Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72701) Picike8 válasza Cyberpunk (#72700) üzenetére


Picike8
aktív tag

Miért kéne?

(#72702) Cyberpunk válasza Picike8 (#72701) üzenetére


Cyberpunk
félisten

A hatályos törvények miatt.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#72703) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

50k-ért szerintetek? :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#72704) #51177472


#51177472
törölt tag

Annyira jól van felépítve, tökéletes szám.

AFC - Viszlát

(#72705) Bling95 válasza Cyberpunk (#72698) üzenetére


Bling95
őstag

Epp ezert lehetett volna csak 2 eves koraig es igy inkabb nem mentunk bele :)

Egyebkent ebben az idoben valoszinuleg bar mint hazikedvenc de barmit megkapott volna. En ha megtudnek neki adni minden olyat amire szuksege van, akkor en is tartanek.

(#72706) GALARDO


GALARDO
addikt

Hát azért, ennél szebb dolgokat is láttam már. :U :DDD Sajnos lehet, hogy a jobb szélső (madár) már nem él. :( Igaz csak pár másodpercig láttam, mert aztán jött a légibombázó. :))

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#72707) Cyberpunk válasza Bling95 (#72705) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Lehet megadna neki mindent, de kérész életű enne a dolog. Az állatnak, meg a gazdinak sem esne jól. Jobb ötlet lenne egy magán vadaspark, persze az elég költséges dolog.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#72708) Bling95 válasza Cyberpunk (#72707) üzenetére


Bling95
őstag

Valami ilyesmire gondolok mint amilyen helyuk egy vadasparkban van, csak ugye nem annyi alattal.

Termeszetesen ezek messze nem olcso dolgok,

[ Szerkesztve ]

(#72709) Tibee86 válasza GALARDO (#72706) üzenetére


Tibee86
veterán

Azt gondolod, te szebb voltál? ;] :DDD

(#72710) GALARDO válasza Tibee86 (#72709) üzenetére


GALARDO
addikt

Azt beszélik, remélem nem kamuznak. ;]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#72711)



őstag

.

(#72712) #51177472


#51177472
törölt tag

Ez a BEEX milyen telefon? Életemben nem hallottam róla.
Édesanyám nézett magának egy BEEX M1G-t, mert venni akar telót. Illetve az ALCATEL Pop C3-at nézte még.
Annyira más világ nekem ez az android, meg a magok, meg a proci, hogy na. Bár ahogy láttam mind a kettő ugyan az kb., Alcatel picit erősebb (nem értem miért ilyen noname telót akar venni, tönkrement a Sony W300I-je :DDD). Csak telefonálna rajta meg viber, stb. Alcatel még jól is bírja, 13,5 órát írnak telefonálásra, a többihez az oldalon kb. fele ennyi van ebben az árban.

(#72713) #51177472


#51177472
törölt tag

"ne kívánd a mosolyom,az fájni fog
ahogy Luciferrel a lelkedet szárítom"
most elhúzom, ahány nótád van..
Krella mekkorát rakott. :) [link]

(#72714) Cyberpunk válasza #51177472 (#72713) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Micsoda sorok ezek. :D Sajnos manapság már úgy látszik az számít, hogy rímeljen nem az értelme. :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#72715) r3dsnake válasza Cyberpunk (#72714) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nem is rímel.

(#72716) #51177472 válasza Cyberpunk (#72714) üzenetére


#51177472
törölt tag

Igazad van, de.. mó ( :DDD ), azér ezt Krella szövegeire nem lehet mondani.

(#72717) Cyberpunk válasza r3dsnake (#72715) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Az meg a másik. :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#72718) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

_De ari nagyon oda van az illatért. :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#72719) #51177472 válasza r3dsnake (#72715) üzenetére


#51177472
törölt tag

Nem is hallgattad meg.

(#72720) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Napizene. :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#72721) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Most nagyonbölcsleszek, de elég szar, hogy akkor jöttem rá, hogy mennyire szeretek valakit, amikor úgy tűnt elveszítem. Most tudatosultak bennem az érzéseim valaki iránt, aki régebben hasonló érzéseket táplált felém. És most extrahülyén érzem magam, hogy elkéstem, elcsesztem. Damn. Bár a remény még ott van...

[ Szerkesztve ]

(#72722) B-L-A-C-K válasza r3dsnake (#72721) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Legalább csajról van szó? :D

(bocs de ezt nem tudtam kihagyni ;] )

(#72723) Cyberpunk válasza r3dsnake (#72721) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Tehát volt aki szeretett, viszont akkor nem viszonoztad, most viszont rájöttél, hogy még is érzel valamit iránta? Talán még mindig érez valamit irántad, egy próbát megérhet, de ha barátság van, akkor óvatosan közelíteném meg a dolgot, mivel el lehet szúrni azt is.

