Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15951) Integra válasza Ebit (#15949) üzenetére


Integra
titán

erre kicsi az esély, de jobb felkészülni.
amikor a román hágókon caplatsz, ahol amúgy is bjútiful állapotok uralkodnak, főleg most..:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#15952) dokar


dokar
addikt

bárcsak az én astrám is így menne: [link] :B

extra - SEXRay

(#15953) Ebit válasza Integra (#15951) üzenetére


Ebit
addikt

Gondolom a gyönyörű-re asszociálsz. :R

Régen, amikor , még rendszeresen jártam sielni, ilyen csodaszerek nélkül is megvoltunk, ha elakadtunk, kitolták a többiek az autót.

(#15954) Integra


Integra
titán

így kell ezt csinálni....

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#15955) dokar válasza Integra (#15954) üzenetére


dokar
addikt

én ott élek, abban a kereszteződésben nem szoktak balesetek lenni, de ellenben a pár kilométerrel arrébb lévő litéri elágazónál nem történt semmi változás, egymást érik a közúti balesetek, aztán egy nyomorult körforgalmat vagy jelzőlámpát sem tesznek le. nem tudom hova ment el a pénz, de saját meglátásom szerint veszprémben nőt a bűnözés és az utak állapota is az egy évvel ezelőttihez képest siralmas. a rengeteg beszedett pénzből csinálhatnának vmit a rend megóvásának érdekében. nem ott büntetnek, ahol indokolt, hanem ahol a legtöbb pénzt tudják beszedni. hányingerem van tőlük.
btw engem nem büntetttek meg ott, de a lámpás kaland miatt jobban torlódik forgalom, ugyanis sokan megállnak már a zöld lejárta előtt 2-3 másodperccel, biztos ami biztos alapon.

[ Szerkesztve ]

extra - SEXRay

(#15956) t1 válasza dokar (#15955) üzenetére


t1
addikt

Szánalom az a kereszteződés, ha tehetem akkor inkább másfele megyek és kerülök, de ha ott vagyok és zöld van 1-2s van hátra akkor megállok tudod kifizet 100k-t.

(#15957) dokar válasza t1 (#15956) üzenetére


dokar
addikt

én is elkerülöm, mert láttam olyat, hogy még 6-8s volt hátra, de a manus előtt hirtelen megtorpant az egész sor. berakta hátramenetbe idegességében, de oda nem tudott menni, mert mögötte álltak (passzosan pont a felfestés előtt). szóval könnyen be lehet oda ragadni, ha a hotel előtti parkolóból kijön a helyi járatos busz. ez meg akár 10s-re megállíthatja a folyamatosan haladó forgalmat. ha pedig minden autós kivárna 2 autónyi távolságot az előtte lévő után, hogy ne ragadhasson be, akkor harmadannyi autós megy át egy ciklus alatt, tehát még nagyobb dugulás lesz.

extra - SEXRay

(#15958) Snoop-y válasza Integra (#15954) üzenetére


Snoop-y
veterán

Majd nálunk is az lesz mint egynémely helyen külhonban.
Ahol értelmetlenül büntetgetnek majd megindul a csiki-csuki. Este kommandóban festékszórózva lesznek ezek a cuccok másnap majd mennek lekaparni este megint lefújják.
Angliában ilyenek hatására pár pénzbeszedési célból letett kamera/trafi meg is szűnt mert nem volt rentábilis az üzemeltetése.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#15959) fullextra


fullextra
tag

Német autó, Nevada rendszám elől, Tenesse rendszám hátul, Magyar mozgáskorlátozott kártya a szélvédő mögött.
Valaki megmagyarázná nekem?

(#15960) Integra válasza Snoop-y (#15958) üzenetére


Integra
titán

reméljük

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#15961) Integra válasza fullextra (#15959) üzenetére


Integra
titán

index, autózz blogba mehet:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#15962) fullextra válasza Integra (#15961) üzenetére


fullextra
tag

No én is erre gondoltam!

