Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#81351) lm83 válasza sagem (#81350) üzenetére


lm83
őstag

Azért van már itt legalább két legend deck is belőle:
Egyik
Másik

(#81352) ShadeHun


ShadeHun
kezdő

80G csere, ShadeHun#21227

(#81353) fausto


fausto
addikt

Jól láttam, a solo adeventure-nek még nincs hivatalos megjelenési dátuma? Valami pletyka volt arról, hogy kb. mikor jön?

(#81354) TBT válasza fausto (#81353) üzenetére


TBT
addikt

Valamikor májusban.

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#81355) NyalokAA válasza TBT (#81354) üzenetére


NyalokAA
aktív tag

mint ungoroba a tournament mód ?:D Azt is jól belógatták a mézes madzagot és nem lett belőle semmi :)
Pedig biztos szívesen játszanák sokan

(#81356) F-ECT$ válasza NyalokAA (#81355) üzenetére


F-ECT$
titán

Azért solo adventure volt már pár, így ez azért biztosabb :)

Dive ever, work never.

(#81357) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Azigen, Zeta már 5200 Legend, elképesztő mennyire hulladék a Priest... minden nap hátrébb van.

(#81358) NyxNyxNyx válasza whitezo88 (#81357) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ennyire még szerintem nem volt gyenge a Priest, pedig voltak azért ezen kívül is gyenge időszakai bőven. :D Kérjük vissza a hero lapot.

Azt viszont nem is bánom, hogy a resurrect priest nem működik, undorító mechanika.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#81359) h3lios válasza whitezo88 (#81357) üzenetére


h3lios
addikt

Mondjuk ez szerintem nem is olyan nagy baj tekintve, hogy utolsó 2-3 hónapban tier 1 volt az OTK priest.

Szerencsére az új meta nem igazán erről szól, sokkal inkább eltolódott midrange irányba az egész.
A bomb Warrior és a Tempo rugó nagyon erős, nekem csak annyi a bánatom, hogy ismét előtérbe kerültek az aggro deckkek.

Sok esetben turn 3-4-ben eldől a meccs sorsa, ha nem húzod fel a megfelelő megoldásokat.
Kevés a neutral heal / taunt, amiket korán ki lehet pakolni.

De ez nyilván változni fog, hiszem most rengeteg lapot vesztettünk el és szépen lassan pótolják majd az év folyamán ezeket is.

Az mondjuk különösen tetszik, hogy létezhetnek Summoner mage féle kombók. Ahol 3. körben kirakod a giant-et, majd 4-ben coinnal Khadgard + a Summonolós spellt. Így gyakorlatilag 4. körben kint van 6 db 12 manás minionod... Szerintem ezt ők sem igazán gondolták át, mert a Lackey-t annó direkt azért nerfelték 6 manára, hogy ne lehessen 5. körben folyamatosan 9 manás voidlordokat kicsalni a pakliból.

Nyilván jól kell húzni, mert kell a laphúzás + giant a kézbe, de azért nem olyan ritka kombóról van szó, ami 100 meccsből csak 1-2x jön be.

És azért valljuk be, hogy nagyon kevés kaszt tud boardról letakarítani 3. körben egy 8/8-as testet. Arról nem is beszélve, hogy 4. körben még ritkábban van válasz 1 full board 12 manás minionra.

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#81360) rocket


rocket
nagyúr

Lehet szavazni ingyen packert, vagy makkal packokert :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#81361) rocket válasza h3lios (#81359) üzenetére


rocket
nagyúr

AOE hianya is erzodik, de elobb-utobb az uj kiegeszitokkel jonnek majd aggro elleni toolok, meg OTK-k reprintjei.

Summon spell tisztara Wildon a nerf elotti Naga SeaWitch tortenete, oncurve Khadgar nelkul is broken, raadasul twinspell , es 7/8 taunt is johet summonkent, ha meg nem MGiantra rakod ki akkor egy RNG clown fieszta az egesz.
Direkt printelnek ujra es ujra ilyen kartyakat, pazaroljak csak a dustot a userek, aztan egy kartya nerfjetol tier3+ deck lesz.

Ebben a kiegeszitoben a legjobban Magenek sikerult identitas zavart okoznia az Actizzardnak.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#81362) Chronos85 válasza rocket (#81360) üzenetére


Chronos85
tag

Találtam egy ilyet, azoknak akik nem az RNG generátorra szeretnék hagyni a választást.

So I've checked all the decklists and in case you don't know who to vote, I've found the following:

Everyone but Roger is taking Tempo Rogue (except for Bunny and Viper that have some sort of Heistbaron Togwaggle / Togwaggle's Scheme deck
Zoo is the second most chosen archetype (11), followed by Control Warrior (9), Midrange Hunter / Dragon Mage (7)
killinallday has the only Priest deck (some weird Chef Nomi thingy)
Roger has the only Paladin deck (deathrattles with mechs, Immortal Prelate and Da Undatakah
Roger has by far the most unique lineup, with the Paladin deck above, Deathrattle Hunter, Dragon Mage (but heavily teched against control warrior), and Control/Bomb Warrior
Also:

Groups B and D are the most unpredictable of all
Jing and Xiao in Group A have the most aggressive lineups
Group C will have insanely long games, as the 4 competitors have Control Warrior and 2 Control Shaman. Ike has the most aggro decks here

Jah és ha jól láttam, 4 órás Twitch nézés után 1 RoS boostert, vmint ha szerencsés vagy kaphatsz óránként 1 classicot is. Lehet ők is érezték az utolsó versenyeken, hogy nem ártana vmivel feltornázni a nézőszámot.

