Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#132151) radi8tor válasza Gergőke88 (#132150) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Arra gondolsz mennyit fejlődtek az évek során a CPU gyártók? :)

⭐ Stella

(#132152) Gergőke88 válasza radi8tor (#132151) üzenetére


Gergőke88
addikt

Igen....
Celeron jobb mint a régi i5ahhaaaa

(#132153) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Nem rossz ajanlat :U ;]

Gergőke
Távol álljon tőlem hogy bedőljek neki. Jövő héten fizu, addig nézelődők és reménykedem hogy kerül fel addig jó ajánlat.

madgie
160km-re lakom a fővárostól, kihagyom. :D

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#132154) Gergőke88 válasza gyuromoj (#132153) üzenetére


Gergőke88
addikt

Igen ha szopatni akarod magadat. :P

(#132155) madgie válasza gyuromoj (#132153) üzenetére


madgie
titán

Nektek Pesten talán, nekem csak egy nullás eladó.

(#132156) nofi


nofi
őstag

Ez a O3T ismét megdobogtatta a szívem, lehet bepróbálok egyet. Mivel többen is (már) droidot használtok, vagy ismeritek hátha tudtok segíteni pár kérdésben:
- Lehet valahogy egykezes módot varázsolni a telefonra, a'la iOS? Én még csak-csak elnyújtózkodom, de feleségem gyerekkel az egyik kezében már nehezebben viselné el.
- A Google+, vagy más felületen létezik még a helymegosztás lekérése mint a Find my Friends-nél?
- Ex iOS userként mit hiányoltok a legjobban az iOS-ből? :DDD

Xbox GT: nozsolt

(#132157) icecave válasza nofi (#132156) üzenetére


icecave
nagyúr

Huawei-ben ezt nagyon, de nagyon szeretem, főleg P9 plus-on jön nagyon jól. Videót csak másik Huawei telefonról találtam, de ugyanúgy műxik minden MIUI-n: [link]. Más droidosokon szoftvere válogatja, de szerintem mivel droidról van szó, max. külsős appal megoldható az egykezes mód.

Hely: fingom sincs, nekem ez nem fontos feature, googla maps is megmondja nem?

Mit hiányolok? Talán a kiszámítható frissítéseket, meg egy normális backup systemet. Bár sokat fejlődött a droid, és műxik is, azért én mindig késztetést érzek arra, hogy ha van egy major update, akkor "tiszta lappal" induljak. iTunes-os vergődés nagyon nem hiányzik, a legjobb az, hogy bármivel bárhogy mozgathatok file-okat oda vissza, stb.
Sokkal több a pozitívum, mint a negatívum váltás után, nekem inkább érzelmi okok azok, amik inkább húznak vissza, kezdetektől sok éven át iPhone-t használtam, megmaradtak a az atomstabil rendszer emlékeim, ami ugye főleg 7 óta nagyon nincs így (előzőekhez viszonyíva), de engem ezért rángat vissza szívem és nézegetem a hirdetéseket, "mi-merre". Olyan apróságok, mint a kiegészítők és még sorolhatnám, iPhone-hoz minden van, egy P9 Plus-hoz bármilyen jó telefon, egy normális tokot, vagy egyebet nehéz vadászni.

(#132158) madgie válasza nofi (#132156) üzenetére


madgie
titán

Nekem az egész Apple ökoszisztémából a egyszerű de nagyszerű kreatív appok hiányoznak a legjobban. iPad-en zenét írtam, iPhone-ra rádugtam a gitárt, bármelyiken (OS X-en is) játszi könnyedséggel szerkesztettem slideshow-kat, videókat. Windows, Android oldalról minden túlbonyolított, túlkomolyított, itt fizess, ott fizess, ez mégse megy, meg az se jól. Nem kell nekem Premiere meg After Effects, ha az iMovie-val is tök ugyanazt meg tudtam csinálni, sokkal egyszerűbben és gyorsabban (a kis szaros Mac Minin vagy újabb iOS cuccokon akár 4K/60fps-ben!).