(#15963) Integra válasza fullextra (#15962) üzenetére


Integra
titán

hajrá:)
én is küldtem be már fotót, meg is jelent

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#15964) fullextra válasza Integra (#15963) üzenetére


fullextra
tag

No ez elintézve, várom mikor fog megjelenni :D

(#15965) Integra válasza fullextra (#15964) üzenetére


Integra
titán

nekem válaszolt a srác és azt írta, hogy ahogy összejön egy újabb csokor, akkor jelenik meg. úgy is lett, egyszerre vagy 20 fotót rakott ki:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#15966) dokar


dokar
addikt

hurrá megint mehetek fel budapestre. :(
i love dugó & kátyú.

extra - SEXRay

(#15967) dragonfx válasza dokar (#15955) üzenetére


dragonfx
veterán

ez egy mocskos lehuzás egyértelmű arra mennek...nagyon egyszerű...valakinek legyen vér a pucájába felmászik..lefujja...és csá ahogy Snoopy mondta..előbb a figyelőt utána a rendes kamerát..lehet játszani ezzel ők fognak beleunni....picit drágább lesz nekik a művelet.

Aki meg nyugis az tényleg kerülje el pesten lesz ilyne én is kerülöm, de ha büntetnek akkor jöna szpré...de amugy ha rámész a másikra szélárnyékba szinte olyna közel akkor hogy fényképzei le megfelelő beesési szögbe na rendszámodat? :U

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#15968) Winner_hun válasza dragonfx (#15967) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ezek hátulról fényképeznek, nem?:U Máshogy nem igazán látszik hogy piroson mész át...

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#15969) AMD Power


AMD Power
titán

Tegnap majdnem megvolt életem első balesete. Nem sok kellett hozzá ,hogy kis Clio bal illetve az eleje szarr* törjön.

Békásmegyer kereszteződés. Békásról kanyarodsz rá a szentendrei útra BP felé. 70 év körüli nő mellettem a belső sávba kanyarodik rá szentendrei útra én meg a mellőle a külső sávra. De a kedves idős hölgy már a kereszteződés közebén sávot akart váltani úgy ,hogy én mellette voltam.... Kb 3 cm volt már a Corsa tőlem mikor elrántottam a kormányt jobbra... De jobb "oldali" részen pedig egy nagy lámpa "jelző" fém oszlop. Nagy fék és kb 10 cm megálltam az oszloptól. Persze mindenki dudált mint az állat a nőre de semmi. Ő szépen ment tovább már akkor az "én" sávomban BP felé mintha semmi se történt volna.... Na ettől eldurrant az agyam. Most éreztem először gumi szagot a kocsiban.... Utána mentem és akkor láttam ,hogy egy 70 éves nő... mit tudtam tenni. Elmondtam mindennek majd mentem dolgozni. Ha férfi lett volna akkor elé állok a szentendrei úton és dumáltam volna vele egy picit.

Nem is az volt a bajom ,hogy nem vett észre. Ok nem történt semmi se velem se a kocsival. De meg se állt!! Semmi úgy ment tovább mintha semmi se történt volna.... Attól durrant el az agyam. :(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#15970) _seth_ válasza AMD Power (#15969) üzenetére


_seth_
veterán

Akkor ezt képzeld el úgy, hogy jön valaki, meg akar előzni de nem sikerül neki mert erőteljesen ittas állapotban van majd visszasoroláskor lerántja az autód elejét és megy tovább te meg tolod magad előtt a lökhárítót mert annak annyi.... az is tetszett nekem :(

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#15971) AMD Power válasza _seth_ (#15970) üzenetére


AMD Power
titán

Ezt ne adja nekem az Isten....

Utána tudtál menni valahogy? Mi lett a dologból?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#15972) _seth_ válasza AMD Power (#15971) üzenetére


_seth_
veterán

Leszedni sem volt egyszerű a lököst nem, hogy még utánamenni :( Rendőrség... 1,5 óra alatt elkapták.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#15973) AMD Power válasza _seth_ (#15972) üzenetére


AMD Power
titán

A rohadt szemét állat. Biztosító fizetett?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#15974) _seth_ válasza AMD Power (#15973) üzenetére


_seth_
veterán

Igen, köv hónapban el is viszem az autót javíttatni + lesz egy kis ráncfelvarrás is ha már úgy is elemek cseréje és festés következik.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#15975) AMD Power válasza _seth_ (#15974) üzenetére


AMD Power
titán

Az ilyen embert szét kéne vagdosni.... :((

Remélem bevonják a jogsiját.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#15976) Integra


