Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#157051) radi8tor válasza nitro16 (#157044) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ilyen ez a popszakma. De szerintem a mosogatást ő kezdte anno a többiek meg csak "eltanulták" tőle.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#157052) -Ben- válasza B-L-A-C-K (#157050) üzenetére


-Ben-
veterán

Mondjuk téged se értelek. :) Évek óta b@sztatod ezzel a „b.... -e vagy?” témával, miközben ehhez senkinek, semmi köze nincs. Neked vadidegenként pláne semmi közöd ehhez. Egyébként meg úgy látom, hogy Te már régen eldöntötted, hogy ez ügyben mi a tényállás, így nem is értem, hogy minek feszegeted.

(ezt csak így offba...)

(#157053) válasza nitro16 (#157044) üzenetére



őstag

+1 tipikus elbutulás. Humorérzék hiánya igen alacsony IQ-ra vall. Van akinél az elszigetelődés PC-be zárja az elméjét :D Sőt vannak fasiszta felsőbb rendűségben szenvedők is akik az életben jelentéktelen emberek. Ezért jelentkeznek csak kevesen talira. Cyberpunk a megmondoja mekkora viták voltak itt régen de azóta teljesen kicserélődött a társaság, ami alátámasztja az igazamat.

[ Szerkesztve ]

(#157054) GALARDO válasza -Ben- (#157052) üzenetére


GALARDO
addikt

Nem ő itt az egyetlen, sosem értettem ezeket az embereket.

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#157055) B-L-A-C-K válasza -Ben- (#157052) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Jajaj, azért kicsit tegyük tisztába a dolgokat...Az igaz hogy semmi közöm hozzá, viszont a célzásaim sose égből kapottak voltak, hanem az évek során rengeteg alapja volt (pl legutóbbi videójában amit mutogatott hogy cukiskodnak egy meleg zászlóval), valamint ő is igényli ezt hogy foglalkozzanak vele ezzel kapcsolatban, ha nem így lenne már rég pontot tett volna a dologra, mert csak rajta állt. Mivel én többször leírtam már ha ezt nem tagadja le, vagy elmondja már pedig ő nem az, akkor ezzel kapcsolatban sose fogom b@sztatni szavam adom rá, de direkt mindig kitért a válaszadás alól, ezért nincs miről beszélni.

[ Szerkesztve ]

(#157056) válasza radi8tor (#157051) üzenetére



őstag

Erről beszélek. Itt sokan pozitív értelemben szarkazmusból csípkedtük amit értett is. Persze mindig vannak emberek akik nem tudják feldolgozni érvrendszerük hiányosságait amin túl kell lépni

[ Szerkesztve ]

(#157057) Cyberpunk válasza (#157053) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Én elmennék szívesen, nem csak a neten van nagy arcom. :DDD Csak tudod innét, ahova még egy Note 8-at sem tudnak kihozni nem egyszerű. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#157058) szekra válasza (#157053) üzenetére


szekra
őstag

Te mész sör?

(#157059) -Ben- válasza B-L-A-C-K (#157055) üzenetére


-Ben-
veterán

:DD

„igényli ezt hogy foglalkozzanak vele ezzel kapcsolatban, ha nem így lenne már rég pontot tett volna a dologra”

Ez pusztán feltételezés. Teljes mértékben az ő dolga és senki másra nem tartozik. Még akkor se, ha az a valaki legalább annyira kíváncsi és „csípős” nyelvű, mint Te. :) Téged az zavar, hogy nem ad választ a kérdésedre. Csakhogy a válaszadás nem várható el, hisz ez legalább annyira magánügy, mintha azt kérdezted volna, hogy borotválja -e az intim területeit.... :DDD Nem mindenki szereti megosztani a magánéleti dolgait.

„viszont a célzásaim sose égből kapottak voltak, hanem az évek során rengeteg alapja volt (pl legutóbbi videójában amit mutogatott hogy cukiskodnak egy meleg zászlóval)...”

...és ismét ott tartunk, hogy Te tudod, hogy mi az igazság. Akkor miért várod, hogy válaszoljon? :D Tudod, hogy mi a helyzet....

(#157060) válasza Cyberpunk (#157057) üzenetére



őstag

Azért ha jól emlékszem Te is eltűntél egy időre a hálóról valamiért. Nekem csak egy bajom van túlságosan szókimondó vagyok.

És szerény :)

(#157061) Cyberpunk válasza (#157060) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja volt egy időszak, amikor hanyagoltam a PH-t lustaságból, és a régi fórumok helyett inkább az FB-t használtam, infószerzésre, vitázni, de ott elég sok a futóbolond. Ma már vegyesen használom őket, az FB meg egyre szarabb lesz.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#157062) válasza szekra (#157058) üzenetére



őstag

Össze keversz egy japó fickóval :D

(#157063) B-L-A-C-K válasza -Ben- (#157059) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ebben igazad van, de akkor ne itt reklámozza, mert behányok tőle, aki meg ismer fórumon tudja nem vagyok az a magamban tartom a véleményem típus. Pl itt van Cyberpunk, elmondta hogy Ő az, nem reklámozza, senkinek sincs semmi baja vele, én is csipázom, jó arc. De amit kígyó csinál, az nálam övön aluli.

