Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#144601) nofi válasza B-L-A-C-K (#144600) üzenetére


nofi
őstag

Babaülés beszerzése nekünk egy jó 3 hetes projekt volt. Igazából mint minden babcuccnál itt is igaz, hogy exponenciálisan nő az áruk. Abszolút megtévesztő az összes pontozás, mert pl. a kényelem nem csak a puhaságtól függ, hanem az anyagától is, illetve az se elhanyagolható mennyire koszolódik mikor belekeni majd a kaját ha éppen dugóban etetitek. Nálunk sokszor szüleim, vagy apósomék viszik feleségemet meg a gyereket dokihoz - így nekem nem kell emiatt szabit kivenni - ergo 4 autóval kellett, hogy kompatibilis legyen - plusz azzal is számoltam, hogyha bármi történik valahol egy taxiba is be lehessen rakni. A bababoltban megerősítettek, hogy az isofixet ilyen igények mellett felejtsem el, jobb ha univerzális rögzítésű ülést nézünk. Ebből a legmasszívabbnak (biztonságosabbnak), illetve ami a legfontosabb, hogy a legkényelmesebbnek a nekünk a Britax Römer II tűnt. Ebből is van többféle felszereltség, egészen az automata övfeszítőig, de mi a legalapabbat vettük és eddig tökéletesen bevált. Nem mondom, van mérete, de cserébe kényelmes, dönthető, így már viszonylag korán el tudtuk kezdeni használni.

Gergőke88
Üdv a klubban! ;)

Xbox GT: nozsolt

(#144602) B-L-A-C-K válasza nofi (#144601) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Köszi a tanácsot, ami nektek van nem rossz, 60 körüli összeget szánok rá szóval még bele is fér a keretbe. Mondjuk nem bánnám ha isofix-es lenne + univerzálisan is rögzíthetem, mert ahogy nézem van ami mind2 tudja.

(#144603) Gergőke88 válasza B-L-A-C-K (#144600) üzenetére


Gergőke88
addikt

Ennél is a szettben benne volt ez a hordozó.
Hugomeknak minden Peg Perego az ülés is érdemes megnézni.
De pl. a totalcar nemrég tette közé a legfrissebb Adac tesztet. [link]
Érdemes átnézni és ez alapján választani.

(#144604) nofi válasza B-L-A-C-K (#144602) üzenetére


nofi
őstag

Úgy emlékszem van belőle isofixes is, bár az valamivel drágább lehet.
Én ebből indultam ki.

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: nozsolt

(#144605) radi8tor válasza B-L-A-C-K (#144600) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

i3-ba ma egy Recaro-t láttam. Passzolt a design. :)

⭐ Stella

(#144606) Jojo5


Jojo5
őstag

Király, mindenki gyerekőcökkel van elfoglalva, én ma költöztem haza 5 éves kapcsolat után....

Szimplán nem tudok a tükörbe nézni a múlt heti tettem után, ahol életemben nem éreztem még magamat ilyen boldognak....

Aztán most üröm az örömben, hogy a hölgy aki idejött tökre megtorpant, időt kér, hogy rendbetegye a dolgait otthon, közben folyamat jön, hogy hiányzok neki, illetve mennyire kevel... :W

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#144607) radi8tor válasza Jojo5 (#144606) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

"Szuper" dolog ez. De nagyon kockázatos egy bizonytalan miatt dobni a biztosat.
Persze, ha már nem volt tűz abban a biztosban, akkor csak adott egy löketet ez a téma a szakításnak.

⭐ Stella

(#144608) Jojo5 válasza radi8tor (#144607) üzenetére


Jojo5
őstag

Igazából, régóta nem volt tökéletes, de részemről egy féreg voltam....