(#132159) agabe válasza icecave (#132157) üzenetére


agabe
addikt

Mate 9 brutal jo aron (hatha meg kiprobalod azt is ;) )
[link]
Az a bluetooth hangszoro nem semmi ajandek mindez dominoban 210ezerert.

[ Szerkesztve ]

(#132160) icecave válasza agabe (#132159) üzenetére


icecave
nagyúr

Áhh, azt már nem akarom, már a P9 Plus is legalább annyira hátrány a mérete miatt P9-hez képest, mint amennyire előny.

(#132161) B-L-A-C-K válasza agabe (#132159) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Harman/Kardon Go + Play Mini 90 ezer, ~40-50be el lehet adni.

A telefon az független T-nél? Csak mert Dual Sim-es ezért gondolom.

(#132162) ittakary válasza nofi (#132156) üzenetére


ittakary
nagyúr

FindMyFriends szerű app csak 3rd party van Androidon, nincs beépített :(

pár napja említettem: személyesen csak a konstans fantasztikus üzemidő, ami hiányozna. OP3-am is tudott bődületes 6-7 óra kijelzőidőket produkálni, de nem mindig.
Appok ugyanazok, rendszer teljesen jó, folyamatos, semmi lagg nincs rajta, 6GB RAM szintén csodálatos, imádtam, sokkal jobb mint a 2GB a 6Sen (7Plus 3GB-tal ~ 1 napja van nálam, ezt még tesztelem, de sok jót nem várok tőle egyelőre, mivel még a CPU sincs optimalizálva a brutálisan erős Fusion chipre.

Esztétikailag OP3T szerintem kifogástalan: vékony, remek fogás: 10/10

Kamera megint csak 10/10, de nagyobb odafigyelést igényel, mint egy iPhone-ban.

(#132163) nofi válasza icecave (#132157) üzenetére


nofi
őstag

Sajnos O3T-ben nincs gyárilag (nougatban sem hiszem, hogy lesz max a keyboardban) és mivel elég fontos lenne, tökre örülnék ha valaki mutatna egy jól működő appot ehhez.
Az iOS-es Google Mapsből már kivették ezt a funkciót, így nem tudom kipróbálni.

Én pár napja léptem át a 6. évbe mióta csak iOS-t használok. Rengeteg jó élményem van a rendszerrel, nem azért akarok váltani mert torrentezni szeretnék, vagy bt-n filet küldeni. Nekem az i7-tel van bajom, mert baromi unalmasnak találom és jövőre, mikor bejelentik a még jobb, még csodálatosabb telefonjukat akkor én a saját menetrendem szerint az i7-re kellene, hogy váltsak. i6, i6S után ezt azonban nem annyira szeretném, mert már unom ezt a formát és bevallom már picit az OS-t is. Egyáltalán nem biztos, hogy megbarátkozok az új rendszerrel és akkor gondolkodás nélkül jövök vissza iOS-re, csak már kicsit szemellenzősnek kezdem érezni magam, hogy ennyi ideig maradok egy OS-en.

madgie
iPad marad azért :B
Kíváncsi vagyok milyen beépített zeneszerkesztő jön a tavaszi Windows updateben azért. Garagebandet kétlem, hogy beéri, de ott sem nagyon történik semmi fejlesztés, így ha jól csinálják összejöhet még valami kellemes kis program.

ittakary
Plushoz képest lehet de nekem csak "sima" 6S van, ami este 6-8 környékére elfárad egy nyúzósabb nap után. Ha erre jönne még 1-2 óra már boldog vagyok, de egyáltalán nem emiatt váltanék.
Mikor nyáron leírtad a véleményedet az O3-ról már frankón a megrendelés gombon volt az ujjam, aztán beijedtem :U
Az nem baj ha 3rd party app, csak előzetes egyeztetés nélkül meg tudjam nézni hol vannak egyes családtagok. Nem dealbreaker feature, csak párszor azért szeretjük látni merre jár a másik, mikor várható anélkül, hogy írnánk egymásnak.

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: nozsolt

(#132164) #76385920 válasza B-L-A-C-K (#132161) üzenetére


#76385920
törölt tag

Uhh, ez nagyon jó ár...

