Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36901) Gutenberger válasza tomika04 (#36897) üzenetére


Gutenberger
tag

N4

"Uram, ha Ön lenne a férjem, megmérgezném! - Ha az Ön férje lennék, bevenném!"

(#36902) izoli76 válasza Bkrisz9 (#36860) üzenetére


izoli76
tag

Köszönöm!

(#36903) izoli76 válasza Švejk (#36862) üzenetére


izoli76
tag

Köszi!

(#36904) izoli76 válasza Gutenberger (#36864) üzenetére


izoli76
tag

:R

(#36905) dokee78 válasza izoli76 (#36902) üzenetére


dokee78
félisten

Figyelj már.
Ez nem egy Chat oldal,itt vannak szabályok.
Jó,hogy nem 100 embernek külön megköszönöd.

(#36906) edem96 válasza izoli76 (#36904) üzenetére


edem96
senior tag

Legközelebb használd kérlek a szerkesztés gombot. :R

Az áram alatt lévő kábel ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt, csak más a fogása. {NOKIA Lumia 630 Dual Sim Bright Green}

(#36907) MurdR válasza edem96 (#36906) üzenetére


MurdR
veterán

Te meg ne kérdezd meg 2 hetente hogy milyen telefont ajánlanak neked :R

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#36908) -KP-


-KP-
addikt

üdv!

egy olyan kérdésem lenne, hogy hol kezdődik árban (és mely konkrét típusok) a hd filmlejátszás képessége (full hd nem feltétel) ?

(#36909) xtevo válasza xtevo (#36556) üzenetére


xtevo
őstag

Még nem került pont az ügy végére, annyiban módosult a választék, hogy jópár másik készülék is "bejött" a képbe, így a teljes lista:

Sony Xperia M
Sony Xperia Go
Samsung S Advance
Samsung Galaxy Ace 3
Samsung Galaxy Express
HTC Desire 300
HTC Desire 500
LG Optimus L9
Alcatel One Touch Idol S

Továbbra is az Alcatel a nyerő? :)

(#36910) maggi1886076 válasza xtevo (#36909) üzenetére


maggi1886076
addikt

Igen, alcatel, utana az ace3.

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#36911) quailstorm válasza xtevo (#36909) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Esetleg az Express. Már ha az ár nem számít mert elég nagy a szórás a listádban, legalábbis minőségben és teljesítményben.
Ace3-ból az LTE-s egy szint, a sima meg valahol az L9 után van.

[ Szerkesztve ]

(#36912) xtevo válasza quailstorm (#36911) üzenetére


xtevo
őstag

Tetszik ez az Idol S és mégsem, valahogy fura érzésem van vele kapcsolatban, nem tudom megmondai miért... Egyéni hülyeségem, végülis kínai ZTE telefontól is féltem, aztán a végén kiderült, hogy jogosan... :D

Legutóbb egy ilyen listát kapott az, aki gariban cseréltette a telefonját, magentásnál ez "így megy"?! :U Ez a Galaxy Express új cucc, legalábbis nekem, még nem is hallottam róla mai napig :DDD

[ Szerkesztve ]

(#36913) quailstorm válasza xtevo (#36912) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Kb ugyanaz pedig a galaxy E mint az Idol S, kicsit más chipsettel, de az is hasonló.

Nekem eddig Alcatelből az OT-993D (jobb mint a 20k-val drágább SGS duos) meg az Idol ULTRA volt kezemben, és inkább mint egy tucatsamsung. Teljesen jól össze vannak rakva, rendszer se fos. Najó a 993D frissítése az elb@szta az egészet...
De a tucatsamsungra legalább van rendes garancia, és nem (valószínű) hogy elrontják egy frissítéssel.

(#36914) w333 válasza xtevo (#36912) üzenetére


w333
félisten

ZTE telefon (GXI) után én már biztosan nem vennék Alcatelt :(
Esetleg egy picivel drágábban Xperia SP ? :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#36915) xtevo válasza w333 (#36914) üzenetére


xtevo
őstag

@quailstorm
Samsung-ot én se nagyon vennék, főleg ilyen kategóriában elég low-end hardware-el szerelik, és a garis háttér se a legjobb. Barátnőm anyjának telefonját visszakapta Teszt:OK-al úgy, hogy nem ment a kamera és első bekapcsoláskor szétfagyott :D
SGE ellen a gyengébb kijelző szól, GXI-n azért 960x540 volt, ahhoz képest visszalépés.