A másik hölgy meg eléggé kétségek között van mit is szeretne (30 évesen már gondolkodnia kell a dolgain, illetve meló miatt eléggé idegroncs), most, hogy kiszakadt a komfortzónájából és jól érezte magát nem tudja mit akar ahogy látom... az tuti, hogy nagyon kedvel, de ettől tovább jelenleg nem látok... :(

Annyiból érdekes a sztori, hogy a legjobb barántőinek bemutatott facetimeon, illetve elmesélte mutatta mi volt közöttünk, aztán most meg időkérés had gondolkodjon... :U

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#144609) Gergőke88 válasza Jojo5 (#144606) üzenetére


Gergőke88
addikt

Nekem 3 éve egy 8 éves kapcsolatomnak lett vége.
Azután megismerkedtem a feleségemmel (Tinderen ;] ) azóta házasság gyerek közös lakás most pedig épül a ház.
Ha valami szar akkor ki kell belőle lépni. Semmi értelme tovább folytatni.

(#144610) icecave válasza Jojo5 (#144608) üzenetére


icecave
nagyúr

Lehet nem leszek népszerű ezzel a hozzászólásommal, de ahogy a férfiak is (csak máshogy), a nők is tudnak érdekesen viselkedni 30 felett. Gondolok itt arra, hogy aki sosem akart gyereket, abban is bekattan valami, hogy mégis kellene, és ugye 30 alatt még ilyenen nem gondolkozik, mert "fiatal vagyok, élni akarok",de utána meg pont átbillen a másik oldalra a dolog. Mindegy is, a lényeg, hogy nagyon furcsán tudnak emiatt viselkedni, persze nem mindenki és nem akarok senkit megszólni, de ez is sok mindent megmagyaráz. Bár ezzel nem vagy előrébb. :(

[ Szerkesztve ]

(#144611) zombinyul válasza Jojo5 (#144608) üzenetére


zombinyul
addikt

Nekem egy 3 éves kapcsoltnak lett vége tavaly, közös gyerek, etc, nem esett jól, de muszáj volt lépnem (nálunk exem volt egy féreg, aki a gyerekkel se törődött, háztartással se, semmivel).
Azóta összejöttem egy egyedülálló anyával, megvan közös ház, minden, tökéletes csaladi idill, imádjuk a kicsiket, és ők is minket. :) Mert a fiam nàlam maradt, őt semmi pénzért nem adtam volna az "anyjának" (1év pereskedés után "anyuci" lemondott a kicsiről hivatalosan).
Semmi se történik ok nélkül, egy szakítás se. Lesz ez jobb. :)

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#144612) Sukta 95 válasza zombinyul (#144611) üzenetére


Sukta 95
tag

kiraly az avatarod!

www.maon.hu Online marketing. Neked.

(#144613) B-L-A-C-K válasza Jojo5 (#144606) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ez még mindig az amerikai jány akiről szó van?

(#144614) icecave válasza B-L-A-C-K (#144613) üzenetére


icecave
nagyúr

Nem hiszem: [link]

(#144615) MurdR válasza zombinyul (#144611) üzenetére


MurdR
veterán

Jó ilyet is olvasni, hogy happyre fordul minden. :)

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#144616) agabe válasza Jojo5 (#144606) üzenetére


agabe
addikt

Nem mindenki..legalabbis meg.
Nomeg nekem is pl. eleg sok idobe tellett mire paromat megtalaltam akivel el is tudom kepzelni a csaladot / gyereknevelest stb.
Hozzam kepest sokkal hamarabb rendezodhet nalad minden remelem fog is hamarosan ;)

(#144617) B-L-A-C-K válasza icecave (#144614) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nem láttam, vannak ott is bajok akkor, eredetileg még az USA csaj volt a minden, most meg meg akkor másik... :N

[ Szerkesztve ]

(#144618) Jojo5


Jojo5
őstag

Gergőke88: Az igen :K Én is úgy vagyok vele, hogy nem megy, nem erőltetem...

icecave: Annyira nem ismerem még, hogy meg akarjam érteni vagy bármi, egyelőre nyalogatja sebeit kb...

