Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egerek listáját nézd át!
Forma összehasonlító oldalak: RTINGS, EloShapes
Gyakori fogások: Reddit
Hirdetni tilos a fórumban, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2021. 11. 25.
Amennyiben billentyűzetet keresel: Milyen billentyűzetet vegyek?
Egér / egérpad beárazás: PERIFÉRIA beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5951) AKHook1 válasza acc200 (#5950) üzenetére


AKHook1
tag

Razer, Roccat, SteelSeries, Logitech, Revoltech ezek a nagyobb gamer egereket gyarto cegek. A hivatalos oldalukon mindent meg fogsz talalni :)

Hisz nyakas gaz fajtánkra bitófa vár....Igyunk hát pajtás yo ho!

(#5952) acc200 válasza AKHook1 (#5951) üzenetére


acc200
tag

okés ;) esetleg még vmi olyan netes boltot tudnál, ahol elég nagy választék van? Mert ebolt-on annyira nem.. :(

(#5953) AKHook1 válasza acc200 (#5952) üzenetére


AKHook1
tag

Tessek :))

Hisz nyakas gaz fajtánkra bitófa vár....Igyunk hát pajtás yo ho!

(#5954) acc200 válasza AKHook1 (#5953) üzenetére


acc200
tag

danke :D huhhhh a roccat kone nagyon elnyerte a tetszésemet.. :O :DD csak kicsit drága is..:D bár 1x élünk, szal lehet majd befektetek 1be.. Am van esetleg vki akinek olyanja van? :) :P

(#5955) he7edik.


he7edik.
addikt

Kérdéseim a Xai-ról
Mennyire megbízható a szoftvere, szeretni-e a puha egérpadokat (jelenleg Roccat Taito használok amivel azért annyira nem vagyok megelégedve) és valszerg cserélem 4HD-re ill. érdekes a tapintása a felületének mennyire "izzasztó", csúszos lesz esetleg több órai játék után az egér?

Égő szöveg a flém vázon

(#5956) he7edik.


he7edik.
addikt

Igazából DeathAddert left-hand editiont akartam venni de az még nincs viszont a Xai-nak bejön a formája és a súlya míg a Razer mintha nagyobb és vaskosabb lenne...

Égő szöveg a flém vázon

(#5957) AKHook1 válasza he7edik. (#5955) üzenetére


AKHook1
tag

A software-e teljesen jol muködik, En kemenyebb egerpadon hasznaltam nem volt vele semmi gond( forumokon olvastam hogy a puhabb egerpadokat sem veti meg ). Az En tenyerem egyaltalan nem izzadt meg 3-4 war utan sem :DDD

Hisz nyakas gaz fajtánkra bitófa vár....Igyunk hát pajtás yo ho!

(#5958) he7edik. válasza AKHook1 (#5957) üzenetére


he7edik.
addikt

De mégsem tartottad meg?

Égő szöveg a flém vázon

(#5959) dokee78


dokee78
félisten

Ezekről vélemény?
Olcsó jó egeret keresek játékra.
Chicony MS-8268UGO 2000dpi
GENIUS NetScroll G500 Laser 2000dpi

(#5960) AKHook1 válasza he7edik. (#5958) üzenetére


AKHook1
tag

Nem, mert visszatertem utanna a Razer-hez :)

Mod

(#5959) dokee78: Ar/Ertek Genius-ra huz.

[ Szerkesztve ]

Hisz nyakas gaz fajtánkra bitófa vár....Igyunk hát pajtás yo ho!

(#5961) kmisi99


kmisi99
addikt

Valami gamer egeret tudtok ajánlani olyan 7000ft ig sok évig használnám szóval ne valami gagyi egyszer használatos legyen

[ Szerkesztve ]

(#5962) dudika10 válasza kmisi99 (#5961) üzenetére


dudika10
veterán

MX518.
Örök klasszikus, bár egy picit túllóg a kereten, nézegess az aprón ha nem fér bele. :)

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#5963) kmisi99 válasza dudika10 (#5962) üzenetére


kmisi99
addikt

Hát már a 7k is az a határ amit szállítási költséggel se lépnék át csak reméltem valaki valami drága oldalon nézi aztán én majd megnézném azt az argepen :D
Na de akkor olyat ajánljatok ami az argepen nem nagyon lépi át az 5000Ft os határt

(#5964) dudika10 válasza kmisi99 (#5963) üzenetére


dudika10
veterán

Na így már nehezebb ajánlani. :)
Én személy szerint az a4techeket nem ajánlom, nem szimpatikusak, amihez szerencsém volt az gagyi hatást keltett, nem volt jó.