Integra
titán

HAHAHA:))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#15977) fekeandras válasza Integra (#15976) üzenetére


fekeandras
őstag

Az a durva, hogy ez bárkivel előfordulhat ma magyarisztánban, hogy "véletlenül" összekeverik valakivel.Nem először fordul elő...
Amúgy jót röhögtem rajta, biztos jól beszartak! :DDD

(#15978) fekeandras


fekeandras
őstag

(#15979) Integra válasza fekeandras (#15977) üzenetére


Integra
titán

jah, ilyet cimborák is meséltek már jópárat, mikor bevetéskor rossz címet kaptak és rossz ajtót rúgtak be... teljes kalandszettben berontanak, törnek zúznak, szegény papi és mami pisi-kaki egybe.. majd kapják a fülesbe, hogy a másik ajtó.. rohannak ki és rohannak be a másik ajtón. aztán megy a kárszakértő kártalanítani:DDD
mondjuk ez akkor nem vicces szerencsétleneknek, de utólag könnyesre röhögtük magunkat egyik-másik sztorin, mert tényleg elképesztő dolgokat műveltek.. :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#15980) AMD Power


AMD Power
titán

Ez nem rossz. Egy kis téli jeges csúszkálás...

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#15981) dokar


dokar
addikt

ez egy állat: [link] :Y

extra - SEXRay

(#15982) fullextra válasza Integra (#15961) üzenetére


fullextra
tag

A mai napon megjelent a poszt.
Természetesen én vagyok a hülye :D .

(#15983) Integra válasza fullextra (#15982) üzenetére


Integra
titán

[link]
milyen sok post született:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#15984) SaNyEe válasza dokar (#15981) üzenetére


SaNyEe
aktív tag

Uhh bakker, azért nem volt egyszerű ahogy megtartotta a sodródó gépet, ha kicsit később kap észbe akkor a füvön kormányozhatta volna ellen a masinát aminek nem lett volna ilyen vége :F
Azért látszik, hogy nem először került ilyen szituba mert nemigen jött ki rajta a stressz csak fuckfuckfuck :)) bár a vigyorgás és röhögés a végén talán az volt.

-- end of transmission --

(#15985) dokar válasza SaNyEe (#15984) üzenetére


dokar
addikt

gázelvétel után durván alákapott a szél az autónak és ilyenkor úgy viselkedik az autó, ahogy akar. igazából nem volt ideje észbe kapni a manusnak. az első másodpercekben szerintem tehetetlen volt, de utána rendesen lekezelte a dolgot. ilyen sebességnél kilinccsel előre autózni valóban izgalmas lehet. :)

ezt a leszorító erő megszűnését én is tapasztaltam már meg, csak nem ilyen durván. szóval ha mész pályán gyorsan, erős oldalszél van és hirtelen leugrassz a gázról (féket nem nyomsz), akkor könnyen megimbolyog az autó. az ugye bár tény, hogy gázelvételre csökken a leszorító erő. továbbá az is, hogy gyorsuláskor megemelkedik az autó orra, lassuláskor pedig előre billen. tehát pont fordítva kéne működnie. de ha figyelembe vesszük az erővektorokat, akkor már egyből értelmet nyernek a dolgok. van egy szituáció, egy személy autó előz egy kamiont erős oldalszél mellett. amikor mellé ér, akkor a kamion felfogja a szelet, de amikor a kamion orra mellett kilép, akkor hirtelen nagy lökést kap. talán tanítják is, hogy oda kell figyelni ilyenkor, mert veszélyes lehet, de amit nem sokan tudnak, hogy nem gázról kell lelépni kilépéskor, hanem éppen ellenkezőleg gázadással kell fogadni az oldalirányú áldást és ekkor az eredő hatás sokkal kevésbé lesz oldalirányú.

extra - SEXRay

(#15986) biker válasza AMD Power (#15980) üzenetére


biker
nagyúr

végülis ezen a héten még nem linkelte senki.
remélem idén már csak 75x linkelik be, akkor nem lépjük túl az évi 200-at :(

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#15987) biker válasza dokar (#15981) üzenetére


biker
nagyúr

tetszik, ahogy az ablaktörlő lapát elhajlott.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#15988) dokar válasza biker (#15987) üzenetére


dokar
addikt

az nem az ablaktörlő, hanem a szélvédő tetejéről vmi szegély eshetett le.

extra - SEXRay

(#15989) Gambit válasza fullextra (#15959) üzenetére


Gambit
őstag

"Valaki megmagyarázná nekem?"

