Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#81301) freelanced


freelanced
addikt

97 pack, 3 lege... :W

[ Szerkesztve ]

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#81302) lm83


lm83
őstag

Gondoltam kinyitom az a kapott 4 pakkot meg veszek hozzá párat első lego ig.
Erre már az elsőben az volt...
Pala secret-es nyavaja, hát jobb is lehetett volna...

(#81303) lm83


lm83
őstag

Hát tudom, hogy most még nem kellene itt legokat kraftolgatni. De néztem a control warrior-ba sok új lap nem kellene, meg úgy nézem egy Archivist Elysiana szerintem a legtöbb kontroll dekkbe majd beférhet, ha már nincs Elize.

(#81304) grizlisandor válasza lm83 (#81303) üzenetére


grizlisandor
addikt

Bármi, ami ctrl deck belefér, főleg, most hogy ezzel tudod csak kiszedni a bombákat a deckedből, pár saját lapod feláldozásával.

(#81305) fausto


fausto
addikt

Na, az 56. csomagban jött a következő legend,úgyhogy így 56/3 nem rossz és szerencsére nem hulladékokat bontottam.
- Commander Rhyssa: secret pala nem rossz, de mondjuk egyszer sem éreztem azt, hogy Rhyssa nyerte volna meg a meccset
- Scargil: murlac shaman eléggé darál, de úgy érzem hosszútávon nem lesz életképes a pakli, nagyon gyenge a board clear-ekre
- Béastmaster boom: hát ezt meg tudjuk :D mondjuk játszani nem játszom, mert nincs meg minden lapom, de gondolkozom, hogy egy Boom hero card-ot kraftolok, gondolom azzal nem nagyon lőhetek mellé hosszútávon.

Heti tawent még nem csináltam meg. Ti mivel mentek? Mik jönnek szembe?

(#81306) TBT


TBT
addikt

Helios kollégával mi történt? Végleg kiégett? :DDD

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#81307) whitezo88 válasza TBT (#81306) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Tegnap lattam onlajn rank7-9 korul.

(#81308) balisz válasza balisz (#81274) üzenetére


balisz
senior tag

Elkelt!

(#81309) ThySoul válasza whitezo88 (#81307) üzenetére


ThySoul
senior tag

Vajon most is elköltötte egy kisebb ország éves GDP-jét packokra? ;]

(#81310) whitezo88


whitezo88
nagyúr

80G cserét kaptam!
Zoley 2316

(#81311) thomeef


thomeef
őstag

Sziasztok, van egy open arena run-om, aminek még neki sem álltam. Viszont szeretném megvenni a shadow bundlet (9 pakli + free arena ticket). Van valakinek tudomása róla hogy így is adja-e a free ticketet a game, hogy már befizettem, vagy el fog veszni?

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#81312) F-ECT$ válasza thomeef (#81311) üzenetére


F-ECT$
titán

Nekem van vagy 4 free ticketem, szóval szerintem igen.

Dive ever, work never.

(#81313) thomeef válasza F-ECT$ (#81312) üzenetére


thomeef
őstag

Szuper, köszi a gyors választ :)

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#81314) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Hm most vesztettem HC Brawlban olyan ellen hogy Jara-s warlock, Rafaamot kijátsza, kap belőle Shuddert, a haldokló, fegyvertelen Jaraxxust így újraaktiválja, új legókat kap, amikben KETTŐ Greenskin van. Ja igen, Archivistet is kapott, amikor már Fatigueben volt. Ezeket kb 5-6 lapból amiket cserélt.

Mindig meglep, hogy lehet szarabb ez a játék... lényeg hogy gondolkodni ne kelljen. Lásd: Thijs ugyan váltogat decket, de még mindig rank3-5 közt ugrál.

HC Brawl 2-3 lett, 2 lose csakis a luck miatt, Brawl coinflip miatt, illetve a fenti miatt. a Harmadik csak lesmorcolt.

[ Szerkesztve ]

(#81315) sagem válasza whitezo88 (#81314) üzenetére


sagem
addikt

Hát igen..én bomb warrior vs bomb warrior tawern meccset csak azért buktam el, mert az ellenfelem 3x discoverelte elsiánát..ez is reális így tényleg, most ezzel mit tudok csinálni, semmit. Még szerencse, hogy az első belépő ingyenes erre a..fizetni meg nem fogok érte, elég a rankeden ez a luck parádé :)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#81316) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Most garbage rankon elég szépen haladtam mindblast Priest-tel és jól is sszórakoztam. Hiányoztak már a régi Priest combo-k.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#81317) rocket válasza whitezo88 (#81314) üzenetére


rocket
nagyúr

Blizzard "random" akcioban, meg1 Rafaam gyongyszem :DDD

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#81318) rocket


rocket
nagyúr

Sure, of course :DDD

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#81319) grizlisandor


grizlisandor
addikt

80g-s questet cserélnék:
Sanyiiiiii#2558

(#81320) KISDUCK válasza TBT (#81306) üzenetére


KISDUCK
addikt

Hm... kicsit eltűnt a fórumról, ha ő nem magasztalja az egekbe az új kiegészítőt akkor tényleg gyenge lett. :D

(#81321) -Gabesz-


-Gabesz-
senior tag

hali!