MS WMO vagy IMO, ezek szintén örök klasszikusok, csak az a baj velük, hogy a 400dpi-s optika miatt elég sokat kell mozogni a kéznek. Nem lehet csuklóból irányítani őket, meg csak palmgriphez használhatóak, kisebb kézzel fárasztó lehet. Viszont elnyűhetetlenek. Nagyon sokáig használtam IMO-t, most meg WMO és a következő egerem is a kettő közül lesz. :K

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#5965) kmisi99 válasza dudika10 (#5964) üzenetére


kmisi99
addikt

Nekem most egy a4tech x6-80D van és egyszerűen megőrülök amilyen kényes! Jelenleg egy goriot apó nevű könyv van alatta :D Minden máson egyszerűen kihívás volt odakattintani ahova akartam mert úgy rezgett a kurzor

(#5966) kmisi99


kmisi99
addikt

Erről az egérről mi a véleményetek? A4Tech X7-47H Anti-Vibrate elég jó árban van és elég komolynak néz ki!

(#5967) hamham


hamham
tag

Hello
Egy jó egeret szeretnék de nem vagyok jártas az egerek terén illetve nem is volt még sok. Általános célra lenne játszogatok is néha de stratégiai és pl a left4dead-et is szeretem. 5ezer lenne a keret.

(#5968) F34R válasza kmisi99 (#5966) üzenetére


F34R
nagyúr

rossszank nem rossz elég precíz is de szerintem kerüld a mintás egereket nekem is ilyen van ás már festenem kellett elkopott teljesen :(

(#5969) scream válasza hamham (#5967) üzenetére


scream
veterán

Ebben az árkategóriában :

ez vagy ez

Viszont azt nem írtad, vezetékes vagy nélküli kéne?

(#5970) F34R válasza hamham (#5967) üzenetére


F34R
nagyúr

GIGABYTE GM-M6580

1600 dpi-t tud elegendő ha jobbat gondolsz egy kicsit 5k fölött vannak az a4tech X7-s egerei

Üdv F34R

(#5971) scream válasza F34R (#5970) üzenetére


scream
veterán

ez felejtős ... :U netezni jó, de játszani ...

[ Szerkesztve ]

(#5972) F34R válasza scream (#5971) üzenetére


F34R
nagyúr

szerintem nem egy hardcore gamer-nek kell akinek a nagy dpi és pontos 1ms és 20g-s gyorsulás kellene persze a genius nem az :) én is 800 dpi-n használom az egerem hiába hogy 3600-n is tudnám , ezért ajánlottam neki azt és még olcsó is :)

(#5973) hamham válasza scream (#5971) üzenetére


hamham
tag

Vezetékesben gondolkodom csak.
Akkor azt mondod ez is felejtős?
Egyelőre ezek a befutók genius genius 2 A4tech az a4tech tetszik nagyon csak attól a 3as tüzelés gombtól félek nem-e fog zavarni, mer kétlem, hogy használnám

(#5974) F34R válasza hamham (#5973) üzenetére


F34R
nagyúr

ígyvan fölösleges az a gomb rá de mindhárom egér jó a4tech is azt már csak te tudod miylen játékokra használod, ezalapján tudsz dönteni :C

(#5975) scream válasza hamham (#5973) üzenetére


scream
veterán

én személy szerint a genius2-t válaszanám, mert lézeres meg tenyeres. :K

(#5976) kmisi99 válasza F34R (#5968) üzenetére


kmisi99
addikt

Na akkor az se nyerő :( Akkor úgy látszik nem lesz új egerem csak ez a fostos a4tech. Bár mostanság annyira nem vibrál

(#5977) nyunyu válasza dudika10 (#5964) üzenetére


nyunyu
félisten

MS WMO vagy IMO, ezek szintén örök klasszikusok, csak az a baj velük, hogy a 400dpi-s optika miatt elég sokat kell mozogni a kéznek. Nem lehet csuklóból irányítani őket, meg csak palmgriphez használhatóak, kisebb kézzel fárasztó lehet.

