Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egerek listáját nézd át!
Forma összehasonlító oldalak: RTINGS, EloShapes
Gyakori fogások: Reddit
Hirdetni tilos a fórumban, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2021. 11. 25.
Amennyiben billentyűzetet keresel: Milyen billentyűzetet vegyek?
Egér / egérpad beárazás: PERIFÉRIA beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49201) syler123 válasza dobragab (#49199) üzenetére


syler123
veterán

Hát igen, csak nála 11k itt meg 7-7,5. Ennek ellenére lehet hogy inkább a biztosra megyek.

Ráadásul ezt írja az eladó:

- If it's a fake Deathadder, I will get my money back, so I will get a mouse for free.

- If it's a real Deathadder, I will get a Deathadder for nearly half the price. Cool.

Ha ennyi terméket eladott és ilyet kiír, akkor már csak ver ár.

(#49202) Buci21 válasza dobragab (#49200) üzenetére


Buci21
addikt

nem tűnik rossznak, csak fura, hogy olyan magasan van a segge :D Én alkarból, low-mid sensen játszom, de lent van a kezem, és az is csúszik az egérpadon. Kényelmetlennek tűnik az az él a hátulján... de ki tudja, majd megfogdosom :R

Köszi a segítséget

(#49203) kemotox válasza syler123 (#49197) üzenetére


kemotox
addikt

A videóban lévő 100%, hogy fake, az aliexpresses meg 99,9% :D

(#49204) syler123 válasza kemotox (#49203) üzenetére


syler123
veterán

:R

Az szép, akkor durva hogy az emberek nem veszik ezt észre, biztos jól sikerült hamisítvány, de akkor inkább veszek 10k-ért eredetit.

Még jó hogy rákérdeztem, takaska link elmentve, alisat törlöm :D

[ Szerkesztve ]

(#49205) kemotox válasza syler123 (#49204) üzenetére


kemotox
addikt

Jól nyomják kicsi csínaiak azé :D Itt pl az az árulkodó, hogy a szériaszám nem a vonalkód alá van írva, hanem van egy külön mező neki az eredetin. Mint az ali-s képeken, ügyes kici kínai nem a fakéről rakott fel képeket :D

(#49206) izee válasza kemotox (#49205) üzenetére


izee
senior tag

A videon lévő szerintem megfelel az eredetinek.

Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

(#49207) phenomHUN válasza kemotox (#49205) üzenetére


phenomHUN
aktív tag

Abszolút nem mérvadó. Itthon vásárolt EREDETI Deathadder 3.5G alja:

(#49208) kemotox válasza izee (#49206) üzenetére


kemotox
addikt

Az én DA-mnak olyan az alja, mint a jobb oldalinak, csak jóval igényesebb, nem ilyen béna a matrica elhelyezkedése.

Phenom: Valóban, most nézegettem én is fake vs real cuccokat, ez a szériaszámos dolog elég változó, úgy néz ki más-más revízió, vagy ilyesmi

[ Szerkesztve ]

(#49209) syler123 válasza phenomHUN (#49207) üzenetére


syler123
veterán

Lehet az itthon vásárolt is hamisítvány :D

Na akkor eddig ott tartunk, hogy nem tudjuk hogy eredeti-e, szóval akkor zsákba egér :D

(#49210) TeebyKay válasza syler123 (#49209) üzenetére


TeebyKay
őstag

Vedd meg mindkettőt, teszteld le a szenzorát, ha szar kérd vissza a pénzed, ha mindkettő igazi, az egyiket passzold tovább aprón. Csak nyerhetsz :D

(#49211) Vanir válasza syler123 (#49209) üzenetére


Vanir
veterán

Én már írtam. Minden alis DA fake. Esélytelen, hogy eredeti legyen.

(#49212) Erunosta válasza syler123 (#49209) üzenetére


Erunosta
tag

A kínaiak még a hamisítványt is hamisítják.