B-L-A-C-K: Tömören a sztori, ugye volt a Kanadai csajszi akivel beszélgettem stb tök jó minden.... majd lehet kimegyek blabla.
Közben összetörtem egy kocsit, és ott volt ez a hölgy, náluk vagyis az apja nyári házikójában laktam már 2 hónapja.
Nem beszélgettünk csak ritkán, esett szó arról, hogy együtt elmegyünk úszni\szaunázni vagy futni a kutyával.
Egyikből sem lett semmise, én pedig nem erőltettem.
Viszont utolsó este lejött velem edzeni, és tök jót beszélgettünk (külsőre egy ezred másodpercig sem fogott meg a hölgy, az arca szép de ennyi)

Hazajöttem, dumálgattunk pár szót Messengeren, de nem állandóan, aztán múlthét hétfőn felhívott, és kiborítota a lelkét ahol gondoltam magamban, tök jó megkaptam a lelkiszemetesláda csomagot...
Beszélgettünk pár órát, ahol a végén kibökte azt szeretné, hogy ott legyek és, hogy átöleljen, ennyi...

Kedden is és szerdán is beszélgettünk, kb. a semmiről órákat, majd szerdán este már annyira érdekelt mi a tök ez az egész, hogy közöltem vele, 1-10ig mennyire szeretne velem lenni, amire heves kibukás következett, hogy mennyire "pushy" genyó vagyok, holott én csak azért kérdeztem így, mert ha mondjuk 2-est mond nyilván nem megyek ki hozzá, végül 7-est válaszolt, ami után felfedtem a tervem, hogy akkor péntekre foglalok jegyet és kimegyek hozzá...
Szerda este bealudtam a beszélgetés közben, majd reggel írtam, hogy itt lesz a bookingom és megyek, amire írta, hogy neki nap kell és hajlandó elindulni, utána csöngött a teló és közölte, most megy a reptérre és repül ide hozzám.... :Y

Az egyik reptérről még küldött egy üzenetet, hogy idejön, nincs nyomás meg semmi, csak jól érezzük magunkat aztán meglátjuk és, hogy annyit kér vegyem fel, valamint juttassam vissza az országába...

Elintéztem mindent, béreltem kocsit, megjött a hölgy, elmentünk vacsi>Citadella, másnapra béreltem hotelt a a balcsin.
Első este semmi, annyit kért aludjak vele... (érdekes, de ő csókolt meg de ennyi, semmi több)
Balatonon már nem volt, gond szoba átvétel után vacsi előtt egymásnak estünk hevesen.
Ez péntek-szombat-vasárnap így volt, a wellness-ig elmásztunk, de kb. ennyi.
Hétfőn feljöttünk, én kivittem a reptérre és elrepült, küldött üzit meg közös képet, hogy hiányzom, reggelente, meg esténként amikor beszélünk akkor elmondja mennyire szeretne velem lenni és hiányzom, valamint a legjobb barátnőinek elmondta ki vagyok, mit csinált és face time-on még balcsiról bemutatott engem...

A héten mondtam neki, kimennék, már már erőszakosan nyomultam, amikor befékezett, hogy előbb rendbe kell hoznia a dolgait és nem tudná kezelni azt, hogy most én is ott vagyok vele...
Nyáron munka miatt kapott 2 hónap betegszabit idegösszeroppanás miatt azért is volt ennyit a szülői házban...Végtelenül zárkozott, magával sincs kibékülve semmilyen szinten sem,szóval, kemény dió...