B-L-A-C-K: :D

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#72724) r3dsnake válasza B-L-A-C-K (#72722) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nem, robotporszívóról. :)

Cyberpunk: az eleje stimm. Azért vesztettem el, mert faszul viselkedtem, nem tetszett pár dolog, és nem voltam a legracionálisabb... És amikor ez megtörtént, akkor jöttem rá, hogy mekkora hülyeséget csináltam. Viszont ezek után meg érthető módon már részéről volt másképp. Barátság az szorosabb volt, mint szinte bárkivel valaha, de ez most betett rendesen az egésznek...

Úgyhogy most próbálom rendbehozni, meg felépíteni a nulláról az egészet abban bízva, hogy hátha...

[ Szerkesztve ]

(#72725) Cyberpunk válasza r3dsnake (#72724) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Sok sikert hozzá nem lesz egyszerű dolog a leírtakból ítélve. :)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#72726) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Fúj de kegyetlen szar pia az Absinthe. :DDD

(#72727) Xero válasza -secret- (#72726) üzenetére


Xero
nagyúr

Jó az, csak "kicsit" nagyot tud ütni. ;]

(#72728) -secret- válasza Xero (#72727) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Hát igen... hubira emlékeztet amúgy. ~Elfelejtettem megnézni, hogy ég-e meg lehet-e gyújtani. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#72729) Xero válasza -secret- (#72728) üzenetére


Xero
nagyúr

Ég az garantálom. Kalasnyikov shot formájában fogyasztottuk egyetem alatt előszeretettel, ahol pont a lángja volt a poén.
Legutóbb talán 1-2 éve egy sítura alkalmával gondoltam, hogy jó ötlet á' la nature fogyasztani a buszon. Maradjunk annyiban, hogy Olaszország kimaradt, pedig teljes hosszában átszeltük. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#72730) -secret- válasza Xero (#72729) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Hát most szülinapi buli volt, úgy kezdtük.. kötelező volt... 2 kör pálinka, 1 kör abszint, aztán én spec. whiskey-ztem. Megfogadtam, hogy nem keverem, de következőre tényleg nem. Hamar belehetett így rúgni. :D

[ Szerkesztve ]

(#72731) Xero válasza -secret- (#72730) üzenetére


Xero
nagyúr

Én fél üveg whiskyre küldtem rá úgy 2-3 deci abszintot. Képzelheted.
Egyik haverunk egymagában benyelt kb 5-6 decit. Úgy is nézett ki. :P

(#72732) B-L-A-C-K válasza Xero (#72731) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Megvan mán az ajudiesshatodikosötödikes?

[ Szerkesztve ]

(#72733) Tibee86 válasza -secret- (#72726) üzenetére


Tibee86
veterán

Egyetlen tömény ami lecsúszik. :D
Már évek óta nem volt hozzá szerencsém, de nem is hiányzik. :DD

B-L-A-C-K: Szerinted arról nem tudnánk egyből?

[ Szerkesztve ]

(#72734) -secret- válasza Xero (#72731) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

:P

Melyik whiskey-t pártolod? Én mindig Jim Beam-et vagy Ballantines-t veszek. :)

(#72735) Xero válasza B-L-A-C-K (#72732) üzenetére


Xero
nagyúr

Egy barátom és könyvelő javaslatára "tartósbérlet" lesz belőle. Egyik ismerős flotta üzemeltetéssel foglalkozik, neki leadtam a paramétereket két hete és ők vadásszák. Gyakorlatilag megmondtam mit akarok, ők behozzák és/vagy megveszik, üzemeltetik és mondtak rá egy 365.000+áfát.

Valójában meguntam a bajlódást és anyagilag is jobban jövök ki így bőven. Szóval elviekben pár hét és meg is lesz, de nem kiabálom el.

(#72733) Tibee86: Már réges-régen telespammeltem volna a topicot 20+MP-es fotókkal. ;]

(#72734) -secret-: Ezekben a hetekben kb mindenivó vagyok, szóval pont mindegy, de alapvetően én is Jim párti vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#72736) Ragnar95 válasza -secret- (#72734) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Azok max buliba keverni jók, de leginkább még arra sem :N
Csak single malt, abból is a Glenfidditch a kedvencem, de Chivas Regal is elég jó :K

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#72737) -secret- válasza Ragnar95 (#72736) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Hát igen, de most egy chivas árán veszek 3 üveg 0,7es Jim-et. :)

És nem egy alja whiskey valljuk be. Tisztán meg nem iszom, vagy almalé vagy kólával. :)

(#72738) Tibee86 válasza Xero (#72735) üzenetére


Tibee86
veterán

Alap, ezért nem is értettem a kolléga kérdését. :D

(#72739) Xero válasza -secret- (#72737) üzenetére


Xero
nagyúr

Pedig azt csak tisztán. Balit meg sétálót szoktam keverni és az aljább cuccokat, bár igazándiból február óta nem is ittam whiskyt szerintem. :N

(#72738) Tibee86: Még jó. Többet vajúdtam eddig rajta mint egy anya a gyerekén. Túlhordtam a problémát na. De sajnos vásárlásnál körülményesen alapos szoktam lenni, ekkora értéket pedig még életemben nem vettem, így hatványozottan voltam/vagyok szőrözős.

