Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54301) Xero válasza bigdady (#54300) üzenetére


Xero
nagyúr

OLED. Addig ki lehet húzni.

(#54302) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Na mit szóltok ehhez? :)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#54303) Xero válasza Cyberpunk (#54302) üzenetére


Xero
nagyúr

El tudnám viselni. :K

(#54304) GALARDO válasza Cyberpunk (#54302) üzenetére


GALARDO
addikt

Arany ájfón, arany óra... :U

;]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#54305) Cyberpunk válasza GALARDO (#54304) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Arany fülbevaló. :K ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#54306) madgie válasza Cyberpunk (#54302) üzenetére


madgie
titán

Én nem hordok órát, az asszony szereti, neki ezt vettem karácsonyra :) (persze nem ennyiért, ebay-ről 21-ért itthon volt).

(#54307) Cyberpunk válasza madgie (#54306) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Szép, nem rossz. :) Én hordok, már csak megszokásból is, persze egy retro Casio digitálisom van most épp. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#54308) DanielK válasza Xero (#54299) üzenetére


DanielK
addikt

Ha normális helyen is lehetne kapni... :U
Asszonnyal lebeszélve, Sony Centernél lefoglalva. :C
Legkésőbb szerdán megyek érte.
Nagyon kíváncsi leszek. :))

(#54309) Ragnar95 válasza madgie (#54284) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nekem olyan van, mióta lencsét hordok (több, mint 4 éve) és teljes mértékben meg vagyok vele elégedve :K
Általában napi 14-16órát van bent (tudom, nem kéne, de utálom a szemüveget :DDD ) és semmi baja, sőt, többször volt már bent 36-40 órát is, na akkor ébredés után sz@r szokott lenni, mert nagyon kiszárad, de általában max 15-20 perc alatt sikerül bekönnyeznem a lncsét és utána jó lesz :))
Viszont én ahogy lehet, megműttetem a szemem, elvben 18-tól csinálják, csak igazolni kell, h legalább 2 éve nem romlott, úgyhogy ha sikerülne már végre időt szakítani a szemészre, akkor kiderülne, h mehetek-e majd, ha lesz rá pénz :))

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#54310) madgie válasza Ragnar95 (#54309) üzenetére


madgie
titán

Nekem sajnos nem bírja a szemem a lencsét (nincs összefüggő könnyfilmrétegem hozzá, arra meg nem vagyok hajlandó, hogy negyedóránként műkönnyet locsoljak), de az asszony lencsézik, meg még pár száz ember nálunk :D A szilikon-hidrogél tényleg jó, messze a legtöbbet abból adunk el.

(#54311) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Sziasztok!

Egy ismerősöm szeretne eladni egy 8GB-os 4g ipod touch-ot. Fóliával volt használva, tokban tartották, hátlapja enyhén zsebkarcos, egyébként hibátlan.

Körülbelül milyen áron lenne érdemes eladni?

ON-ban már előfordultam a kérdéssel, gondoltam rákérdezek itt is.

(#54312) joey04 válasza DanielK (#54298) üzenetére


joey04
titán

Nem tökéletes egyik sem, de az biztos, hogy a plazmának alapvetően szebb képe van, filmnézésre ezerszer jobb mint egy lcd. az lcd cserébe igénytelenebb, értem ezalatt, hogy nem kell figyelni, hogy sötétítve legyen a szoba, nem kell óvni a panelt a beégéstől, mehet rajta egy tv csatorna orrba-szájba. nem feltétlen retek klub, lehet az natgeo vagy sport tv is, az is veszélyes a plazmára. szóval a plazma kényesebb, de szebb képet ad. szerintem. ja és olcsóbb is. egy st60 széria lazán veri a 2x annyiba kerülő lcd-ket. mondjuk 48 ms-os input lag van, játéknál talán zavaró lehet valóban. de azokból kezdek kinőni.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#54313) Tim82 válasza DeFranco (#54311) üzenetére


Tim82
nagyúr

Szaktopik (nem, nem az, ahol már feltetted a kérdést :DDD )

Én megkérdezném valamelyik beárazós topikban is, még ha szigorúan véve nem is oda/abba a kategóriába tartozik:
- Mobil beárazás
- Tablet beárazás

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#54314) DeFranco válasza Tim82 (#54313) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Pörög is mint a ringlispíl, azért nem is írtam oda... gondoltam iFanok jobban képben vannak.