(#157064)



őstag

Pl. Viega1 azért lett kitiltva mert személyeskedve osztotta ki a népet de azért sajnálom mert érdemben senki nem tudta cáfolni.

(#157065) r3dsnake válasza B-L-A-C-K (#157063) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Soha nem reklámoztam semmit, te látsz mindenbe olyat, szándékosan, hogy kötekedni lehessen.

(#157066) B-L-A-C-K válasza r3dsnake (#157065) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Tudom tudom a meleg zászló is a bokorból került elő...

(#157067) radi8tor válasza (#157064) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Miért kéne cáfolni a rágalmazást/becsületsértést? Nem közszereplők vannak itt, hogy kiálljanak a nép elé és cáfolják az ellenük felrótt dolgokat.

⭐ Stella

(#157068) r3dsnake válasza B-L-A-C-K (#157066) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Leírtam akkor is, és most is, hogy két totál ismeretlen csaj hozta oda. Többezer fős rendezvényről beszélünk. Animés, cosplayes rendezvényről.

(#157069) válasza B-L-A-C-K (#157063) üzenetére



őstag

Hozzá teszem hányszor mondta hogy nem ír ide többet de mindig megjelenik csinálni a feszkòt.

"Legalább egész sok PH prémium vásárlás lesz"

"De mindkettő egyformán irritáló.. "

Pedig a kutya sem szólt hozzá de neki engedélyezett a sértegetés.

[ Szerkesztve ]

(#157070) válasza radi8tor (#157067) üzenetére



őstag

Ez a hsz-em első felére válasz. A szakmai részre írtam hogy nem tudták cáfolni. Ebből fakadt a személyeskedés.

[ Szerkesztve ]

(#157071) Cyberpunk válasza (#157069) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ez már csak hiszti. :D

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#157072) válasza Cyberpunk (#157071) üzenetére



őstag

Kifogytál az érdekből anyatigris? :D

[ Szerkesztve ]

(#157073)



őstag

Más

Lehet előrendelem az XZ2-t április 5. dobják piacra :D

(#157074) Cyberpunk válasza (#157072) üzenetére


Cyberpunk
félisten

"érvekből" :DDD

Szerintem túlreagáljátok, ilyen apró csipkelődéseket fel sem kéne venni.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#157075) hdanit610 válasza (#157073) üzenetére


hdanit610
aktív tag

Ha már ennyire promóztad, ez a minimum, hogy megrendeled! :D

(#157076) -secret- válasza (#157073) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nagyon gerjedsz rá... :D

(#157077) Sukta 95 válasza (#157073) üzenetére


Sukta 95
tag

Azt hittem egyértelmű, hogy megveszed, ha már promózod egy hónapja. :D

www.maon.hu Online marketing. Neked.

(#157078) válasza Cyberpunk (#157074) üzenetére



őstag

Dehogy vettem fel ott a szmajli :D

Érdek = érvek

[ Szerkesztve ]

(#157079) B-L-A-C-K válasza r3dsnake (#157068) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ja és pont ez lett a videód fő témája hogy cukiskodnak a zászlóval, még ilyet. Na jó ne fárassssz ezzel. Téháiksz.

(#157080) kali válasza (#157073) üzenetére


kali
legenda

Próbáltam rendelni, de mindenhol azt írják, hogy kifutott az XZ-2, pedig amúgy szeret(t)em az Olympus termékeit. :(

(#157081)



őstag

Hát ja. Compact méret és brutal teljesítmény miatt. Alig nagyobb az SE-nél és olyan erős mint, ja erősebb az X 256-osnál is. A Kyro magok 2,8 MHz-en is pöröghetnek. Hardveres biztonság ami annyit tesz hogy a chippen belül fizikailag el van szeparalva az a memória ami tárolja az érzékeny adatokat.

(#157082) válasza kali (#157080) üzenetére



őstag

Na ezért minősítettek vissza szakertobol jó munkasembere :DDD

[ Szerkesztve ]

(#157083) szekra válasza (#157081) üzenetére


szekra
őstag

Akkor már inkább mate 10 pro.

(#157084) válasza szekra (#157083) üzenetére



őstag

Kajában sem bírom a mézes csirkét, D
Amúgy szép telefon de bakkartyat nem regisztrálnák rá.

[ Szerkesztve ]

(#157085) kali válasza (#157082) üzenetére


kali
legenda

Látom, követed a fórum történéseit, jó régen megszűnt egyetemesen a szakértői rang, dez pont nem visszaminősítés amúgy, a jómunkásember mindenhez is ért! ;]
Aztán Sony gyári védelemmel ellátott CD/DVD lemezt használtál-e valaha?
Tudod, amikről sumákban, bujkálva és hagyományos módon el nem távolíthatóan települtek rootkitek másolásvédelem címén.
Ne általánosít gyártóra, semmi értelme.

