellőképp összezavartalak :DDD

[ Szerkesztve ]

BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

(#5816) Baloghjanos


Baloghjanos
tag

sziasztok razer lachesis phantom withe egéről mi a véleményetek ??
valaki olyan irjon plz akinek volt és hasznalta is legfőképen jatékra lenne.
kinek mi a véleménye?

"Hogy én mit akarok? A világot, fiacskám, a világot!"

(#5817) jegenye77 válasza Prison85 (#5815) üzenetére


jegenye77
addikt

9-ért van Deathadder szerintem az lesz a választásom.Lachesis-t már próbáltam de nem jött be egyáltalán.Roccat-ból a Kone tetszik csak hát az ára!Akkor inkább Mamba azt láttam most az apróba 18-ért zsír újat.
Tehát marad a Deathadder

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#5818) kte0


kte0
tag

Üdv!
4-5 ropi körül milyen "gamer" egeret ajánlanátok? :F :U

Üdv:kte0

(#5819) jegenye77 válasza Baloghjanos (#5816) üzenetére


jegenye77
addikt

Én most adtam el mert nekem nem állt rá a mancsom egyáltalán.4 napig erőltettem de már az első fogásnál éreztem hogy nem ez lesz a megfelelő rágcsáló.
Viszont sokan meg dicsérik hogy milyen faxa!

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#5820) dudika10 válasza kte0 (#5818) üzenetére


dudika10
veterán

Ha low sens is megfelel akkor WMO vagy IMO.

Ha nem akkor mx518 az apróból kis szerencsével 5-6k-ért a tied lehet.

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#5821) Baloghjanos válasza jegenye77 (#5819) üzenetére


Baloghjanos
tag

nagyon szépen köszönöm a válaszokat úgy dőntőtem megveszem 6 k ért nem pénz érte.
max. ha nem van itthon g5 meg g9 ez meg marad dísznek legalább elmondhatom volt ilyenem is

"Hogy én mit akarok? A világot, fiacskám, a világot!"

(#5822) Prison85 válasza jegenye77 (#5817) üzenetére


Prison85
senior tag

18-ért a Mamba sztem elég alkalmi vétel. Én is inkább azt választanám, mint a Kone-t. Deathadder jó döntés, teljesen kifejlődött rágcsáló. Saitek Cyborg cuccokról tud valaki valamit? Ár, magyarországi forgalmazás, teszt, tapasztalat?

[ Szerkesztve ]

BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

(#5823) kte0 válasza dudika10 (#5820) üzenetére


kte0
tag

Oké köszi majd megnézem. :R

Üdv:kte0

(#5824) Dizson


Dizson
tag

Valakinek volt már dolga SteelSeries Xai-val? Mennyire zavaró pl. jobb kezesnek az egér jobb oldalán lévő +2 gomb?

[ Szerkesztve ]

(#5825) kte0


kte0
tag

Az a4tech mennyire jó egerekben? :F

Üdv:kte0

(#5826) irsaab


irsaab
csendes tag

Nekem Labtec egerem és bill.-e van vezeték nélküli nagyon zabálja az egér z elemeket aksit is mi lehet a baj :?

(#5827) jegenye77 válasza Baloghjanos (#5821) üzenetére


jegenye77
addikt

Prison85 neke akartam írni!
Most meg 13-ért van egy mamba.Épp az előbb fizettem ki a Deathaddert :W :W :W

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#5828) Źşë' válasza Prison85 (#5815) üzenetére


Źşë'
addikt

megjöttt ma reggel a Kone-om, és első ránézésre, frankónak tűnik, amit hiányoltam az az h nincs felbontás fokozat kijelző rajta, így a vakvilágba váltogatom az egérérzékenységet! szeretem minél jobban pl megtekerni a tankcsövet bc2ben ezt meg nagyobb sebességgel szoktam megcsinálni még anno g9el.

igaz ez az egér annyira testre szabható h el sem hiszem. pl. ahány játék annyiféle beállítási lehetőség, pl. hozzárendelni h az adott gém milyen beállításokkal induljon el! :D sztem még egér színt is lehet hozzá rendelni, bár nem vagyok benne 100% biztos, majd még tesztelem.

