Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Digitális fényképezés  »  Micro Four Thirds (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#97671) CharlieFirpo válasza aginor (#97668) üzenetére


CharlieFirpo
tag

Értem én, hogy minden lehetne szép és jó. A dolog arról szól, hogy mi az ami tényleg fontos és alapvető, és mi az ami inkább csak azért is kellene. És persze az árról. Ha már most drágálljuk a jelenlegi gépeket és objektíveket, akkor mennyi a realitása, hogy majd egy sokkal jobb, minden téren megújított paletta új objektívekkel lényegesen olcsóbban fog jönni? Szvsz semmi. Ha a véleményvezérek ütik az asztalt, hogy KELL új szenzor, EVF, profi videó, akkor az bizony egy csapdahelyzet az újdonsült cégnek. Egyetlen menekülőút, ha van koncepció, hogy merre akarnak fejlődni. Ha nincs, és az eladhatónak gondolt ficsörökre mennek rá, akkor marad a drága és egyre jellegtelenebb rendszer. Ha csak kérnek egy m43-as szenzort a polcról, aminek jobbak a számai, azzal nem vagyunk előrébb, csak még vaskosabb árcímkét lehet ráaggatni az új gépre.
Továbbra sem értem, hogy miért kell a meglévő eszközparkot elhanyagolni, amikből még rengeteget el lehetne adni minimális fejlesztéssel. Minden vadiúj termék fejlesztése jelentős erőforrást igényel és még tetszenie is kell a piacnak.

Charlie

Útvonal

Fórumok  »  Digitális fényképezés  »  Micro Four Thirds (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.