Alapvetően függetlenek. (eleinte) Amikor vettem a P8-at függetlent árult a T pár hónapig, aztán már nem.

(#132165) agabe válasza B-L-A-C-K (#132161) üzenetére


agabe
addikt

fuggetlen.

(#132166) B-L-A-C-K válasza #76385920 (#132164) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

A dual sim-es elvig független mind, mivel azért duál hogy más kártyát is rakhass bele.

(#132165) agabe: Így akkor tényleg baráti.

[ Szerkesztve ]

(#132167) ittakary válasza B-L-A-C-K (#132166) üzenetére


ittakary
nagyúr

volt már olyan szolgáltatós dual SIMes mobil itthon, ami függő volt. Abszurdisztán ugyebár :)

(#132168) B-L-A-C-K válasza ittakary (#132167) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ez nem jó haverka, nagyon nem korrekt...:/

(#132169) #76385920 válasza B-L-A-C-K (#132166) üzenetére


#76385920
törölt tag

Ja azt vágom.

(#132170) w333 válasza icecave (#132157) üzenetére


w333
félisten

S7E -nél ha jól láttam már van ilyen teljes backup ... szóval kb. ugyan az mint a szifonnál és biztonsági mentésből mindent visszapakol a telefonra, k*rva jó ez a telefon (komolyan nem gondoltam volna) én csak ajánlani tudom ha valami nagyon jót akarsz akkor ezt választod ! :))

(#132161) B-L-A-C-K

Független én is így tudom ... bár szerintem óriási (kényelmetlen már) :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#132171) r3dsnake válasza agabe (#132159) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Ha már bluetooth hangszóró: tegnap egy fotóstúdió megnyitóján voltam, hatalmas tér, 50 ember, és a JBL Charge kis bluetooth-os hangszóró úgy betöltötte a teret, hogy nem akartam elhinni nem hangcuccról szól a zene. :Y Mostmár értem miért kerül ennyivel többe, mint a olcsó kínaiak.

(#132172) icecave válasza w333 (#132170) üzenetére


icecave
nagyúr

Jó, hát mint írtam én sem gondoltam, hogy a P9/P9P ilyen f*sza, de valóban, egy S7E-t kipróbálnék,de csak cserével, nem akarok eladással, stb.-vel bajlódni. Bár,ha Plus-al az a bajom,hogy nagy, Samu sem volna kivétel.

Huwei-nél is van rendes teljes backup, sőt, nekem az is működött, hogy lite backupját feltegyem p9-re, majd azt p9 plus-ra :D

(#132173) w333 válasza icecave (#132172) üzenetére


w333
félisten

Azért érzed nagynak a P9P mert elég széles, azért az S7E valamivel keskenyebb és kisebb is, a teljes backup pedig már elég régóta működik, gyártók ezt már nagyon szépen megoldották :K

(#132171) r3dsnake

Biztosan nem rossz de azért 60k -t nem adnék érte ! :N

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#132174) madgie válasza w333 (#132173) üzenetére


madgie
titán

Ja, csak tok nélkül minden sz@rt elnyomkodsz S7E-n.

(#132175) w333 válasza madgie (#132174) üzenetére


w333
félisten

Ez sem igaz már, először én is így gondoltam, majd 1 napig tok nélkül használtam és egyszer sem nyomkodtam el, szerintem frissítéssel ez már javították hogy a legszélén ne érzékeljen a kijelző (szóval ezzel már nincs gond) :)

(#132176) r3dsnake

Persze, de ez annyira nem is meglepő, a JBL mindig is a minőséget képviselte !

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#132176) r3dsnake válasza w333 (#132173) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Persze, annyit én sem. De legalább nem tartom túlárazottnak ezek után. Okkal annyi.

(#132177) madgie válasza w333 (#132175) üzenetére


madgie
titán

Fél évig volt S6E-m, köszi, tudom, milyen.