Kényelmes, gyors, és tényleg spéci, sokkal spécibb mint a g9 volt, ott nem volt ennyi beállítási lehetőség! :))

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#5829) Rebirth II.


Rebirth II.
tag

Milyen értelmes "gamer" egeret vegyek max 5k ból? (Logitech kilőve)

(#5830) dudika10 válasza Rebirth II. (#5829) üzenetére


dudika10
veterán

Nézz szét az apróban.

Steelseries Kinzu, Logutech MX518, egy-egy Razer, biztos van valami ami megfelel neked és 5k-ban meg tudsz egyezni a tulajjal. Újonnan nem kapsz semmi értelmeset. Pontosabban kapsz nagyon jó egereket például MS Wheel mouse optical, vagy Intelli mouse optical, csak ezek low sens játékhoz megfelelőek csak a 400dpi miatt.

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#5831) Rebirth II. válasza dudika10 (#5830) üzenetére


Rebirth II.
tag

Sajnos olyan ami jó lenne még mindig jóval a keret felett van. Intelli 1.1 et néztem, de nekem főként távoli precíz célzásokra kellene.
GM-M6880
Erről esetleg valami véleményed / akárkinek ?

(#5832) dudika10 válasza Rebirth II. (#5831) üzenetére


dudika10
veterán

Távoli precíz célzásokra mi a baj az IMO-val? A 400dpi pont azt eredményezi, hogy elég pontosan tudsz vele célozni, mert elég sokat mozdíthatsz a kezeden és csak keveset fog mozdulni az egér.

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#5833) Rebirth II. válasza dudika10 (#5832) üzenetére


Rebirth II.
tag

A 400 dpi éppen az hogy közelre jó. Itt nem arról van szó hogy milyen érzékeny az egér mert az nemérdekel mert lehuzom kis sens-re, hanem az hogy 400dpi vel messzire már kimaradnak képkockák.

(#5834) Prison85 válasza Źşë' (#5828) üzenetére


Prison85
senior tag

Gratula az új egérhez! Ha tényleg jónak tűnik egy G9 után, akkor valóban nem lehet rossz. A színeket lehet variálni, itt megnézheted. Talán be lehet állítani, hogy DPI váltás esetén más legyen a világítás (tipp). Én sem szeretek a vakvilágban keresgélni, hogy melyik lehet a számomra épp megfelelő megoldás. Állítólag ez az egér valami kivételes módon veszi észre, hogy felemeled a felületről és egyből lekapcsol a laser. Erről van tapasztalat? Továbbá felméri az asztallap/egérpad minőségét és ahoz mérten állít be néhány funkciót ráadásul még a súlyokat is intelligensen kezeli ;) Alaposan utánaolvastam mielőtt ezt szemeltem ki :DDD Ennyi "extra" funkció mellett remélhetőleg nem hibáztak akkorát, hogy a DPI visszajelzéséről elfelejtkeztek volna. Főként, hogy már egy V2-ről beszélünk, ahol kiküszöbölték a típushibákat és feldolgozták a felhasználók panaszait.

BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

(#5835) Rebirth II. válasza Prison85 (#5834) üzenetére


Rebirth II.
tag

ennyi parasztvakítást egy egérben már régen olvastam

(#5836) Prison85 válasza Rebirth II. (#5835) üzenetére


Prison85
senior tag

Parasztvakítás vagy sem, mégis sikere van. Kényelmes, megbízható, gyors, pontos, jól néz ki és személyre szabható. Lehet, hogy parasztvakítás és a Tesco-s világító görgős Hama egér lényegesen jobb az "egyszerűsége" miatt. Ezek alapján a G9 cserélhető burkolata vagy a Mionix Naos állítható oldala, a gamer egerek súlyozása mind-mind parasztvakítás, ahogy a Razer logo pulzálása is. Valamivel meg kell fogni a célközönséget és úgy tűnik sikerült is:
gamers.de 2009.11. 82%
orthy.de 2009.08. 4,5 / 5 csillag

Úgy tűnik a szaklapoknál is sok a "paraszt", akiket elvakítottak a csilli-villi fények, súlyok, laser, részletes szoftver stb. Én legalább alá tudtam támasztani a saját véleményem és nem csak úgy beböfögök néhány dolgot. Persze ez a cucc már talán a felső kategóriába tartozik és aki nem próbált innen semmit, annak ez mind-mind parasztvakítás.