Most az került szóba, hátha idejönne megint hozzám, de nem tudom merre előre, életemben ritkán éreztem magam ilyen boldognak mint abban a 4 napban, és mondom ezt úgy, hogy külsőleg nem éppen az esetem, a szép arcot leszámítva... :U

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#144619) Gergőke88 válasza Jojo5 (#144618) üzenetére


Gergőke88
addikt

Elolvasva akkor ez európai északi csaj?
Tegyél be fotót megszakertjuk

(#144620) Jojo5 válasza Gergőke88 (#144619) üzenetére


Jojo5
őstag

Igen, északi a hölgy, 30 éves és nem rakok be közös képet bocsi, a képek alapján is van összhangon és kölcsönös vonzalom stb.. :U

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#144621) Gsx-rr válasza Jojo5 (#144620) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Ez csak az en velemenyem,de a lelki problemas,nem kiegyensulyozott noket messzire elkerulom!
Nem kell mas gondja nekem!
Szeretem a karakan talpraesett noket!

(#144622) B-L-A-C-K válasza Jojo5 (#144618) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nem tudom, de nekem az jön le az egészből hogy a régi kapcsolatodból menekülsz kb mind1 hova, ugye volt az amcsis, most ez, de ez se jön be igazán, meg ő se tudja mit akar...Mondjuk az már jó ha ebben a 4 napban voltál a legboldogabb vele, csak jelent valamit, csak ugye az ő oldala nem 100-as még, és az ilyenek labilisak hosszútávon főleg ha depis, persze lehet csak én látom rosszul.. De lesz itt még harmadik jány is... :P

[ Szerkesztve ]

(#144623) Jojo5


Jojo5
őstag

Gsx-rr: Egyetértek ebben, viszont akármennyire is "sérült", valamennyire most megérintett, mert jelenleg, rá vágyok...
Talpra esettnek talpra esett, avval nincs gond, viszont nagyon a munkába ölte magát... :(

B-L-A-C-K: Igen, az előzőből én is úgy érzem menekültem, már elköltöztem... Én nem voltam ebben az észki hölgyben biztos, de a 4 napunk után tudom, hogy találkozni szeretnék vele megint, mert nagyon jól érzem magam vele... :K
Igen, az Ő oldala nem 100-as sajnos semmilyen téren sem, nem véletlenül "menkült" el otthonról az ismeretlenbe, mert ugye engem se ismert... az, hogy ilyen jól sült el az egy véletlen dolog...
Mondta is, egyszerűen fél az érzéseitől, mert nem kapott ilyen impulzusokat évek óta mint tőlem most...

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#144624) GALARDO


GALARDO
addikt

Vicc ez a térkép.

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#144625) lacy86 válasza GALARDO (#144624) üzenetére


lacy86
addikt

Csak 15 perce rakta ki ;]

(#144626) GALARDO válasza lacy86 (#144625) üzenetére


GALARDO
addikt

Pedig még értesítést se kapok. ;]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#144627) lacy86


lacy86
addikt

Lehet mar kerdeztem 1x

Ha ipaden es telon is ua. a bejelentkezes, akkor pl. a Safariban miert nincsenek benne azok a jelszavak?
Elvileg ezt is szinkronizalja az ios, nem?

(#144628) Sukta 95 válasza lacy86 (#144627) üzenetére


Sukta 95
tag

kulcskarikát kell hozzá bekapcsolni, nem?

www.maon.hu Online marketing. Neked.

(#144629) -secret- válasza Sukta 95 (#144628) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

:K

(#144630) lacy86 válasza Sukta 95 (#144628) üzenetére


lacy86
addikt

Most bekapcsoltam, meglatjuk mi lesz.

Koszi 👍

(#144631) válasza GALARDO (#144624) üzenetére



őstag

Inkább az a vicc hogy hol a pénz ? :(((

[ Szerkesztve ]

(#144632) válasza Jojo5 (#144618) üzenetére



őstag

Ha már lelki szemetesláda topikba mentünk át ismét, csak annyit tudok mondani, hogy hozzád képest kígyó, ugatja a szakmát . :) Egy jó tanács . [link]

[ Szerkesztve ]

(#144633) Gergőke88 válasza (#144632) üzenetére


Gergőke88
addikt

;]

(#144634) B-L-A-C-K válasza Gergőke88 (#144633) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

James Oliver éttermében ettetek már? Héten asszony születésnapja, kell egy normális hely megint.