Én megpróbálom. Ez szerintem egy olyan ember autója, aki Tennesse államban vizsgáztatta le, ahol asszem a helyi törvények szerint elég csak hátulra rendszámtáblát rakni. Így ott egy rendes Tenesse rendszám látható. A fennmaradó első helyre pedig egy "poén" rendszámtáblát rakott, "AREA51" felirattal, ahol a legenda szerint az amerikai Alienvizsgáló központ található. A magyar mozgáskorlátozott igazolványt pedig ugyanúgy pénzért vette, ahogy a Porsche Cayenne-nel szerencsétlenkedő sorstársai.

Egyebet nem tudok elmondani.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#15990) Integra válasza SaNyEe (#15984) üzenetére


Integra
titán

igen, miután kiszállt és látta, hogy nincsen gebasz, megnyugodott.
ő se magát féltette, hanem a vasat:DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#15991) Integra


Integra
titán

[link]
"Az egymásnak ellentmondó rendőrségi adatokból nehéz kihámzni, hogy a városban nagy felzúdulást okozó figyelőkamera mennyi pénzt hozott."

én nem értem mit olyan nehéz megállapítani, megnézik, hogy hányszor fotózott a rendszer üzembeállítás óta, felszorozzák 100ezerrel és megvan az eredmény. 3 egérklikk, mi olyan nehéz ebben? megint mismásolnak és valahova folyik el a pénz.
mert útfelújításba biztosan nem...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#15992) frame>24


frame>24
addikt

Megjött a meleg idő, az őrült motorosok egyből ki is ficcentek a szabadba, többek közt a szerpentinekre is!!! :Y :(
Először azt gondoltam, büntiből és figyelmeztetésből belinkelek pár sokkoló képet a "száguldó donorokról", ahogy a sebészek nevezik őket, de inkább nem.

Watch out for potholes!

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#15993) Versus82


Versus82
aktív tag

hát igen, a baromarcúak nap mint nap köztünk járnak: [lmit_tegyek_ha_jon_a_mento?]

"Ha szabad előttem az út, vagy már a sebességhatáron járok akkor odalépni neki amennyire tudok, majd amint buszöböl/parkoló/szélesebb út jön félreállok, hogy lehetőleg lassítás nélkül el tudjon mellettem menni. Na, ebben a hitemben ingatott meg pár napja egy mentőautó."

Ez gondolom ugyanaz az a típus amelyik azt hiszi, hogyha ő kirakta az indexet valamerre, akkor neki automatikusan elsőbbsége van és arra rántja rá akira akarja . (igaz a másik már hamarabb kirakta és már előzésben van - de hát megmondta a paraszt: nem kell itt száguldozni)

''In stand up position I think I'll kill You...''-CroCop ........ Üt, rúg, hazabattyog....

(#15994) Snoop-y válasza Versus82 (#15993) üzenetére


Snoop-y
veterán

:Y :W

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#15995) Pacák


Pacák
senior tag

Hogy el ne felejtsem otthon feltenni a képet, inkább lökök ide egy hozzászólást, hogy meglegyen a topik. A téma: túlméretes amcsi pickup versus lakótelepi parkolóhely Budaörsön. :DDD

Ja a másik díjnyertes, akiről már nincs képem: egy Mercedes teherautó hátul két sittes-konténer egymásba csúsztatva - tegnap délután padlógázzal jött végig Budaörsön, a Baross utcán, a Pannontól, az Auchan mellett végig a körforgalomig. A volt Marteen's étteremnél van egy kis megtörés ebben a nyomvonalban, ott eléggé érdekesen vette az akadályt a csóka, de így is nem kicsit lengett be az egész jármű, szerencsére nem jött senki a szembejövő sávban, mert simán legázolta volna, annyira átsodródott... Csak tudnám, hogy hová igyekezett - a temetőbe? :U

[ Szerkesztve ]

