Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14051) amol válasza dragonfx (#14050) üzenetére


amol
addikt

Egyél csak, én befejeztem. Van akivel vitázni sem érdemes.

(#14052) lajafix válasza tiv61us (#14034) üzenetére


lajafix
addikt

"de bejonnenek az ottani hasznaltautosok es akkor mindenkinek olcsobb lenne"
nem érted - irígyellek is érte. kihagytad a legnagyobb játékost: a magyar államot. Jó pár tízmilliárdról kellene lemondania ha nem lenne a regadó.

Rock'n Roll

(#14053) dragonfx válasza lajafix (#14052) üzenetére


dragonfx
veterán

remélem 1x belepusztulnak a pénzükbe és nem lesz regadó tovább

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#14054) fokukac


fokukac
nagyúr

[Úllői - Nagykörút sarok, pontos helyzetleírás]

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#14055) Khelben válasza fokukac (#14054) üzenetére


Khelben
nagyúr

Régen ott csak egy sáv ment egyenesen, ezek szerint megváltoztatták?
Meg rendőröket is láttam néha kinn, akik integették le a tolakodókat. Mondjuk hálistennek 5 éve már nem érint a dolog. :D

(#14056) Snoop-y válasza fokukac (#14054) üzenetére


Snoop-y
veterán

Ebben a kereszteződésben mikor a páromért megyek néha én is megteszem ezt mivel utána közvetlenül balra kell fordulnom a Kinizsi utcába igaz én nem vágok be senki elé hanem szépen indexelek és megvárom míg beengednek.Nem lépek át semmilyen záróvonalat addig megyek míg lehet aztán bekéredzkedek. Szóval fizikai értelemben nem szegem meg a KRESZT. ( üssetek )

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#14057) Vandit. válasza fokukac (#14054) üzenetére


Vandit.
addikt

Nem értettem soha, hogy egyesek miért nem bírják betartani a kreszt. Ennél jobban tetszik, amikor elfogy a buszsáv és onnan pofátlankodik be a forma, de persze, ha nem engedik be, akkor hőzöng. :U

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#14058) NoLF válasza Snoop-y (#14056) üzenetére


NoLF
addikt

én meg beállok a jobb szélső sávba, az halad a leggyorsabban, és pofátlankodni sem kell.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#14059) dabadab válasza Vandit. (#14057) üzenetére


dabadab
titán

"Ennél jobban tetszik, amikor elfogy a buszsáv és onnan pofátlankodik be a forma"

Miert, mit kellene tennie, tovabbmenni a buszsavon?... :U Amugy meg az elfogyo savok vegen kovetkezetesen zipzarazni kellene: az egyreszt gorduleknyebbe tenne a haladast, masreszt nem lehetne pofatlankodni.

DRM is theft

(#14060) Snoop-y válasza NoLF (#14058) üzenetére


Snoop-y
veterán

Oda pont azért nem tudok beállni mert a kereszteződés után közvetlenül balra kell kanyarodnom és akkor 3 sávot kellene keresztben mennem.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#14061) Snoop-y válasza dabadab (#14059) üzenetére


Snoop-y
veterán

Mondjuk ez az elfogyó sávokra valóban igaz de elvileg buszsávban haladás akkor engedélyezett ha kanyarodsz belőle a következő kereszteződésben/utcában.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#14062) NoLF válasza Snoop-y (#14061) üzenetére


NoLF
addikt

érthető
akkor a bal oldali egyenesen haladó sávba kell állnod

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#14063) Snoop-y válasza NoLF (#14062) üzenetére


Snoop-y
veterán

Oda is állok én a záróvonalas rész előtt már bőven besorolok és nem a kanyarodóból kéredzkedek.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#14064) dabadab válasza Snoop-y (#14061) üzenetére


dabadab
titán

Ja, OK, valamiert ugy ertettem, hogy buszsavva valo savrol van szo (pl. mint a hogyhivjak utcaban Budan, amelyik a Petofi-hidra vezet).