Kreáltam egy hunter deathrattle/merch paklit. Nem szoktám utánaolvasgatni mik a trendek.
Ha jól jön ki a lépés elég élvezetes a meta és hatásos is. Meg lehet lepni az ellent.
Van ennek valami bevállt formullája és neve, vagy ez csak saját "találmányom"?
A fő irányvonal (még finomítás alatt):
fireworks tech 2x
nine lives 2x
spider bomb 2x
ursatron 2x
necromechanic 2x
mechanical whelp 2x
oblivitron 1x
da undatakah 1x

hasznos lehet még a faceless manipulator
a többi lap ízlés szerint.

(#81322) lm83 válasza -Gabesz- (#81321) üzenetére


lm83
őstag

Nézd meg itt [link]

(#81323) grizlisandor válasza grizlisandor (#81319) üzenetére


grizlisandor
addikt

Elkelt, köszönöm. :)

(#81324) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Dog hatodszorra játszik egymás után ugyannazzal a sráccal Ladderen, valamit nagyon benéztek, vagy ennyire nincs játékos?

(#81325) grizlisandor válasza whitezo88 (#81324) üzenetére


grizlisandor
addikt

Ez már régen is előfordult, szerintem spagetti kód.

Más:
Nyitom az utolsó ajándék qt-ből a packokat és a nem az új kiegből nyitok legendást, hanem a WW-ből egy Countess Ashmore-t. :U

Szerk.: Maly rugón kívül mindent lecraftoltam, megyek ki is próbálom a deckeket. :B

[ Szerkesztve ]

(#81326) shouryuken


shouryuken
senior tag

Ma kaptam 4 pack rewardot - azt hiszem 4 különböző kiegből, és volt benne 2 golden legendary meg egy sima legendary. Már az is fura volt, hogy goldból vettem 50 pack-ot, és 5 legend volt benne.
Változtattak valamit a gyakoriságon?

(#81327) eLit-MiLan


eLit-MiLan
senior tag

Azt hittem legalább első héten lesznek fun meccsek rota után, de mindeki a gusztustalan bomb warrit meg token druidot tolja... :N
Egyébként nem értem hogy gondolták hogy néhány classnak marad hero cardja, többinek meg nem...ha már odd/even cuccokat betolták HoF-ba, nyugodtan küldhették volna utánuk őket is szerintem.

Origin / Steam Name: eLit-MiLan || The headless chickens invaded our world...even me.

(#81328) F-ECT$ válasza shouryuken (#81326) üzenetére


F-ECT$
titán

Nem.

Dive ever, work never.

(#81329) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Tetszik a meta most. Örülök a mech hunternek is, hogy szívatja a warriorokat, nagyon idegesítőek voltak már. A hero cardok viszont tényleg mehettek volna a HoF-ba.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#81330) whitezo88 válasza NyxNyxNyx (#81329) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Talán kezd beállni. De sajnos így is kevés a class ami jó. Warrior, Rogue, Hunter van főleg, van Mage meg Shaman próbálkozás, néha látni Warlockot (zoo főleg). Druid csak token, de nem t1. Pala, Priest kuka.

(#81331) -Gabesz- válasza whitezo88 (#81330) üzenetére


-Gabesz-
senior tag

Egy haverom sárkányos palázik Tekal + Nozari + sok erős sárkány

(#81332) lm83


lm83
őstag

Ezt a Bomberman Huntert csekkoljátok:)
Élvezetes vele a játék csak úgy mint Boomsday megjelenéskor :)

(#81333) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Ami szuper, hogy olcsóak az erős deck-ek. 2 T1 paklim is van párezer dustból. És most még a gyorsabb paklik is élvezetesek. Priest-et el kell felejteni ebben a metában.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#81334) NyxNyxNyx válasza NyxNyxNyx (#81333) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ja és mindezt úgy, hogy nemrég betörtem az összes Hunter lapomat :D

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#81335) shouryuken válasza F-ECT$ (#81328) üzenetére


shouryuken
senior tag

Akkor lottóznom kéne. :U :DDD

(#81336) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Warrior olyan gyenge most, mindenki azt célozza... talán csak a rugó jó matchup de az se feltétlen. Hunter, BigMage, Token mint elveri.

(#81337) lm83 válasza whitezo88 (#81336) üzenetére


lm83
őstag

Vannak azért érdekes próbálkozások :)
Most eztkatt replay big wari-t próbálom Fibonacciféle, csak nincs meg az új lego, így sárkány jött helyette

(#81338) whitezo88 válasza lm83 (#81337) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Azt én is néztem de túl lassú. Poén lenne pedig. Most ami jó warri az a Theo által játszott techwarrior. Geddon is van a druid ellen, most emg is vertem vele egyet.