(#157086) válasza kali (#157085) üzenetére



őstag

Semmi képp de ezek a prioritások.
Jó zenei hang
Erős hw
400 ppi plusz
Kis meret
Biztonsag - a googlenak van egy új megoldása az oreotól kezdve hogy gyártó független havi bizt.frissitesek jönnek minden telora
Micro sd dupla sim
Jó építés ( nem csak keret hanem valódi alu vaz) mérete ellenére több mint 160 g
Jó kamera
Jó rádió (tapasztalatból tudom az S7 i7-nél érzékenyebb
Hosszú üzemidõ ( teszet semmit sem érnek. XZ1 62h XZ2 88h Nokia 5 145h) :D XZ1 1-2% esik egy éjszaka de normál használatban úgy vagy jobban teljesít: referencia S7 i7

(#157087) válasza kali (#157085) üzenetére



őstag

Ja, mi az a cd|DVD? Tessék már kicsit elvonatkoztatni a történelemtől :DDD
Inkább azt írtad volna hogy feltortek ps fiokokat pár éve.

Amúgy a biztonság amiről beszélek a sonytol független ennek ellenére natív fut ingyen az AVG előre telepítve.

[ Szerkesztve ]

(#157088) hdanit610 válasza (#157087) üzenetére


hdanit610
aktív tag

Az azért már önmagában gáz, hogy előre kell telepíteni egy mobil oprendszerre vírusirtót. Mégis, hányan megbíznak benne és használják mobilfizetésre, ilyesmi. Ha netán lesz itthon ApplePay, akkor kipróbálom, de nem hinném, hogy rendszeresen használnám, pedig nem vagyok az a fullparás egyén, de az, hogy a telómon a memóráit zabálja egy számomra felesleges víruskereső, azt nem veszi be a gyomrom.

(#157089) válasza hdanit610 (#157088) üzenetére



őstag

Macre is azt mondták biztonságos úgy hogy várd ki a végét. Iosre is évente több ezer vírust írnak még az appsorba is bekerül. Iphonon és is parâznêk a memorian de ha van 4-6 GB ram 400 GB microsd akkor minek. Paks 2 hamarabb megepul mint itt az applepay. Amúgy alszamlat szabad csak iyen nfc-s fizetesre használni. Nagyon terjed.
Ja, évek óta beszélnek a hardweres titkosításról ha minden igaz most a 845-ben benne van. Fizikailag elszeparalt egység a chipen belül. Ez magasab biztonság mint a 256 bites 24 karakteres jelszóval védett titkosítás. Olvas utána a hardveres titkositasnak.

(#157090)



őstag

Meg is lesz se2 [link]

(#157091) -secret- válasza (#157090) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Az én logikámban az SE2 egy buta 8-as lehet csak, nem buta X.

Dupla kamera is kizárt.

[ Szerkesztve ]

(#157092) B-L-A-C-K válasza (#157090) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Állítólag ez kamu, egy X valami keretben.

(#157093) válasza -secret- (#157091) üzenetére



őstag

Ahogy mondod Ha nem ios futna rajta be is vállalnám :D

Black
Az lehet de mondták hogy ezt adesinget viszik tovább ergo ilyesmi lesz. Amúgy a végén mindig kiderül hogy nem kamu amire azt mondjuk. Megjelenés előtt vagyunk az se ha jól tudom tavaszi termés lesz.

[ Szerkesztve ]

(#157094) -secret- válasza (#157093) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Most megmondom Neked, hogy az SE2 egy üveg hátlapos QI töltős lesz. A home marad, és olyan lesz mint az i7-é.

Ez tűnik a legrealebbnek.

Előző SE-t márciusban jelentették be.

[ Szerkesztve ]

(#157095) válasza -secret- (#157094) üzenetére



őstag

Kizart hogy a home maradjon mert akkor eladhatatlan lesz
Ma már csak a Sony engedheti meg a magas kâvât. :D

Azért lesz "olcsó " mert még az A11 chippet kapja lcd-vel.

[ Szerkesztve ]

(#157096) -secret- válasza (#157095) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

De ha kijön az SE2 home nélkül akkor az i8 szériájuk kuka és szerintem fel lesznek háborodva az i8 tulajok. Plus-szosok meg megint mert csak nekik maradt home.

Igaz, lehet oled nem lesz...

[ Szerkesztve ]

(#157097) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Jövőhét kedden kiderül minden.

(#157098) -secret-
Videó alatt írnak valamit március 27.-éről.

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#157098) -secret- válasza gyuromoj (#157097) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Apple Event lesz? :Y

(#157099) TechN7ne válasza (#157090) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Ott van ájfon iksz ,mindenkinek olyan lesz... ;]

Na majd a Plus jön nemsokára papához. :P

(#157100) -secret- válasza TechN7ne (#157099) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Akkor mégse szar az iOS? :D

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.