Szerk.: Hajnal 4től- du 4ig lesznek a közvetítések, de kiírja amikor szavaztok.

[ Szerkesztve ]

(#81363) lm83 válasza rocket (#81360) üzenetére


lm83
őstag

Csalóra nem szavazunk!
Nekem a szokásos nyuszifül lesz megint, nincs is.kérdés :)

(#81364) pachito


pachito
őstag

Tőlem Tylerre ment a szavazat, nem rá akartam először de a múltkor is a megérzésemre hallgattam 60229-nál és akkor bejött :C

(#81365) whitezo88 válasza NyxNyxNyx (#81358) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Jelenleg rank 5900. Azért kemény hogy kb 30-40% winrate mellett is képes valaki ennyit játszani. Én most variety gamingelek, annyi jó (single) játék van, ehelyett sokan erre pazarolják az idejüket.

(#81366) grizlisandor


grizlisandor
addikt

R5 pipa, végre lehet játszani fun deckekkel is. ;]

Ezzel a Midrange Hunter[link] deckel mentem fel. Token druid, palákat, más huntereket vertem vele, ez a lifesteal/windfury/rush crtl shámán ellen nem tudom elég tempót generálni. Szerintem Zoo/mage ellen sem rossz, de warrior és handlock ellen gyenge, de azokat elkerültem.

(#81367) ShadeHun


ShadeHun
kezdő

Még él a 80G srácok, fentebb van a nevem :)

(#81368) ShadeHun válasza ShadeHun (#81367) üzenetére


ShadeHun
kezdő

Elkelt közben :)

(#81369) JohnyMilan


JohnyMilan
tag

Sziasztok!

Nemrég kezdtem el a Hearthstone-al igazán játszani. A Practice-t megcsináltam normál szinten és paklikat is összeállítottam magamnak. Olvastam, hogy ha a Practice Expert szintet is megcsinálom, akkor kapok 100 goldot. Ez mit jelent pontosan? Le kell győzni az összes ellenfelet egyszer bármelyik hőssel?

10 féle ember létezik. Aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem. ł Battletag: Johnson#2284

(#81370) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Még hogy nincs a Priestnek erős paklija. :C Miracle Nomi Priest, 3/3 win, hatalmas fun. Ooze helyett shadow madness-t raktam.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#81371) NyxNyxNyx válasza NyxNyxNyx (#81370) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Kolento is éppen azzal tolja.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#81372) lm83 válasza NyxNyxNyx (#81371) üzenetére


lm83
őstag

Azt írták high legendben jól lehet vele menni

(#81373) F-ECT$ válasza lm83 (#81351) üzenetére


F-ECT$
titán

Egy hasonlóval nekem is meglett az R5, és még csak ki sem égtem tőle :) Mondjuk ehhez kellett, hogy 9-1-gyel mentem fel vele R7-ről. Aztán meglátom, hogy a továbbiakra is elég lesz(ek)-e.

Dive ever, work never.

(#81374) rocket


rocket
nagyúr

Mass (Frog) Hysteria :DDD

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#81375) JNashville


JNashville
senior tag

80 G cserére itt mostantól 10.30-ig: Nash#2714

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#81376) DJGABI válasza rocket (#81374) üzenetére


DJGABI
addikt

de amúgy ez mi h a 0 attack-os üt? :U

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#81377) JNashville válasza JNashville (#81375) üzenetére


JNashville
senior tag

elkelt

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#81378) lm83 válasza F-ECT$ (#81373) üzenetére


lm83
őstag

Te.melyik változattal mész?
Én Meati deckjét használom
Most r10 lett meg 14ről winstreak-kel.
De akkor próbálok én is ezzel tovább :)

Mossy horror van nálad?
Jó a Druid ellen?

(#81379) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Jó lenne Blizzard, ha felébrednél és belenyúlnál a metába egy kis nerf-fel, segítek is: warrior, mage, talán druid.

Dr. Boom, Mad Genius: mehet 10 manára vagy búcsúzzanak el a mechek a rush-tól.
Shuffle a Bomb, képességgel rendelkező lapok kapjanak +1 mana cost-t.
Conjurer’s Calling: Twinspell + mivel őrületesek a 12 mana cost lapok, túl erősnek érzem. 3 manáról felraknál 4-5 manára.
Savage Roar: mehetne 4 manára.