[ Szerkesztve ]

BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

(#5837) Prison85 válasza Rebirth II. (#5833) üzenetére


Prison85
senior tag

A korábbi hozzászólásodat én is tudom negatívan kommentálni: 400 dpi-vel FPS-ben sok sikert a közelharchoz. Átugranak és háromszor emeled fel az egeret, mire egyáltalán az ellenfél lábnyomát láthatod. Persze nem biztos, hogy neked épp akcióra kell. NFS-hez pl elég lenne, BF-ben vagy COD-ban viszont körültáncolnak mielőtt meglincselnek....

A sok off után viszont a véleményem: 5k-ban dícsérik az A4Tech XL-750-et. Én ezt választanám: 1 2

BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

(#5838) dudika10 válasza Prison85 (#5837) üzenetére


dudika10
veterán

FPS-ben tényleg nagyon rossz lehet az a 400dpi, ezért használ szegény Kodiak egy IMO-t még mindig, így sok-sok év CS után is. :U :P

Szegény biztos nagyon szenved és mazochista, mert régebben amikor kipróbálta a G9-et és egy csomó jó egeret azt nyilatkozta, hogy egyikre se cserélné le az IMO-t. :P

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#5839) Prison85 válasza dudika10 (#5838) üzenetére


Prison85
senior tag

Ebben az esetben én kérek elnézést. Kijavítom magam: bizonyára az én játékstílusomhoz nem illik a lassú egér :R

BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

(#5840) dudika10 válasza Prison85 (#5839) üzenetére


dudika10
veterán

Igen, így már lehetséges. Viszont nagyon sokan használnak a Pro gamerek közül még mindig IMO-t, nemhiába, az egyik legjobb egér amit valaha gyártottak.

Persze a legtöbben akik nem verseny szintűen űzik a játékot, nem szeretik, ha méteres rántásokat kell csinálni, pedig rendesen megizmosodik tőle az ember keze. ;]

Rebirth II.: miért maradnának ki pixelek? Ezt nem értem, ilyet még nem vettem észre soha. (6+ évig IMO volt most pedig egy WMO van a kezem alatt, a kettő csak az oldalsó gombokban meg a felületben tér el, érzékelőben nem.)

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#5841) nyunyu válasza dudika10 (#5840) üzenetére


nyunyu
félisten

Persze a legtöbben akik nem verseny szintűen űzik a játékot, nem szeretik, ha méteres rántásokat kell csinálni, pedig rendesen megizmosodik tőle az ember keze ;]

Elkepzeltem, ahogy egy szemuveges, vasaggyal 40 kilos gamer pistike feszit, hogy mekkora karja van a sok CS-tol, ot centivel vastagabb a jobb bicepsze, mint a bal :DDD

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#5842) Rebirth II. válasza dudika10 (#5840) üzenetére


Rebirth II.
tag

Nézd meg, amikor pálya egyik feléről nézel át a másikra és finoman húzod az egeret bizonyos részeket úgymond "átugrik" a célkereszt. Ezt mégjobban meg tudod nézni amikor felveszed és lelassítva megnézed még 1x. Ez nem is lenne gond csak ha rántani kell 1 bizonyos pontra ahol a fejéből 2-3mm látszik ki akkor 90% hogy nem fogod előni akkor sem ha pontosan rántottál rá, mert azt a rész kimarad. Ez már 800 Dpi nél olyan minimális hogy nem érdemes róla beszélni.

Prison85: DPI nem érzékenység! 400 dpi vel is tudsz 360°ot rántani csak winbe meg játékba fel kell tolni 90% ra a senset. A4Tech pedig nekem nem kell többet, mert 2 is elromlott már. A vakításra meg ennyit, hogy meg is cáfoltad magad, valamivel meg kell fogni a népet.