Egyszer, ha félrenyomtam azóta, azzal naponta féltucatszor. Oda se tudod adni valakinek, hogy nézd már ezt a képet... mire átveszi, vissza is adja, hogy mivan? Hát elnyomkodta, míg átvette :D

Baromi jól néznek ki az Edge készülékek, de gyakorlatilag lehetetlen tok nélkül normálisan használni őket. Én meg nem tokozok már.

(#132178) Chereiose


Chereiose
addikt

Szerintetek egy 6s plus 16GB-ért mennyit érdemes kiadni? (persze tudom nekem kell eldönteni mennyit ér meg nekem) Aprón 145-ért szokott lenni gariban cserélt, egy ilyennel beérném, csak mostanában valamiért ritkább a T-s függő, szinte csak telenorosok vannak ami nekem nem jó. Illetve láttam 120K-ért használtan. Nem tudom eldönteni, hogy fizessek-e 25-30K-val többet egy gariban cseréltért, vagy inkább valami jó állapotút 120 körül :U

(#132179) B-L-A-C-K válasza Chereiose (#132178) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Azért szolgáltatóssal vigyáz, csak atom megbízhatótól vegyél letiltás miatt. Én amúgy 16-os használtért 120-nál nem adnék többet, ahhoz képest hogy most veszek magyar i7-et bontatlant 180-ért.

(#132180) Chereiose válasza B-L-A-C-K (#132179) üzenetére


Chereiose
addikt

Szolgáltatósat eddig csak ilyen 1000+ostól vettem, de mondjuk ha kb 1 éves a készülék akkor már nem nagyon fogják tiltani nem? Én is 120K körül adnék érte, csak ezek a plus modellek elég ritkák..Bontatlan i7-et ki árul annyiért? :)

[ Szerkesztve ]

(#132181) Tibee86 válasza Chereiose (#132180) üzenetére


Tibee86
veterán

Ha nem fizeti a tel.számlát akkor is letilthatják.
180-ért az jó vételnek számít még ha céges is, de nem ez a jellemző ára. Gsm-ekben pl. már 200 alatt van a bontatlan új.

[ Szerkesztve ]

(#132182) Chereiose válasza Tibee86 (#132181) üzenetére


Chereiose
addikt

Egész jól megy le az ára akkor. Ki szeretném próbálni a plust, de ténlyeg elég ritka aprón is sajnos.

(#132183) B-L-A-C-K válasza Chereiose (#132180) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nem attól függ hány éves, hanem mióta nem fizeti a számlát, ha 3 hónapig nem akkor tiltás. Régen úgy volt legariztattad (valami bennfentes álltal) a letiltott telefont, utána használhattad normálisan, most legariztatod 10x akkor is tiltani fogják mind a 10 készüléket.

Ez nyeremény telefon volt, és 180-ba lefixáltam vele, amúgy gsm-ekben már 190-ért is láttam bontatlant. Használtan meg szolgáltatós 160-ért is volt, tényleg már húgy áron adják szinte.

Más mindenkinek: Fél nap hirdetés után i6-om el is vitték, most pár napig Nokia 6230i lesz a porondon...:D

[ Szerkesztve ]

(#132184) agabe válasza B-L-A-C-K (#132183) üzenetére


agabe
addikt

amig mate 9 meg nem erkezik ? ;]

(#132185) Chereiose válasza B-L-A-C-K (#132183) üzenetére


Chereiose
addikt

Akkor szolgáltatósat tényleg csak nagyon megbízhatótól veszek (a jelenlegi i6-om is T függő, mitogabortól van), másik kérdés, hogy az i6-omat el lehet-e egyáltalán adni normális àron, tartozékok nélkül, bár ahogy nézem az árakat jó ha elmegy 80-ba..

(#132186) B-L-A-C-K válasza agabe (#132184) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Kell a francnak android...

Chereiose: i6-nak is most kezd zuhanni az ára, én full dobozosat, függetlent, 10/8.5-as állapotút 90-be adtam el ma. De már láttam 70-ért szolgáltatósan is.