Akinek az kell, ott a miniatur BOM 1.1A ugyanazzal az optikaval mint ami a WMO-ban meg IMO-ban van.

BOM 2.0-ban mar 800dpi-s optika van.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#5978) dokee78 válasza kmisi99 (#5976) üzenetére


dokee78
félisten

Te az a Kmisi vagy aki a gépigényen is fenn van?
Ja megvan az egyezés,az vagy.

[ Szerkesztve ]

(#5979) dudika10 válasza nyunyu (#5977) üzenetére


dudika10
veterán

Tudtam, hogy a régiben ugyan az van, de aztán volt egy újabb a kezemben, és abban nem az volt én meg azt hittem, hogy lecserélték és mostmár az újabb van. :B

Bár csuklóból ezt se lehet mozgatni, vagy legalábbis elég nagy kéz kell hozzá, hogy egy közepesebb méretű monitoron elnavigáljon az ember. :)

[ Szerkesztve ]

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#5980) scream


scream
veterán

Keresnék 4k ig valami kényelmes,munkához való (grafika,webdesign,3d,vektorgraf) normális(nem esik szét,nem lötyög,kotyog,stbstb...) vezetéknélküli egeret.

Létezik ilyen ?

(#5981) scream


scream
veterán

Változott a felállás.

Eladóvá vált Logitech G15 + G9em, így már a keret ~25k-ra bővült, ilyen kategóriában mit érdemes ? (bill is kéne hozzá :K )

(#5982) maestro87


maestro87
őstag

Sziasztok!

Lenne pár egyszerű kérdésem egér választás előtt:
- Mekkora dpi-s kell minimum (fps játékra)?
- Van-e valami értelme a menet közbeni dpi váltásnak?
- Optikai vagy lézer? Lézernek nagyobb-e a dpi-je? (egyes oldalakon csak annyi van feltüntetve, hogy lézer, ezért nem tudom mennyi a dpi-jük)
- Vezeték nélküli kellene, és jó lenne ha a másik szobában is működne (betonfal). Mire kell odafigyelni?: GHz?, Bluetouth?...stb...
- Illetve milyet ajánlotok olyan 8-9k-ig? (csak Genius ne legyen! jobb szeretnék egy Logitech-et)
Ja, és 4-5 programozható gombbal és min. 12-15 hónap elem élettartammal!

Előre is köszi minden segítséget és választ!

(#5983) dudika10 válasza maestro87 (#5982) üzenetére


dudika10
veterán

Húha, betonfalon keresztül szerintem egyik se fog túl jól működni. :N

DPI: nagyon sokan használnak a verseny szinten játszók közül IMO-t aminek 400dpi-s optikája van. 800-1600dpi felett szinte senki nem használ egeret versenyeken.
Menet közben DPI állítás szerintem irtó nagy hülyeség.
Nem mérvadó, hogy optikai vagy lézer, mindkettő lehet jó is, rossz is.

Szerintem nem fogsz találni az elvárásaidnak megfelelőt. Betonfalon keresztül játszani (bár még sose próbáltam) szerintem lehetetlen. :(

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#5984) maestro87 válasza dudika10 (#5983) üzenetére


maestro87
őstag

Köszi!
A dpi állításról nekem is ez volt a véleményem, csak gondoltam megkérdezem hátha számottevően kevesebb elemet zabál kisebb dpi-vel. (bár ezt a win-ben is be lehet állítani)
Blutetooth-al egyszer vittem már át adatokat telóra a betonfalon keresztül!
Ezek a 2,4GHz-esek is Bluetooth-osak, nem? Annyira nem értek hozzá.

Lézeresre meg azért gondoltam, hogy akkor legalább megszabadulnék az alátéttől. De ezen még gondolkozom, hogy érdemes-e ezért több pénzt belefektetni.

IMO? Az micsoda?

(#5985) dudika10 válasza maestro87 (#5984) üzenetére


dudika10
veterán

A lézeresek tapasztalatom alapján még kényesebbek is mint az optikaik.