@w333
Egy pár napja még ajánlottad az alcatelt, épp a ZTE után. :DDD
Sajnos legutóbb nem engedték a ráfizetést, mert akkor inkább néznék vmi jóval jobb cuccot... :U

Pénz szerintem nem kérhető vissza, bár egy ismerősömet most kérdeztem meg, hátha tudok vmit alkotni... ééés akkor egy Nexus 4 16GB, tudom... :DDD :R

[ Szerkesztve ]

(#36916) w333 válasza xtevo (#36915) üzenetére


w333
félisten

Bocsi akkor félreolvastam, nem figyeltem hogy neked van a GXI :B különben a pénzt nem adják sehogy vissza ? :U
Ha van rá lehetőséged akkor próbálj valamennyit ráfizetni és Xperia SP :K
Mindenképp érdeklődj utána, vagy pénz vissza és N4 ;]

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#36917) xtevo válasza w333 (#36916) üzenetére


xtevo
őstag

Tetszik a Sony Xperia SP, csak már erősen keret felett van... :DDD Az a baj, hogy GXI-hez képest visszalépni nem szeretnék, vagyis szép kijelző, jó akkuidő, 1gb ram, dual core proci, elfogadható ár, de néha túl nagyok az igényeim... :U

Omájgád... már 77k a Nexus4 16GB... :B

[ Szerkesztve ]

(#36918) w333 válasza xtevo (#36917) üzenetére


w333
félisten

Ahol most nézted 77k -ért ott már elfogyott Link :U
Hát ha előrelépést szeretnél akkor legalább egy Xperia L, de inkább SP :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#36919) xtevo válasza w333 (#36918) üzenetére


xtevo
őstag

Sh*t... :((( Az Optimus G is nagyon jó árban van, ahogy láttam. De arról olvastam már itt a fórumban is, hogy inkább N4, mint G... összebarmolt droid rendszer és "ablakos" szisztéma miatt...

(#36920) Winne


Winne
nagyúr

Sziasztok!

Beírom ide is, hátha előbb jutok infóhoz. :)

Egyre többször gondolkodom rajta, hogy kellene vennem valami komolyabb okostelefont 100k alatt, ami 4 magos procival van, lehetőleg 2 gb rammal. Mit tudtok ajánlani? Nexus 4-be vagyok szerelmes, az még elfér a kezemben.

A Part Nero GSM-ről mik a vélemények, visszajelzések nagy általánosságban? Bátran rendelhetek tőlük akár? Garit hogyan adják vajon?

:)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#36921) cyberkind válasza Winne (#36920) üzenetére


cyberkind
félisten

Mindenek előtt : [link] :)

Paranormal Cocktivity

(#36922) berbatov2


berbatov2
senior tag

Kicsit off, de hatha...
Lehet ma magyarorszagon telefonnal fizetni nfc- vel? Ugy ertem penztarnal pl paypasses bankartya helyett a telefonomat erintem a terminalhoz?

(#36923) dokee78 válasza berbatov2 (#36922) üzenetére


dokee78
félisten

Google kereső?

(#36924) berbatov2 válasza dokee78 (#36923) üzenetére


berbatov2
senior tag

Milyen igazad volt:)
Rögtön meg is találtam, hogy egyelőre nincs ilyen lehetőség sajna...

(#36925) Geri985


Geri985
tag

Milyennmobilt valasszak 80.000 ig?

Fontos a jó kijelző, jó kamera, előlapi is, akadásmentes működés, játékok nem érdekelnek, de fontos még, hogy legyen rá instagram, ebből következik, hogy androidnak kéne lennie...

Köszi a válaszokat :))

És fontos még, hogy gyári garanciával legyen az ár 80.000ig!

(#36926) Tyer válasza Geri985 (#36925) üzenetére


Tyer
őstag

Én Desire 500-at vennék.

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#36927) MurdR válasza Geri985 (#36925) üzenetére


MurdR
veterán

Instagramm az van iOSre is, nem? Sőt, talán előbb volt iOSre mint androidra.

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#36928) Tomi0703 válasza MurdR (#36927) üzenetére


Tomi0703
őstag

Igen, iOS-re előbb volt mint Droidra.