[ Szerkesztve ]

(#132187) Chereiose válasza B-L-A-C-K (#132186) üzenetére


Chereiose
addikt

Enyém májusig garis, 16-os, T-s, dobozt adnám hozzá, hibàtlan az egész, egyszer nem volt rajta tok, persze akkor esett le így a jobb felső sarkán van egy poci horzsolás, de amúgy végig elől-hátul fóliás volt, remélem egy 80-at azért megér így is.

Persze akkor meg szopacs van, ha eladom és nem találok plust :N

[ Szerkesztve ]

(#132188) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

(#132189) madgie válasza B-L-A-C-K (#132186) üzenetére


madgie
titán

8,5 állapotút nem veszek :D

(#132190) GALARDO


GALARDO
addikt

Kéne itthonra egy nyomtató, ezt ismeri valaki?

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#132191) Gergőke88 válasza GALARDO (#132190) üzenetére


Gergőke88
addikt

Mire használnád?
madgie: voltam feletek a hétközben. Jó messze vagytok bptol :D

[ Szerkesztve ]

(#132192) GALARDO válasza Gergőke88 (#132191) üzenetére


GALARDO
addikt

Elsősorban egyszerű dokumentumok nyomtatására.

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#132193) madgie válasza Gergőke88 (#132191) üzenetére


madgie
titán

Hát ja.

(#132194) Gergőke88 válasza GALARDO (#132192) üzenetére


Gergőke88
addikt

Szerintem ha csak fekete fehér nyomtatás és nem kell a másolás Samsung 2026.
Ha kell másolás Samsung m2070.
Ne vegyél tintas gépet csak ha minden hónapban nyomtatsz vele.
Mennyi a keret?

[ Szerkesztve ]

(#132195) Gergőke88 válasza madgie (#132193) üzenetére


Gergőke88
addikt

Mentem egy BP-Kisvárda-Sátoraljaújhely-Miskolc -Bp etapot. Roncsai lesz ez a kelet magyarországi munkavégzés. :D

(#132196) GALARDO válasza Gergőke88 (#132194) üzenetére


GALARDO
addikt

20-25k, és a vezeték nélküli nyomtatás kéne bele.

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#132197) nofi válasza GALARDO (#132190) üzenetére


nofi
őstag

Én a helyedben azt csekkolnám le első körben egy patronos boltban, hogy elérhető-e az adott típushoz utántöltés. Mi anno egy Samsungot vettünk és 4 év óta nem tudják megoldani az utántöltést, ezért a közel duplaárú gyári patront tudjuk csak venni. Szerencsére legalább normálisan fogyasztja, különben már cseréltük volna.

Xbox GT: nozsolt

(#132198) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Azt mondják minden nap egy ajándék, éld úgy a napjaidat mintha az utolsó lenne.

Még sosem fogyott ki a benzin a kocsiból. Ma kipróbáltam milyen az belvárosban egyirányú szűk utcában ha kifogy a benzin (Király utca). :C
Semmi gond, mondtam páromnak üljön át a kormányhoz, kanyarodjunk le, keressünk parkoló helyet.
Megvolt az aznapi testmozgás. :DDD Aztán vettem 3 palack ásványvizet, meglocsoltam a virágokat vele, OMV kúton benzinre cseréltem az üveg tartalmát. :)
45 perces program volt, de legalább tudom milyen így benzint tölteni a kocsiba.
(hozzá tartozik a dologhoz hogy a műszerfal télen nem igazán működik szóval csak nagyjából tudom mennyi van a tankban - sebességet GPS mutatja)

⭐ Stella

(#132199) bobooo válasza r3dsnake (#132176) üzenetére


bobooo
addikt

BF-en 40ért be is húztam egy 3-ast :K brutál jól szól

(#132196) GALARDO: Samsung M2026W. Natív megy iPhoneról is vezeték nélkül a nyomtatás. De van hozzá app is

[ Szerkesztve ]

(#132200) Sukta 95


Sukta 95
tag

Erre tudja vki mi a megoldás? Pár hete kezdett rá, nem tom mitől. Nem minden programnál csinálja, YT, km player, néhány játék. Másnál pedig nem. Ötlet?

www.maon.hu Online marketing. Neked.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.