DRM is theft

(#14065) bobsys


bobsys
addikt

hetvege M5 bevezeton megyunk kifele a varosbol
kulsoben utolerek egy autot, sebaj index balra, termeszetesen a belsoben jovo pozso-s paraszt egybol megtalalja a gazpedalt es a 3 autonyi helyet roppant gyorsan probalja lecsokkenteni 20 centire, megkaptam a kotelezo dudalast es mutogatast mert siman bejottem ele (erdekes modon nem sietett mert le is maradt, lehet csak az autom szurta a szemet, mert mas is bejott utanna ele)
tegnap ugyanez a szitu csak a koruton
miert faj az embereknek ha bejonnek elejuk? ha nem akarja akkor ne tartson 3 autonyi helyet es kesz

[ Szerkesztve ]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#14066) Vandit. válasza Snoop-y (#14061) üzenetére


Vandit.
addikt

Így van, erre gondoltam én is. Kanyarodni nem akar, de bevágni azt igen.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#14067) Snoop-y válasza bobsys (#14065) üzenetére


Snoop-y
veterán

Ha Suzukid van akkor biztos az volt a baja :D ( engem nem zavarnak alapesetben )

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#14068) bobsys válasza Snoop-y (#14067) üzenetére


bobsys
addikt

talalt, 12 eves :)

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#14069) zsolt1129


zsolt1129
addikt

Ez nem semmi.

(#14070) Snoop-y válasza bobsys (#14068) üzenetére


Snoop-y
veterán

Rá se ránts engem is tologatnak alapesetben merthogy mi ez a régi szögletes autó?
Aztán meg lepődés van ha szigorítok :) De legtöbbször rájuk hagyom franc se akar felfordulni mert valaki raccsingol :D

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#14071) bobsys válasza Snoop-y (#14070) üzenetére


bobsys
addikt

azert irtam mert a budapesti vezetesben ez az ami feltud duhiteni a bepofatlankodos paraszt utan

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#14072) dragonfx válasza zsolt1129 (#14069) üzenetére


dragonfx
veterán

hát ennyiből meg mondom milyen bömi volt..egy nem túl régi 3as vagy5ös talán...

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#14073) zsolt1129 válasza dragonfx (#14072) üzenetére


zsolt1129
addikt

X5-ös BMW volt. 1 éves. Onnan tudom mivel ismerem a tulajt.

(#14074) dragonfx válasza zsolt1129 (#14073) üzenetére


dragonfx
veterán

talán menthető kategória...

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#14076) lsc


lsc
nagyúr

Büntetési tételek külföldön .
Az előző nem jó .

[ Szerkesztve ]

Az élet kegyetlen .

(#14077) Zin


Zin
senior tag

3-as koccanak elso autoba is beletolták.az nem hibas.
biztosito kb mennyi ido utan fizet?

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#14078) zsolt1129 válasza Zin (#14077) üzenetére


zsolt1129
addikt

Ez sokmindentől függ. Kapkodni nem fognak az biztos.

(#14079) Zin válasza zsolt1129 (#14078) üzenetére


Zin
senior tag

Ertem!Barom no ram tolt egy masik autot ami mogottem alt.vicc

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#14080) deicide válasza Zin (#14079) üzenetére


deicide
veterán

én a rámtolató külföldi (spanyol) kamion után 2 hónap múlva kaptam lóvét úgy, hogy hetente sürgettem őket, gondolom a belföldi ügyintézés kicsit gyorsabban megy...

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#14081) uborka3 válasza Zin (#14079) üzenetére


uborka3
tag

Csak arra figyelj, kitől kérsz kárbejentőt. ;]

(#14082) zsolt1129 válasza Zin (#14079) üzenetére


zsolt1129
addikt

Kellememetlen dolog tényleg. De rméljük minnél előbb folyositják a pénzt.

(#14083) fekeandras


fekeandras
őstag

Az ilyen kis gyökerektől mentsen meg az Isten.:[link] és [link].

[ Szerkesztve ]

(#14084) amol


amol
addikt

Hihetetlen ma mennyi németet láttam a városban. Érdekes, hogy ezek szinte kizárólag bmw-t, audit, mercit és porsche cayenne-t vesznek és pont nálunk próbálják ki őket. Az is furcsa hogy odaát nem kötelező az index használata és nincs kresz (ill. annak megfelelője). Nahát. :(((

[ Szerkesztve ]

(#14085) Snoop-y válasza fekeandras (#14083) üzenetére


Snoop-y
veterán

Kicsit besokallt. De hova a picsbe nyomta előzés után? :F Fék nem sok volt az autón ahogy láttam :U

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#14086) fekeandras válasza Snoop-y (#14085) üzenetére


fekeandras
őstag

Ja.Kicsit... :DDD
Jó béna volt a tag.

