Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63401) Blaise válasza -secret- (#63385) üzenetére


Blaise
veterán

Nekem ilyen van, de szürke színben, 1300-ért garantáltan silány hamisítványt fogsz kapni.

Az eredeti nagyon egyben van, a Speedshopnál 5900 Ft volt.

[ Szerkesztve ]

(#63402) Cyberpunk válasza -secret- (#63400) üzenetére


Cyberpunk
félisten

A piros mi tetszik ezek közül. :D :B

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#63403) manchester85 válasza C4mp3r (#63398) üzenetére


manchester85
addikt

Ugyan már, az USA egy illegális munkaközpont, szarik ott mindenki mindenre, amíg nem követsz el bűncselekményt. (Persze a feketemunka is bűncselekmény. :DDD )

Mindenesetre a barátnőjével már kell angoloznom, FaceTime angoltanítás :DDD , az meg Londonba megy, de egy szót nem tud angolul, úgyhogy egyelőre nekem van hasznom a dologból. :DDD

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#63404) nord_ válasza manchester85 (#63393) üzenetére


nord_
veterán

Basszus, nem vagy már gyerek, nehogy a haverok döntsék el, hogy kell-e neked ez a punci vagy nem! ;)
Főz rád, lesz hová üríteni - ha nem jön be, nem veszítesz semmit, és amikor hazajössz, ugyanúgy visszafogadnak a csokipapírok, mintha mi se történt volna. :)
Azt azért csekkold le, mennyire falusi a tanyasi lány, nehogy beüzemeljen neked kint egy baromfiudvart, aztán reggel mehetsz etetni, este meg tojásokat keresni a tyúkszaros ólban. :)

(#63405) b4zsi- válasza -secret- (#63400) üzenetére


b4zsi-
őstag

Szerintem minden sláger kiegészítőt hamisítanak vagy próbálnak hasonlót csinálni más névvel.

(#63406) #51177472


#51177472
törölt tag

haha
story of my life. :C

(#63407) icecave válasza nord_ (#63404) üzenetére


icecave
nagyúr

Tudod, ha valaki nem szedi össze a tojást a tyúkszaros ólban, nem lesz ám neked sem miből tojásrántottát vagy bundáskenyeret csinálnod... ;:D persze értem, mire mondod neki, de ez kicsit lenéző mondat volt, akár megeamra is vehetném, mint ősfalusi ;]

(#63408) manchester85 válasza nord_ (#63404) üzenetére


manchester85
addikt

:DDD Frappáns (ri)poszt, ezúttal meg kell hajolnom. :C Jah, van itt pro, kontra.

Viselkedésben egyáltalán nem, se nem tahó, se nem buta, bár utóbbi nem biztos, hogy az előnyömet szolgálja. Azért egy ilyen abszurd helyzetben érdemes mások véleményét is kikérni. Ez a "nagyot nyerhetek, de még nagyobbat bukhatok" kategória szerintem, mindenesetre egy hatalmas pofára ejtés nem tenne jót az önérzetemnek.

90 napig összezárva olyannal se feltétlenül jó lenni, ahol amúgy helyén vannak az érzések. Azt hiszem, ebben az esetben talán a kivárás/időhúzás lehet a legjobb taktika.

Amúgy meg "régimódi" vagyok, ha egy nő rohan, hogy menjünk világgá együtt, éljünk boldogan, akkor az nálam eléggé illúzióromboló. Étterem, séta, nyaralás, filmezés, közben meg mindenkinek megvan a kis magánélete (nekem is a csokispapírjaimmal), szerintem ezzel teljen az első egy év. Ez hogy rohanunk világgá, hónapokra összezárva, és arra ébredek, hogy porszívózik ez nálam a világgá menekülök kategória, (előle!)

Inkább megcsinálom én, csak a barátnő ne tűnjön már bejárónőnek a szememben. Meg majd ilyenekre ébredjek, hogy "megyek mosni, hol a szennyesed?" Jézus, ezzel kezdeni egy kapcsolatot? :F

Legyen már felépítve egy kapcsolat, és akkor még csak abból indultam ki, hogy minden klappol. Hát még ha nem. :F

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#63409) #51177472


#51177472
törölt tag

Xero, iPhone mennyire bírja a magasabb hegymászásokat?
illetve ilyen 1800m?

[ Szerkesztve ]

(#63410) vadászcsiga válasza #51177472 (#63409) üzenetére


vadászcsiga
félisten

1800m? Az nem hegy az domb. Azt simán bírja.