(#81380) pachito válasza grizlisandor (#81379) üzenetére


pachito
őstag

Szerintem Boom-mal nincs gond, a kismilliardnyi removal-lal viszont annal inkabb.

2x omega devastator (+rush), 2x warpath, 2x brawl, 2x execute, 2x shield slam, 2x dyn-o-matic (+rush), 2x militia commander. Kisf*szom nem kene meg?

(#81381) whitezo88 válasza pachito (#81380) üzenetére


whitezo88
nagyúr

És a legnagyobb rák, Elysiana. Vicc hogy ilyen lapot kiadtak.

(#81382) basaharc502


basaharc502
aktív tag

Sikerült kifogni az imént rank 7-en az egyik legidegesítőbb típusú játékost...megvárta amíg minden kör végén szépen leég a kötele...gondolom így akarta elérni, hogy feladjam, mivel a meccs így vagy 20 percig tartott.

(#81383) F-ECT$ válasza lm83 (#81378) üzenetére


F-ECT$
titán

Ez az, druid ellen sem volt gond, de persze még kicsi a minta.

Dive ever, work never.

(#81384) pachito válasza whitezo88 (#81381) üzenetére


pachito
őstag

Hat ja, es marad meg evekig :))

(#81385) thomeef válasza basaharc502 (#81382) üzenetére


thomeef
őstag

Ismerős, netezz közbe, én azt szoktam :DDD

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#81386) lm83


lm83
őstag

Én nem tudom mit csináltak ezek a programmal. De mióta megjött a kieg előtt a nagy update, annyiszor fagyott már be a játék, hogy számolni sem lehet.
Ahogy már írta itt valaki a legrosszabb,hogy ilyen silent disconnect. Gépen is, de mobilon rengetegszer. Már egy halom meccs elment ezen...
A.fene se méri stopperral, mennyi ideje gondolkodik.
Aztán gyorsan kilépész, belépsz és olvashatod, hogy már buktad a meccset...

(#81387) F-ECT$ válasza lm83 (#81386) üzenetére


F-ECT$
titán

/agree. Mondjuk silent nálam kevés van, de dc elég sok.

Dive ever, work never.

(#81388) KISDUCK


KISDUCK
addikt

80g-t cserélnék. Btag: Puder#1982

(#81389) KISDUCK válasza KISDUCK (#81388) üzenetére


KISDUCK
addikt

Elkelt.

(#81390) arni1


arni1
aktív tag

80g eu csere Arni#2647

(#81391) arni1 válasza arni1 (#81390) üzenetére


arni1
aktív tag

Elkelt

(#81392) Tbs82


Tbs82
tag

80g EU trade endimion#2236

(#81393) Tbs82 válasza arni1 (#81391) üzenetére


Tbs82
tag

Pont most akartam írni rád :D:D

(#81394) rocket


rocket
nagyúr

Rise of Shadows Developer Q&A - All Answers

Megint egy csomo olyan valaszt adtak amit a felhasznalok hallani akarnak, aztan semmi nem lesz belole.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#81395) eLit-MiLan válasza grizlisandor (#81379) üzenetére


eLit-MiLan
senior tag

Nagyjából egyetértek, de inkább a bombos cuccok dealeljenek 4 vagy 3 dmg-t.
Mehetne nerf még soul of the forest meg whispering woodsra is nyugodtan.

Origin / Steam Name: eLit-MiLan || The headless chickens invaded our world...even me.

(#81396) grizlisandor válasza pachito (#81380) üzenetére


grizlisandor
addikt

Van itt még probléma a warriorral, de valahol el kell kezdeni. Mondjuk az egyetlen örök ctrl class-t nem kellene porrá nerfelni.

(#81381) whitezo88:
+1(katt)

(#81386) lm83:
Asztalin silent disconnect-ek száma megnőtt a kieg óta. Blizz leépítéseknek köszönhetően a "jobb" programozók távoztak, szóval örüljünk, hogy egyáltalán fut. ;]

(#81395) eLit-MiLan:
Maradjunk annyiban, hogy legalább kezdje el a Blizz valahol. :DDD

(#81397) sagem válasza grizlisandor (#81396) üzenetére


sagem
addikt

Hát igen, meg a Hsreplay szerint a warrior már csak a negyedik legjobb WR-t hozza, bár az is igaz, hogy az első 4 class között minimális eltérés van csak. De a lényeg az, hogy nem lóg már ki felfelé úgy mint az elején, sőt beelőzték más paklik/hősök :)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#81398) JayZ


JayZ
tag

Sziasztok!

80g csere EU. Dani#24346

(#81399) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Meglestem Wildon a 68%-os shamant.

Első meccs Big Priest, t3 coin Barnes - Yshaarj.

Köszöntem szépen. Rematch ugyanazzal a gyerekkel, most coin nálam van, de t4 topdeck Barnes..

[ Szerkesztve ]

(#81400) lm83


lm83
őstag

Na nálam meghülyült a battlenet
Egyszer updatelni akar.egyszer installálni a játékot...

Marha jó, belépés után írja, hogy alszanak a cégnél... Marhára vicces...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.