(#14087) Winner_hun válasza Snoop-y (#14085) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nem akart az előtte levő kocsiba beleszállni, kikerülte jobbra, aztán gondolom vissza akart menni a sávba, nem úgy jött össze neki ahogy azt ő szerette volna.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#14088) Snoop-y válasza Winner_hun (#14087) üzenetére


Snoop-y
veterán

Ment a jobb oldali sávban átrántotta a balba satu vissza jobbra perec. Mit akart kikerülni? Vagy csőlátása van ? Tisztán látszott előtte mindkét autó...
Második video meg amikor meg megfordítják a tetőre tett verdát a kanalas géppel hát az külön lol volt :D
Az ablak az ablak áhh na mindegy :D

[ Szerkesztve ]

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#14089) dragonfx válasza fekeandras (#14083) üzenetére


dragonfx
veterán

luzer jobbról kileőzte csak gondolom hirtelen rántotta ki jobbra és elindult a gép, mondjuk igena féknek nem sok közve volt hozzá...

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#14090) DeadMeat


DeadMeat
veterán

[link] :(

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#14091) Khelben válasza DeadMeat (#14090) üzenetére


Khelben
nagyúr

sok esélye nem volt...

(#14092) DeadMeat válasza Khelben (#14091) üzenetére


DeadMeat
veterán

Hát nem.És mennyi hasonló lesz még,most hogy kicsit "taknyos" az út.... ejj...

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#14093) dragonfx válasza DeadMeat (#14092) üzenetére


dragonfx
veterán

olyan annyira hogy mindneki 35-40ig meri csak tolni :Y
és ezzel csal felbaxnak és belekényszerítenek a szabálytalanságba...már most kezdik pedig semmi köd komoly eső hó jég, mínusz nincs... a sok tehetségtelen béna :O :O ....már a kedvem is elveszik elinduljak...

amugy opel sosem kop el csak össztörik

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#14094) uborka3 válasza dragonfx (#14093) üzenetére


uborka3
tag

Nem mindenki annyira képzett, mint te. ;]

(#14095) Integra válasza DeadMeat (#14090) üzenetére


Integra
titán

vajon az téligumi vagy nyári rajta?
nem tudom eldönteni.
vagy téli vagy valami régi fajta nyári lehet

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#14096) Khelben válasza dragonfx (#14093) üzenetére


Khelben
nagyúr

belekényszerítenek a szabálytalanságba

Aki ezzel védekezik, azt szívesen kifordítanám...

(#14097) amol válasza Khelben (#14096) üzenetére


amol
addikt

Belül randább :)

(#14098) NoLF válasza Integra (#14095) üzenetére


NoLF
addikt

nyári, vagy valami frankó négyévszakos.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#14099) Gambit válasza Khelben (#14096) üzenetére


Gambit
őstag

Kifordítja majd ő magát, csak idő kérdése.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#14100) degu


degu
senior tag

Szinhely: Szt Istvan teri melygarazs.
Legurulok szepen,hogy beparkoljak.Ido 11h 5 min.
Megbeszelesem van 11h15min.-kor!
Elnyutt,idosebb szoke,menos ruciban,akkora terepjaroval,mint egy alberleti szoba-keresztbe all az utban!
Varok...Szoke cseveg a parkoloorrel. A masik or udvariasan szol neki,hogy alljon felre,mert akadalyozza a beparkolast.
Szoke cseveg tovabb...
Rakerdezek,hogy megis,mik a tervei? Valla felett hatraszol,hogy majd tovabbhaladok?!
Mondom,megis mikor? De tobbe valaszra sem meltat.Miutan beszolok,hogy ossza csak be nyugodtan az idomet,mert legfeljebb elkesek,mar valaszra sem meltat! Cseveg tovabb,
elker egy telefonszamot,amit a parkoloor hosszasan keresgel az uvegkalickajaban.
Mindenki all,var...Szoke nem foglalkozik senkivel...cseveg tovabb!
Hat ebben minden benne volt!
Hogy mindenki nem hogy egy darab sz*r,de meg csak nem is letezik!Csak o van!
Neki igy tetszik,az o jatekszbalyai szerint jattszon mindenki,belevagja az ideget mindenkibe,mert mit tud tenni a kulturember?Le nem uti,a seggebe sem dug fel egy esernyot,nem kezd el karomkodni...hanem elturi a packazasat.
Egy fel ora volt,mire le tudtam higgadni!
A legbosszantobb az volt,hogy helytelenul viselkedett,es amikor figyelmeztettek /tobben is!/ akkor egyszeruen keresztulnezett mindenkin,valaszra sem meltatva.Na! Ez volt az,ami vegul is felbosszantott!
Mi vezerelheti az ilyen sopredeket? Mire gondol,vagy nem gondol? Miert erzi ugy,hogy o ezt nyugodtan megteheti?

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.