(#36929) Geri985


Geri985
tag

Jó igen tudom. De hát gondoltam ebben az árkategóriában apple ki vanlőve... De igazatok van!
A desire 500ast én is neztem es nagyon tetszik. Esetlegvan vmi mas?

(#36930) Tyer válasza Geri985 (#36929) üzenetére


Tyer
őstag

Xperia L.

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#36931) alex7208


alex7208
csendes tag

Helló.

A plafon 50-60 ezer lenne, lehet új, de nagyon jó állapotú használt inkább.

A sebesség nagyon fontos, a méret max. 4.3-as.

Minimum 1 Giga RAM

Csak androidos.

Xperia M a kinézett, lenne helyette esetleg valami más?

Az L nem jön be.

[ Szerkesztve ]

(#36932) Tyer válasza alex7208 (#36931) üzenetére


Tyer
őstag

HTC One S, vagy Moto Atrix 2?
Vagy S II.

[ Szerkesztve ]

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#36933) gergo5991


gergo5991
őstag

hali, nektek mi a véleményetek az xperia z1-ről? csakmert elég kevés embert érdekel, amikor beirom keresőbe szinte alig talál valamit. jó telefont? nem jó? sokaknak baja van a kijelzővel, a 20mpx-es kamerája is fos állítólag, a vizálló speaker is gyenge, mi mást lehetne választani akkor? amin persze lehet bővíteni sd kártyávl tárhelyet.

(#36934) w333 válasza gergo5991 (#36933) üzenetére


w333
félisten

Z1 Gyenge kijelző / gyenge kamera / drága !
LG G2 gyönyörű kijelző / jó kamera / olcsó !

Ha olyan telefon kell amit lehet bővíteni akkor Galaxy S4 ! :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#36935) kali válasza gergo5991 (#36933) üzenetére


kali
legenda

szia,

olvass bele a témájába, nem olyan rossz telefon az.
az semmit sem jelent, hogy itt nincs róla sűrűn szó, mert aki konkrétan olyat akar venni - vagy már meg is tette -, az nem kéri ki mások váleményét, vagy csak nem itt, mivel nem veti össze más esetlegesen számításba jöhető típusokkal.
a tft kijelző egyedi szempontok kérdése, amoled...stb után nem mindenkinek tetszik, de sokan azt mondják a kipróbálás után, hogy nem rossz az, pedig az ellenkezőjét olvasták, szóval nem érdemes mások véleménye alapján dönteni, a kamerája sem annyira gyenge, a hangszóró meg nyilván halkabb a vízállóság miatt, pláne ha víz éri, mert akkor kell néhány óra, hogy a védőréteg kiszáradjon.
írhatnál némi támpontot, hogy mik a fontosak számodra, mert ha például fontos a vízállóság, akkor nem olyan sok alternatíva van, ellenkező esetben meg egyéb elvárások függvénye.
a bővíthetőséggel már kilőttél néhány típust.

[ Szerkesztve ]

(#36936) deadelon válasza gergo5991 (#36933) üzenetére


deadelon
aktív tag

nem olyan nagy probléma az sd kártyahely bővités én már szinte mindent pendrive-ről futtatok a telefonon filmek ,zenék és oda töltök ha kezdene megtelni a saját memóriája,(képek videók)persze kicsit macerás egy lógó adatkábel de megszokható

Nagy keleti bölcsesség:Több repülőgép van a vízben mint amennyi tengeralattjáró az égben

(#36937) Ricsko :D válasza w333 (#36934) üzenetére


Ricsko :D
aktív tag

De a Z1 az IP58, meg most jött ki valami kamera frissítés amivel szép képeket lő...és az összeszerelése is azért jobb szerintem mint a G2-nek...Bár az is igaz hogy én is inkább G2-t vennék :C

LG 4X HD The Best Phone :DDD

(#36938) Scholar


Scholar
csendes tag

Sziasztok!

Feltöltőkártyás okostelefon vásárlásához kérnék tőletek segítséget.