IMO: microsoft intelli mouse optical. Egyik tán leghíresebb egér.
Ugyan az az optika van a Wheel mouse opticalban és a basic mouse opticalban is (a régebbiben), ezek mindenen működnek. A lézeresek amik nálam voltak válogatósabbak voltak (a V400-am meg egyenesen katasztrófa, szinte semmin nem megy :((( )

A 2,4GHz-sek azok olyan 8m-ről működnek körülbelülü betonfal nélkül. Betonfallal nem tudom mennyi, de lényegesen kevesebb ha egyáltalán átmennek a betonfalon.
BT-t nem tudom.

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#5986) scream válasza scream (#5981) üzenetére


scream
veterán

senkinek semmi ? :O

(#5987) Źşë' válasza scream (#5981) üzenetére


Źşë'
addikt

sztem apróban hirdesd ne itt, ott előbb lesz rá vevő hidd el

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#5988) scream válasza Źşë' (#5987) üzenetére


scream
veterán

Nem a hirdetést UPolom,hanem a kérdésem ...

[ Szerkesztve ]

(#5989) F34R válasza scream (#5986) üzenetére


F34R
nagyúr

mennyi az annyi egy ajánlat érdekelne PM-ben :)

(#5990) scream válasza scream (#5988) üzenetére


scream
veterán

Szóval akkor kéne egy vezetéknélküli,pontos,minőségi egér + bill kombó, munkához kéne főleg.

Miket ajánlotok ? Keret : 25k maximum

(#5991) F34R válasza scream (#5990) üzenetére


F34R
nagyúr

Mindenképpen Logitechnél maradnék viszont ha újat és minőségit akarsz nem elég 25 k

Logitech Wireless Desktop MK700 a kombó pont 25 e forint lessz szerintem még nem került boltba

az MX5500 kombó kilőve ott csak az egér 25k körül mozog de nagyon profi !

ui: mért is van szügség wireless -re ??? azért nem jó a mostanid ,mert a munkádhoz nem angol nyelvű claviatura kell ?

[ Szerkesztve ]

(#5992) Heine


Heine
csendes tag

Én még mindig A4tech x750 BF-re esküszök. :C :C

(#5993) F34R válasza Heine (#5992) üzenetére


F34R
nagyúr

Kárhogy az nem súlyozott ha jól tudom :F

(#5994) nyunyu válasza scream (#5990) üzenetére


nyunyu
félisten

L Cordless Desktop Wave Pro? 22+faert kaphato.
CDMX5500R multkor meg csak 25+fa volt, de az arfolyam miatt felment 32+fara :(

Nem ertem a Microsoftot, eddig miert nem adtak ki drotnelkuli billzetet Explorer Mouse-zal, miert a szimmetrikus WM5000-et eroltetik.

Pedig kiegyeznek egy Wireless Ergonomic Keyboard+Explorer komboval, sot, egybol rohannek venni, amint megjelenne...

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#5995) scream válasza nyunyu (#5994) üzenetére


scream
veterán

Nem rossz a Wave,de hangos gépelésnél ... (legalábbis a vezetékes változata az volt,G15 előtt volt egy)

Szerintem MX 5500 Revolution lesz, PH! Aprón van egy 23k-ért, csak elkéne adnom mostani G15öt meg G9et... (23ért adom és senkinsek sem kell ... :((( )

(#5996) worxland válasza scream (#5995) üzenetére


worxland
addikt

Hagyod békén azt az MX5500-t! Én akarom megvenni, csak olcsóbbért. :DD

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#5997) dokee78


dokee78
félisten

(#5998) scream válasza dokee78 (#5997) üzenetére


scream
veterán

Szerintem inkább +1k és a Laser 555. :K

(#5999) tronnyeg


tronnyeg
csendes tag

Sziasztok!
Érdekelne hogy a logi mx518-asról kinek mi a véleménye. Egérvásárlás előtt állok, mindenképp optikait szeretnék, mert a lézer nem nagyon jött be. Most egy wmo1.1a-t használok üvegen, ami nagyon jól működik, nem tudom olyan gyorsan megrántani, hogy zavarba jöjjön, vagy késsen. Úgy néz ki hogy el tudok adni egy lézeres egeret, és így beújítanék egy komolyabb optikaira.

Szóval várom a véleményeket, tapasztalatokat, tanácsokat.

THX :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R

"the cake is a lie..."

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.