(#54315) Bling95 válasza DeFranco (#54314) üzenetére


Bling95
őstag

Az az igazsag hogy en pl azt sem tudom iTouchbol melyik generacional jarunk :D

(#54316) DeFranco válasza Bling95 (#54315) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Jó, akkor megyek vele a Samu OFF-ba, ott biztos "jól" beárazzák :D

(#54317) Ragnar95 válasza madgie (#54310) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Jaja, sajna nem mindenkinek jó a lencse, apám se tudta használni, mert neki meg a szemreflexe olyan erős,h nem tudta berakni, úgyhogy a műtét is pont emiatt kérdéses volt,h menni fog-e, de végül ment és teljes mértékben meg van vele elégedve :)
De van olyan ismerősöm is, aki felváltva használ lencsét és szemüveget, mert a lencsét nem annyira szereti, csak néha az kell... :D

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#54318) DanielK


DanielK
addikt

Mennyire megbízható cégeknél a kiszállítás? Mondjuk tvnél? :B

(#54319) Bling95 válasza DeFranco (#54316) üzenetére


Bling95
őstag

Majd mondják, hogy dobd ki mert semmit nem ér :D Egyébként szerintem olyan 25 környéke, ha mákod van maximum 30... De nézzétek meg az apróhirdetéseket mennyiért mennek.

DanielK: Tapasztalatom nincs ilyen téren, de nem hinném hogy komolyabb cégenél ez problémát jelentene.

[ Szerkesztve ]

(#54320) DeFranco válasza Bling95 (#54319) üzenetére


DeFranco
nagyúr

OK, köszi, akkor ezzel indulunk.

(#54321) GALARDO válasza Cyberpunk (#54305) üzenetére


GALARDO
addikt

Lehet, csatlakozom. :DDD

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#54322) ittakary válasza GALARDO (#54321) üzenetére


ittakary
nagyúr

2,1 millió forint... beteg

(#54323) B-L-A-C-K válasza ittakary (#54322) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Lehet tömör arany, és akkor úgy ennyiért ajándék...:D

(#54324) DanielK válasza ittakary (#54322) üzenetére


DanielK
addikt

Ráadásul undorító. :U

(#54325) GALARDO válasza DanielK (#54324) üzenetére


GALARDO
addikt

Mi benne az undorító?

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#54326) bigdady válasza GALARDO (#54321) üzenetére


bigdady
nagyúr

3po :)

(#54327) GALARDO válasza bigdady (#54326) üzenetére


GALARDO
addikt

:K :DDD

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#54328) vans? válasza DeFranco (#54311) üzenetére


vans?
őstag

udv!

en tavaly marciusban adtam el egy ilyet 29-ert postaval egyutt ugy, hogy garibol jott vissza (bontatlan, 3 honap garival)...

hábm bábm

(#54329) Tibee86


Tibee86
veterán

Szerintetek 230-ért tavalyi Air, 3 hónap gyári garival?? Vagy indítsak rögtön úgy, hogy 200? :D
Végül Air mellett döntöttem, csak elég lesz még egy darabig alap felhasználásra a 4gb ram, ha még 2013-ban is azzal forgalmazzák.

[ Szerkesztve ]

(#54330) GALARDO


GALARDO
addikt

Music

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#54331) válasza DanielK (#54308) üzenetére



őstag

Nekem is Sonym van, de a menüje tetű lassú, és csak a FAT32-őt ismeri fel. A képe nagyon szép, csak azért vettem úgy 5 éve.

(#54332) Xero válasza (#54331) üzenetére


Xero
nagyúr

A Sharp sem nagy spíler multimédiában a szegényes tapasztalatom szerint. Ilyesmiből a Samu LG páros azért odateszi magát.
De nyomkodni akarjuk vagy nézni? DLNA-t meg minden tud már, azt meg nem nagy kaland etetni.

(#54333) Cyberpunk válasza GALARDO (#54321) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Aranyos. :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#54334) vadászcsiga válasza GALARDO (#54330) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ez? :N
Na mondom egy ilyen linkre rakattintok amiket beszurtok erre ez fogad :D

[ Szerkesztve ]

(#54335) GALARDO válasza vadászcsiga (#54334) üzenetére


GALARDO
addikt

Kinek mi. ;) Mondjuk, az eddigi linkelések között, 2db ha tetszett. :DDD

[ Szerkesztve ]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#54336) Cyberpunk válasza GALARDO (#54330) üzenetére


Cyberpunk
félisten

n+1 előadó, aki a klipben szerepeltetett nőkkel akarja a zenéjét eladni. :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#54337) Blaise válasza madgie (#54306) üzenetére


Blaise
veterán

Én ilyen órát vennék :)

(#54338) GALARDO válasza Cyberpunk (#54336) üzenetére


GALARDO
addikt

Mondjuk inkább a zene, mert kb 1 csaj van benne, aki kinéz is valahogy. ;]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#54339) Cyberpunk válasza GALARDO (#54338) üzenetére


Cyberpunk
félisten

A zene is xar. :DDD Persze szubjektív. :)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#54340) Xero


Xero
nagyúr

Nagyon nem vagyok Merci rajongó, de az új C osztály nagyon rendben van.
Ami nekem kicsit kilóg az a hátsó lámpa és a kiálló kijelző, de a többi ott van. Még ezekkel együtt is simán el tudnék viselni ebből egy AMG-t.