(#49213) kemotox válasza Erunosta (#49212) üzenetére


kemotox
addikt

Eredeti kínai :D Ami nem kínai az hamisítvány :D

(#49214) bbdzyx válasza Vanir (#49211) üzenetére


bbdzyx
senior tag

De akkor, hogy ismeri fel a Synapse? Mert, hogy a Razer szériaszám generátorának algoritmusát kijátsszák az egy dolog.

btw elég jól összerakott fakenek néz ki, sehol egy sorja, rosszul méretezett/fröccsöntött illesztés. Egyedüli árulkodó jel a kábel, hol a Razer logó az USB csatis végéről?

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

(#49215) izee válasza Vanir (#49211) üzenetére


izee
senior tag

Elsőre nem voltál hiteles, de most, hogy így kiállsz a tényállás mellett, nekem már elegendő. Tévedni meg emberi dolog, történhet még bármi, de engem meggyőztél arról, hogy biztos nem veszek onnan DA-t. (Nem volt tervben sem.)

Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

(#49216) Vanir válasza bbdzyx (#49214) üzenetére


Vanir
veterán

Elnevezi az USB eszközt Razer DeathAdder-nek, és ezt ismeri fel a Synapse. 99%-ban biztos vagyok benne, hogy így működik.

izee: Ali-n csak az nem fake, amit fizikailag lehetetlen fakelni, de néha még az is. Illetve néhány régi Logitech cucc (G500s és társai, bár mint most nemrégen kiderült a G100s-t is hamisítják elég szépen).

(#49217) bbdzyx válasza Vanir (#49216) üzenetére


bbdzyx
senior tag

Ennyi lenne? rly? hacking lvl 9000 :D

Úgy látszik az egyetlen 7k körüli da3.5g forrást egyedül phenom ismeri, és jól rá is ült, hogy nyerészkedjen rajt egy kicsita. ;]

(#49218) Vanir hozzám meg úgy néz ki jön az ec2-a-d. :DD

[ Szerkesztve ]

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

(#49218) Vanir


Vanir
veterán

Most már tutitszázszázalék, hogy nem szereti az Aurora a Corepad C1-t. Kipróbáltam néhány dolgot, de ugyanúgy mindig átmegy malfunction-be, ha nem a pad szövési irányában húzom a patkányt. Itt a srácnak ugyanez a baja.
Szomorú, szomorú.

ZA12 káming szún. ;]

[ Szerkesztve ]

(#49219) m_dawe válasza Vanir (#49218) üzenetére


m_dawe
senior tag

mennyire szún? :DDD
Kíváncsi vagyok, hogy egy hozzáértőnek is annyira bejön-e az egér, mint nekem :K

[ Szerkesztve ]

(#49220) Vanir válasza m_dawe (#49219) üzenetére


Vanir
veterán

Nagyon remélem, hogy még a jövő héten. EC2-A-m már volt, a szenzor, gombok, kábel és a talpak ugyanazok, úgyhogy nagy meglepetés nem érhet. :)

(#49221) m_dawe válasza Vanir (#49220) üzenetére


m_dawe
senior tag

A BenQ széria csak designban és a kapcsolóban különbözik?
Valamint megéri a gyári kapcsolót lecserélni egy másikra? A klikk keménységén kívül érek valamit vele?

(#49222) izee válasza SP!T (#49137) üzenetére


izee
senior tag

Te is számolj be majd a Zowie AM-ről, amit gondolom, hogy neked jegelt az eladó. Azt amit megvettél, én is megtapiztam, és amit élveztem rajta, az a nagyon crispy gombok. Amit nem, az a görgetés a görgő jobb szélén. Salmosa-n és AM-en is hajlamos az ujjam megcsúszni anélkül, hogy görgetne.

Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

(#49223) Vanir válasza m_dawe (#49221) üzenetére


Vanir
veterán

Magyarországra már nem fog elérni az Omron-os széria, mert baromira duplaklikkesedtek, így maradnak a Huano-nál. Igazából a burkolat kialakítása miatt kemények a gombok, szóval nem feltétlen éri meg.

