Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14729) parandroid válasza Winner_hun (#14725) üzenetére


parandroid
nagyúr

De hálisten legalább a gyereket bekötötték... Gondolom ezután mindig be is fogják, ahogy magukat is.

Integra, jaja, az az, amiben csak két ülés van, aztán rács, és a hátsó ülés helyén a raktér, és nincs hátsó ablak.

Ezzel kapcsolatban is van egy vidám történetem. A 76-os úton a Keszthely-Zalaegerszeg felé elágazásnál az M7 felől érkezve van egy nagyon buta kereszteződés, jobbról egy dombról jön le a védett út, ráadásul egy elég nehezen belátható íven, gyakorlatilag jobbra hátra kell elnézned, hogy jön-e valami. Dobozolt hátuljú autónál ez természetesen nem kivitelezhető, csak ha az autó elejét elfordítom jobbra. egyenesen mennék, kiteszem az autó elejét jobbra, jól előre is hajolok, hogy kilássak, nem jön semmi, remek, indulnék, nagy csikorgás. Szemből egy idióta VW Pólós azt hitte, hogy ha jobbra fordítom az autó elejét, akkor jobbra is megyek, és kis híján belémjött, amikor egyenesen indultam volna el. Ráadásul nekiállt mutogatni, meg láttam a száján, hogy anyázik. Valami 40-50 közötti dauerolt nőci volt, nem volt szívem kiszállni, és elmaagyarázni neki, hogy amíg nem látja az irányjelzőmet, addig nekem van elsőbbségem, ráadásul mit gondolt, miért nézek el olyan alaposan jobbra, ha amúgy is jobbra kanyarodnék? Ilyenkor tudok igazán együttérezni a kamionsofőrökkel, bár nekik legalább annyi előnyük van, hogy üresen 16, megrakva 50 tonna van alattuk. Én meg csak egy vacak egytonnás Corsaban ülök... :U

uborka3: Bocsánat, 16+24=40 tonna természetesen, hosszú volt a napom. :D

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.