Amúgy az új C merci is megtetszett, arra is kértem egy ajánlatot. Lehet kapaszkodni: 700.000+áfa

Ezt majd 10 év múlva talán. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#72740) B-L-A-C-K válasza Xero (#72735) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Tényleg magyarázd már el nekem miért éri meg ilyen tartós bérletre venni kocsit egy cégnek? Asszonynak is ugye céges van, de sose értettem a munkáltatónak ez miért éri meg. Pár év alatt kifizeti a kocsi teljes vételárát, és utána még nem is lesz az övé...Szóval tényleg érdekel mi ebben a buli nekik/neked....

(#72742) Xero válasza B-L-A-C-K (#72740) üzenetére


Xero
nagyúr

Nekem ezért éri meg:
- A bérleti díj egyből könyvelhető költségnek, az ÁFA leírható.
- Nem kell fizetni, bajlódni cégautó adóval, vagy menetlevéllel. Nekem közel 400e lenne erre az autóra a cégautó adó évente.
- Nem kell a szervízre, gumikra költeni az is benne van. Erre egy szett téli gumi legalább 400e.
- Ha lerohad, akkor nem kell a szervíz jóindulatára hagyatkozni, egyből van másik.
- Nem kell rohangálni a beszerzés után, elég megmondani mit akarsz és eléd rakják.
- Ha mégis Te találsz jobb ajánlatot és ledumálod, azt is megveszik neked és azt kapod meg.

Nekem igazán ebből ami számít, az az instant leírható költség és a rohangálás hiánya. A nagyobb cégeknek szintén ezek a tételek a fontosak, illetve a teljes rendelkezésre állás és a flotta management kiszervezése.

szerk ami lemaradt: A cégek úgyis cserélgetnek 2-3 évente, így egyszerűbb csak egy szerződést újítani és kapnak egy új autót. Ha jól csinálja az ember, akkor ezzel kb minden fél jól jár. A leketyegett autókat pedig általában meg lehet venni a piaci ár alatt.

[ Szerkesztve ]

(#72743) Cyberpunk válasza -secret- (#72741) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nem értem a poént. :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#72744) Ragnar95 válasza -secret- (#72737) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Azért annyival nem drágább, max 2x-es az árkülönbség, de pl Glenffiditchet ki lehet fogni elég gyakran 6k körül is :K
Persze mint írtam, keverve arra,h bek*rj tőle ezek a bourbonök sokkal jobban megérik, bár én akkor is inkább kanadai whiskyt szoktam venni, ha olcsót akarok, az nekem sokkal jobban bejön, mint a bourbon whiskyk. Viszont magában csak és kizárólag single malt :))

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#72745) GALARDO válasza Cyberpunk (#72743) üzenetére


GALARDO
addikt

Nem vagy egyedül. :DDD

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#72746) B-L-A-C-K válasza Xero (#72742) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

És ez a 365.000+áfa ez havi szinten érendő?

(#72747) Xero válasza B-L-A-C-K (#72746) üzenetére


Xero
nagyúr

Igen havi szinten 24 hónapra tokkal-vonóval.

(#72748) lacy86 válasza -secret- (#72741) üzenetére


lacy86
addikt

Neked tenyleg ennyire megartott az Abshint! :DDD

(#72749) B-L-A-C-K válasza Xero (#72747) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Hát engem még így se győzött meg ez a dolog. Magyarul ha az áfa leírható akkor fix 365-be van. Ami 24 hónapra majdnem 9 millió. Cserébe ugye nincs adó ami 400/év azaz 800 ezer 2 évre, nem kell rá gumit venni ami legyen 400 akkor az már 1.2 milla, plusz szervizelésre átlagba költenél kb 50 ezret (ugye nem havonta kell vinni) az akkor 24 hónapra 1,2 milla, azaz összesen 2.4 millát átvállalnak, de legyen ez egyéb okok miatt 3 milla fenntartási költség adóval. Te meg két év alatt oda adsz 9 millát úgy hogy nem lesz tiéd a kocsi, azaz 2 év alatt buksz 6 milliót. Nem értem ebben a logikát, ja plusz annyi kényelem még jár nincs menetlevelezés...

[ Szerkesztve ]

(#72750) Tibee86 válasza Xero (#72739) üzenetére


Tibee86
veterán

Szerintem már mindenki kíváncsi rá, hogy mi lesz a túlhordott gyerekből végül. :)
Én a télig jegelem a kocsi témát, nyáron robogózom, aztán majd ha lefagyok róla akkor kell majd valamit kitalálni.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.