(#144635) Gergőke88 válasza B-L-A-C-K (#144634) üzenetére


Gergőke88
addikt

Nem. De nem is fogunk csak rosszat hallottam róla.
Ha olasz akkor pomodoro.

[ Szerkesztve ]

(#144636) B-L-A-C-K válasza Gergőke88 (#144635) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Most néztem meg fészen, elég sok követőjük van és még elég új, és az értékelés se rossz 1400 véleményből ~1200 4-5 csillag, annyira rossz csak nem lehet.

[ Szerkesztve ]

(#144637) radi8tor válasza B-L-A-C-K (#144634) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Múlt héten beültem egy italra.
Az én limonádémban hajszál volt, a másikban pedig egy muslica.
Amúgy lehet, hogy jó hely. :D

⭐ Stella

(#144638) Gergőke88 válasza B-L-A-C-K (#144636) üzenetére


Gergőke88
addikt

Szerintem már legalább 1 éve nyitva van. Ismerőseim akik voltak ok ezt mondtak.
De hajrá. Majd megírod milyen hely.

(#144639) B-L-A-C-K válasza radi8tor (#144637) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Gondolom panaszkönyvet elkérted akkor legalább.

(#144640) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Nyertem egy Sygic Voucher Edition kódot és pont nincs iOS-ra?!

[ Szerkesztve ]

(#144641) válasza radi8tor (#144637) üzenetére



őstag

***** Classic És a hajszállal piszkáltátok ki a "mislincát" 😋

[ Szerkesztve ]

(#144642) válasza -secret- (#144640) üzenetére



őstag

Nekem droidra offline Sygic Világ térképem van, iOS-re meg iGO primo Európa amit nem frissít a gyártó. Az Apple meg cseszeget hogy én meg cseszegessem az iGO-t.

[ Szerkesztve ]

(#144643) r3dsnake válasza (#144632) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Kígyónak nem megy mostanában a problémás helyzetek generálása. Meglepően jól van. És reméli így is marad, mert ráfért már. :)

(#144644) válasza r3dsnake (#144643) üzenetére



őstag

Istenem , bearanyoztad a napomat. 🐼

[ Szerkesztve ]

(#144645) r3dsnake válasza (#144644) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Aww.

(#144646) radi8tor válasza B-L-A-C-K (#144639) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem akartam jelenetet rendezni egy (két) limonádé miatt. Inkább levonom a tanulságokat.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#144647) agabe válasza B-L-A-C-K (#144634) üzenetére


agabe
addikt

Nyitás után valamivel voltunk ott.
Nem volt nagy szám, pedig árak azt sugallják, de tök átlagos volt szerintem. Nem azt az értéket kapod amit kifizetsz.

(#144648) B-L-A-C-K válasza agabe (#144647) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Jó köszi akkor mindenkinek, hagyom a túróba.

(#144649) szekra


szekra
őstag

Pont a hetekben akartam váltani Telenoros korlátlan adatra havi 6k-ert, erre jön az email a flottatol, hogy havi + 2600 ért bevezetik a vállalati hipernet unlimited csomagot. :D Igy most 1600+2600 Ft-ért korlátlan net, 70 ingyenes sms-el, teljes lebeszelhetosegel, további 7 Ft/perc hűség nélkül. Nagyon tetszik..

(#144650) radi8tor válasza szekra (#144649) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Sosem értettem a koncepciót a flották mögött.
Nem arról kéne szólnia egy flottának hogy azonos társaság (cég)-en belül működjön ez? Nem játsszák ki a flotta kedvezményeket ezek a cégek, akik bárkit beengednek a flottába?

⭐ Stella

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.