Nuclear launch detected

(#15996) dokar válasza Versus82 (#15993) üzenetére


dokar
addikt

ez beteg :Y száguldozni akar egy mentőautó előtt. :((

extra - SEXRay

(#15997) Integra válasza dokar (#15996) üzenetére


Integra
titán

nem az a baj, hogy előtte ment, de ha már fosik, hogy letrafizzák akkor valóban álljon már meg, vagy éppen hagyja le a mentőt és simán letud állni nyugodtan egy biztonságosnak vélt szakaszon jobbra indexelve a féklámpán állva. pont a legrosszabbat választotta. és azért választotta a legrosszabbat, mert ő nem mert többel menni, a mentőnek pedig lehetett volna büntetlenül. ügyetlen volt.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#15998) Kevo válasza frame>24 (#15992) üzenetére


Kevo
tag

őrült motorosok - Jó estét! Engedtessék meg, hogy bemutatkozzak: én is egy "őrült motoros" vagyok, mert egy motoros ugye csak idióta lehet, ez köztudott... a sportmotorosok legalábbis mind elmebetegek (így persze én is), ez szintén köztudott. Az a szép, hogy az autósok 90%-a ezen a véleményen van mint Te (remélem tegezhetlek), miközben a motorosok 99%-a kategóriákkal jobb sofőr, mint az autósok, arról nem is beszélve, hogy a KRESZ-t a motorosok döntő többsége megintcsak kategóriákkal jobban tudja, mint a "csak" autós társai. A képekből mellesleg nem kérünk, köszönjük. Érdekesség képpen: a statisztikák szerint (egy jogvédő szervezetnél dolgozótól hallottam) a motoros balesetek kevesebb, mint 10%-a történik a motoros hibájábó és elenyésző a műszaki hiba ia...hogy mi a maradék százalék: autó + kritikán aluli útminőség. Hangsólyozom, nem én találtam ki. Ne az alapján ítélkezetek kedves autósok, hogy van pár idióta motoros (mi sem szeretjük őket, mert ránk is, motorosokra a legveszélyesebbek), mert a motorosok többsége nem újgazdak, agyatlan idióta, hanem felelős emberek, akik keményen dolgoznak, otthon szerető férjek/társak, apák. Mikor csináltam a jogsit elsősorban nem a sebességtől óvtak az oktatók, hanem a rossz utaktól és a figyelmetlen autósoktól...elgondolkodtató :U

u.i.: nem provokálni akartalak sem Téged, sem pedig mást, csak kicsit védem a "magunkfajtát" is.

Üdv:

Egy "őrült" motoros ;)

[ Szerkesztve ]

(#15999) dragonfx válasza Versus82 (#15993) üzenetére


dragonfx
veterán

összefüggő kocsisor esetén semmit nem tudsz tenni ilyen helyzetben a mentőnek tudnia kell adott helre melyik a legforgalomtalanabb út, dugóba minek megy be.
ha lemész az útról ne ér smemit a szembejövőnek is le kell mennie úgy fér el de valszeg útolér egy következő sort ha növeli sebbességét....
én nem fékeztem volna, kiteszem indexet, előzzőn ha tud, én sehova nem tudok se oldalra se előre menni gyorsabban....
ha van hely félrehuzodok és beállók mögé :)) ...ha nincs hely marad a fenti.sebbeség növelni előtte necces ez akadályozás....mert őt elengednék előre téged nem.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#16000) Mr X válasza Kevo (#15998) üzenetére


Mr X
veterán

Csak egy kis kötekedés:

Miért lenne jobb sofőr egy motoros. Azért, mert tud motorozni (ami itt annyit jelent, hogy nem taknyol el vele egy sima fékezés közben), egyáltalán nem biztos, hogy autót is rendesen tud vezetni. Miért függne össze a kettő. Kicsit itt azt érzem, hogy a "motoros felsőbbrendűség" szólt belőled.

Ugyanez vonatkozik a KRESZ ismeretre is. Miért ismerné jobban? Azért, mert a nagymotorosnak van mellé egy B-s jogsija is? Ez nem jelent semmit. Továbbá a KRESZ-t nem ismerni kell, hanem alkalmazni.

Az a 10% saját hibás motoros-baleset meg sokkal nagyobb százalék is lehetne, sok esetben az autós menti meg a motorost a balesettől, ami miatta következett volna be.

Lehet itt tiltakozni az általánosítások ellen, de tény, hogy a sportmotorosok jelentős része nem tud-nem akar normálisan közlekedni (a jelen levők kivételek, mint mindig).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.