(#5843) dudika10 válasza Rebirth II. (#5842) üzenetére


dudika10
veterán

Azért ugrik át részeket, mert nem hagyod alapon az egér beállításait a játékban meg a win-ben. Ha feljebb tolod pont azt kapod, hogy át fog ugrani részeket. Még mindig nem tapasztalok semmi ilyet. :N

nyunyu: Néha ha elkap a hév és ráérek 6-8-10-12 órát játszani egy nap, akkor nap végére meg szoktam érezni azért, hogy egész nap rángattam a karom. Persze az is lehet, hogy én vagyok túl gyenge. :D

[ Szerkesztve ]

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#5844) Źşë' válasza Prison85 (#5834) üzenetére


Źşë'
addikt

Köszi szépen, igen ez valóban egy igényes egér, G9 után egyértelműen érzem a különbséget. És az extrák teszik pont pro gamer egérré szvsz, és ezek az extrák nem csupán reklámfogások... lehet játszani 800dpi-s egérrel is, de akkor messzire is pontosnak kell lenni, ami 800dpivel eléggé célpont körültáncolós! 3200 dpi meg szvsz bőven elég egy távoli célpont likvidálására.

Ez a TCU szenzor, meg arra jó ha pl cs-zik vki, és gyorsan felkapja az egeret, akk a célkereszt eltáncolhat a fenébe, ezzel meg elviekben ahogy elemelkedik a felületről, kikapcsol az érzékelés. Még friss a cucc, így nagyon nem tudtam tesztelni, majd leginkább hétvégén.

És a design sem utolsó szempont, egy szobát is szebbé tehetnek ilyen cuccok, ha már lúd akk legyen kövér!

Az egér görgő is frankón rugalmasan/finoman/precízen mocorog, szinte élvezet görgetni -használni, de komolyan. A markolat kényelmességét nem is említve!

Az az igazság h logi iszonyat drága, de ez a drágaság nem ér fel a minőséggel! ott van pl a z5500 as hangfal szett ami pc-s. Hozzáértők tudják hogy úgy van "összelapátolva". Míg volt Crea S750 addig az ára olyan 55-60k körül mozgott. a Crea meg 90-110. Amikor eltűnt a Crea a piacról kapásból felment az ára 95kra! és megtehetik mert egy magabiztos, jó marketinggel rendelkező cég! Meg lehet nézni a termékpalettáikat, új verziós G15 45k!! Ez majdnem olyan mint a Nike, a nevet fizeti meg az ember. Nem mondom h nincsenek jó cuccaik, csak aránytalanul drágák. G15ös billemmel sem vagyok annyira megelégedve, annyira nem nagy szám mint ahogy azt bereklámozzák!
És a Roccat nem rendelkezik semmiféle háttérrel, Ők a semmiből bizonyítottak, míg logi elég régóta a piacon van, sztem 15-20 éve biztosan. Nem hiába ha van hírnév és van mire alapozni (magabiztosság).

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#5845) nyunyu válasza Źşë' (#5844) üzenetére


nyunyu
félisten

új verziós G15 45k!!

Gondolom G19-et akartal irni.

Mult heten dohogtam egy kort (itt? billzet topikban?), hogy az osszes uj generacios L hardver 30-50%-kal tobbe kerul, mint az elodje, holott egy csomo feature-t visszafejlesztettek.

Ja, ez meg a $/€ arfolyamugras elott volt, mostani L nagykerarak mult hethez kepest 10%-ot dragultak a gyenge Forint miatt.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#5846) Źşë' válasza nyunyu (#5845) üzenetére


Źşë'
addikt

igen arra gondoltam, a típust nem is néztem meg bevallom őszintén, nem számítottam h csinálnak egy újabb billt a '15nél. Mert gyakorlatilag nincs is jobbra szükség, ahogy nézem szinte uaz mint a 15 újabb változata, pár paramétertől eltekintve.

ezen jót derültem:

Ha harcról van szó, minden a felszerelésen múlik. Nem engedheti meg magának, hogy másodrangú csapattal, fegyverekkel vagy hardverrel rendelkezzen. A Logitech® G19 billentyűzet a komoly játékosok nélkülözhetetlen kelléke.