Ha normálisabb lenne a kijelző elhelyezése, akkor pedig dacára a hátsó traktusnak egyenesen vágynék egyre.

[ Szerkesztve ]

(#54341) Tibee86 válasza GALARDO (#54338) üzenetére


Tibee86
veterán

Halott Pénznél mindig elgondolkozom, hogy ők ezt komolyan is gondolják, vagy csak móka és kacagás, mint mondjuk Kelemen Kabátban.

Xero: Szerintem nem csak a lámpa, hanem az egész hátsó része érdekes.

[ Szerkesztve ]

(#54342) bobooo válasza Tibee86 (#54329) üzenetére


bobooo
addikt

Már majdnem írtam, hogy másik topicban ugyan ezt a gépet kérdezték. Megzavart az új avatar :P

(#54343) Tibee86 válasza bobooo (#54342) üzenetére


Tibee86
veterán

Unatkozom, aztán ez volt a legcsúnyább. :D :D
De hát itt se, ott meg végképp nem fog válasz jönni rá. :(

FM transmitterrel kapcsolatban kéne kis segítség. Tudom, hogy semmit nem érnek, de nekem mégiscsak kellene egy. Visszakeresve ez ami elvileg már "normálisan" átviszi a hangot, viszont jobb lenne egy olyan, amit az iPhone-hoz tudok csatlakoztatni.Ezt a Belkint néztem ki, kérdés milyen lehet. 10-nél többet nem szeretnék kiadni érte. Esetleg valakinek tapasztalat/ötlet?

[ Szerkesztve ]

(#54344) válasza Xero (#54332) üzenetére



őstag

DLNA képes, csak a wifi-t spórolták ki belőle. Szép az egészben az, hogy csak a Sony által gyártott wifikulcsot fogadja el, ami 25k egy mezei pár k-val szembe. Még a hdmi-vel is bajlódtam, mikor a Dell-ről akartam kiterjeszteni a képet. A távirányítón erre van agy külön gomb, ami sceneli a bemeneteket. Mert annyira buta, hogy magától nem érzékeli a hdmi-t. USB-t igen. A képe viszont még mindig az egyik legjobb, nem túlszaturált, és éles. Nálam kap netet is, és automatán frissíti az OS-t. Samsungot nem vennék, még mindig túlszaturált. LG-nek van még szép képe.

[ Szerkesztve ]

(#54345) bobooo válasza Tibee86 (#54343) üzenetére


bobooo
addikt

Belkinben biztos, hogy nem fogsz csalódni :K Igaz nekem csak töltő van, ami Belkin de az tölt mint az állat és semmi baj nincs vele. Nem úgy mint a gyárival, ami 1 hónap után szétszakadt :(((

(#54346) vadászcsiga válasza (#54344) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Az én Samu ledem is csak a saját wifikulcsát fogadja el, igaz az csak 12k. Én inkább LAN kábellel adom neki a netet az stabilabb, a router amugy is ott van tőle fel méterre.

Ha már szép es éles kep akkor a Toshiba is játszik. Először, valami fura ötlettől vezérelve azt választottam amikor a 6 éves LCD-t egy hónapja lecseréltük, meglepően szép es éles képe volt, nincs rajta semmi "EQ", olyan mint flatben hallgatni zenét. Amugy szar úgyhogy két nap múlva ment vissza

[ Szerkesztve ]

(#54347) Tibee86 válasza bobooo (#54345) üzenetére


Tibee86
veterán

Nekem is azért szimpatikus, mert nem noname, mint a legtöbb ilyen. Volt 2-3 ezer forintos transmitterem, az valami iszonyat gagyi volt. Remélem ez már normálisabban fog szólni.

(#54348) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Megjött a kínából rendelt 1.8-as obi, viszont tök érdekes, mert maga a csomag Németo.-ból jött. Ofc így megúsztam vám és áfamentesen, szóval 24k volt az itthon 45ezres objektív. :)

(#54349) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Jó ez a Spotify, régi kedvenceimet újrahallgathatom:
Rage Against The Machine: Bombtrack
Lányok ne kattintsanak rá ;)

r3dsnake
Jól jártál, nekem egy manuális portré obim van és mivel a vázban nincs fókuszmotor így nagy kihívás vele fotózni, sok idő kell hozzá

[ Szerkesztve ]

(#54350) nord_


nord_
veterán

Urak,
Mivel itt sok az Android-rajongó:), ezért felteszem a kérdést: milyen alsóbb árkategóriás tabletet érdemes venni? (Tizenéves rokon gyerek kapná.)

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.