Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#760) #32577792


#32577792
törölt tag

szerintem meg igenis alternatíva a lízing, nem akar gyereket még ( OTP- nekünk azt mondta a vezérigazgató-nő, hogy lesz kombi termék, ha valaki akar állami támogatás, használtként megveheti a lakását, amit addig lízingelt), egyedülálló, kölcségelni akar, rizikó nélkül kiakarja adni stb.
én is azt mondom, hogy meg kell nézni melyik céggel köt szerződést, milyen a háttere, múltja.
ha bérlő vagy nem tudod gyakorolni a tulajdonosi jogokat, itt igen, ez sem mindegy.
még1x mondom, ha gond van a törlesztéssel, a lízingcégnek a legnagyobb az érdeke másik lízingbevevőt keresnie, hiszen ő vette meg az ingatlant és ha az nincs kiadva, csak a lét viszi. hitelnél a bank tesz arra, hogy neked mi a jó, eladja a követelést és kész. neki nem annyira érdeke keresni a megoldást

#752: jó, legyen igazad. én már adtam ellamaxot, nem egyet, nem kettőt, ki kell számolni, hogy mennyibe kerül a max ( jelzálogbiztosítás, kamatfelár )

igen szabad a vélemény, ezért én is leírom, hogy a hitelnek legalább annyira a hátránya, mint a lízingnek.
tudom, hogy elég macerás terhelt ingatlant eladni, mert a vevők félnek ettől, pedig ez nem friss dolog
én biztosan hamarább lépnék olyanba, amin nincs teher.

[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.