Azért meg lehet különböztetni az igazi marketing fogásos sorokat egyes termékeknél. ez a vacak meg már 48K!! :C :W
A 15ös is 28K! :D
G15nél meg ilyen szöveget olvasni:

A hatékony hírszerzés és a megfelelő felszerelés a győzelem záloga – és ez a játékokban sincs másként. A Logitech® G15 billentyűzettel egy csapásra mindkettőre szert tehet.

Na ettől lehet lehidalni de azonnal :DDD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#5847) Rebirth II. válasza Źşë' (#5844) üzenetére


Rebirth II.
tag

Jó de azt tudod hogy 3200 Dpi-t sosem fog tudni kezelni egy átlagos monitor / program? :D

Nem azt mondom, biztos jó ha van meg minden, csak ez is olyan mint a 180 megás net. Van jajdejó de az oldalak 90%-ról nem tudsz vele tölteni mert nem bírja el semmi.

[ Szerkesztve ]

(#5848) Prison85 válasza Źşë' (#5844) üzenetére


Prison85
senior tag

Ha jól tudom, akkor a V1-nél épp az egérgörgővel voltak nagyobb problémák. Kis idő után bemondta az unalmast. Abban pedig teljesen igazad van, hogy egy szépen összerakott konfig valóban egy szoba dísze lehet, ahogy egy HTPC egy nappalié. Logitech árak pedig valóban el vannak túlozva. G19-et én is néztem és nem igazán értettem, hogy mi kerül egy billentyűzetben 50k-ba. :Y Talán a színes kijelző? Hisz egy 10.000 HUF-os telefonban is színes kijelző van 240x320-as felbontással. Néhány extra gomb vagy a márkanév nekem nem érne ennyit. Én pl egy Speedlink Alterno-t használok, ami volt vagy 7k bár nincsenek programozható makro-k és saját memória viszont van háttérvilágítás (kék vagy piros, állítható) fényerő szabályzással. Harmada egy G15-nek, ami természetesen jobb, de háromszor? :F Ez már egy másik topic-ba tartozik... G35 30k? :(

Rebirth: A4Tech-el nekem nem volt rossz tapasztalatom. Olcsóbb kategória még a Trust. Van is egy MI-6950Rem, ami már 2 éve bírja a strapát. Teljesen megéri a maga 4k körüli árát. 2 DPI: 800/1600
Hivatalos oldal

BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

(#5849) Rebirth II. válasza Prison85 (#5848) üzenetére


Rebirth II.
tag

Hát nekem sem olyan értelemben volt hogy rossz az egér, valami mindig hardverikusan kuródott el benne nálam

(#5850) Źşë' válasza Rebirth II. (#5847) üzenetére


Źşë'
addikt

hh nem fogja tudni kezelni a monitor program a 3200 dpi-t? nem értem.
Már leírtam az előbb is, az előző hsz ben. Orbitálisan nagy távolságon 800 dpi-vel igencsak pixelesen fog mozogni a kurzorod, rá nem fogod tudni vinni egy kis hangyányi pöttyre pontosan, h el is találd azt, mert átugorja a célkereszt. BC2ben sokkal magabiztosabban lövök, pl sniperrel. qlivet- még testre kell szabnom, aztán csak egér teszt, de sztem ott is szépen fog teljesíteni. Quake-be igencsak észrevenni az egér minőségét szvsz, ott sokkal jobban előjönnek a különbségek! Ennek a Kone-nak a siklása is sokkal de sokkal finomabb! Tényleg élvezet hozzányúlni :DD

(#5848) Prison85 jól néz ki a bill;) ennyi multimédia gomb untig elég! a programozható makrók is csak olyanoknak előnyösek akik mmorpg-kel játszanak. Én meg pont nem vok a hívük) Az LCD-panel sokszor hasznos, pl BC2ben is mindent kiír amire csak szükségem lehet, meg dizájnos/jópofa is! De az árát akkor sem éri meg! Logi nagyon pofátlan az árazás terén, úgy viselkedik mintha magát a spanyol viaszt sz**ta volna! :))

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.