### No Tech
# Format: Standard
# Year of the Raven
#
AAECAQcI0AKQB83vAtH1ApL4AqCAA4adA5KfAwtLogT/B/sMnfACm/MC9PUCg/sCjvsCnvsCs/wCAA==
#
# To use this deck, copy it to your clipboard and create a new deck in Hearthstone

Bomb ideje gyorsan lejárt, egyszerűen lassú, a gyors deckek ellen semmit se csinál. Myra ellen jó de akkor simán nem tolja el a rugó.

[ Szerkesztve ]

(#81339) KISDUCK


KISDUCK
addikt

80g-t cserélnék. Btag Puder#1982

(#81340) sagem válasza lm83 (#81332) üzenetére


sagem
addikt

Köszi a tippet, ez baromira bevált nekem!:) Gyakorlatilag r9-r7 között teljesen beragadtam, fel-le mentem úgy hogy mindenfélét kipróbáltam már (bomb wari -két félét, token druid, rúgok, mid hunter) de csak hullámvasút volt az egész. Mondom rápróbálok erre, és r9 - r5 kb. 3 vereséggel meglett! :D Úgy hogy jött szembe mindenféle ellenfél, tokenek, bomb warik, magek és hunterek, de mindegyiken átgázolt :D

A ctrl deckek gyakorlatilag tehetetlenek ellene, mert hiába szedik le a kis bombákat, akkor is az arcukba robbannak, ha meg nem szedik le őket, akkor meg a magnetic miatt még jól meg is csapkodják őket, és utána robbannak az arcukba. A face paklikkal meg képes tartani a lépést, és a a magnetic miatt előnyre szert tenni velük szemben. Egyedül a sámán/murlock hordával nem tudtam mit kezdeni, a három vereségből kettő is az volt.

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#81341) Frogged


Frogged
aktív tag

Ki próbáltam én is ezt a mech huntát alapvetően jó paklinak tűnik.
De 5mecsből 5 secret palát kaptam eddig ami porrá gyaláz simán.

(#81342) whitezo88 válasza Frogged (#81341) üzenetére


whitezo88
nagyúr

A pala borzalmas deck, valamit rosszul csinálsz vagy nem jó a lista.

(#81343) Frogged válasza whitezo88 (#81342) üzenetére


Frogged
aktív tag

Szerintem egyrészt nagyon rosszul jönnek ma a lapok az enemy meg mindent behúz 1/7 után meg is pihentem mára .
Lehet hogy jó a mostani T1 deckek ellen én csak ki akartam próbálni pár mecsen casuálban mielött neki esek rankednek vele de minden szedet vedett pakli szétkapta amiben volt 1 kis heal vagy earlyben le tudott gyorsulni.

(#81344) KISDUCK válasza KISDUCK (#81339) üzenetére


KISDUCK
addikt

Elkelt.

(#81345) whitezo88 válasza Frogged (#81343) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Ket fo lista van, full aggro ami a magnetizeos snowballra es curvere epul, es a Zululjinos spelles. Ezzel ma Thijs kb 80% winratet csinalt. Lassabb de stabilabb a midgameje az Oblivitron-Mechsarkany miatt foleg.

(#81346) sagem válasza Frogged (#81341) üzenetére


sagem
addikt

Sajnálom :( Az tény, hogy el kell kapni vele az elején a boardot (mint minden face/tempó cuccal), mert nem nagyon tudsz visszajönni, de ha az elején jönnek az 1-2-3 mannás lények akkor nagyon agresszív játékkal még a tokeneket is arra lehet kényszeríteni, hogy ők fussanak a board után. R5 felett viszont már nem igazán működik, R4ig tudtam vele felmenni, de valami új őrület miatt tele lett mech ctrl paladinnal is a ranked, amikkel nem tudok mit csinálni, mert hatalmas tauntokat csinálnak maguknak amik még lifestealelnek is folyamatosan.

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#81347) whitezo88 válasza sagem (#81346) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Belenéztem most pár streambe és tényleg vannak ilyen mágnes palák. Nem tudom honnan jöttek, mert pár napja még az ötlet is rossz volt sok profi szerint... gondolom mekhunter ellen?

Nem tudom mikor kattanok vissza a játékra, nincs olyan deck amivel szívesen játszanék. Warrior túl lassú és passzív pedig szeretem. Agrótól hamar kiégek. Token és Zoo kizárt, rosszul vagyok tőlük. Big mage? Ahogy nézem az agro bedarálja. Palát meglátjuk, Priest shit tier, shamant is hagyjuk.

[ Szerkesztve ]

(#81348) pachito válasza whitezo88 (#81347) üzenetére


pachito
őstag

ha te is kiegtel xD Szeretek rossz legokkal probalkozni, itt szerintem egesz fasza es legalabb fun.

(#81349) tomi20100


tomi20100
tag

80q csere eu-n

(#81350) sagem válasza whitezo88 (#81347) üzenetére


sagem
addikt

Nem tudom, de sok értelme nincs, mert ez a bomb hunter sem túl erős szerintem, és a bomb warik is eltünőben vannak, de ők tudják:) Néha arénázok a másik két régióban is, így ott csak ilyen rank 25 körül vagyok, elképesztő hogy full t1 deckekkel játszanak már azokon a szinteken is..Kezdőként igazi élvezet lehet rankedezni :(

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.