(#63411) #51177472 válasza vadászcsiga (#63410) üzenetére


#51177472
törölt tag

Mösern most a cél. :)

Szerk.: csak sokaknál már az utcán 0 fokban offolja magát a teló. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#63412) Tim82 válasza (#63395) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nemtom, majd utánad esetleg, te mindenképpen nagyobbat esel. :R

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#63413) vadászcsiga válasza #51177472 (#63411) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nekem a 4s-em 2400m-en nem tudom hány fokban fotozas kozben 15%-nál egyszercsak kikapcsolt. Itthon lakásban sosem csonálta ezt.
Fotózni akarsz fent? Töltsd fullra, ket kep között meg tartsd meleg helyen (belső zseb stb).

[ Szerkesztve ]

(#63414) #51177472 válasza vadászcsiga (#63413) üzenetére


#51177472
törölt tag

Jaja, fotózásra kellene csak.
Ha minden igaz, viszek magammal külső akksit szóval a lemerülés annyira nem gáz, csak nem tudtam mennyire bírják.

[ Szerkesztve ]

(#63415) nord_ válasza icecave (#63407) üzenetére


nord_
veterán

Akkor félreérthető voltam, mert ha valakire, akkor rám nem jellemző az, hogy nőnek valónak vagy büdösnek tartok egy melót - csak munka van, amit meg kell csinálni, dolgozni nem szégyen. Általános iskolás koromban komplett nyarakat a nagyszüleimnél töltöttem egy kis faluban, ahol a patakban történő szórakozás, halászás mellett rendszeresen segítenem kellett, akár málnaszedésről, akár libatömésről volt szó.
Meg jól is esik a kinti munka: a napközbeni jogi/műszaki meló után a pár négyzetméteres kiskert rendben tartása kifejezetten kellemes kikapcsolódás. Most szereztem ingyen 300 kisméretű bontott téglát, szomszéddal összedobunk valami pöpec grillező-bográcsozót, hogy nyáron legyen mire söröket inni. :D

Manchester,
értem, mire gondolsz. Volt ilyen gondolat bennem is: imádott a lány, kedves volt, szerettem vele lenni - de amikor néhány napos ismeretség után a Felvonulási téren a kocsiban profikat megszégyenítően leszippantott, utána valahogy nem éreztem úgy, hogy ebből hosszú távú kapcsolat lesz. Nem is lett. :)
Esélyt minden nőnek kell adni, ki tudja, nem ő lesz az igazi? :) Arra vigyázz, nehogy a nagy válogatásban úgy járj, mint valamelyik ismerősöm: addig keresgélt és dobta félre a csajokat, hogy a végén már csak olyan jutott neki, aki mellé grátiszban megnyert egy tízéves kölköt is. Ugyan megúszta a pelenkázós időszakot, mégse volt ez olyan nagy biznisz. :)
De túlzottan ne vegyél komolyan, tudod, partvonalon kívülről baromi egyszerű okoskodni. :D

[ Szerkesztve ]

(#63416) vadászcsiga válasza vadászcsiga (#63413) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Azóta kaptam nővéremtől egy napelemes toltot, legközelebb viszem magammal nehogy újra igy járják, bar a G2-t érdekes módon a fotózás meg a filmnézés kevésbé meríti mint mondjuk a böngészés. iPhone-on pont fordítva volt.

(#63417) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Icecave es a tobbi androidos barátom :DDD

Leárazások a 2 éves Play áruházban 03.05-én

(#63418) manchester85 válasza nord_ (#63415) üzenetére


manchester85
addikt

Ha nincs senki, úgy érzem, jó lenne bárki. Ha van valaki, úgy érzem, ennél lehetne jobb is. Általában erről szól(t) (eddig) az életem. :DDD Lehet, kéne egy pszichológus? :) De szemét soha senkihez nem voltam, aki nem szolgált rá, a lelkiismeretem tiszta.

Na jó, befejeztem, unalmas lehet már a téma sokaknak (mindenkinek), csak hirtelen felindulásból gondoltam már, kikérem itt is a véleményeket, köszi mindenkinek. :)

vadászcsiga!