(#49224) m_dawe válasza Vanir (#49223) üzenetére


m_dawe
senior tag

Köszi a választ.
Garanciáztatásnál vissza kell tenni az eredetit, vagy maradhat benne az omron?

(#49225) SP!T válasza Vanir (#49220) üzenetére


SP!T
addikt

ZA12 Legjooobb! :D WMO utan. :D

There's a device that I've been using called a whoop.

(#49226) ReFleXx válasza SP!T (#49225) üzenetére


ReFleXx
addikt

Nem tudom hogy IMO utan ZA11 vagy ZA12 lenne jó méretbe. Nekem ugy tunik a WMO kiseb mint az IMO, de lehet csaloka a formaja miatt.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#49227) Vanir válasza m_dawe (#49224) üzenetére


Vanir
veterán

Ott kezdődik, hogy ha szétszeded az egeret, akkor onnantol a garancia nem nagyon letezik. :DDD

(#49228) m_dawe válasza Vanir (#49227) üzenetére


m_dawe
senior tag

Jogos.. :D

(#49229) jaffa 2843


jaffa 2843
Ármester

Sorozatokból... :)
Smallville
How I Met Your Mother

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#49230) Erunosta


Erunosta
tag

Egy ritka pillanat, mikor a minőség találkozik az én fura design/szín igényemmel.

Overwatch Razer DeathAdder Chroma

[ Szerkesztve ]

(#49231) jaffa 2843 válasza Erunosta (#49230) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Óvervoccs edisön? :D

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#49232) dobragab válasza jaffa 2843 (#49231) üzenetére


dobragab
addikt

Overwatch Christmas Tree Edition ;]

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#49233) Erunosta válasza jaffa 2843 (#49231) üzenetére


Erunosta
tag

Hát nem is Thomas Alva.

(#49234) [Prolixus] válasza Erunosta (#49230) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Öhhh...egynek elmegy. Ha a narancssárga rész fekete lenne, plusz az overwatch logó is, még kifejezetten tetszene. :D

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#49235) Erunosta válasza izee (#48694) üzenetére


Erunosta
tag

Igazad volt izee, ha ez a lista tényleg megbízható akkor A3050 szenzor van a V7 GM120-2E egérben.

Prolixus: Nekem úgy is jó. :C Az ilyen ráfestett mintával a tenyérnél mindig az a bajom, hogy elkezd kopni.

[ Szerkesztve ]

(#49236) syler123 válasza Vanir (#49211) üzenetére


syler123
veterán

De ha hamisítvány mi az árulkodó jel? Már csak azért kérdezem, mert ha hamis visszaadja a pénzem, akkor meg van egy ingyen egerem. Tehát a kérdésem mivel tudom bizonyítani hogy hamisítvány?

[moderálva]

[ Módosította: radi8tor ]

(#49237) phenomHUN válasza syler123 (#49236) üzenetére


phenomHUN
aktív tag

Egérteszter progival meg tudsz bizonyosodni róla.
De ha szétszeded a nyák alapján bizonyítani is lehet.

syler123: Szerintem meg nem.

[ Szerkesztve ]

(#49239) danilla


danilla
őstag

Hello mindenki!

Tegnaptól egy SS Kana V2 boldog tulajdonosan lettem (egy Aula Ogre Soul-t cseréltem le, CS:GO-val játszok, és mondanom sem kell, ég és föld a különbség).

Utána olvastam és ha jó információt gyűjtöttem be akkor az Engine 2-vel lehetne kezelni az egeret. De valami oknál fogva nem akar működni. Azt írj a program, hogy csatlakoztassak SS eszközt. Próbáltam másik USB-be dugni, próbáltam újratelepíteni az app-ot, volt újraindítás, de semmi. OSX-et használok.

Van valami trükkje, netán az OSX lehet a ludas, vagy csak szimplán rossz információt vettem magamhoz, és az Engine 2 nem támogatja a Kana V2-t?