-Ár: kb. 80'000 Ft
-Gyártó: Samsung vagy Sony
-Lehetőleg elérhető legyen telenor vagy t-mobile üzletekben (tehát nem szeretnék használtat)
-Kijelző mérete: 4" és 5" körül
-Lényeges tulajdonságok (fontosabbak elől): akku üzemidő, kamera, kijelző minősége, böngészési sebesség
-Felhasználás: zenehallgatás(botfülű vagyok, ezért nem fontos a hangzás:D), fotózás, böngészés, néha-néha olvasás és videónézés

A jelenleg kiszemelt készülék: Sony Xperia L

Ez lesz az első okostelefon vásárlásom, így nagyon jól jönne, a tapasztaltabb felhasználók tanácsa. :)

(#36939) w333 válasza Scholar (#36938) üzenetére


w333
félisten

Xperia L nagyon jó választás, ettől jobbat nem nagyon találsz :N

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#36940) Winne válasza cyberkind (#36921) üzenetére


Winne
nagyúr

Ez másodlagos, be tudom szerezni máshonnan is, tehát az alap kérdés továbbra is áll. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#36941) Pantal


Pantal
senior tag

Kínából való telefon rendelésre milyen oldalakat tudtok ajánlani, amiről van már tapasztalat?

(#36942) w333 válasza Winne (#36940) üzenetére


w333
félisten

Csak ajánlani tudom a Nexus 4 -t nyugodtan vedd meg, míg még lehet kapni ! :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#36943) Švejk válasza Pantal (#36941) üzenetére


Švejk
őstag

Rengeteg bolt van, de soknál meg lehet szívni. Aliexpresset hanyagold teló rendeléshez. Minideal, Geekbuying, Tmallbox, Pandawill, Antelife. Nagyjából ebben a sorrendben, mindegyikről sok a tapasztalat, az Antelife elég halogatós, de alapjában véve megmondhatatlan, hogy ki is a legjobb. Ami zűrösebb mostanában az a postázás. Nézd meg melyik postaszolgálatot választod, mert nem mindegyik szállít Li-Ion akkut. Csak PayPallal fizess!

(#36944) Pantal válasza Švejk (#36943) üzenetére


Pantal
senior tag

Aliexpress miért hanyagoladnó? Idő közben pont arra bukkantam, és szállítanak UPS-el is elvileg. Az akut tudsz mutatni egy példát hol tüntetik fel, hogy küldik, vagy nem?

(#36945) Švejk válasza Pantal (#36944) üzenetére


Švejk
őstag

Az Aliexpress egy bazinagy áruház, túlnőtte az Ebayt. Ebben több ezer bolt található, akik kínálhatják a portékáikat. A több ezer bolt közül pedig ha el-el tünedezik egy, senkinek se fog feltűnni. Igen, megtehetik, hogy felszívódnak, te itt több ezer kilométterről meg verheted a fejed a falba. Ezért szerintem nagy értékű cuccok esetében kerülendő az Ali és az Ebay is. Inkább egy megbízható webáruház.
Hogy tud UPS-el szállítani? Abszolút bolttól függ.
Az akkus kérdés a nyomkövetős topikban folyik. Ha jól tudom, a Szingapúri posta, a német, meg talán a kínai szállít még akkut. De szigorúan csak egyet egy csomagban!
A Hongkongi és a többi ha jól tudom nem szállít.

(#36946) Pantal válasza Švejk (#36945) üzenetére


Pantal
senior tag

És ha én teszem azt, kinéztem ezt a telefont, honnan tudom, hogy milyen postával küldi (azaz, hogy lesz hozzá aksi?)

(#36947) motoflug


motoflug
őstag

Sziasztok!

Egyik ismerősöm szeretne dual simes okostelefont 50e Ft. környékén. Melyek a legjobb opciók? :R

(#36948) Geri985


Geri985
tag

HTC DESIRE 500 vagy SONY XPERIA L ?

(#36949) cyberkind válasza Winne (#36940) üzenetére


cyberkind
félisten

Akkor nyugodtan vedd meg, nagyon jó készülék az tuti . :K

Paranormal Cocktivity

(#36950) Faith


Faith
aktív tag

Üdv!

Pár nappal ezelőtt is kérdeztem itt de mint később kiderült az LG Optimus 4x HD már nem rendelhető a telenornál. Így más telefonokat néztem ki.

Blackberry Z10
Sony Xperia Sp
Samsung Galasy S4 Mini

Kérdésem, hogy a 3-om közül melyik lenne a legjobb? Nagyjából hasonló áron jutnék hozzá a telefonokhoz, kb. 5k a különbség köztük. Játszani nem szoktam telefonon, csak net és telefonálás.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.