Akkor már úgyse lesz szívem. :DDD De ki tudja mit akar ennyire? Most vagy nagyon számító, vagy nagyon ragaszkodó, rövidesen kiderül. :)

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#63419) vadászcsiga válasza manchester85 (#63418) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Egyszer azért dugd meg mielőtt elkuldod :DDD

(#63420) nord_ válasza vadászcsiga (#63419) üzenetére


nord_
veterán

Mennyi el frappánsabb, mint az én szófosásom! :DDD

(#63421) vadászcsiga válasza nord_ (#63420) üzenetére


vadászcsiga
félisten

:D

(#63422) manchester85


manchester85
addikt

Esti zene az egyik legjobb trance duótól. :)

i6 Silver

(#63423) ittakary válasza vadászcsiga (#63417) üzenetére


ittakary
nagyúr

semmit nem fogok ezek közül megvenni. ja de a fifát :D

(#63424) manchester85 válasza vadászcsiga (#63417) üzenetére


manchester85
addikt

Nekünk nem tudod megvenni a jövőre nézve? :DDD

i6 Silver

(#63425) Xero válasza #51177472 (#63409) üzenetére


Xero
nagyúr

Ott még kutya baja. A szállásaim jellemzően e fölött szoktak lenni. ;)
Idén 3900-en is fotózgattam vele, de volt olyan is, hogy a 3400 és -25 kombót nem bírta.

(#63426) -secret- válasza Blaise (#63401) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Azért majd kíváncsi leszek rá, ha tetszik veszek egy eredetit. :)

[ Szerkesztve ]

(#63427) Tibee86


Tibee86
veterán

Szerintetek ilyen műszaki zálogban mennyit adnak egy iPad-ért? KB olyan 100-110-et érhet, de ötletem sincs, hogy egy zálogban mennyit adnak érte ténylegesen. Jó lenne tudni, mert az alapján tennék rá ajánlatot, valakinek esetleg tapasztalat? :D

-secret-:Speedshopban néztem ezt a tokot, eladó srácnak pont az volt a telefonján. Elég viseltes volt már, de mondta, hogy kb dobálja benne a telefont. :D
Meglepett, hogy egy hajszálnyival még vékonyabb, mint a gyári Apple tok. Az utánzattól ne várj sokat, sokan szidták már.

[ Szerkesztve ]

(#63428) -secret- válasza Tibee86 (#63427) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ott mindent nagyon alacsony áron vesznek be... hát én hülyeségből a keszthelyi teszkóba 4S vásárlás után megkérdeztem mennyit adnának érte... 30k. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#63429) Tibee86 válasza -secret- (#63428) üzenetére


Tibee86
veterán

Az nekem csak jó lenne, ha minél kevesebbet adnának neki érte. Arra gondoltam, hogy átveszem tőle én bizományiba, addig legalább kiderül, hogy mennyire lenne felesleges még 1 iPad itthonra. Retina Mini, 16GB+LTE, 3 hónapos, és van rajta 2 év biztosítás, olyan 50-60 ezerre gondoltam, vagy akkor nagyon g*ci vagyok? ;]

(#63430) -secret- válasza Tibee86 (#63429) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

:DDD

[ Szerkesztve ]

(#63431) Tibee86 válasza -secret- (#63430) üzenetére


Tibee86
veterán

Én is totál korrektnek tartom, akkor ma bedobom az ajánlatot délután cimborámnak. :DDD

(#63432) nord_ válasza Tibee86 (#63429) üzenetére


nord_
veterán

Szerintem nem fogod szeretni a Minit. Az azoknak jó, akik állandóan magukkal cipelik és a méret elsődleges. Otthon, a kanapén üldögélve sokkal kellemesebb a nagyobb testvér. APR-ben első pillanatban kiderült, hogy weboldalak olvasgatására az Air pont jó méretet ad, míg utána kipróbálva a Minit, az ember automatikusan nagyobbra húzza pl. az index.hu cikkeit.

(#63433) Xero válasza nord_ (#63432) üzenetére


Xero
nagyúr

:K

(#63434) Xero


Xero
nagyúr

Hogy én ezt eddig miért nem láttam :F
BRAD

Sok menő dolgot láttam már kolikban, de ez eddig a legnagyobb királyság. Találékony a srác. :K

(#63435) Tibee86 válasza nord_ (#63432) üzenetére


Tibee86
veterán

Mikor megjelent a sima Mini, én már akkor is arra szavaztam, csak az elavult hardver miatt nem vettem. 2/3/4 biztosan nem kellene, van itthon egy iPad 2, nagy és nehéz, ágyban kifejezetten nem szeretem használni. Az Air ebből a szempontból jobb lenne, de ez most egy kihagyhatatlan ajánlat.