Előre is köszönöm szépen ha tudtok segíteni :R

https://twitch.tv/ddplayzone

(#49240) TeebyKay válasza danilla (#49239) üzenetére


TeebyKay
őstag

Az Engine 2 kell a kana V2-höz az biztos, de az OSXhez sajnos nem értek, valaki biztos tud majd többet.

(#49241) blaca83


blaca83
őstag

Sziasztok!

Az egyik barátomnak egy ilyen Razer egere van:
Razer rz01-0015 (Razer DeathAdder)

Mivel felszabadult egy kis "felesleges pénz" amit ilyen irányban tud elkölteni, gondolkodik rajta, hogy vegyen-e valami újabbat, komolyabbat...??? :F

Tőlem kérdezte, hogy érdemes lenne-e neki lecserélni, de mivel mostanában nem olvasgattam a témában nem tudtam neki mit mondani, hasznos tanácsot adni. :B
Csak FPS-eket játszik és 100%-ban csak multiban...!

Én is használtam sokáig DA-t és tökéletesen meg voltam vele elégedve. Nem vagyok benne biztos, hogy ennek a modellnek a szenzora, tudása elavult lenne és mondjuk egy újabb modellel sokkal jobban menne neki. :B
Vagy tévednék?? :F :F :F

Az egérpad amit használ, egy műanyag "Speed Pad", ami nekem nem sokat mondott és kép alapján tudom kb: megmutatni nektek a Google segítségével:
1. [link]
2. [link]

Kép alapján szerintem stimmel, mert a felirat a bal alsó sarokban ilyen, és a "pöttyök" is egyeznek.

Első körben én azt tanácsoltam neki, hogy inkább a padot cserélje le, de szeretném kérni a véleményeteket mind a két kérdésben, mert mostanában nem foglalkoztam behatóbban ezzel a témával.

Előre is köszi! :R

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#49242) bbdzyx válasza blaca83 (#49241) üzenetére


bbdzyx
senior tag

Jól mondod, nem érdemes cserélni. A termékkód alapján valószínűleg 3.5G-je van, az manapság is jó egérnek számít.

A pad viszont kuka, vegyen valami normális szövetpadot alá, pl. Steelseries QcK/QcK Mass/Qck+ stb. a vastagabb jobb.

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

(#49243) izee


izee
senior tag

Kapható a másik Finalmouse [link]

Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

(#49244) Vanir válasza izee (#49243) üzenetére


Vanir
veterán

NotSoFinalMouse ;] Tuti meglesz a maga rákfenéje ennek is.

(#49245) izee válasza Vanir (#49244) üzenetére


izee
senior tag

Az előzőnek mi volt az?

Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

(#49246) Vanir válasza izee (#49245) üzenetére


Vanir
veterán

Firmware bugok, nem a legjobb support, meg elég sokan panaszkodtak, hogy baromira tele van smoothing-gal a cucc. Ja, meg hajlamos teljesen megdögleni egy hónap után.
További információért kérjük keresse fel ezt a fonalat.

(#49247) izee válasza Vanir (#49246) üzenetére


izee
senior tag

:DDD

Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

(#49248) estikornel válasza estikornel (#49181) üzenetére


estikornel
tag

Erre még keresem a választ, jövőhéten már rendelném ha nincs jobb ötlet. :)

(#49249) mzso


mzso
veterán

Az én kis (Asai/Pro Gaming) Slamosa-mban szerintem haldoklanak a kapcsolók. Időszakonként rájön a duplán/triplán érzékelés a bal vagy a középső gombra
Honnan érdemes rendelni hozzá való csere kapcsolókat? Esetleg nem hozzávalókat, de olyat ami méretben stimmel és tovább bírja 2,5 év mérsékelt használatnál.

Egyébként akad ajánlott egér hasonló paraméterekkel? Amikor vettem egyedi volt az alacsony súlyával ami nekem kényelmes.

(#49250) jaffa 2843 válasza mzso (#49249) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Nincs párja.
Összefoglaló vége. "Omron D2F-01F"

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.