(#63436) manchester85 válasza nord_ (#63432) üzenetére


manchester85
addikt

Ez nem így van. En retina iPad-rol váltottam Minire es imádom. :) Persze ettől még nem feltétlenül gondolkozik mindenki úgy, mint en. Ja, es nem cipelem sehova, legalábbis nem viszem boltba meg városi ügyintézéshez. Könnyebb, jobb megtartani, számomra fölöslegesen nagy a 10". En a nem retina Minit se cserélném le az Airre. Egyszerűen nekem jo ez a méret.

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#63437) r3dsnake válasza manchester85 (#63436) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Részemről is mini inkább, az air is nehéz tepsi sajnos.

(#63438) GALARDO


GALARDO
addikt

Én vásárláskor, kipróbáltam a Minit is, borzasztóan pici volt nekem. Én magammal szoktam vinni, de csak ha utazom valahová. Ilyenkor a mérete nem akadály, mindig nagy táskával utazom. Súly színtén nem próbléma, ezzel a tokkal használom....olyan alkarom van gyerekek. :DDD Én még egy 13"-os ájpedet is elfogadnék. :K

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#63439) nord_ válasza manchester85 (#63436) üzenetére


nord_
veterán

Az Air előtti iPadek a vastag kávájukkal valóban elég kellemetlenek. :) Nem véletlenül eszembe se jutott a csere éveken át, pedig az iPad 1 eléggé szűkölködött teljesítményben, memóriában.

(#63440) vadászcsiga válasza nord_ (#63439) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Na ne már hogy emiatt nem váltottal. Volt egy fülesed hogy 3 év múlva jön egy keskeny kávájú ipad? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#63441) nord_ válasza vadászcsiga (#63440) üzenetére


nord_
veterán

Egyszerűen nem éreztem azt, hogy le kéne cserélni.

Ha iPhone-ból nem sima 4, hanem 4S lett volna, akkor sanszos, hogy most nem 5s lenne, hanem megvártam volna a 6-ot, hogy az mit tud (főleg a méret az, amire kíváncsi leszek).

(#63442) -secret- válasza nord_ (#63441) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Szerintem kaki lesz a 6... majd az az utáni lesz jó megint ami jó is valamire...lásd i5 - 5s. Én nem bántam meg, hogy tavaly nem vettem meg az ötöt és most 5s-t vettem. :)

[ Szerkesztve ]

(#63443) Rage47 válasza -secret- (#63442) üzenetére


Rage47
veterán

én is úgy látom, hogy az S szériákat érdemes venni

(#63444) joey04


joey04
titán

azt hittem ezen már túl vagyunk. :U
aki 3g-vel kezdte, az nem fog s-re váltani, mert fölösleges. akinek meg a 3gs volt az első, az meg értelemszerűen 4s-re, majd 5s-re vált. általában 2 évente cserélnek a tulajok, és ez így is van rendjén.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#63445) -secret- válasza Rage47 (#63443) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Valószínűleg gondolom inkább design kérdés lesz az 5s-6 között majd a különbség, bár remélem nem lesz nagyobb.

3 méret amiről még dumáltak, hát az lenne a katasztrófa, hogy ha megcsinálnák. :(((

(#63446) b4zsi- válasza -secret- (#63445) üzenetére


b4zsi-
őstag

Az oldalra tett Home gomb szerű jól elrontja a készüléket. Nekem tetszene mondjuk a Home gomb nélküli megoldás, mivel kisebb lehetne a fizikai méret úgy, hogy a kijelző közben lehet 4,3 - 4,5 coll is.

(#63447) -secret- válasza b4zsi- (#63446) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

De akkor már felülről is el kellene tüntetni a kamerát meg a hangszórót... márpedig kamera-hangszóró 1000%, hogy lesz ott. Esetleg szűkíthetik azt a részt, de kitudja mi lesz.

[ Szerkesztve ]

(#63448) kali válasza joey04 (#63444) üzenetére


kali
legenda

sokkal sűrűbben cserélgetem a telefonjaimat, de nem fogott meg az i5 az i4s után - pedig azóta is sokszor használtam i5-öt is, de saját részre nem kellett -, és bár még csak két napja van meg az i5s, de bátran kijelentem, hogy az i4s bőven lecserélős i5s-re!

(#63449) B-L-A-C-K válasza kali (#63448) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

És mi a túró fogott meg annyira jobban az 5S-ben ami i5-nél nem sikerült (az ujjlenyomat olvasót leszámítva)? :)

(#63450) GALARDO válasza joey04 (#63444) üzenetére


GALARDO
addikt

És akinek vánja van? ;]

kali: +1! Nekem is sokkal jobban bejön az 5S, mint a sima 5.

[ Szerkesztve ]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.